Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:33:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Ноември 2014  (Прочетена 118974 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #285 -: ноември 25, 2014, 16:05:22 »

Hello  blum

Днес съм много развесела, защото занесохме с децата на директорите пощенска кутия на Дядо Коледа. По този модел : http://krokotak.com/2014/11/diy-christmas-postbox-santa/ . Много беше готино!!!  heart yahoo

fiibi_bg, бързо да се оправя Явко!!!  good

inaxastra, и в нашето училище правим Коледен и Великденски базар и децата продават сладкиши, правени от майките им и неща, изработени от тях в стила на празника. Много ми харесват подобни инициативи. И скоро да сте на топло!!!

Miele, всички грижи и болешки да идат на кучето!!! Пу, пу!!!  heart

svekarva, абсолютно съм убедена, че никой не може и не иска да живее сам, особено ако е на средна възраст. Дори да се разделиш с човека до теб, ако не намериш друг, с който да влезеш в сериозна и стабилна здрава връзка, задължително се връщаш при стария. А и проблемите от дистанция винаги изглеждат по-незначителни.


Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: ноември 25, 2014, 16:30:24 »

Леле, направо нямам думи колко са тъпи (а и нагли, на всичкото отгоре!) от сервиза на пералнята ми.  beating
Миналата седмица, в сряда сутринта им пиша имейл какво става с пералнята ми. Никакъв отговор. Вчера Иван им звъни по телефона: "Ами ще проверим и ще Ви се обадим". Днес пак им звъни: "До края на седмицата ще Ви дадем информация". А тъй като днес пак им пратих имейл, че 6 дена не могат да дадат никаква информация нито по имейл, нито по телефон, отговорът им беше следният:
Цитат
След вашето запитване относно ремонта на вашата сушилня, веднага сме направили запитване към сервиза ,който извършва ремонта.

Колегите са се свързали тогава с вас и са ви обяснили по подробно какво се случва с вашият уред. Днес отново са се свързали със  вашият съпруг по телефона и са го информирали.

За малоумни ли ни смятат?  shok
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: ноември 25, 2014, 17:20:26 »

Менианте, тия са големи тъпанари!  girl_impossible
Неделинка, много е сладко това с кутията! На колко са тези деца? Аз като бях малка в училище си правехме размяна на подаръци, както тук си организираме, после последния ден преди коледната ваканция си правехме тържество с игри и викторини в класната стая и си разменяхме подаръците.
Фийбита и Избел и Явчето бързо да се оправят! А ако може Фийби_бг до споделиш повече за домашния суджук, че ми потекоха лигите  blush ! А как ми се яде хубав бахур или нещо друго беше, на този принцип.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #288 -: ноември 25, 2014, 20:09:09 »

Уф, как криво е продължил деня.....Хайде всички болни да оздравяват бързичко!
nadelina88
, крокотак имат много хубави неща, често взаимствам от тях. Дечицата писма ли ще пишат?
И аз имам страхотни спомени от размяна на подаръци за Нова Година. heart Пък и какви вълнения падаха кой на кого ще подарява, какво ще подарява...
Ей, напомнихте ми как се ядосвах миналата година с тези базари за изключително грозните работи, които предлагаха. nea. Ще гледам да не се впрягам толкова този път.
Съчувствия за момичетата с битови проблеми, гадна работа...
Ина, представям си каква красота са украсите на магазините, французите нямат равни. Аз само минавах пътьом за няколко часа месец преди Коледа и направо онемях. Не е като да не съм била по същото време в Америка, Германия и Англия, но просто няма сравнение. За тук да не говорим - старите гирлянди и китайски лампички.
На мен пък ми се случи нещо много неочаквано и хубаво. Бях си поръчала чорапогащници,  но единият не беше същият размер. Написах мейл вчера и мислех, че нищо няма да последва. Още днес по обяд ми донесоха за тяхна сметка нов, без да съм върнала стария. Наистина ми стана страшно приятно и почти забравих за неспокойната нощ.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #289 -: ноември 25, 2014, 20:36:48 »

ох, рататуйче, аз по бахур не си падам, но виж "бумбар" обожавам....
 menyanthe - направо ме изумяват тези същества. Напомнят ми за караниците с Технополис, за поддръжката на климатиците.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: ноември 25, 2014, 20:59:45 »

Най-нелепото е, че ни лъжат, че са се свързали с нас, че са ни дали "подробна" информация, като всъщност изобщо не са ни търсили и информацията, която сме успели да изкопчим от тях е, че не знаят какво се случва. Даже и мъжът ми почна да им се ядосва. Мисля, че все щяхме да помним, че са се свързали с нас - или е далеч от акъла им, че ние би трябвало да знаем подобно нещо...

Честно казано, оттук нататък смятам да си купувам уреди от марки, които не са обслужвани в техния сервиз. Т.е. марките Електролукс, АЕГ, Зануси, Горенье отиват в историята за мен. Бих направила компромис единствено ако съм убедена в качествата на съответния уред и няма друг вариант, но не бих разчитала дори на гаранционен ремонт на този сервиз. По-скоро бих си плащала на друго място.
Активен
galina12
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #291 -: ноември 25, 2014, 22:41:28 »

Здравейте, момичета!  smile В добро насторение съм и искам да ви се похваля.  yahoo
В петък не се чувствах много добре- бях с повръщане и т.н. Майка ми предположи, че знае каква е причината и ме накара да си взема тест за бременност. От толкова много работа и грижи не се бях замисляла, че цикълът ми не е идвал от доста време. Направих си теста и се появиха две чертички!  Sunshine Всички вскъщи сме много щастливи! Със съпругът ми искахме да си имаме второ детенце страшно много и ето, че мечтата ни се сбъдна най- накрая!  heart
« Последна редакция: ноември 25, 2014, 22:43:13 от galina12 » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: ноември 25, 2014, 22:50:43 »

Уф.. Да се похваля или не ? хихи - голяма дилема..  funnytooth
Днес с милото бяхме в Аико и направо се развихрихме. За 1ч. вече си бяхме избрали спален комплект + матрак и трапезна маса и столове за новото жилище.  danceg
Миналата седмица с кумата бяхме  по мебелните магазини да разглеждаме и аз проучвах цени и т.н.
Харесах си няколко неща,но никога не съм предполагала,че с милото ще ни съвпаднат така добре вкусовете.
Абсолютно същите мебели и той ги хареса и сега сме много доволни от днешния ни пазар.  yahoo
Масата и столовете бяха с намаление - просто супер!  good
След това отскочихме до Икея и си взехме едно малко бюро за нашата стая и едно шкафче за документи и папки,което е с код - заключва се. Може би повечето от вас са го виждали. То по принцип е за офис,но ние с  мм още първият път като го видяхме и искахме да си купим едно. хихи Малко сме странни птици.  blum blush
Сега остава най-важното - кухнята!!!! Мислим да е от Аико и дори си харесахме една,но все още не сме 100% сигурни. Казаха ни,че ако поръчаме сега ще е готова към края на Януари.
А аз си мислех,че може да успеем преди края на годината да се нанесем в новия дом,но уви.  smile
Но все пак нова година - нов късмет - ново жилище!
Сбъднах си  и мечтата обзавеждането на спалнята ни да е в бяло. Е почти в бяло е.. Но ще е много красиво и светло.  yahoo butterfly
Е стига съм се хвалила.
Благодаря на Мариолка за всички предложения и разговори за мебели!  give_rose


galina12
  - честито!  yahoo give_rose
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #293 -: ноември 25, 2014, 23:00:59 »

Галина, честито, лека бременност
стана ми интересно за теб и отворих да прочета постовете ти, хах моята сватба беше също на 14 февруари, но тази година. Останах приятно изненадана, повечето булки избират лятото.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #294 -: ноември 25, 2014, 23:37:39 »

И днес много емоции тук.  girl_wink

menyanthe, кой е сервизът? И аз много се ядосвах, когато цяла седмица и 4 разговора едва доведоха до това да ни сменят една пружинка за левче + 30лв. за закъснялото разхождане на техника.

В тая връзка с оплакванията, какво се случи с Пънки и Хиполенд? Я да се яви бързичко и да каже.  tease
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: ноември 25, 2014, 23:46:22 »

Дени, сервизът се казва Г-сервиз. Честно казано, ако бяха скалъпили някоя по-правдоподобна лъжа, щеше да е по-добре.
Както и да е, де, аз вече почти се отказах от тази пералня и май ще си купувам нова като мариолка - Аристон с 5 години гаранция. Ще видим какво ще стане до края на тази седмица, но май ще им откажа в крайна сметка ремонта. Те с тази скорост и до Коледа няма да приключат.

Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: ноември 26, 2014, 07:34:37 »

Добро утро!
Аз първо да се похваля...имаме си пишка. Или както казва ММ аз и преди си имах, сега и ти имаш! smile Надявам се да си остане така до края.
За Хиполенд...бе симулират дейност. Разходих се до магазина, уж да посоча коя е продавачката. Че да не накажат невинен човек. Там управителката ми обяснява как не ми личало че съм бременна. То със зимно яке може би в 8-9ти месец личи. Също така според нея най-вероятно служителката не ме била чула. А пък най-вероятно и аз не съм я чула щото те били стари кадри и не се държали така.
А бе все тая...то ми беше ясно, че нищо няма да направят. Пък не ми се хабят нерви. Имам си за какво да се радвам, вместо да им се ядосвам.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #297 -: ноември 26, 2014, 08:18:23 »

Леле, каква хубава новина!
 punk_girl123, да му е здрава и сладка пишката на туй дяволче heart heart heart
Ей на това му викам аз "нов ден, нов късмет". Аз този път добре се отчетох с пророкуването на числото 3 Wink. По някаква причина бях почти убедена, че е момък.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #298 -: ноември 26, 2014, 08:36:59 »

Добро утро! smile

Много готини новини са се появили в месечната ни тема.  heart

galina12, честито! Лека и много усмихната бременност ти желая. Ти пък даже не си забелязала, че не ти е идвало, много сладко, истинска изненада!

punk_girl123, честита пишка. Сега да видиш и ти какво е.  funnytooth  baby_boy
 
crazynelly, честито за големите покупки. Бели мебели ли купихте за спалнята? Ние спалнята я направихме "избелен дъб", та като казваш "не точно бяло", сигурно прилича.  blush Успех и с кухнята, поръчвайте бързо, колкото по-бързо харесате и поръчате, толкова по-бързо ще я имате. Какъв цвят ще е кухненското?

menyanthe, не им се ядосвай. Все някога (а дано е скоро) ще я поправят.  gu6


Аз сега ще се оправя и тръгвам за кожен лекар. Онзи ден бях след работа до личния, той ми даде направление, вчера пак след работа отидох до кабинета на кожен, но се оказа, че работи до обяд, днес отивам преди обяд и преди работа. Дано накрая да свърша работа и да започна лечение (не че е лошо да си правя безрезултатни разходки, за да си стягам тялото, ама....хахахах).

Лек и успешен ден ви желая!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: ноември 26, 2014, 09:12:41 »

Иху,добро утро !

Пънк ,супер много се радвам за малкото ритащо момченце в корема ти.Ама и твоят съпруг има много приятно чувство за хумор!За Хипо-то да ти кажа съвсем нормално е управителката да реагира така ,че да си защити служутеля.Наистина предполагам е било супер натоварено в деня на намаленията и тези хора са били подложени на много атаки от клиенти .А и никой управител не би желал да загуби дългогодишен служител или да го накажат като му вземат част от заплатата.Което от друаг страна пък на никой не дава право да обижда клиентите и т.н. и т.н.Абе сложно е да ви кажа .Особено в тази държава с липсата на кадърни хора за работа .Сложно е много!Но Пънки ти си пич и се радвам ,че все пак си пуснала сигнал ,за да знаят все пак хората в ръководството и да ги имат впредвид тези работи!
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines