Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:11:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Ноември 2014  (Прочетена 120000 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #45 -: ноември 05, 2014, 14:40:56 »

mariola85, да ви е честита кухнята. Абе хубава е, ама ти пожелавам по- малко време да прекарваш там Wink, а повече по разходки и гости да си.
milenuity, да в Пловдив съм, ама все се каня да дойда на някоя софийска среща. Като се пенсионирам... funnytooth така или иначе тръгвам където ме отведат краката. Ти защо помисли, че съм столичанка? Да не е заради ресторантите на crazynelly? Аз акъли давам по всякакви въпроси, без много да се замислям, та знам ли...Ааааа, на едно друго място не си написах града, забравих май blush
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 05, 2014, 14:56:10 »

Ихуууу,привет!Аз съм в някакъв филм днес!

Маролче ,честита кухня .Супер си изглежда.Аз навремето като правех кухня и само виках ,че не искам шкафове ,защото нямало съм да готвя ,ами само ей така ,да си имам кухня.Пък тя каква стана .Има дни от кухнята не излизам.И в момента е бомба паднала направо

crazynelly честит рожден ден

Свекс ,ама ти си мязаш на столичанка бе ,човек.Един аристократизъм лъха от тебе smile

И аз ставам все по голям фен на Светлин и Бенчев.Ама другите малко ми се поразмиха ,едни такива прекалено лигави и разтегливи.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #47 -: ноември 05, 2014, 15:20:07 »

ееее, и аз се чудя къде изчезнахте, а той верно месеца свърши, да пускате линкче следващият път с новата, за заспали като мен.

Честито на Рожденничките

Мариола, кухнята е страхотна, да ти е честита

Мисля че сънрей беше писала че малката се напишква следобед.
Аз обаче да си призная, че доста съм се напишквала като малка  blush(5-6г), но не защото не се усещах, а заради сънищата ми. Винаги са били доста реални, сънувах че отивам до тоалетна, дори студената седалка усещах. Много ми беше трудно да осъзная кое е сън и кое реалност.

Само следобед ли са напишква? Да не би и тя да сънува че ходи и за това да се случва
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 05, 2014, 15:47:45 »

Според мен напишкването на сън си е физиология. Това не може да се научи. Присто в един момент спира. Доста хоре познавам дето до късно са се напишквали на сън.
На мен зора ми е в будно състояние. Ей вчера си игреам с джеремето в детската. И по едно време съвсем целенасочено седна под шкафа и са изпишка. Не може да ме убедят, че не разбирала. Просто го прави нарочно! Ама и този момент ще мине... Само да имам сили, че от бременността толкова лесно паля!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 05, 2014, 16:04:58 »

fibi, аз писах за напишкването, докато спи. Случва се и следобед, и през нощта. През нощта ѝ слагаме памперс, но следобед (понеже са само няколко часа) обикновено е без памперс и гледаме да се е изпишкала преди да си легне. Но пак стават инциденти. А най-лошото е, че дори не се усеща, че е мокра и продължава да си спи.
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 05, 2014, 22:33:57 »

Добър вечер smile

crazynelly, честит рожден ден smile
pandapanda, следващия път като си до мола вземи се отбий да си кажем по едно здрасти Wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 06, 2014, 00:03:22 »

Много благодаря на всички за пожеланията!
Рождения ден беше супер!  danceg
Мариолка - тортата е от Ванилка и беше страхотна!
Ето и една снимка с тортата:

Има импровизирано нарисувана панда! хаха smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #52 -: ноември 06, 2014, 08:57:34 »

Добро утро.  Coffe

crazynelly, ръката на пандата прилича на нещо друго (извинете ме, не се сдържах!!).
Нямам търпение и аз вече да дойде и моя рожден ден!  Birthday

mariola85, честита кухня!!! Със здраве да си я ползваш. Да си пусна ли и аз моята?  yahoo

Мъчи ме една дилема от вчера. Къде според вас е границата между желанието да запазиш добрия тон, за да няма напрежение на работното ти място и това да отстояваш себе си като НЕ правиш нещата, които не са твое задължение? И до къде може да стигне това да помогнеш на някого (защото може да се окаже, че съвсем реално си му вършиш работата)?  crazy

Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 06, 2014, 09:21:19 »

nadelina88 - не знам на какво ти прилича,но ако е на нещо перверзно и ако се водя по пътя на логиката кое е това перверзно нещо - не ме притеснява,аз обичам такива неща. Аз съм една голяма мръсница и перверзница !!!!  banana TONGUE
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #54 -: ноември 06, 2014, 09:23:01 »

Ти ли я нарисува?  funnytooth Понеже пишеш, че е импровизирана.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 06, 2014, 09:23:58 »

nadelina88, много зависи - първо дали е нещо инцидентно или е системно, второ - дали е нещо, което човекът не умее, но ще научи, ако му покажеш и съответно следващият път би го направил сам и т.н.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: ноември 06, 2014, 09:33:30 »

Хаха, Наделина, аз видях същото сутринта, ама реших, че е много рано да го съобщавам Wink. Показвай кухнята, винаги има нещо, което може да се взаимства.
crazynelly, изглеждаш страхотно good. Колко килограма свали?
По отношение на дилемата да свършиш работата на друг мога да кажа, че зависи от работодателя. Може да те забележи и нещата да са в твой плюс. Ако "нещото" ми доставя удоволствие или от него зависи моята работа, ще го направя дори и да се наложи да отделя допълнително време. Ама ще си му го кажа на човека на четири очи, че да не му стане навик Wink. Това ако сме на едно ниво, ако съм му ръководител, разговорът на четири очи ще е първата стъпка. Но пък ако въпросната личност е роднина на шефа crazy, сигурно ще започна да си търся друга работа. Та моят отговор е според зависи Wink конкретната ситуация и твоите лични виждания, няма универсално решение.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #57 -: ноември 06, 2014, 09:34:58 »

menyanthe, бях много неконкретна, права си. Става дума за абсолютно системно. И по-конкретно за документацията. Всичката документация, която се прави от целия екип правя сама. Останалото, което трябва да бъде направено индивидуално, пак трябва да съм там, за да "помагам". А съм на това място трета година, аз още се уча така да се каже. Преди да се появя все някой е вършел тази работа и без моята помощ. Вчера гледах нацупени физиономии, защото не ми се занимаваше! И ето го въпроса ми, до къде може да стигне тази помощ, за да не гледам нацупените физиономии?!  angry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #58 -: ноември 06, 2014, 09:51:29 »

Хехе, по неписано правило най- новият член на екипа винаги върши "черната" работа. Често съм изпадала в такава ситуация в годините, когато бях учителка и се налагаше да сменям училища. Ама се "самомотивирах", че те зависят от мен, а не аз от тях по този начин.
Аз да кажа, че вече подготвих колета за дипломирането на малкия и в събота го пускам, живот и здраве. Намерих страхотни вратовръзки в коледно вишнево /това название си го измислих/като основа и съвсем дребни точици в различни цветове, та хем да имат нещо общо, хем и да са различни. Към всяка вратовръзка има гравирана с датата на дипломирането щипка за вратовръзка. Само на моето момче направих пачуорк калъф за възглавница от тениски, с които е участвал в разни инициативи на университета. Остават ми още малко свободни грамчета и смятам да ги запълня с кафе Якобс, че точно такова там нямало.
Сега почвам да мисля на вълна Коледа за децата от фирмата и за дребни подаръци за родата и най- близките приятели. Младоженците вече излизат от графа "младоженци", че вече ще им е четвърта година и няма да се престаравам в отбелязване на годишнината им. Почти сме уговори къде ще посрещаме Нова Година с приятели, а на Бъдни вечер по всичко изглежда, че ще сме ние двамата с Родния съпруг и майка ми. Малкият син няма да се връща, а големият ще е по традиция при сватовете  Wink.
« Последна редакция: ноември 06, 2014, 10:23:22 от svekarva » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #59 -: ноември 06, 2014, 10:26:26 »

Привет привет! Добро ви утро в този хубав слънчев ден... smile

Нели Ч.Р.Д. с малко закъснение, за си жива и здрава!

Мариолка искам и аз такава кухня - не си честна хахах Wink Wink Wink Дай боже всеки му, мъничко ти завиждам  -прекрасна кариера, прекрасна булка, с прекрасен дом изграждаш и скоро и прекрасна мама ще бъдеш - И това ако не е пълно щастие smile

Свеки, ти всъщност кога се пенсионираш официално? Очакваш ли някакво парти за изпращане или...
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines