Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:50:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Ноември 2014  (Прочетена 119997 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #345 -: ноември 27, 2014, 12:35:45 »

Ина, ей това е. Не съм го пробвала, пазя си го за самолет Wink
Очичките на очилата са ясни, има едни други очички на листа до мустаците и са безброй.
Шишенцето с парфюма е за отвличане на вниманието Wink


* piss_2828.JPG (43.18 KB, 304x415 - видяно 1936 пъти.)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: ноември 27, 2014, 12:36:43 »

При мен ситуацията е подобна на тази на Ина. С тази разлика, че на мен не ми дадоха коледните празници за допълнителна подготовка - щяло да стане късно. Може би просто искат по-рано да им се махнем от главите.  pardon И сега се чудя как ще смогна до 19-ти декември. А така имам нужда и аз от една истинска почивка, но май няма да е скоро.... По празниците най-вероятно ще си пооправим къщата, че в такава кочина вече и прасета няма да искат да живеят.  girl_wink
То иначе и при мен се струпва какво ли не, но някои неща ги отлагам за след празниците, че иначе просто ще полудея.
Ох, аз май ще спра да пиша в тази тема засега, че май само ще се оплаквам (поне до 19-ти). Айде като ми свърши курса, може и да се разпиша пак. Дано да имам повод да се похваля.  girl_wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: ноември 27, 2014, 12:36:52 »

Инче не съм, но се приближаваме и към момента, в който ще започнем и това да планираме  girl_wink
На теб наистина ти е доста натоварено, дано всичко да мине по най-лекия и лесен начин! А като свърши ще видиш какво облекчение и гордост ще изпиташ!
Тая захар ли е какво е това за което говорите и идея си нямам какво е  blush , ако може да обясните на по-глупавите.
Свекърва, това и твоето си нямам идея какво е, ама ми стана интересно за картончетата за пишкане, я обясни действат ли и от къде ги намираш. Отдавна са ми интересни, ама си нямах идея има ли ги в Бг.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #348 -: ноември 27, 2014, 12:39:47 »

Брей Свеки ме разби с тая система… Чак и някаква помпичка като парфюмена…  crazy Не разбрах как функционира. Като пробваш да разкажеш  lol

Оичките, какво и да нарисуваш ма един лист му ги лепиш отгоре и става сьщество. Ако не те кефят, прати ги на Марта. Гарантирано забавление. Или там на децата в твоята работа.

А за бялото до рогите сьм сигурна, че е брада.

Рататуй, млади сте вие и нищо не знаете  funnytooth За е тая захар става вьпрос, кубчета с форма на знак от карти, ама в комунистическия й вариант

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #349 -: ноември 27, 2014, 12:46:14 »

Аз допълних за парфюма...Той просто краси снимката. Иначе картончето се поставя по указанията на опаковката. Четох го, но на никакъв език не го разбирам, каквото е писано там.
Ами  датите от 1ви до 24-ти къде да ги лепя?
Ще взема наистина да го пратя на Марта, да си лепи очите и да те плаши.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #350 -: ноември 27, 2014, 12:48:26 »

За три години и половина, малко повече ще ми трябва от едни очи, за да се стресна.

Датите, правиш пакетчета и вьв всяко слагаш по един бонбон. Лепиш дата отгоре и всеки ден се отваря пакетчето за дадената дата. (и може да ги обсеш там на онея прьчки дето показваше преди)

Мен помпичката най-много ме смути, но признавам, естетично стоеше  biggrin

ПП. Да пиша тука ми помага да не полудея.
ППП. То си писало за парфюма, ама ми е убегнало по фланга
« Последна редакция: ноември 27, 2014, 12:50:30 от inaxastra » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: ноември 27, 2014, 12:50:31 »

Така като ви слушам и се чувствам щастлив човек. Може би на всички им е трудно, но ние се справяме. Сутринта докато Алекс си играеше, а аз лежах до нея и дребното подритваше, си мислих какво повече може да иска човек.
Сигурно моге да се оплаквам, ама като цяло няма нищо сериозно като се замисля. Живи сме, здрави сме. Майната му на другото!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #352 -: ноември 27, 2014, 12:51:21 »

май е на испански указанието а? Хахах наистина не си те представям да ползваш туй нещо хах. Ама знае ли се аххаха

Ох я кажете хубаво масло, че ми се дояло хубаво масло на филийка. Едно време нашите пазаруваха постоянно в Петрич по соца и носеха винаги едно масло което миришеше уникално. Обаче не намирам такова, всичките ми наподобяват маргарин а не масло

inaxastra пиши си помага много, на мен миналата година много ми помагаше тук да пиша, че иначе и аз бях тръгнала към крейзи таун smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: ноември 27, 2014, 13:31:04 »

Знаете ли какво мога за оправяне на настроението - изненадващ подарък от готин човек.Еми ,току що си го получих ,Ихаааааааа.А после шоколад и капучино.

Мариолче , аз купувам насипно краве масло Елена
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #354 -: ноември 27, 2014, 13:40:39 »

Кажи какьв е подарька деееее….
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: ноември 27, 2014, 13:54:43 »

Кажи какьв е подарька деееее….

Ей сега ще го плясна в съответната тема.Ама много е готин smilesmile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: ноември 27, 2014, 13:59:47 »

Менианте, тия мечтани идеални жени, дето ги описваш, или ги няма, или имат помощници, или си имат страшно много други кусури.  give_rose
Мариолке, немските масла в кауфланд са хубави, тези които са от 3 лв и нагоре. И в Лидл има едно тяхно масло, пак около тази цена, което е хубаво.

На мен пък тази година ми е много тегава. Всъщност, последните  две. Старая се да си мисля, че нещата ще се подобрят, но понякога ме обхваща гняв или истерия. За щастие бързо овладявам пристъпите хаха. smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #357 -: ноември 27, 2014, 14:31:50 »

emmmmmy пробвах и немски не са това това, тея си бяха Български... fiibi_bg  ще потърся насипно  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: ноември 27, 2014, 14:37:06 »

emmmmmy пробвах и немски не са това това, тея си бяха Български... fiibi_bg  ще потърся насипно  give_rose

има магазин тип мандра, млекарница , точно на пазара, там дето те пращах за обувки на саламандър. ако питаш на сергиите за зеленчуци, ще ти го покажат. там също има масло бг, хубаво е.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #359 -: ноември 27, 2014, 14:39:17 »

има магазин тип мандра, млекарница , точно на пазара, там дето те пращах за обувки на саламандър. ако питаш на сергиите за зеленчуци, ще ти го покажат. там също има масло бг, хубаво е.

златна си  blush ти си Младост експерт  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines