Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 14:01:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледен подарък получи и веднага тук го покажи :)  (Прочетена 54316 пъти)
 
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #45 -: декември 02, 2014, 17:35:24 »

Ох, от вълнение съм объркала темите Girl_hide, дали не може модераторът да премести постовете в другата тема?!
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 02, 2014, 18:44:31 »

Свекърва, браво! Чак аз се развълнувах и даже ми стана леко тъжно - някак си се размечтах за свекърва като теб (аз моята не я познавам лично ;( не по мое желание).

Останалите подаръци са също страхотни. smilesmilesmile

Вече нямам търпение да получат моя и да получа своя....
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: декември 04, 2014, 15:34:23 »

  Christmas treeyahoo yahoo yahoo yahoo yahoo DEER elf5 gcrst winter-ski
Хораа, току що си получих подаръка! УНИКАЛЕН Е!!!
Michelle, толкова ти благодаря! Много, много ми харесва всичко. Все едно ме познаваш от години smilesmilesmile.
Снимката е малка и за това ще опиша: Чаши за кафе/чай (аз съм огромен любител и на двете) с най-сладурчестите плетени кожухчета, с ръкавички и шалче, ръчно плетени smile  heart. Ръчно плетена шапчица бухалче за Дани (страхотна е, направо ми се иска да отида да му я нахлупя както си спи...нетърпелива). Свещ, която ухае божествено. Чай. Мила картичка.
Толкова уютно ми стана!!! give_rose
Много благодаря!!!!! smile Santa Christmas tree


* IMG_3006.JPG (45.16 KB, 320x240 - видяно 2112 пъти.)
« Последна редакция: декември 04, 2014, 15:35:57 от milenuity » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #48 -: декември 04, 2014, 15:52:55 »

Еха, прекрасен подарък! И шапката е точно за сините очи на Дани heart heart heart
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 04, 2014, 16:09:18 »

Еха,много хубав подарък.Уютен,вкусен и топъл .И да наснимаш Дани с шапката.
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 04, 2014, 16:44:48 »

Ех,страхотен подарък!Чашите са мечта!И шапката е много сладурска!Браво на Снежанка  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: декември 04, 2014, 16:46:01 »

СУпер подарък, много коледен и уютен  . браво на Мишел  smile smile
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 05, 2014, 15:52:38 »

Страхотен подарък!!!

Миналата година Мишел беше моята Снежанка и ме зарадва невероятно, подаръкът и беше супер личен и много, много ме трогна. Сега си припомних емоциите от миналата Коледа  heart А подаръчето още се ползва с огромен интерес, благодаря Мишел!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: декември 05, 2014, 17:13:10 »

Момичета има страхотни подаръци! Браво на вашите Снежанки!
Аз съм готова с моя и утре или понеделник ще го пусна, още малко мое музикантче и ще си имаш и ти коледен подарък.
А ако моята Снежанка чете, моля ако все още не е пуснала подаръка ми да не го пуска, защото другата седмица от сряда ме няма и няма да мога да си го получа. Ако може да го пусне от другия петък нататък.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #54 -: декември 05, 2014, 20:33:05 »

 Много съм щастлива, че подаръчето е стигнало до новия си дом smile
 Милена,  като майка на малко човече, зная колко специални ще са тези празници. Тези и само тези ще са уникални - първите на вашето момченце. На този, който ще ви носи и ядове, и умора, ала и най-голямото щастие в живота. Затова и пратих чашките - да ви е топло и уютно с чаша вкусно питие на двама ви със съпруга ти, докато се радвате на Дани.  На запалена ароматна свещ. Пък ако някой ден палавникът ги счупи Wink , да ви е на късмет и да е знак, че ще се грижи за вас и ще подари на мама и татко нови Wink

 Албенчик,  и аз си спомням с много топло чувство, че точно на теб подарявах  give_rose
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: декември 06, 2014, 21:39:07 »

Сега попадам в тази темичка. Дами, много интересни порадъчета сте си направили! Браво, много ми стана весело, мило и празничко, като четох писанията ви и гледах снимки от чудесните ви подаръци.
Желая на всички ви много здраве, безкрайно щастие, удовлетвореност от делата ви и да сте заобиколени от добри хора, които ви ценят! Весели празници!!! Santa

П.С. Днес е един много хубав ден, моя скъп съпруг има имен ден smile На пазнуващите днес, приятно доизкарване и наздраве! CHEERS
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: декември 08, 2014, 14:47:38 »

Имам си лавандулов подарък от една прекрасна съфорумка, с която сме по- специално свързани покрай лавандулата  heart heart heart
emmmmmy, хиляди благодарности, че ме обичаш с безбройните ми недостатъци и ме радваш с всеки твой пост! Благодаря ти за невероятния подарък - практичен и емоционален! Е, все още не съм била в Икеа, но я пък какво си имам от там smile. Страхотно качество, ще разливам дълги години супи good. Ще си оставя книгата за през коледните празници, да ме успокоява с лавандуловия аромат и да ми напомня, че някой е мислил за мен  heart. Просто нямам думи, толкова съм щастлива give_rose Картичката е също специално изработена, има си и монограм, и висяща коледна звездичка.  heart


* emyyy.jpg (50.68 KB, 640x514 - видяно 313 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #57 -: декември 08, 2014, 16:32:31 »

 gcrst Ей, два часа минаха и никой да не ми завиди....Ще си го прибера да си го ползвам  santz
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: декември 08, 2014, 17:01:57 »

Аз много уважавам лавандулови неща.Подаръка си е нежен ,ухаещ прекрасно и си е баш коледен,защото какво е Коледа без черпак!Да сте живи и здрави и двете и да се срещнете на по една сиренява чорба smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #59 -: декември 08, 2014, 17:30:35 »

 Bravo Bravo Bravo ама Еми твоята Снежанка ли е? ох сигурно след тая книга ще ти се ходи по любов много  funnytooth
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines