Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:50:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледен подарък получи и веднага тук го покажи :)  (Прочетена 54020 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #75 -: декември 11, 2014, 13:08:38 »

Ехооо и аз си имам подаръчеее Ивелкааа много Благодаря за подаръка страшно много ми харесва.  Още като го получих ои видях че идва от Габрово викам си Ивето се е е абонирала за мен  yahoo yahoo yahoo, за справка Ивелка беше моята Снежанка и миналата година. Подаръка е уникален, тъкмо днес мислех да слизам до книжарницата да се зареждам с книги за празниците и точно от др. Спок щях да търся а дъската е уникална, тъкмо се чудех как да опазя новичка кухнята, и с тази снимка на Париж се връзва супер  yahoo много съм доволна  Bravo

ПС. Ще се радвам да се запознаем някой ден  наистина   give_rose



Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: декември 11, 2014, 16:10:24 »

Лелеее, Мариолка, ако знаеш как ме зарадва поста ти! Направо ми олекна! Много ми е трудно да избирам подарък за човек, когото познавам само от виртуалното пространство. Възхищавам се на всички тук колко креативни и лични подаръци правите! Затова реших да заложа на сигурно - двете най-важни събития за семейството ти през тази година - бременността и новия дом! Искрено се надявам наистина да съм улучила цветово с кухнята, защото я бях видяла отдавна в една тема и после като търсих отново снимката - не успях да открия. Затова избрах по-неутрални цветове smile
Весели празници и да си ползваш подаръка със здраве и удоволствие! give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: декември 11, 2014, 20:19:44 »

прекрасни подаръци, много на място !  Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #78 -: декември 11, 2014, 21:57:43 »

Ама и каква опаковка има Bravo Bravo
И аз четох д-р Спок по Коледа, в началото на бременността. Голям рев му ревах от умиление. Дълги години ми беше настолна книга. Малко ти завиждам, че всичко това ти предстои heart heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #79 -: декември 12, 2014, 22:10:16 »

Аз не се предполагаше да участвам в темата, но днес отварям вьншната врата и що да видя: дядо Мраз дошьл и ми донесьл пакет с това, което най-се вьлнувам като го видя: жьлтата лепенка на Български Пощи  heart heart heart  yahoo yahoo yahoo

А вьтре страхотен шал за Фабио, който му стои разкошно и много му хареса, акварелни моливи за Марта, които като ги видях и си казах как не сьм се сетила никога да й купя такива, тя беше много впечатлена, че хем моливи, хем пьк с четка и вода се прави, и за мен обеци и пръстен, които сьщо са много красиви и оригинални, а прьстеньт ми е точно по мярка и сьщо много хубаво ми стоят  good  danceg danceg
Цялото семейство останахме много трогнати и очаровани. Фабио не може да се начуди как е вьзможно някой ей така просто да ни праща подарьци и ме пита защо го правят  girl_haha На което отговорих, защото са мили, щедри и ни обичат  pardon  А TE са: Фииби, Магито и Светлито   heart give_rose heart

Момичета много, ама много сьм ви благодарна. Направо ме изпьлнихте с щастие и страхотно настроение. Подарькьт дойде в идеалния момент: денят след приключване на задачите, в който можех да си позволя да сьм отпусната и просто да се чувствам щастлива. Благодаря ви от сьрце  give_rose

Ето и подарьците:



Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: декември 13, 2014, 08:30:00 »

Страхотен е подаръкът, още повече пък съвсем неочакван и пълна изненада  Bravo

Обеците и пръстенът са невероятен цвят, един от любимите ми  smile Да сложиш после и снимка как ти стоят бижутата  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: декември 13, 2014, 09:39:26 »

Ина, честито! Много хубав подарък!
Аз също получих подаръчето ми и съм страшно, страшно щастлива! Вчера тичах да си го взема, защото нямаше да мога да чакам до днес. Искам да кача снимки, ама са големи и не знам как, моля помагайте!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #82 -: декември 13, 2014, 09:55:39 »

inaxastra, имаш ти някакви връзки с Дядо Мраз, щом точно вчера ти е донесъл подаръка Wink Тцтцтц, къде ли е намерил такива неща, че даже и кафявата панделка с точки е страхотна heart
ratatui , или я качваш във ФБ и даваш линк, или чукаш на свалената снимка с десен бутон "Edit", отваря ти снимката на екран. От менюто избираш Image - Stretch/Skew - и намаляш проценти. Запомняш и проверяваш дали е достатъчно намалена и повтаряш стъпките ако е необходимо.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: декември 13, 2014, 10:00:42 »

Ина, радвам се че сме те зарадвали, че сме успели да внесем коледен дух smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: декември 13, 2014, 10:16:03 »

Радваме се ,че сме те зарадвали.Ти имаше нужда ,а и наистина подаръка дойде в точният момент.Бижутата са ръчно правени специииииално за теб.А и трите се вълнувахме ще постави ли нашият подарък началото на вашата Коледа или ще е последният smile
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: декември 13, 2014, 10:21:02 »

Ина, много се радвам, че сме те направили щастлива! Весели празници!  give_rose
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #86 -: декември 13, 2014, 10:23:47 »

Ехх, че хубаво! Ето затова съм щастлива, че съм част от този форум, заради невероятната атмосфера и сплотеност тук!
Пръстена и обиците са страхотни, много мой стил и аз се нареждам на опашката да видя как стоят.
Браво на Фийби, Маги и Светлето!  give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: декември 13, 2014, 10:37:06 »

https://www.facebook.com/ruska.nakova/media_set?set=a.915053748506287.1073741837.100000050115495&type=3&uploaded=6
Това е албумчето със снимки на моя невероятен подарък! Специално благодарности на fibi, вчера тичах  до пощата преди да затворят, за да си го взема. И докато отивахме към пощата обяснявах на ММ как се надявам да има нещо холандско за ядене и като го отворих, то не едно, а две страхотни неща за похапване- бонбонки с дядо коледа и едни биквитки много хубави /няма да описвам колко са хубави, че има бременни момичета/. Има две свещи, които ще бъдат запалени на Коледа. Една звездичка, която ще сложа на елхата и една страхотна катерица, която пее и танцува уникално сладко. Вчера я пусках и се опитвах да танцувам с нея  blush
Фиби, много ти благодаря за прекрасния подарък! Страшно много ме зарадва, а и дойде в много подходящ момент, последните дни ми е доста криво и гадно, а подаръкът ти ми върна коледното настроение. Много, много ти благодаря!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #88 -: декември 13, 2014, 10:56:38 »

Тези курабийки ги зная, страхотни са!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: декември 13, 2014, 11:14:11 »

Страхотни подаръци! Нямам търпение и аз да зарадвам моята певица, но съм болна и за сега подаръка ще постои още малко у нас ( а аз наистина нямам търпение!)
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines