Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:04:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледен подарък получи и веднага тук го покажи :)  (Прочетена 54021 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #15 -: ноември 22, 2014, 10:14:33 »

Прекрасен подарък наистина smile почва да ми става едно такова Коледно smile
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 24, 2014, 01:06:32 »

Охооо, първите подаръчета са вече получени, браво на Снежанките  Bravo Bravo Bravo Страхотни са!

И на мен ми е много Коледно и празнично  DEER
Днес даже влизахме с децата (по тяхно настоявана) в къщичката на дядо Коледа santz
Те стояха и го гледаха ей така  Oh my ...
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #17 -: ноември 24, 2014, 11:44:56 »

Мила и прекрасна и невероятна и страхотна svekarva Днес получих твоето подаръче и съм просто трогната! heart heart heart heart Нямам думи да изпиша колко много ме зарадва и колко благодарна съм за невероятното старание което си личи, че си вложила в подаръка!!!
Освен едно огромно БЛАГОДАРЯ, не знам какво друго да кажа! рядко ми се случва, но съм без думи heart give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

Подаръкът представлява книга- тефтер, облицована много красиво (и предполагам ръчно). Катя я отвориш на първа страница е отпечатан колаж с наши снимки на мен и Фил, с невероятно и прекрасно пожелание! От ляво има снежно човече със звънче, което е мега сладко. На следващата страница е отпечатана и залепена първата страница от моята темичка за сватбата , заедно със снимките , които Feli беше приложила. Закачени на самия тефтер има малко несесерче за моливи (аз мисля да го използвам за грим), както и флаш памет 8гига байта. И най- невероятното - в калъфче вътре в тефтера е сложена книгата "Български обичаи и ритуали"!

Е няма по- хубав семеен подарък!

Огромно благодаря! give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose


* received_10202888291639175.jpeg (45.71 KB, 720x405 - видяно 410 пъти.)
« Последна редакция: ноември 24, 2014, 11:52:25 от milenkata » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #18 -: ноември 24, 2014, 11:48:15 »

Първата страничка, със звънчето,  флашката, несесерчето и снимките


* received_10202888291839180.jpeg (55.82 KB, 720x405 - видяно 390 пъти.)
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #19 -: ноември 24, 2014, 11:49:10 »

И книгата


* received_10202888292079186.jpeg (73.5 KB, 540x960 - видяно 394 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: ноември 24, 2014, 11:52:25 »

Еха, колко си бърза! Ето ти и ненаписаното писмо:
Здравей Милена,
Много исках да ти изпратя подаръка в петък, в деня на християнското семейство, та по тази причина не е съвсем завършен. Не успях да ти напиша и писмо, но мисля, че посланието за здраво и щастливо семейство беше по- важно.
С много желание ти направих този “Събиралник” – да си събираш на флашката важните екселски файлове, ползвани линкове, снимки и разни електронни информации около различни предстоящи събития. Чантичките са за други нещица - покани, визитни картички, сметки, парченца плат или там каквото би искала да запазиш. Има и един празен плик. Той е за разпечатка на темата ти за сватбата във форума. Помолила съм модераторите да ми я дадат във файл, удобен за разпечатване. Нямам все още отговор, в краен случай ще го направя аз и ще го изпратя след събитието.
За да си е съвсем твой Събиралник, ще ми е нужно и личното ти съдействие – вместо с карфицата, закрепете “булото” на елхичката с печата от вашите покани.
По традиция подарявам на съфорумките и книга за българските народни обичаи, както би направила всяка свекърва. Има интересни тълкувания, чети ги с усмивка и ползвай само тези препоръки, които ти допадат. Весела Коледа!
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 24, 2014, 11:53:19 »

Ех,нашата Свекс си е свекърва мечта. smile Внимание към всеки детайл!Ръчно правено от сърце!И толкова лично  heart Просто нямам думи!Мисля,че всеки би се разтопил от такъв мил жест!Адмиряции за идеята,изпълнението и...и за голямото сърце което имаш  heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #22 -: ноември 24, 2014, 11:55:21 »

Ох страхотен подарък  Bravo толкова добре смислен и личен  Bravo miauka  е права че си нашата Свекърва мечта  give_rose give_rose heart heart Миленка със здраве да си го ползваш  good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #23 -: ноември 24, 2014, 11:56:04 »

Мила разплака ме от щастие! Страшно много ти благодаря за всичко! Наистина! Ти си един невероятен човек!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #24 -: ноември 24, 2014, 12:05:53 »

Обичам невероятни хора да ми говорят такива прекрасни думи heart heart heart
Всички вие сте дъщерите, които съм мечтала да имам give_rose  infatuated /Имаше една целувка, но и аз съм много развълнувана и не мога да я открия/
« Последна редакция: ноември 24, 2014, 12:08:18 от svekarva » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 24, 2014, 14:00:42 »

ауу чудесен подарък, толкова уютно изглежда всичкоооо ! smile smile
Браво Свекс ! give_rose give_rose give_rose
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 24, 2014, 16:20:26 »

Еееех, страхотен подарък! Браво, свекърва  Bravo, толкова обмислен и тооооолкова мил  LOVING LOVING
Направо завиждам  Wink blum
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #27 -: ноември 25, 2014, 09:40:49 »

ехааа, аз си мислех че е дошло време за подаръците и Воаля, даже вече 2 странички изписани.

страхотни подаръци дами, браво Bravo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 27, 2014, 14:16:48 »

Аз съм в невероятен възторг.Получих си подаръчето и просто грея от щастие.Очаквам реакцията на Явко като се събуди.Моето подаръче е от Alben4ik.

Мила Албена ,ти внесе коледният дух в нашата къща само с едно позвъняване по телефона.Много ,много ти благодарим за хубавият подарък .Още тази вечер ще бъде закачен ,а от първи започваме със задачките.

Ето го и него



1.Коледна елха-календар от филц с джобчета -задачки за всеки ден до Коледа
2,Печати със всякакви превозни средства
3,Шоколааааааад

МНого ,много пак ти благодаря.Не мога да изкажа възторга си ,радостта и въобще не мога да опиша емоциите си от твоя подарък.

Бъдете щастливи цялото семейство!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #29 -: ноември 27, 2014, 14:20:57 »

Супер  Bravo
Печатите изглеждат много яки, сьс сигурност Явор ще е на седмото небе  heart Чак и аз искам да му видя физиономията като се сьбуди.

А дьрвото е много хубаво. Браво на Албенчето, че е измислила толкова много задачки. Много хубав подарьк  heart

ПП. Подарька от Свекьрва показан по-горе сьщо страшно ми беше харесал  heart heart heart
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines