Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 12:04:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Ноември 2014  (Прочетена 119670 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: ноември 27, 2014, 20:47:12 »

Пънк ,тези мъфини с маслини и сирене много ги уважавам.Но тези банановите с шоколадови парченца много ги усъвършенствах напоследък .
И ние чистим двамата с Иван у дома.Аз даже прахосмукачка честно казано не хващам и тоалетна не мия.Готвя само когато ми е кеф ,ама аз обичам да си готвя .Като ми писне можем и сухичко или майка ще даде нещо за Явко и така.
Днес следобед отиваме в майка и Явор влиза ,слага си покривката ,коята майка ползва за ядене ,сяда и казва ;'Ядеш".Майка падна.Веднага му сипва мусака и сам си я изяде.Абе тия деца като отидат в баба си голям апетит им се отваря .И като го оставяме с баща му на баба му винаги се смеем и му заръчваме;"Явче ,разхвърляй колкото си искаш ".Та така.Аз свикнах с времето ,че няма как всичко да ми е по конец сгънато и изпънато ,защото така си беше преди .

Мариолче,смешничко е това.Явор веднага дотърча да го гледа

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #376 -: ноември 27, 2014, 22:24:47 »

Мариола, точно тая вечер сьм си качила филма да гледам, е саг поствам и го почвам. Точно по темата се падна и много се изкефих. Много е яко  heart

Фиби, добре че ядох днес мьфин, че щях да точа лиги тука… Каква е тая рецепта с маслини??

На някой бях обещала да питам Фабио защо не му харесал Интерстелар. Каза, че як бил филма и цялата му фикция изградена вьрху реални (и актуални) теории и даже някаква черна дупка имало синтезирана от истинска база данни, ама накрая нещо се били оа…ли с някаква глупост за любовта и това провалило всичко.  pardon
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: ноември 27, 2014, 23:31:43 »

Много готино клипче.  danceg
Аз още нямам никакво коледно настроение. sad Някак си покрай ремонта на новото жилище не мисля за друго.
Макар,че ми се искаше да можем да прекараме там коледните празници и нова година,но няма как да се случи.
Дори в момента не ми се иска да украсявам в нас-искам си в новото жилище вече.  sad
Пфуу в новата кухня да си готвя вече нямам търпение! Плачещо момиче

emmmmmy - благодаря ти за мнението за Интерстелар.
Ние с милото и приятели ходихме да гледаме Игрите на глада,но нещо ми беше адски скучен.
Отидохме на него само защото нашите приятели настояха. Дълъг и скучен.. Накрая му викам на милото - да бяхме ходили да гледаме Интерстелар и сигурно щеше повече да ни хареса.  blush
Сега не знам дали ще ходим скоро на кино,че няма много време и излишни разходи.
Ще го дочакаме в замунда. Мислим следващото кино да е на Хобит,макар,че мм не харесва фентъзита,колкото мен. Аз ги обожавам.  LAUGHTER

Искам ако е удобно да попитам дали някоя от вас ходи на фитнес?
Ако да,бихте ли ми препоръчали,ако сте  доволни от него.  smile

stan_angelova - разгледай страницата на мола в фейсбук за повече инфо - https://www.facebook.com/SofiaRingMall.Official
« Последна редакция: ноември 27, 2014, 23:35:17 от crazynelly » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: ноември 28, 2014, 08:40:17 »

Добро утро!
Мариолка, ще може ли рецептата за мъфини с моцарела и сушени домати?  blush Аз до сега солени не съм яла, малко ми е противоестествено, но ще опитам да направя и да хапна.
Давам отчет за Кактус, ходихме в този в Лозинец. Много приятна обстановка и обслужването е на ниво! Порциите са като извадени ат снимка, много красиво изглеждат! Вкуса май е според зависи, на патето много му хареса, а на мен... е хареса ми, но и по-вкусни неща съм яла. Честно казано има едно заведение на Черковна, казва се Рич Хаус и порциите са толкова огромни и вкусни, че хем си преял, хем не можеш да спреш да ядеш! Цените са нормални за такова заведение, само водата 3лв за малка горна баня ми се видя много.
Игрите на глада много ми хареса, нямам търпение за следващата част!
Аз тая нощ сигурно 5 ставах да видя тия пуснаха ли емаг, че си бяхме харесали един телефон. Патето трябва да си сменя неговия и реших и аз да прахосам част от бюджета на семейството и аз си поръчах.  blush Винаги съм искала да имаме еднакви телефони  Ashamed girl_haha
Лек и спорен петък на всички!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: ноември 28, 2014, 08:49:45 »

Добро утро!

Още една напазарувала от Емаг рано ,рано.Много съм доволна.Взех един таблет ,подарък за племенницата за Коледа и разни други дреболии.

Мъфини с маслини и сирене.Мноооого добри ,специално за Ина

https://www.bonapeti.bg/recepti/Mafini-s-maslini-i-sirene/

И още едно супер предложение за солени мъфини

http://tanitaang.blogspot.com/2012/09/blog-post_22.html

Аз днес мисля едни меденки да метна контролно преди Коледа.Избирам рецепти засега.Утре имаме семейна фотосесия.Много се вълнувам ,защото обикновено аз снимам и все горката нямам читава снимка с детето.Правя аз настройките на фотоапарата ,давам напътствия,но реално като не е на режим авто си трябва да можеш да снимаш.Както и да е ,вълнувам се де.Имаме си коледни пуловери три броя ,та се надявам да се изтипосаме с тях.Другият вариант е да цопна момчетата с тях ,пък аз като жените с рокличка.Ама ще умувам днес ,някъде между сладките и съня на Явор smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: ноември 28, 2014, 09:01:37 »

Фийби, на вън ли ще е фото-сесията или на закрито? Ако е на закрито не може ли да се преоблечеш и така на едни снимки ще си с рокля, на други с пуловер  Wink Добре че сме ранобудни, гледам доста неща вече са разпродали!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #381 -: ноември 28, 2014, 09:34:02 »

Привет в черния петък!
https://www.youtube.com/watch?v=zm4eUTrHmHo&list=RDzm4eUTrHmHo#t=6
Снощи племенникът ми беше при нас на отглеждане и му пуснах клипчето на Мариолка, после се появиха и тези в страничната лента. Да ви кажа, ще ги пусна на децата на коледното парти. Един тъп въпрос - мога ли да ги сваля и как става това, че не ми се иска да разчитам, че ще имаме добър интернет в залата. И после може майките да ме съдят, та си търся и адвокат Wink. То голямо плезене, кълчене и ред други простотии. Не зная, за големи хора е добре, аз също се заливах от смях. Обаче  като видях как се имитира от дяволчето, пет пъти съжалих. Това ли гледат по телевизията, или клипчетата са пародия? После защо се удрят и блъскат.... blush. Аз ли съм с манталитет на неомъжена презряла учителка crazy
Обаче пък свършихме и друга полезна работа двамата.  По примера на Екзюпери за шапката и слона, му показах онези картони и само за секунди беше ясно какво ще се прави с тях. "Листата", както съвсем правилно каза Ина, веднага ги позна за бради и даже откъснахме една за да пробваме. Номерцата ще се теглят от децата, за да се определи реда за казване на стихче и получаване на подарък. Рогата и очите според него са за украса на подаръците, да станат като еленчета по образеца на прикачената саксийка. За другото е ясно - лепи се на клечки за шишчета и се ползва за снимки.
Много е хубаво да си имаш племенник heart heart heart. Хем си го взимат, малко преди да ти е писнало Wink


* elen4e_c.jpg (37.49 KB, 400x658 - видяно 242 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #382 -: ноември 28, 2014, 09:42:07 »

Бреееей какви ранобудни моми и невести  Bravo

Мьфини могат да ли да се направят без формта за мьфини? Само с  хартиените кофички?  blush

Свекьрва, това е сьщо разликата да работиш като детегледачка и да имаш твое дете  pardon
« Последна редакция: ноември 28, 2014, 09:50:27 от inaxastra » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #383 -: ноември 28, 2014, 09:45:03 »

Добро утро и от мен, в последния работен ден преди отпускатаааа smile

Много ми се спе днеска, снощи цяла вечер сънувах кошмари и се мятах като риба на сухо в леглото..

Свеки, не знам за племенника, ама мисля че трябва да ти направим темичка за пенсионирането съвсем съвсем скоро.. heart  
Я кажи, кое е първото нещо което искаш да  направиш като се пенсионираш?smile И Изобщо с нетърпение ли го чакаш или не толкова?
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: ноември 28, 2014, 09:55:53 »

svekarva, ето чрез този сайт можеш да си сваляш видео от youtube, а и от други сайтове също става:
http://en.savefrom.net/

Аз си купих само памперси от емаг.   funnytooth

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #385 -: ноември 28, 2014, 10:11:17 »

Ихаа верно бе много ранобудни всичките. Радвам се че ви разсмях с това клипче, ние в офиса с клиента винаги си разменямае клипчета с миньоните smile по едно време се крещеше в офиса по цял ден Бананаааааа, Папаааал

Аз снощи като си ревнах като малко дете не е истина просто. Събрало ми беше се, ММ ми се оплака колко работа го чака като се върне, и аз се разревах заради него, луда работа  LAUGHTER Нищо днес е петък, в офиса съм поръчала 100 плескавици, хората са щастливи ще ядат сръбско, ММ се прибира животът е хубав  DANCE chee

ratatui мисля че ей тези правих http://www.gotvetesmen.com/recipes/alphabet_list/index.php?id=1874, много са вкусни, и с маслини сигурно ще станат хубави.

inaxastra аз само в хартийки ги правя нямам тавичка с форми и си стават супер smile

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: ноември 28, 2014, 10:19:57 »

като говорите за мъфини, и като видях подаръка от Бени в темичката, днес попаднах на това , като идея :

http://www.bhg.com/christmas/crafts/christmas-holiday-crafts/?socsrc=bhgfb1127148#page=2

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #387 -: ноември 28, 2014, 10:21:41 »

Еййй, Еми супер яко !!! Запазва се като идея, нищо че нямам форми. Щом става само с хартийки ще пробвам, че вие тука ме подлудихте с вашите вкусотии  beating
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: ноември 28, 2014, 10:44:00 »

Добро утро smile
Малеее колко работа сте свършили от сутринта и колко мн сте изписали, а аз сега ставам blush По този повод


Оххх днес почивам и след малко се захващам с чистен и после се отдавам на книжка и релакс heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #389 -: ноември 28, 2014, 10:47:02 »

Да, става само с хартийки, има едни "силиконови" се водят.  Даже на мен повече ми харесва, защото слагам по- голям брой /съответно по- малък размер/ в тавата.
Ох, уж събирам разни работи в една папка, ама не мога сега да го намеря... Та имаше една елха, направена от ролки за тоалетна хартия, като в "дупката", пак запушена с номерче, се слагаха подаръчета. Из фейса се моткаше нещо подобно на паркинг за играчки колички, ама нямам време да го търся.
Аз, нали съм с връзки из немскоговорящия свят, имам подобен календар- елха още от детските си години. Обаче идеята вътре да има задачки, вместо подаръци, направо ме побърка от кеф good
menyanthe ,много ти благодаря. След 5-ти декември почвам да мисля по темата за партито. И твоята госпожица ли харесва Миньоните?
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines