Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 02:30:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Ноември 2014  (Прочетена 121037 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #135 -: ноември 13, 2014, 10:01:04 »

fiibi_bg  да се оправяш бързо!  girl_wink

svekarva да ти направим ли темичка като останат 30 дни до пенисонирането " Пенисонирането на svekarva"  girl_haha

с тази снимчица :



Мен тоя Енчев ми е толкова противен, и какво прави по там разни брадърски клюкарски предавания един лекар, та той е станал по-зле и от Др. Оз. girl_impossible. 100% са му импланти че ти как я мислиш.

Аз планове за нищо нямам. За първи път живота ми е планиран за по няколко седмици само. От преглед на преглед. За сега имам план до понеделник, след това ще видим за до кога. blush
« Последна редакция: ноември 13, 2014, 10:02:53 от mariola85 » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #136 -: ноември 13, 2014, 10:04:34 »

Добро утро!
На мен снощи ми стана много смешно Ники Кънчев като попита Карбовски:
-Кой я направи Николета Лозанова  това, което е сега?!
-Д-р Енчев!!!

А имаше предвид славата и изявите постоянно, които й даваше именно Карбовски.

Сега си свалих снимките от телефона на кухнята и лилавото, ама нещо не са много добри - телефона ми не е с камера като на цифрово, не съм станала още толкова модерн.  pardon

Мариола, не си ме подразнила ти бе, жена. Поста ти ми навя емоции от преди няколко месеца, които реших да си споделя. А иначе за лилавото майка ми каза, че все едно влиза в циганска къща. Странно, според мен си е съвсем българска къща.  funnytooth

Това е окачения таван сниман отдолу. А другата снимка е част от него и едната стена. На другата стена има врата и е до половината само лилава, до вратата, ама нея не съм я снимала.





fiibi_bg, това с пантофите много ме развесели!!! Бързо да се оправяш!

mariola85, идеята едно на ръка, но със снимката е просто уникална!!!  DANCE DANCE DANCE
« Последна редакция: ноември 13, 2014, 10:18:01 от nadelina88 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #137 -: ноември 13, 2014, 10:21:34 »

fiibi_bg  да се оправяш бързо!  girl_wink

svekarva да ти направим ли темичка като останат 30 дни до пенисонирането " Пенисонирането на svekarva"  girl_haha

с тази снимчица :



Хехе, Мариолка, поласкана съм и чаках някой да се сети Wink. Иначе сама щях да се уредя и да направя живот и здраве декемврийската месечна тема с такова заглавие. Виж за снимката имам доста резерви  Wink, щото не понасям корони. На мен с жезъл търси снимка, да мога да тропам, пък и да не личи, че го ползвам за бастун funnytooth
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: ноември 13, 2014, 10:44:17 »

Здравейте  give_rose

nadelina88, супер е с това лилаво. Никога не бих се сетила, Браво smile

mariola85, супер е тази идея за тема и аз съм за  good


fiibi_bg да се оправяш бързо  heart

аз днес нещо не мога да се събудя, а по едно време бях станала много организирана. сега пак съм станала все едно съм в студентските ми години и се чудя как се справят всички с деца.

хубав ден ви желая, макар времето да не ми е много симпатично днес
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: ноември 13, 2014, 13:02:09 »

И аз заставам зад идеята на Мариолка!
Фийбс, бързо оздравяване и дано Явчо да не се зарази.
Неделинка, много хубаво и оригинално решение, страхотно е!
Мен ме е яд, че изгониха Ели Гигова, много спокойно и интелигентно момиче, нея като я няма дано уош да спечели!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #140 -: ноември 13, 2014, 14:16:45 »


image sharing

Това е гледката от моя офис, от другата страна се вижда темза, за мен е уникално красиво, докато ходех на работа поне по 15 минути на ден съм се зазяпвала навън, то няма такава гледка. А тази снимка е правена в 6 сутринта, имаше един период със стачки на метрото и се озовах в офиса скандално рано. smile
Чорапите на Енчев ги забелязах, интересен изглеждаше, на толкова изгъзици съм се нагледала в Лондон, ще рядко ме впечатлява нечие облекло. Свекърва, моята свекърва също се пенсионира края на декември, хаха, защо не е поне малко готина като теб обаче. smile

Времето тук е мрсчно и влажно и само си дремем вкъщи. Вчера си направих маникюра и много ме кефи smile накрая и аз намерих време да се поглезя! smile



Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: ноември 13, 2014, 14:30:29 »

Виви, гледката е  heart heart heart heart heart, красота! Преди да прочета, че е 6 сутринта мислех, че е залез.
И маникюра ти е много хубав, сама ли си го прави?
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #142 -: ноември 13, 2014, 14:55:05 »

Хаха, аз съм с две леви ръце, такъв маникюр и цял ден да седя, няма да ми се получи. Wink

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #143 -: ноември 14, 2014, 11:55:59 »

Привет!
То вече за кафе е късно, това не го зная какво е, надявам се да е поне с коняк вътре Wink
Тук вали тихо и кротко, гадно и продължително sad. За няколко дни черешата пожълтя. Обаче пъпките на коледника растат ли растат....
Щото ми е криво и мокро, отворих старите седмични теми около Коледа от 2012 и 2013. Абе, бая смислени разговори сме водили  crazy.
Кажете нещо весело, къде ще посрещате празниците, какви събития има по София?


* 2_resize.jpg (47 KB, 480x320 - видяно 198 пъти.)
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #144 -: ноември 14, 2014, 12:25:21 »

Привет и от мен! (След дълго затишие от моя страна)  smile

Времето наистина е ужасно, никак не ми е работно, а ще се и работи в събота заради "Нощта на театрите".
На мен ми е криво, защото никак не обичам в почивните дни да съм на работа, а и се бях настроила да гледам детската Евровизия - голям фен съм на Крисия и момчетата. Но няма начин, пак ще се осведомявам със закъснение. Ще хвърля един поглед назад по темите, че съм изостанала с информацията тук.
Поздрави на всички и много хубав ден!!  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: ноември 14, 2014, 12:43:15 »

Хей, Хей  smile

Vivi20, невероятна гледка  good то само заради нея може да ти се доходи на рабора smile

ratatui, честит домашен любимец Wink

Tonina и аз мисля да гледам детската Евровизия. Аз вече казах, колко съм впечатлена от момченцата. Крисия, хич не я харесвах преди, ама не могат да ѝ се отрекат качествата.

svekarva, ние сме в дилема къде да сме на празниците. не знам дали си спомняте, но ние от 2-3 години си оставаме само двамата в София, защото ако отидем където са роднините става така, че има една тоалетна за 7-8-9 души, което значи голяма лудница. Ама пък сега свекърите направиха втора баня с тоалетна в къщата им, а и тази година така или иначе почти не сме мърдали от София, заради мен. Та може и да сколним да пътуваме за празниците. След това обаче остава и проблема кога при кой да сме  crazy сложна работа girl_impossible
Мен много ми се ходи на балет (гледам един филм, който много харесвах като малка - Треска за шоу се казва). Замислям едно Лебедово езеро след Нова година, ама сега ме изкушават с Лешникотрошачката през декември.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: ноември 14, 2014, 12:44:54 »

Привет ,

Тук вали също тихо и кротко и прави едни големи локви ,които пък хич не ми носят спокойствие.  blum

Днес една жена ме овика на улицата как съм могла да оставя детето си да скача в локвите ,ама беше в лош момент и си излях агресията  8PМалко съвестно ми стана ,ама голямо бутане в чуждите работи значи.

Тони ,привет !Липсваш да знаеш.Често се сещам за теб и все се каня да те питам дали познаваш брат ми ?В Шуменският театър е актьор smilesmile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #147 -: ноември 14, 2014, 13:16:01 »

Привет Привет

Дам в София също е гадно времето, ние днес в офиса сме на плодчета черпи фирмата, да вдигнем малко имунитета.

При нас репертоара май ще е същия като предните години, БГ Коледа у свеки, Самия Ден на Коледа сме на Рожден Ден + ядене у свеки. НГ не сме я решили все още, отказахме офертата с мнозинството от приятели понеже не удостоиха нито едно мое искане, да отидем на 30ти и да е с храна не сами да си готвим, тъй като аз съм на специялна диета,е естествено избраха тотално обратното.За МК Коледа/Божик живот и здраве ако времето позволи и не вали сняг и аз съм ок за път ще ходим до МК, и най-вероятно ще правим годеж на брат ми веднага след Коледа/Божик , че не става по нашите краища без официялен годеж, баща ми казва не съм стиснал ръка на сватината.

pandapanda значи на Бъдни у свкървата на Коледа у вашите  blum Ауу и на мен ми се ходи на балет, но Лебедово езеро го гледах скоро ако има интересни оферти ме уведомявай.


Tonina Радвам се да те видя отново тук  give_rose


fiibi_bg Абе какво съвестно, казвай и поставяй на място  Bravo good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #148 -: ноември 14, 2014, 14:14:04 »

О, Тонина heart heart heart
Ходи ми се по любов, петъчно ми е и най-вече мемърррррррррррзи да рАботя. Давучкам се с един чай и само ми се привиждат хубави неща за ядене. Изобщо, в тон съм с вас blum
Аз не зная как ще се завъртят събитията по Коледа, но по всяка вероятност Бъдни вечер по традиция ще сме сами с майка ми и котката, на следващия ден може и да дойдат сватовете със снахата и брат ми с неговото семейство. И на мен ми се ходи на гости, но никой не ме кани  crazy. За Нова година вече сме на ресторант с приятели и няма да чистя и готвя. Ако пък и се побера в официалната ми рокля, щастието ще е пълно.
Дано да успеем да се завъртим утре вечер по театрите. Не мога да видя дали ще има нещо на открито, само програмата на кукления театър ми излиза. crazy
Активен
Tonina
Професор
****
Публикации: 354



« Отговор #149 -: ноември 14, 2014, 16:47:00 »

Ооооо, не сте ме забравили!!!!!!  heart  heart  heart
Прегръщам ви всички и много се радвам, че продължавате да сте така духовити   danceg
Гледам, че сте подхванали празничната тема. Ние за Коледа ще сме си в къщи, а на Нова Година ще бъдем в Солун. На много не ми се пътуваше (годишно навъртам хиляди,хиляди километри), но мъжът ми "реши и отсече", а и аз май не се противих чак толкова  Wink Ще видим как ще е, дано не завалят снегове и разните там кодове, с които Емо Чолаков ме плаши.
Свекърва, при нас по програма ще има едно представление от 20.00ч. - "Чиста къща" и една открита репетиция от 22.00ч на предпремиерно заглавие.
Ваня, не не познавам брат ти, но ако пролетта отидем на фестивал в Шумен, няма да пропусна да се запознаем.  smile


Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines