Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 21:57:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Ноември 2014  (Прочетена 119746 пъти)
 
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: ноември 28, 2014, 11:00:25 »

svekarva, да си призная, не сме ги гледали. Но тя и не може дълго време да стои и да гледа нещо все още - скучно ѝ става и иска да го сменя с друго. 
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #391 -: ноември 28, 2014, 11:23:15 »

Аз пък нямам търпение да излезе филма за минионите smile Април 2015 yahoo Страшно са ми симпатични
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: ноември 28, 2014, 11:40:39 »

Записвам се и аз в темата, макар и на края. smile

И аз исках да разбера мнението ви за Игрите на глада. Става ли?
Чудим се кой филм да гледаме и се колебаем между него и От глупав по-глупав.

Иначе умирам от яд за черния петък в Емаг. Влязох в 8 часа и много от нещата бяха изчерпани вече.
Тъкмо харесам нещо и под носа ми то свършва- РАЗПРОДАДЕНО.
Влязох снощи към 11 да си набележа нещо, но кой да се сети, че сайта няма да работи. Абе все така става, чакам до посления момент.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: ноември 28, 2014, 11:48:22 »

Игрите на глада на мен много ми харесаха, заслужава си!
Емаг за малко си изпуснала, те към 7.20-25 го отвориха и наистина доста неща бързо се разпродадоха, телефоните които ние си взехме за 15 мин. свършиха. Но ако имаш възможност следи през деня нещата, миналата година пуснаха след обяд нови оферти. Успех!
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: ноември 28, 2014, 11:58:42 »

Игрите на глада ще си чакам от замунда, на Хобит мислим да ходим, а за Минионите цялата компания нямаме търпение да излязат <3
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: ноември 28, 2014, 12:06:15 »

ratatui какви телефони си взехте вие, защото гледам, че са пуснали нови оферти и се колебая между 2?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: ноември 28, 2014, 12:16:27 »

SAMSUNG Galaxy S III Neo, исках бели, но не ги видях и си взехме сини. Добри коментари чувам, а и ние така или иначе щяхме да купуваме 1 за ММ, а така си взехме 2.
Ти между кои се колебаеш?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #397 -: ноември 28, 2014, 12:21:24 »

Малко ви завидях, че имате някаква покупателна способност. Аз по принцип не сьм много по шопинга, но особено сега по Коледа магазините за пьлни с разни привлекателни неща и много ми се е докупувало. Ама вече 4та година не работя и сме в голяма финансова криза. Значи за семейството има нормално де, ама аз моите месечни финанси са колкото да си купя на ден по един сандвич, едно кафе и един десерт в университета и това е. За повече няма и сьм все на минус в банката.

Нямам тьрпение да почна да работя и да получа заплата. Пьк дай Боже след няколко заплати и дрехи ще си купя. Много са ми се докупували нови дрехи. Моите са все втора рька от една приятелка и пак добре, че тя ме зареди като се пренасяха в ново жилище де… Я хич.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: ноември 28, 2014, 12:41:42 »


Между Samsung Galaxy S4 Mini и LG G3 .
Така де, по-точно моят приятел се колебае. Иска да ми купи нов телефон, а той да вземе моя (който впрочем е купен лятото).

inaxastra smile сега около празниците навсякъде дебнат изкушения. Аз се противя на тази негова покупка, защото нямам нужда от телефон, при условия, че сегашният ми е пак подарък от него само от преди няколко месеца. Казвам му по-добре той да си вземе нещо за него, но НЕ та Не.
Като знам колко много разходи ще имаме сега покрай празниците, изобщо не ми се мисли.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: ноември 28, 2014, 12:50:16 »

Аз си взех китайски телефон и съм много доволна. А и е наполовина на цената на разните Самсунг, LG и т.н.
Аз лично от LG изобщо не останах доволна преди, сега не знам как са.
Моят телефон е ето такъв http://www.aliexpress.com/item/Original-XIAOMI-Red-Rice-Hongmi-MTK6589T-GSM-WCDMA-Phone-Quad-Core-1GB-RAM-4GB-ROM-4/1539317213.html
1s версията, само че в бяло и черно - вече го няма там, откъдето го купих. От 2 месеца го ползвам и е доста добре. Единствено, ако му падне повечко батерията, почва да загрява и да пада много бързо, но държи по 4-5 дена, та не го оставям да падне под 20% и да се прояви тази му особеност.
За малко повече пари има още по-добри телефони.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: ноември 28, 2014, 13:12:26 »

Аз трудно мога да се доверя на нещо, което не съм чувала и виждала до сега. Не, че на нещо може да се разчита в днешно време. Въпрос на късмет е. smile
Ето, виж ти си доволна от твоя телефон, нищо че не е известен в България.
Не знам, ще видя какво ще стане.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: ноември 28, 2014, 13:16:08 »

always_and_forever, да ти кажа може би самсунга, но аз съм им фен отдавна. Щом иска момчето, нека ти вземе. То и ние малко си надвишихме бюджета с тези телефони /даже двойно го надвишихме/, ама това ще са ни подаръците за Коледа и ще го караме по-скромно.
Менианте, а на какъв език го ползваш? Вуйчо ми някога беше поръчал някви телефони реплики от Китай и имаха само китайски и някви патагонски езици.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: ноември 28, 2014, 13:32:47 »

Аз си го ползвам на английски, но това е защото предпочитам английски. Имам и български.
А Xiaomi всъщност са доста добра китайска марка. Има доста добри отзиви за тях - и в бг, и в чуждестранни форуми.
Реплика не бих си купила, по-добре оригинален китайски - Lenovo, Huawei, Xiaomi, Meizu...  Леново, обаче, има много ментета и трябва да се внимава.

П.П. Докараха ми пералнята - никаква информация какво са ѝ правили и за какво плащам всъщност.   crazy
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: ноември 28, 2014, 13:49:07 »

ratatui, някакси ми се иска друг да ми е подаръкът за Коледа( писна ми да чакаааам) sad

Ние май клоним повече към LG-то. На мен лично по ми харесва като дизайн. Решението още не е взето, но скоро може и да е късно. Винаги така става. Все мисля и премислям, все едно живота ми зависи от това.
Иначе съм чувала хубави неща и за двата телефона. Като марки не знам какво да мисля. Аз досега все Нокии съм имала. Майка ми има LG, а брат ми Самсунг (само,че други модели). Не си спомням да са имали някакви сериозни проблеми.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: ноември 28, 2014, 13:50:38 »

Честито на всички, които имат нови придобивки smile

Аз запонах много продуктивно днес, ама като седнах на лаптопа и малко се замотах. Довечера отиваме във Враца при майка ми и баща ми. И нали съм си 28годишно дете ги изнудих да украсяваме елха. Не че няма да си украсим и в София, ама като гледах тази на работата ми и ми стана мъчно за старите коледни играчки, с които украсявахме там. Те са си стъклени и са много класиви, но поне от 5 години не са вадени, мама слага само лампички, защото ние почти не сме там по празниците. Та съм много ентусиазирана  Eeager

Аз се надъхвам да си купя за Коледа фотоапаратче. Малко, дето им викате сапунерка. Много обичам да снимам разни ежедневни неща, а хич не обичам с телефона. Пък нашият фотоапарат ми е голям да го мъкна с мен.

Отивам да простирам. До после smile

Внимание - 5 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше. (леле)

Моя мъж се е побъркал по Lenovo (всичко му е Lenovo) и всички по край него се зарибяват. Аз за Lenovo лаптопите мога ви кажа, че щом са моята-шефка-устойчиви, значи са здрави  good
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines