Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:10:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Ноември 2014  (Прочетена 119981 пъти)
 
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #300 -: ноември 26, 2014, 09:46:30 »

Пънк, честита новина за момченцето! Много е готино да си имаш малък мъж, а при вас пък и с кака, още повече.

За Хипото, подходът им е добър, отговорили са ти бързо, поканили са те на честна среща очи в очи. Управителката сигурно също ти се е извинила. Не ми се вижда симулирано поведение, каквото например в случая със сервиза на Мениант. Там тотално са я игнорирали. По тоя въпрос се сещам в моята работа за един дядо, който търсеше някакви лекарства от една компания в чужбина и не можеше да си позволи да плати скъпа куриерска услуга, та моите шефове му поеха разходите по комуникацията, след едно негово много силно написано писмо до нас. И то писмо, написано саморъчно, с едър, разкривен почерк, като на децата, защото доста от възрастните хора пишат с едни завъртулки, съвсем като в училище. В крайна сметка онези в чужбина му бяха писали някакъв сухарски отговор, ама аз няколко пъти си говорих с човека после, за да разбера какво се случва.

Фийбс, измисли ли заниманията на Явор за днес? Навън е толкова поспаливо време, че моето дете както стана буйно сутринта, така заспа пак преди малко, та чак ме притесни.
Активен
galina12
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #301 -: ноември 26, 2014, 09:52:08 »

Благодаря за пожеланията!  heart
Галина, честито, лека бременност
стана ми интересно за теб и отворих да прочета постовете ти, хах моята сватба беше също на 14 февруари, но тази година. Останах приятно изненадана, повечето булки избират лятото.
И аз мисля, че повечето булки предпочитат лятото. Със съпруга ми обичаме зимата и избрахме тази дата за събититето.  smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #302 -: ноември 26, 2014, 10:10:11 »

Аз казах на лекарката, че съм се мазала с "Екзодерил" и тя ми изписа после "Екзодерил". Сама се бях диагностицирала прекрасно.  pardon

Аз имам от вчера нови ботуши от баба ми (която дала пари на майка ми да ми купи подарък за рождения ден). И към ботушите и с едни боти реших да се сдобия.   pleasantry

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #303 -: ноември 26, 2014, 10:16:32 »

Ихаааа силно утро!

Първо честит малък мъж на Пънк! Дано си остане с комплекта между краката, много хубаво че ще си имате комбинация! За Хиполенд, ами да ти кажа това което са направили е ок. Дени е права поканили са те, извинили са ти се е можеше една играчка за извинение ама хайде са. Аз понеже работя в сферата на обслужване на клиенти, правили сме много чудеса са клиенти. Последно на един играч за РД му изпратихме подаръци свързани с играта, на друг му направихме ПП презентация, все малки неща. Но важно е да се поеме отговорност, което те малко са се опитали да избегнат но гледай си пупата да не ти пука.

menyanthe малее искаш ли както съм хормонала аз да им се обадя! такъв скандал ще им спретна че няма да могат дума да обелят и въздух да поемат. Между другото сутрин се загледах по пералнята и пише 10 години гаранция на мотора след регистриране, но ще питам ММ като се върне, че толкова уреди взехме че и аз се бъркам кое за какво беше....


crazynelly Честити ви мебели. Лека полека ще си спретнете жилището, ако имате къде да живеете не бързайте аа да не правите компромиси. И ние чакахме 3 месеца за кухнята, въпреки че Аико са голяма фирма и би трябвало по бързо да става.

galina12  Честито, лека бременност, ти като на филм, не знаех че съм бременна   blush give_rose


Да се захващам и аз с работа  Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: ноември 26, 2014, 10:24:39 »

Пънки, честит мъж!
Галина и на теб честито!
Нели, дълги години да си ползвате мебелите със здраве!
Менианте, те май повечето сервизи са така! Аз се сетих на нашите единия телевизор се прецака малко след като изтече гаранцията, занесоха го на сервиз и те казаха до 2 дни ще ви се обадим, да ви кажем какво е и колко ще струва-3 седмици нищо, баща ми отива и почва да им обяснява, че не са се обадили и той си е купил нов, а те ми ние сега ще го оправим и след 3 дни беше готов. Намалиха му 160лв на 150, за дето им дигна скандал. Дано скоро да имате резултат, но ако можеш най-добре новичка!
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: ноември 26, 2014, 11:10:11 »

mariola85, той моят мъж им се закани, че ако до четвъртък не се обадят, ще ходи в сервиза на място да им дигне скандал. А уж е кротък човек, но те прекалиха.  LAUGHTER

А иначе, май наистина към нова клонят нещата. А за мотора - може само за него като част да е 10 години гаранцията, а общо за пералнята - 5.

ratatui, там поне не са лъгали, че са ви се обадили и са ви обяснили подробно.  crazy

Хайде само хубави новини оттук нататък.  girl_wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: ноември 26, 2014, 12:07:18 »

Ихаааа силно утро!
crazynelly Честити ви мебели. Лека полека ще си спретнете жилището, ако имате къде да живеете не бързайте аа да не правите компромиси. И ние чакахме 3 месеца за кухнята, въпреки че Аико са голяма фирма и би трябвало по бързо да става.

Мерси!  give_rose
Те ни казаха към края на Януари,защото сега нали идват и празници и почивни дни,а пък има и други поръчки. Няма да бързаме,но се надявам поне в първите месеци от 2015г. да можем вече да се нанесем.  Bravo


 
crazynelly, честито за големите покупки. Бели мебели ли купихте за спалнята? Ние спалнята я направихме "избелен дъб", та като казваш "не точно бяло", сигурно прилича.  blush Успех и с кухнята, поръчвайте бързо, колкото по-бързо харесате и поръчате, толкова по-бързо ще я имате. Какъв цвят ще е кухненското?

Аз сега ще се оправя и тръгвам за кожен лекар. Онзи ден бях след работа до личния, той ми даде направление, вчера пак след работа отидох до кабинета на кожен, но се оказа, че работи до обяд, днес отивам преди обяд и преди работа. Дано накрая да свърша работа и да започна лечение (не че е лошо да си правя безрезултатни разходки, за да си стягам тялото, ама....хахахах).

Лек и успешен ден ви желая!

Цветовете са : орех,бяло и сиво,но не тъмно. Много хубаво се съчетават цветовете.
Но пък бюрото и шкафчето,което се заключва от Икеа са си в бяло. Така,че повече ще преобладава белият цвят - точно както исках!
Много съм доволна!
А пък кухнята не сме сигурни на 100% още,но за сега сме харесали една,която е с бели вратички,плота е бежов и като цяло пак са доста светли цветове.
Аз си падам по семплите и изчистени мебели. smile
Ето я в магазина - https://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=2&pid=62528
Тук вратичките са сиви,но вече не ги предлагат.
Ако изберем тази ще трябва да се промени малко подредбата на шкафчетата спрямо нашата кухня и може би ще добавя още по две шкафчета долу и горе,за да си удължа плота още малко,че имам доста мини уреди,които си ползвам. blum
Например - кухненски робот,мултикукър и т.н. Трябва ми доста пространство за приготвяне на храна.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: ноември 26, 2014, 12:50:04 »

Нели, много е хубава кухнята!
Менианте, тия са си за бой! Ако имаш възможност тая я махай и вземи нова. Старата можеш да я продадеш, особено ако я оправят. Тоя сервиз след ремонт не дава ли гаранция на частта, която е сменена?
Аз трябва да се оплача, някъде че и аз почвам да побеснявам  angry Тече ми последна седмица от стажа и трябва да съм при нотариус. Отивам миналия понеделник и към 9.30-10 госпожиците още не са и почнали работа и едва след 5 пъти звънене благоволиха да ми отворят. Казаха ми, че когато може нотариуса ще се свържат с 5-мата, които сме разпределени, за да ни подпишат книжките. Сега им звъня, защото другата седмица трябва да си подам документите за изпита, а тея кози ми се карат, че ги притеснявам! Тя нямала време и когато може щяла да се свърже с нас! Е тя до догодина може да няма време, крава!
Излях си болката, съжалявам за отегчението!
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: ноември 26, 2014, 14:18:57 »

Нели, много е хубава кухнята!
Благодаря ти!
Дано всичко се нареди с проблема,за който си споделила по-горе!  good

Ето го и спалния комплект - https://www.aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=7&pid=60426
 danceg
Не сме взели нощните шкафчета и скрина,но с милото не сме големи почитатели на тези мебели и за нас са ненужни.
От матрака,който избрахме също сме доволни.  yahoo
« Последна редакция: ноември 26, 2014, 14:20:41 от crazynelly » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: ноември 26, 2014, 15:10:17 »

crazynelly и на мен много ми харесват мебелите ви.

ratatui татко купи домашно телешко и домашно свинско в съотношение 70/30.Занесе го при една жена в някакво цехче ,където го смилат пред теб ,овкусяват и пълнят в черва.Хем здравословно ,хем практично ,хем модерно.Това е.Сега виси на терасата хахахаха и с Явко всеки ден го мачкаме.Трябва да ви кажа ,че за малкото човече е голямо изживяване.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #310 -: ноември 26, 2014, 15:11:05 »

нощните шкафчета ще са ви нужни, особено като имате бебе и ставаш по нощите.
иначе спалният комплект е страхотен, лично на мен много ми харесва, както си е с всичко. Хубаво е че е цяло до пода и има чекмеджета, ужасно е да се вреш под леглото за да чистиш.

кухнята не е мой тип, но това не означава че не е хубава

Фийби, я кажи кога ще станат за ядене, че вече лигите ни течат с Тон, ако искаш гости де blush
« Последна редакция: ноември 26, 2014, 15:12:54 от fibi » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: ноември 26, 2014, 15:45:36 »

нощните шкафчета ще са ви нужни, особено като имате бебе и ставаш по нощите.
иначе спалният комплект е страхотен, лично на мен много ми харесва, както си е с всичко. Хубаво е че е цяло до пода и има чекмеджета, ужасно е да се вреш под леглото за да чистиш.

кухнята не е мой тип, но това не означава че не е хубава

Хм просто ние с милото винаги сме смятали,че нощните шкафчета заемат ненужно място и сме свикнали всичките малки вещи като телефони и ключове да си оставяме на бюрото или в моята чанта.  blush
Да, с чекмеджетата е супер за мен. Те са общо 6 по 3 от всяка страна. Много ще ми е удобно според мен и за почистване и за подреждане. Гардероба също много ми хареса,зареди огледалата - аз обичам големите огледала. Има и много пространство в него за  всичките ми рокли( blush) и костюми и ризи на милото.  DANCE
LAUGHTER
Бих искала да си намеря тоалетка,но не попаднах никъде на подходяща.
А и може би няма да има достатъчно място за нея в стаята. Ще видим как ще се получат нещата.  smile

fiibi_bg - благодаря ти за милите думи!  give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: ноември 26, 2014, 16:03:20 »

Фийбс ,абе може да заделим нещо за Януари.И да ти кажа от Копривщица си донесохме страхотно малиново вино.Ако не ви харесва имам и тосканско smilesmile.Голям съм ценител на виното и вкъщи в мазата съм си сложила дървен стелаж ,ама той си е за колекционери!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #313 -: ноември 26, 2014, 16:18:54 »

Рязко сменям темата, ама я кажете на вас трудно ли ви е? В смисьл общо в живота…

Имам чувството от известно време, че всичко около мен е толкова трудно и изисква огромни усилия. Все едно всяко едно нещо в родилни мьки излиза и се чувствам като малката русалка като й дали крака: всяка крачка напред в адска болка. Понякога си мисля, че нямам сила и не мога повече.

Аз ли сьм се спраскала нещо или на всички ви живота е така?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #314 -: ноември 26, 2014, 16:25:38 »

Аз днеска пиша трети пост, това не ми се е случвало много отдавна. И то за да се оплача.
Отивам днеска на работа, колежката ми, която се сърдеше, пак надута и се цупи. И този път я питах защо. И побеснях!!! Вчера съм се смяла НАРОЧНО, за да я дразня, докато тя пишела индив. програма. Не си затраях и й казах всичко, което мисля. Оказа се, че всичките документи - протоколи, доклади, карти, под които си слага подписа, са моя работа, а индивидуалните програми са обща (истината обаче е такава, че по закон единствено тя и само тя трябва да си пише индив. програми)!!! Каква наглост!!!  hunter chieftain В момента съм буря от емоции...
« Последна редакция: ноември 26, 2014, 16:33:07 от nadelina88 » Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines