Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:32:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Ноември 2014  (Прочетена 119255 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #270 -: ноември 24, 2014, 15:35:42 »

Аз сьм чувала, че ако пуснеш метален болт вьтре го разяжда (и така ти разяждала стомаха де), ама може да са градски легенди.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #271 -: ноември 24, 2014, 15:36:36 »

Във Фб гледах, че "за идеално почистване на тоалетна може да се ползва Кока Кола". Като нищо да и дам да си пийне мама Бошка. Тя е нова още и слагам Калгон с всяко пране. Не се е вмирисала, само да посмее с тези скъпи консумативи... diablo

а Калгона къде се слага? че аз имам сега,  ама нали до сега не съм имала мои си уреди и не ми пукаше особено smile

От колата няма да ръждяса но от захарта в нея не ми се мисли на Бошка какво ще и се случи

Малее днес ни е много домакинска темата. Я си кажете какво сготвихте уикенда. Аз първа smile Нищо. Не знам как се ползват уредите все още  LAUGHTER. До нас има един разкошен турски ресторант и толкова хубаво готвят и даже и доставки прават, та в събота хапвахме супа от пасирана леща и пиде.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #272 -: ноември 24, 2014, 15:57:45 »

На мен мечо ми готви вчера, докато си гледаше формулата а аз качвах снимки smile Прави ми пиле с ориз на фурна, като досега никога не е правил... Много добре му се получи smile Той готви по-хубаво от мен признавам си без бой smile И после опоскахме 2 кила мандарини.

Иначе да разнообразим темата - вчера за първи път видях Фил да плаче и то от щастие smile Като забременях не плака така, както вчера след като Луис Хамилтън спечели световната титла във формулата... Все знаех че му е фен, но чак пък толкоз... Бях много учудена, но пък много му се радвах smile Голямо вълнение голямо нещо, голяма радост беше вкъщи....
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #273 -: ноември 24, 2014, 16:14:20 »

Абе, аз също се чудя как ни изби на домакинство diablo. Хубаво започна Наделина с мераци за с.кс Wink, пък ние....Я да говорим за мъже heart.
Миленката, ами защо да реве Фил, в крайна сметка ти ще раждаш, не той. Wink
Последно за прозаични неща: Калгон /на таблетки/ слагам в търбуха при дрехите.
С Кока - Кола се развинтват ръждясали болтове и гайки. Пробвала съм, става! Хехе, като и дам на мама Бошка да си пийне, би трябвало да пусна някаква кратка програма  после. Най- много да вземе да подскача от енергия Wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #274 -: ноември 24, 2014, 16:34:20 »

хахахахахах заподскача от енергия вика хахахаххаахахахахах оооо мога да те чета по цял ден и пак няма да ми писне
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #275 -: ноември 24, 2014, 17:09:06 »

като сте се отдали на признания, а и след като се посмях хубаво на Ина,
та и аз сега да си призная как навремето прецаках пералнята и сушилнята на моят шеф в един ден  funnytooth

много пране се беше събрало, за последната оставих чаршафите, хаха вечерта с последната, а как ми се спеше, реших да я подбутна с копчето на изплакване и да свършва.
Тя хубаво свърши, но като отворих вратата и потоп, всичко във вода

Грабнах инстинктивно всичко както е прогизнало и бам в сушилнята, и сушилнята отказа, да не говорим че беше и тя 1/4 във вода вътре.

оставих всичко и на сутринта показах пораженията, просках чаршафи по столове и маси, добре че не ме глобиха де, макар че не си признах за пришпорването.

Мен нали ме гони гузна съвест винаги, ама специално при този тип не, заслужаваше си новите перални
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: ноември 24, 2014, 18:04:55 »

Мариолка и аз като тебе нищо не готвих! Бяхме при мама и тя сготви 5464613 манджи, та 3 дни си починах. Нищо сега пак съм дежурна в кухнята а на всичкото отгоре котката 3 дни не ме е виждала и не се отделя от мене, не ми дава нищо да свърша без нейна "помощ".
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: ноември 24, 2014, 18:58:07 »

Аз готвих огретен и питки със сирене за закуска в неделя smile
Сега пека картофи и кърначета и загорих един спанак  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #278 -: ноември 24, 2014, 19:19:03 »

Миленката, и аз плаках за Хамилтън, само един истински фен може да го разбере. Даже не спах 2 вечери от напрежение какво ще стане, страхотна емоция беше, а самият състезател е просто невероятно добър пилот и човек. Поздрави на Фил за добрия вкус. smile
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: ноември 25, 2014, 10:33:04 »

Добро утро smile


Гледам за домакинска работа си говорите. Миналата седмица почти за нищо нямах време, че почивах само един ден и у нас е паднала бомба, сега си чакам петъка, когато съм почивка, че да пооправя малко, че направо ме е срам blush
Иначе нещо тези дни хич не съм на кеф и утре май ще ходя на лекар, че ужасно много ме боли единия яйчник, а това хич не е типично за мен. Никога не ме е боляло толкова мн, а на всичкото отгоре ми закъснява и ми е някакво тъпо... Мрън... Съжалявам, че така се намрънках тази сутрин, ама имах нужда споделя give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #280 -: ноември 25, 2014, 10:40:16 »

Vivi20, къде си, как сте, разкажи ни нещо за Елина heart
ratatui и ти нищо не казваш за твоята космата /и брадата/ красавица. Кого харесва повече, теб или съпруга?
Ина, как мина празника вчера? Кога рисуваха човечета в детската градина на Марта? Много ме беше впечатлила тази традиция. Аз разпитвам, защото се надявам да ми "светне" нещо интересно за  децата на нашите служители. Раздаването на подаръци от Дядо Коледа и Снежанка някак губи стойност и смисъл вече. Прави се в градината, по детски центрове, вкъщи...Много тържества, много нещо.  blush Старите коледарски традиции пък нещо съвсем не ми допадат, такива едни безмелодийни песни има crazy.
Вчера имах много интересна среща с родители на съученик на големия син. Май децата бяха 2-3 клас, когато те се разделиха. Направо беше кошмарно за децата, защото и отношенията между възрастните бяха ужасни и пред очите на целия свят. Сега "преоткрили" старата връзка и все едно нищо не е било. Младите са из чужбина и те решили, че трябва да се подкрепят взаимно, като са останали сами. Няма лошо, но защо е било нужно да пропиляват толкова години? Ей такива едни мисли ми се въртяха цяла нощ из главата и пак не можах да спя.
Днес тук има слънце, ураааа! За съжаление съм в северна стая и не мога да му се порадвам. Ще отида при колегите на южната страна, но се чудя каква причина да измисля Wink
Ползотворен ден на всички!
О, Miele  ме изпреварила с кафето...От много глава не боли, ще го пием.


* 1495535_526910720786376_8031313598604635396_n.jpg (47.3 KB, 720x449 - видяно 184 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: ноември 25, 2014, 10:51:31 »

Свекърва, какво да ти кажа котката е като принцеса докато сме само двете, а щом ММ вкара ключа в ключалката и паниката се надига в очите й. Той не си пада по котки и не е много щастлив да живее с такава. Ама тя не се предава и си търси път към сърцето му.
А тези хора, явно са видели, че няма да открият по-добър човек и са решели да не о карат сами.
Миеле, дано скоро ти мине и всичко да е наред!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #282 -: ноември 25, 2014, 11:01:26 »

Свекс, те явно през годината рисуват и учителката запазва рисунките и избира. Тези кьрпи се продават на Коледния пазар на училището, който ако си спомням добре е другата седмица. Продават и разни сладкиши правени от родителите и други неща изработени от децата и приходите са за Уницеф. Нямам тьрпение и аз да видя на Марта произведението.

Тя явно много се забавлява в училището, защото оня ден правеше някаква глупост дето видяла от едно дете там и й казах, че щом учи глупости повече няма да я водим. Беше потресена ! Вика: "Ама как?! Аз там толкова хубаво travaille и така хубаво играя…" за малко да се разплаче. Даже тая сутрин ме моли да я оставям и на забавачницата после  crazy

Иначе вчера си направихме един хубав аперитив и си седяхме четиримата и си пихме и си боцкахме неща. Тя и бавачката ни се казва Екатерина и зло да я забрави, щях цвете да й купувам, но така сьм смазана от умора и така се омаях от коледните украси в магазина, че се сетих чак пред вкьщи.

Но аз не го празнувам имения ден вече, защото е на Фабио рожден ден и не искам да му се отнема празника. Но пийнахме за здравето и на тримата де. И торта имахме. Само Марта беше супер скиснала, защото изморена и клянкаше през цялото време, а ние й се карахме и така  pardon

И да ви се оплача и аз. Беше ни се развалило парното и имахме пак от него теч в тоалетната. Един месец чакахме, вчера дойдоха за ремонта. На Фабио целия рожден ден замина в чистене и подреждане около тоя ремонт (аз бях в университета) и вечерта спря да работи чисто новата кутия за газ дето са ни сложили. Та цяла нощ клинчихме от студ у днеса пак. Ама щели следобяд да дойдат да видят. Аман от разправии.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: ноември 25, 2014, 14:11:48 »

Привет!

Леле,какви домакински теми сте подели.Чак ме накарахте да се поогледам вкъщи и ми се стори много мръсно  ;)Днес сме всички у дома и общо взето чистя и кулнарствам.Явко се уреди със зачервено гърло и сополки както и лек ларингит и сега само току му се примолваме да изпие я някое сиропче ,я чайче.
Иначе бяхме в Копривщица ,но си дойдохме един ден по рано заради високата Т на принца - 39,5 ,че то там една здравна служба и това е.Колкото бяхме там хубаво си изкарахме.Поразходихме се по музеи ,по улички.Всички хора много ми харесаха ,много любезни ,сърцати ,абе дух има там .Не е като при нас.

Татко тази година ни направи домашен суджук.Леле,голяма емоция покрай него .Яво току обикаля край прозореца и казва нещо подобно на Ужу ,ужу  smile
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #284 -: ноември 25, 2014, 15:10:39 »

миличкият Явче, да се оправя бързо юнакът.
И моята принцеска е сополива от 3 дни, ама то при нас като верижна реакция стана, първо майка, после аз, сега Изабел, следва Тон (да видим ще удържи ли фронта).
Ние пак се отърваваме леко, майка чак до антибиотици стигна,  с кашлица и т.н.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines