Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:45:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Ноември 2014  (Прочетена 118977 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: ноември 27, 2014, 14:46:42 »

Момичета я кажете смятате ли да се възползвате от блак фрайдая утре?
Мариолка и аз щях да ти кажа за един магазин, където продават само млечни неща, тяхна си продукция и всичко им е страхотно, ама ти е далече. Виж млекаря-75, ако имате наблизо всичко им е много хубаво и качествето!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: ноември 27, 2014, 14:49:08 »

аз мн искам да се възползвам, но май ще постъпя практично и ще платя данъци парно и прочие. Иначе си бях набелязала Контрабанда, магазина, че кецовете ще паднат доста като цени.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #362 -: ноември 27, 2014, 14:53:11 »

Здравейте мили дами...

Да ви кажа и на вас - ако получите нещо във фейбук от мен не го взимайте насериозно. Някой ми е хакнал пощата  и от там и всичко друго...

Оправих проблема с пощата, но още чакам да ми възстановят фейса smile Явно наистина има някакви хакерчета наоколо...

Оххх днес ми е много студено и много мързеливо...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: ноември 27, 2014, 15:12:08 »

Наистина,обмисляте ли да си купите нещо от черният петък?Аз май имам нужда от една цитрус преса ,обаче се чудя.Писна ми от разни глупости из дома да се търкалят.

Ето ги мъфините .Хайде на следобедното кафе

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: ноември 27, 2014, 15:26:39 »

МММММММ, фийби не те е срам такива вкусотии да показваш, а ме мързи да правя сега мъфини. Нищо довечера ще си хапна в ресторанта на шеф Манчев, щял ден си пазя място за довечера.  girl_wink
Аз лично ако в емаг пуснат на добра цена едни телефони може да се замисля. Патето така и така ще сменя неговия и ако го пуснат на по-добра цена утре може да го изненадам предварително.
Еми, кажи как беше Интерселар? Ние довечера сме Игрите на глада.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #365 -: ноември 27, 2014, 15:40:03 »

Аз чакам разрешение от мъжо за Pumpkin Patch всичко е под 10 паунда набелязала съм около 30-тина дрешки

ratatui да се похвалиш как е при Манчев  Wink

Олее Фийби какво направи с тия мъфини,  angry напоследък само такива неща показваш, хайде и аз да оправя фурната и да испека едни със сушени домати и моцарела че имам 2 кутии сушени домати вкъщи. И се чудя какво да го правя един кашон киви дето се вика БИО от двора на нашите  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: ноември 27, 2014, 15:50:08 »

Брех, не може да ви изчете човек Wink

punk_girl123, честито за момченцето.
галина, на теб честито за бебето
ratatui, стига си плакала за разни животни, и хората не сме цъфнали и вързали, и както казва една приятелка -"не мога и жената на Гонзо да я мисля". горе главата!
нели, честити придобивки
еми, не каза за интерстелар. не, че ще го гледам, но ми е интересно мнението ти
mariola85 и всички останали - вие за женска солидорност не сте ли чували, знаете ли го тоя какъв е в къщи. пък и никой не е застрахован от това да му се случи нещо такова.
fiibi_bg, завиждам на всички, които ще опитат от тези мъфини, имам чувството, че ги подушвам от снимката
inaxastra,  и menyante разбирам ви за трудните моменти и това да те притискат срокове (не напълно разбира се, защото моите деца са служебни, макар че аз не си свърши нещата на време тази седмица, защото едното беше малко болно). Първата половина от тази година, както знаете от безкрайното ми мрънкане, бе много трудна и определено се чувствах доста нещастна, при положение, че всичко ми е наред. После лятото го цъфнах и вързах с тези болници и сега се опитвам да не приемам всичко, толкова навътре. Знам, че като не си свърша всичко на време, само ще си усложня ситуацията, ама пък не това е най- важното. Ще правя каквото трябва, пък да става каквото ще.

Добре, че е Свекс да ни повдига духът на всички тук. Мисля, че трябва да и направим едно парти изненада в нейна чест, ама не ѝ казвайте Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: ноември 27, 2014, 15:56:18 »

Интерстелар, за мен лично е велик.
вярно е че е труден за осмисляне във втората си част, става доста научен.
за хора които не се интересуват от Вселената,начални познания по квантова физика и няколко термина има дето ги въртят, които не са масови, едва ли ще е интересен.
Но за мен, като фен на тези науки, това е нещо превъзходно, супер смислено, философско, наситено и с напрежение.  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #368 -: ноември 27, 2014, 16:23:22 »

Пандич, нищо не съм прочела. Wink Ако пък партито е в София, ще ми е още по- хубаво.  heart
 emmmmmy , точно така каза и малкият син за филма. Той го гледал почти 2 пъти, защото първия път гръмнала машината за пуканки и станал пожар. Май казаха и в новините тук. Та втория път стоял малко на тръни пак да не гръмне нещо докато го доглежда, освен това е съвсем близко до щата, дето стават протестите за полицая и застреляното момче. Просто 6Д измерен филм. За мен много преди това каза, че не съм дорасла - трябвало първо да харесам Батман, Гинезис и още ред други филми и книги да прочета и изгледам и чааак тогава можело да ходя да го гледам. Хич и няма да си правя труда, ще си остана недорасла.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #369 -: ноември 27, 2014, 16:30:50 »

https://www.youtube.com/watch?v=GAZe-scjjyU

Ей след това клипче ми стана коледно вече, седя и се хиля като зелка в офса сама хахахах
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: ноември 27, 2014, 17:27:53 »

Оф, тези от сервиза на пералнята са ми поправили пералнята и ще ми я върнат утре, а аз недоумявам как е възможно да направят ремонт и да не ме попитат дали го искам и дали съм склонна да дам такава сума за ремонт?  crazy  Сумата не е супер голяма (90лв + предварително дадени 23лв за преглед - значи около 110лв общо), но честно казано, при всичките обаждания и имейли, толкова ли не можаха да си отворят устата да кажат какво става? А уж се разбрахме със служителя, който извършваше прегледа да ми се обадят за ремонта, когато стане ясно какво трябва да се прави, за да се уточним...
Нямам думи просто... Все пак се чудя дали да не се пробваме да я продадем тази в olx и да не си взема нова?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: ноември 27, 2014, 17:32:14 »

Менианте, това им масова практика явно в сервизите, да те поставя пред свършен факт. Можеш да се заядеш, заради неприятностите, които ти причиниха и да ти свалят от цената. Ако имаш как продавай я тази и взимай нова.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: ноември 27, 2014, 17:33:47 »

Ванчето ме вдъхнови, та сега направих едно мъфини със сирене и маслини/пак по нейна рецепта/. Ама не съм такъв фотограф да ви нахраня окото smile
Заканила съм се да направя и джинджифилови сладки. Миналата година много има се накефих. Сега мисля да ги слепя две по све със сладко по средата. За сега само се надъхвам..
Да ви кажа за бомбите в къщите...майка ми си живеят сами с баща ми. Ми с Алексче като отидем на гости и след 5 минути нама къде да стъпиш на пода. Така че докато не порастнат децата, аз зор няма да си давам. Даже така мръсотийката засилва имунитете. Нито с Алекс съм се правила на перфектната жена, нито с второто смятам. А й да ви издам една тайна....В къщи чистим съвместно с ММ. Даже понякога чисти сам.  danceg danceg Аз съм по готвенето, май, май.
А в тази връзка реших да спа Алекс от млечната кухня. Тя просто тея буламачи спря да ги яде. Ако е домашно приготвено яде, та й плющат ушите, ама кухнята да не я помирише. Та си докарах още един дерт. Да мисля разнообразно меню, но ще се справя. Тя не е злояда, а като не ще - седи гладна!  diablo
Манянте взимай нова и не го мисли. Принципно може да се заядеш и да кажеш, че няма да платиш понеже никой не те е питал. Те няма как да докажат, че си се съгласила. Но като слушам какви са простаци, по добре я продай и не се занимавай.
« Последна редакция: ноември 27, 2014, 17:37:03 от punk_girl123 » Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: ноември 27, 2014, 17:52:31 »

Хич не ми се занимава повече с тях. Ще си платя ремонта и ще се опитам да я продам, пък от утре нататък сигурно пак ще я счупя от ползване, че доста неща имам за пране.  Но не знам дали да не подам едно оплакване в КЗП срещу тях.  girl_impossible
Активен
stan_angelova
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #374 -: ноември 27, 2014, 18:59:23 »

Заете ли дали в Sofia Ring Mall ще има Black Friday утре?
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines