Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:40:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коледен подарък получи и веднага тук го покажи :)  (Прочетена 54022 пъти)
 
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« -: ноември 12, 2014, 15:10:27 »

Ето, че започна поредният коледен сезон! На мен се падна честта да получа първия коледен подарък за тази година. Сърдечни благодарности за milenkata за красивия подарък и приятните емоции. Тъкмо ми дава повод да започна по-рано с коледната украса на дома. Обичам това време от годината!
И за да не сме голословни - ето, зарадвайте око и вие с моето подаръче  girl_wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #1 -: ноември 12, 2014, 15:15:02 »

Честитооо! страхотно почнаха  yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #2 -: ноември 12, 2014, 15:55:20 »

Браво на първите!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #3 -: ноември 12, 2014, 17:43:32 »

svetli надявам се наистина да ти е харесало.. blush Мъдрих , мислих и реших, че не случайно са Коледни подаръци Пожелавам ти да озари дома ти с много топлина и уют smile
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 12, 2014, 17:53:00 »

Браво!Страхотен коледен подарък  Bravo
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 13, 2014, 22:24:09 »

milenkata много е красив свещника и наистина носи коледно настроение  give_rose give_rose give_rose
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 21, 2014, 13:32:19 »

И вторият късметлия тази година е... АЗЗЗ!!!  yahoo

Искам да благодаря за страхотния подарък на miauka - подбрала е всичко страхотно и невероятно много ме зарадва!

Ето и снимки:







Извинявам се за гадното качество на снимките, но както се вижда - трябваше да се действа бързо.  pardon

Подаръкът се състои от едно мекичко бебешко одеало, диадема за каката, форми за сладки и страхотно тефтерче, в което да си записвам рецептите. Първоначално си помислих, че е само одеалото - всичко беше скрито в него!  funnytooth

miauka, благодаря много за подаръка! Наистина ме зарадва супер много!
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 21, 2014, 15:59:45 »

Ехееее,много се радвам  yahoo Следях си праткта,после четох,че имаш проблем с куриера и се притесних!Важното е,че вече е при теб!Миналата година получих подарък от Мария(mariola85) тази година изпращам на друга Мария,това име си ми е на късмет smile Извинявам се,че толкова рано,но на мен си ми е вече коледно smile А и щом купих одеалото и формичките,след това бях поръчала рецептурника и диадемата,всичко пристигна супер бързо и си викам "Защо да стоят в гардероба?Изпращам ги сега!"
И аз се чудех как да опаковам всичко и реших,че всичко между одеалото ще е най-сигурно Wink
Много се радвам,че ти харесат!Ползвайте си ги със здраве!Много съм щастлива,че съм те задавала и ти ме зарадва с думите си!Ейййй страхотна тръпка и емоция е тази форумска традиция  danceg
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 21, 2014, 16:11:00 »

О, аз изобщо нямам проблем с ранното получаване - даже напротив! Не съм от най-търпеливите.  blush А куриерът - беше малко смотан, но леко му се размина - бях навън когато звънна втория път и съвсем човешки му казах да го занесе в офис да си го взема от там. Но пък подаръкът си заслужаваше!  good
Тъкмо се чудех дали ти си правила рецептурника. smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 21, 2014, 16:26:01 »

прекрасен подарък, толкова уютен, браво Мяуке smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #10 -: ноември 21, 2014, 16:34:18 »

Олеее разкошен подарък Bravo и Зарко май го харесва  Bravo
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 21, 2014, 16:50:39 »

Благодаря момичета smile Не,не съм аз автора на рецептурника smile Поръчах го от една страхотна дама,на която вече съм била клиентка(прави ми 2 албума за снимки).Чесно да ти кажа от много време го бях харесала за мен,но нали знаеш как е все нещо друго излиза и си казваш хайде следващият път.Но щом разбрах,че ще съм ти Снежанка си викам ето това е идеално(забелязала съм,че споделяш рецепти).Изпратих и заглавието и името което искам и тя ми го персонализира по мое желание smile Но виж по диадемата имам лек принос smile Пристигна без копченца отгоре.Жената в бързината ги беше забравила.И аз решех,че мога да се справя с две копчета smile Алекс избра слончетата и аз ги заших smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 21, 2014, 17:01:09 »

Значи и Алекс има заслуга.  girl_wink
Изобщо даже не ми хрумна, че диадемата може да не е готова. Толкова добре е направена.  Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #13 -: ноември 21, 2014, 19:38:10 »

Мммм, каква красота heart heart heart
Аз нали съм любопитна, искам да попитам това със звездичките и стърчащия етикет ли е одеалцето?
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 21, 2014, 22:46:34 »

Да, това е одеалото. smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines