Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:06:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Ноември 2014  (Прочетена 119976 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #30 -: ноември 04, 2014, 23:02:09 »

Аз ви се обаждам да се изтъжа от нещо. Прочетох ви на две/на три и няма да споменавам поименно, за което се извинявам.
Приятеля ми работи с баща му на частно което значи, че може да почиват, ако решат. Снощи до последно не се знаеше кой от двамата ще пътува за София по работа. Към 23:30 тръгва МОЯ, прибира се в 06:00 и в 07:45 е събуден за работа!!! Е бива ли такова нещо? Преди 1-2 месеца се наложи, заради мен да пътуваме пак така през нощта за София и пак същото - ни починал, ни поспал, пак на работа. Мислех си, че сега може да е различно, когато си е тяхно, ама НЕ! Много съм възмутена... И няма на кой да го споделя. Откачено е и много гадно!  cray
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 04, 2014, 23:35:25 »

E, и аз бих била възмутена от това!  shok Това е нечовешко просто!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #32 -: ноември 05, 2014, 08:57:50 »

Наделинка, дано поне днес му е по-спокойна работата heart и дано са единични случаите на такова напрежение. За съжаление частният бизнес е много жесток и няма кой да се грижи за здравето ти щом трябва да се свърши нещо спешно.  Пък и лекарите са така, никой не ги пита дали са били на нощно дежурство и ако има спешен случай ги викат. Той е млад, ще издържи, не се притеснявай допълнително.
Еха, тук се показа слънце!
Пожелавам на всички прекрасен и ползотворен ден!
П.П. Искам да си сложа лентичка да ми отброява дните до пенсия crazy, ама не намирам подходяща. Ако някой може да ми помогне, ще съм му благодарна.


* bogata zakuska.jpg (57.73 KB, 677x428 - видяно 182 пъти.)
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 05, 2014, 09:32:34 »

хей минавам на бързо през темата,за да ви почерпя макар и виртуално за моя рожден ден днес!  yahoo danceg



(как би изглеждала мечтаната торта за мен,за рождения ми ден,но за жалост зареди забраната да ям точно такъв тип торти,съм си поръчала една прекрасна веган торта!)
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #34 -: ноември 05, 2014, 09:33:08 »

Добро утро! Аз тази сутрин се събудих от интересна болка от мъдрец. Горния е поникнал накриво, а долния сега се показва и реже горния венец при стиснати зъби. Откачено, ще стоя днес с отворена уста повече.  tease

milenkata, давай по график последните метри, щом имаш план, добре си подготвена за предстоящото!

crazynelly, честит рожден ден!!! Желая ти много позитивизъм, на теб ти е особено нужен - гледай с усмивка на живота и той ще ти се усмихва! Приятно бодване в Хепито!

Miele, честито за датата!!! Свършила си най-важната работа!

svekarva, вярно е това, което казваш, ама то не питат тия усещания, връхлитат те. Няма как да останеш безразличен, хора сме.

Желая ви успешен ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #35 -: ноември 05, 2014, 10:01:49 »

crazynelly, да си жива и здрава, късметлия и паралия!
Хехе, бях я забравила тази реклама за бодването smile! Присъединявам се към Наделина със същото пожелание. Последният рожден ден на малкия син с роднините беше в Хепи, да ядем суши. Ама после младите наистина си боднаха по няколко кебапчета, че да им държи сито Wink После да кажеш как беше веган тортата и кой я прави.
Е това вече с мъдреца е много неприятно...Сигурно няма да се размине хирургическа намеса crazy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 05, 2014, 10:47:59 »

Юху  danceg

Здравейте и от мен smile Аз се завърнах от малко странстване. Ходихме на гости на свекърите (т.е. да сложим зимни гуми) и на баба ми и дядо ми. Свекърите ми, както винаги бяха много мили, но малко ми досаждаха в престараването си. Мъжът ми е доволен, че успя да си избърше и намаже колата сантиметър по сантиметър. Аз съм доволна, че видях баба, дядо и братовчедка ми. Като цяло доволни от пътуването.

Снощи беше много сложна вечер от към телевизия - последния епизод на Кузей, шампионска лига (малко ги понабиха наште, дано не се сдухат сега), Х фактор, пък и Сървайвър ми е интересен напоследък. Основно гледах Х фактор. Най-много ми харесаха малкото метълче и Бенчев, само тях запомних. Така като пея все едни и същи класики всеки сезон малко ми се обезличават изпълненията им. Пък може би изпълнителите не се справиха. А и трите малки ги харесвам. И всеки път се възмушавам от стайлинга на арогантното 14годишно. Ох, голям разбирач се изкарах lol lol lol

Нели, ЧРД, пожелавам ти да го даваш по-ведро от сега нататък. Тук половината не можем да ядем торти, сигурно затова се скъсваме да постваме  tease

nadelina88, а защо приятеля ти не говори с баща си, ако от него зависи, да не го разкарват така нечовешки?

Miele, всеки път се оглеждам за теб, като ходя до мола, даже миналият понеделник май те видях


Целувки на всички, много ми липсвахте тия дни  heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #37 -: ноември 05, 2014, 11:08:00 »

Добро Утру  Girl_hide

svekarva тук в София е тъмно и мъгливо, много е гадно. Дано да се покаже слънцето.

nadelina88 Собствения бизнес изисква много повече жертви, ние едно време заради едно хранително магазинче дето имахме не бяхме обядвали заедно като семейство с години, а за почивка да не говорим. Все пак той си е решил сам да отиде, явно си е отговорен  Wink good

crazynelly ЧРД, всичко най най и весело довечера. От къде поръча торта от Ванилката ли?

pandapanda ахах нямаш угодия хей! Аз пък нямам нет и ТВ вкъщи даже не знам има ли правителство или не.

Аз да се оплача, изби ни вода на едната стена побесняли сме, майсторите казват че не са виновни те, направо побесняваме. Но пък от друга страна монтираха ни кухнята вече и съм направо влюбена в нея :

Не се вижда много добре с моя калпав телефон, трябва да я снимам на ново, има в шкафовете толкова скрити екстри  Bravo

http://prikachi.com/images/464/7705464h.jpg

http://prikachi.com/images/466/7705466L.jpg

http://prikachi.com/images/468/7705468I.jpg

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 05, 2014, 11:55:08 »

Ехаа, страхотна е кухнята. Със здраве да си я ползваш. Дано бързо се оправи въпросът със стената.  good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 05, 2014, 12:09:35 »

Мариолка, кухнята ти е прекрасна! Много вкусотий да сътворяваш са семейството ти!
Нели, честит рожден ден! Пожелавам ти всичко най-хубаво!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 05, 2014, 12:32:45 »

Мариолке, честитооо!

Аз идвам да ви подмотам на модна вълна, с модната седмица в Киев, малко снимки , да видите кви са шантави  тоалетите smile
http://www.lofficielmode.com/art-du-style/kiev-meilleur-du-street-style/
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 05, 2014, 13:07:23 »

Мариолка, не съм сигурна дали беше ти, четох че кухнята ти е излязла 5 хил, без уредите? Защо се е оскъпила толкова? Питам чистосърдечно, щото ние почваме основен ремонт в голямо жилище и по направените сметки ще ни излезе малко повече, но С уредите crazy
С Blum механизми ли са шкафовете, отдолу като чекмеджета ли се отварят?

Честита да ви е! Wink
« Последна редакция: ноември 05, 2014, 13:09:41 от sunray » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 05, 2014, 13:13:07 »

Мариолка много удобна изглежда за малкото масто, на което сте я сложили. Пожелавам ти да ти е удобна и при готвенето!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #43 -: ноември 05, 2014, 13:15:32 »

Мариолка, не съм сигурна дали беше ти, четох че кухнята ти е излязла 5 хил, без уредите? Защо се е оскъпила толкова? Питам чистосърдечно, щото ние почваме основен ремонт в голямо жилище и по направените сметки ще ни излезе малко повече, но С уредите crazy
И честита кухня! Wink

Ами заради много неща smile Имаме много шкафове, до горе са чак, стените са много криви и трябваше много обработване и рязане на материяла, имаме много екстри като Лед осветление, разни Push механизми, разни други механизми за плавно затваряне на вратички и чекмеджета, а и не е мебелен магазин е дизайнер smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 05, 2014, 14:14:26 »

Мариолка, честита ви кухня. Изглежда супер - много функционална и стилна.
Нели, честит рожден ден! Много здраве и щастие ти пожелавам!

Слънчицето се показа, така че ви поздравявам с топлината от неговите лъчи и настроението, което винаги създава.

Свекс, незнам защо съм останала с впечатлението, че си в Пловдив, а не в София. Ако си в София се надявам да те видя на следващата форумска среща Wink smile.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines