Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 20:23:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за mariola85  (Прочетена 18039 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: ноември 05, 2014, 15:17:12 »

Хайде ,mariola85 заповядай на горещият стол!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: ноември 05, 2014, 16:53:56 »

Мариолка, радвам се да ти задам моите въпросчета:
1. По какво разбра, че съпругът ти е човека с когото искаш да прекараш живота си?
2. Как успяваш да балансираш между семейството и кариерата?
3. Понякога иска ли ти да живееш по-близо до родителите си?
4. Какво би искала да постигнеш до 4-5 години?
5. Ако можеше да промениш нещо в миналото, какво би било то /ако има такова разбира се/?
Благодаря ти за отговорите и се надявам да не съм те притеснила с въпросите си.  smile give_rose
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #2 -: ноември 06, 2014, 10:33:49 »

Oooo включвам се и аз веднага с моите въпроси ... сега си ми паднала diablo diablo

1. Обзавеждането и изграждането на дом по - трудно ли е от организацията по сватбата и с какво?
2. Как реши да зашивееш в България и какво те спира да се върнеш в Македония?
3. Какво мислиш ще ти бъде най- трудно , когато се роди бебчо?
4. Какво не успя да направиш досега в живота си ,а би искала?Мислиш ли, че още имаш време да го постигнеш?
5. и последно - какво най-много обичаш да готвиш за съпруга си? smile

Чакам с нетърпение отговорите ти smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #3 -: ноември 06, 2014, 11:10:14 »

Олеее въобще не съм видяла че има вече горещ стол  blush след малко да поприключа работа ще се разпиша че вкъщи нямаме интернет все още  angry
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 06, 2014, 13:39:35 »

Измислих и аз няколко въпросчета  blush  Пожелавам ти със здраве да си ги отговаряш  heart


1. Кой е любимият ти цвят?
2. Ако отида в Струмица, какво задължително трябва да посетя?
3. Каква искаше да станеш, когато беше малка?
4. Разкажи ни за някое твое щуро изпълнение от тийнейджърските/студентските години Wink
5. Кой е любимият ти сериал  lol*

*-въпрос с повишена трудност за бонус точки
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #5 -: ноември 06, 2014, 14:42:49 »

Мариолка, радвам се да ти задам моите въпросчета:
1. По какво разбра, че съпругът ти е човека с когото искаш да прекараш живота си?
2. Как успяваш да балансираш между семейството и кариерата?
3. Понякога иска ли ти да живееш по-близо до родителите си?
4. Какво би искала да постигнеш до 4-5 години?
5. Ако можеше да промениш нещо в миналото, какво би било то /ако има такова разбира се/?
Благодаря ти за отговорите и се надявам да не съм те притеснила с въпросите си.  smile give_rose

Та да започвам а?

1. Не съм се замисляла много, просто когато с един човек си паснете го приемаш толкова естествено, той беше единственото гадже с което не мислех за раздяла, не мислех дали ме лъже, беше много отдаден на нашата връзка, и още от първите месеци заедно говорихме за общо бъдеще  heart

2. Ами не успявам според мен. Но и не се чувствам гузно за момента. И двамата с ММ правим кариери в момента и работим много, и не слагаме на пръв приоритет семейството. Надяваме се в бъдеще това да се промени. Аз ще съм доволна ако имам достатъчно време да прекарвам с детето си, и той също. А и очакаваме много подкрепа от родителите на ММ

3. Много ми се иска. Липсва ми страшно много домашния уют и липсва ми компанията на мама, както и аз на нея, тя винаги казва че и е много тъжно че ме няма за да излезнем заедно на разходка

4. Искам това което имам в момента плюс поне две дечица. За мен е повече от достъчно един човек да е здрав, да има здраво семейство, деца и да изкарва толкова пари колкото да може да спи спокойно на вечер  blush


5.Нищо.Аз съм на принципа какво научихме от тази грешка. Наскоро чух нещо интересно, когато успяваме в някое начинание не знаем точно как сме успяли, правим няколко неща, и не знаем точно заради кое сме успяли, но когато сгрешим и се провалим знаем точно защо и знаем точно коя грешка да не повтаряме. За това смятам че с грешките в живота не трябва да се срамуваме, а да си вземем поуката и да не ги повтаряме  good
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #6 -: ноември 06, 2014, 17:44:46 »

quote author=milenkata link=topic=36754.msg652231#msg652231 date=1415262829]
Oooo включвам се и аз веднага с моите въпроси ... сега си ми паднала diablo diablo

1. Обзавеждането и изграждането на дом по - трудно ли е от организацията по сватбата и с какво?
2. Как реши да зашивееш в България и какво те спира да се върнеш в Македония?
3. Какво мислиш ще ти бъде най- трудно , когато се роди бебчо?
4. Какво не успя да направиш досега в живота си ,а би искала?Мислиш ли, че още имаш време да го постигнеш?
5. и последно - какво най-много обичаш да готвиш за съпруга си? smile

Чакам с нетърпение отговорите ти smile
[/quote]

Ах миленкеее smile

1. Според мен е същия тормоз и удоволствие, поне аз така го възприех. Има същите стадий на развитие, паника, успокоение, паника, успокоение, нищо не върви, аха тамън се подредиха нещата, ах пак се провалиха  girl_wink Според мен и подготовката за бебе е същата работа. Поне като гледам списъците и нещата дето трябва да се научат  girl_impossible

2. Ооо тази е дълга и широка и включва едно изхвърляне мое от охараната на българското посолство ахаха.Ами след като завърших бакалавъра се прибрах в Македония, но имах гадже което беше в Благоевград и ми беше скучно в Македония, трябваше да отида при него, намерих си работа, но визата ми изтече ( тогава нямах БГ гражданство)  но ми отказаха туристическа виза за да се върна за малко, и се наложи да остана в Македония докато получа постоянна виза, е скъсахме с младежа и аз вместо в Благоевград отидох в София, по това време се намираше работа лесно, и си намерих за 3 дни работа във фирмата в която работа и в момента. Кое ме спира? Ами ММ най-вече, тук си имам вече приятели семейство а и Макеодния не е толкова далече на 3 часа път е  good

3.Аз съм ви казвала че съм изчела всички бебешки теми и съм психически подготвена за посрещането, най-трудно ще ми е да съм сигурна че всичко му е наред. Това ме плаши най-много.

 
4. Че не записах да уча медицина, имах шанс, но ме мързеше да уча, много ми се отдава, даже вкъщи ми викат докторке, но много е късно за това вече

5. Хм, май ще е сиренява чорба и амам балъйди ( или как там се пише)
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #7 -: ноември 06, 2014, 18:05:53 »

Здравей, Мариолка? Започна ли да се потиш и горещо стана ли ти на дупето?  heart

1.Кое е нещото, което най-много обичаш, това, което ти носи усмивки, позитивизъм, което те зарежда и ти дава сила и увереност да продължиш напред?

2.Коя е любимата ти книга, какво те впечатли и вдъхнови в нея?

3. Кое качество харесваш най-много у себе си и се гордееш с него, то те прави уникална?

Сега ми хрумнаха тези трите, но не пречи по-късно пак да се включа.  Good luck
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 10, 2014, 13:51:55 »

Здравей, Мариолка smile

Понеже съм от по-новите тук, затова ще ми е много интересно да се запозная с всички, макар че е невъзможно.

Ще започна с няколко въпросчета.

1. Кое е най-важното качество, което трябва да притежава всеки човек според теб?
2. Как би описала връзката си с няколко думи?
3. Съществува ли истинско приятелство?
4. Кое е най-голямото предателство според теб?
5. Какво би простила и какво не в една връзка?

Засега ще спра до тук. smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #9 -: ноември 10, 2014, 15:27:09 »

Измислих и аз няколко въпросчета  blush  Пожелавам ти със здраве да си ги отговаряш  heart


1. Кой е любимият ти цвят?
2. Ако отида в Струмица, какво задължително трябва да посетя?
3. Каква искаше да станеш, когато беше малка?
4. Разкажи ни за някое твое щуро изпълнение от тийнейджърските/студентските години Wink
5. Кой е любимият ти сериал  lol*

*-въпрос с повишена трудност за бонус точки


Олее аз забравих че трябва да довърша smile

1. ужас, бежов, много съм скучна  blum
2. кебапчилница, т.е ресторант където сервират кебапчета. Няма по-вкусни от струмичките smile
3. Учителка, както всички останали момиченца, със сигурност не исках да ставам фризьорка и медицинска сестра, за да не пипам коси с въшки,и да не пипам за инжекции ромски задници  blush
4.Значи аз не пия често, и като пийна особено твърд алкохол задължително гушкам тоалетната. Бях скъсала с едно гадже във втори курс и решихме с една приятелка че ще пием у нас, имаше само една Метакса и Блек рам  angry все качИствен алкохол. Та напихме се, излезнахме, и на мен ми стана зле, и казвам тръгвам си,  а беше зима всичко под лед, прибирам се, ако отида да си легна ще ми стане зле, и решавам че ще отида в мазето, то нашето е с хол и кухня, уредено е, и тръгвам обаче съм на токчета, и минавам под спалнята на нашите, баща ми веднага пали лампата и излиза навън, аз трябваше да се скрия под терасата за да не ме види  crazy, не успя да ме намери де, после се събух боса по леда с токчета в ръка, е отрезнях от цялата хамалогия, ама не си беше работа пияна да клеча под терасата докато баща ми отгоре по пижами търси крадец  shok huhhuh.gif pleasantry
5. Ма само един ли  cray Shameless




Активен
mariola85
Гост
« Отговор #10 -: ноември 10, 2014, 15:54:26 »

Здравей, Мариолка? Започна ли да се потиш и горещо стана ли ти на дупето?  heart

1.Кое е нещото, което най-много обичаш, това, което ти носи усмивки, позитивизъм, което те зарежда и ти дава сила и увереност да продължиш напред?

2.Коя е любимата ти книга, какво те впечатли и вдъхнови в нея?

3. Кое качество харесваш най-много у себе си и се гордееш с него, то те прави уникална?

Сега ми хрумнаха тези трите, но не пречи по-късно пак да се включа.  Good luck

1. Живота естествено, аз много се радвам на всичко което имам и гледам да не взимам живота си за даденост. Носи ми радост и успехите, много се радвам когато виждам успеха си, обожавам да виждам екипа си щастлив че работи с мен  blush

2.Колко и изтъркано да звучи, но много ми харесва Вероника решава да умре. Чела съм я няколко пъти, и много ме впечатли, борбата за живот и да си здрав е много силна, стига да не си взимал живота си за даденост.

3.Това че винаги успявам да накарах хората да се усмихнат. И когато са най-тъжни с малко шегички успявам да ги развеселя
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 10, 2014, 15:56:06 »

Ееее, супер е историята  Bravo Bravo Bravo представям си те, каквато си мацка да се криеш под терасата lol
То да ти е любимият цвят бежов, не е скучно, ами си е уникално, поне аз друг не познавам  good


хаха, само един сериал много ясно, нали трябва да се потиш на горещия стол  diablo ама този не съм го гледала. сега ме амбицира с този отговор  good

Благодаря за вниманието и изчерпателните отговори  give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #12 -: ноември 10, 2014, 16:08:43 »

Здравей, Мариолка smile

Понеже съм от по-новите тук, затова ще ми е много интересно да се запозная с всички, макар че е невъзможно.

Ще започна с няколко въпросчета.

1. Кое е най-важното качество, което трябва да притежава всеки човек според теб?
2. Как би описала връзката си с няколко думи?
3. Съществува ли истинско приятелство?
4. Кое е най-голямото предателство според теб?
5. Какво би простила и какво не в една връзка?

Засега ще спра до тук. smile


1. Да бъде честен и да има морал
2. Щура и мързелива
3. Не вярвам в приятели, особено между жени, не знам аз трудно подържам приятелства и за това можеби не вярвам в тях, доверявам се и вярвам на семейството ми и то на най-близките. Другите хора си минават и заминават от живота ми.
4. Да разбера че някой ми е лицемерничил.
5. Бих простила много неща, но не и изневяра и бой. Тези неща може и да ги простиш но не и да ги забравиш.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 12, 2014, 16:12:27 »

Мариолка, благодаря ти за отговорите. Бих искала да добавя още няколко въпроса.

1. Каква е твоята зодия и смяташ ли, че си типичен представител на нея?
2. Напиши ми любимо твое стихотворение?
3. Какво беше последното нещо, което сготви?
4. Как обичаш да си почиваш?
5. Как трябва да се държи един мъж към жената до него?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #14 -: януари 06, 2015, 13:41:09 »

А така....Имало нов горещ стол и то на любима съфорумка heart. Добре дошла до дупката на цар Мидас Wink!
Аз ще задам въпросите, които мен самата са ме докоснали най- силно на моя зелен стол.
1. Лошите хора лоши ли се раждат?
2. Кой е най- щастливият ти момент в живота?
3. Ако имаш възможност отново да избираш родители, би ли избрала същите? Защо?
4. Предстои ти важна среща с непознат. Подготвяш ли се и как? /въпросът е общ, може да конкретизираш smile/
6. Ако можеш да направиш някаква промяна на света, каква ще е тя?
Хайде, оставяй филмите и книгите, че вече две си чакаме отговорите smile
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines