Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:14:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Ноември 2014  (Прочетена 120051 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #225 -: ноември 21, 2014, 13:27:46 »

Малеееее тва ако съм аз луди ще ги направя!! Целия магазин ще ме разбере! diablo beating diablo beating Можеш да подадеш оплакване, но е трябвало на място... Всеки магазин има управител на смяна... Изисква се да поискаш разговор с него, след това отиваш в офисчето и или попълваш молба/жалба или обясняваш на него ситуацията а той записва... Можеш и спокойно да обясниш, че не ти е затова да ти направят отстъпка или толеранс някакъв, а защото си възмутена от отношението на въпросната касиерка и че не е редно така!

Моля те подай жалба, че аз иначе ще ида да подам от твое име... лелеее как се ядосах beating beating beating beating beating beating
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: ноември 21, 2014, 13:35:57 »

За съжаление, наистина такъв ни е манталитетът. Точно същото коментирах с една бременна приятелка вчера, само че по повод градския транспорт.   nea
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: ноември 21, 2014, 13:49:50 »

Може би аз грешно постъпвам, амм не третирам бременността като болест. С Алекс пък и сега никъде не съм се възползвала от положението. В крайна сметка, ако някой ми предложе да седна на мястото му ще седна. Ако не, да не съм тръгвала по това време или пък има таксита. Чакала съм и в данъчното и в банки. Не ми пречи. Ако нещо ми прилошее, тогава вече бих помолила, но за мен това си е човешко отношение, независимо бремнна или не.
Миленка бих се оплакала, ама тогава исках само да излезна, че детенце много ми се спеше и не ми беше да си губя още времето там. Мислих за електронна жалба или нещо. Обаче като се поуспокоих, и ме хвана яд, че си хабя нервите за хора " с такъв манталитет". Все пак ако намеря вариант бих писала оплакване!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #228 -: ноември 21, 2014, 14:04:33 »

Tова беше първото което ми каза лекаря ми - бременността НЕ Е болест! Тя е състояние! Аз също не съм се възползвала досега - то не ми и личи мнго... Единствено преди няколко дни в Мтел - чакам си аз чинно на опашка, хора много. Влиза жена (тип кифла с модерни цайси и изкуствен маникюр, джвакаща дъвка) с количка с дете на около 2- 3 годинки. Вижда се че много бърза, но чакаме едно 8-10 души. В момента, в който идва моя ред, тя ме засича с количката и минава пред мен, аз пък не отстъпих и я избутах. Тя изкоментира нещо от сорта "Ама аз бързам и съм с дете" и аз тогава се ядосах и и казах , че и аз съм бременна и бързам ама не правя проблем от това....

Така че манталитета за съжаление е и от двете страни...  girl_impossible
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: ноември 21, 2014, 14:22:18 »

И на мен ми се е случвало същото - чаках в Еконт да взема един пакет, бременна със Зарко (вече си ми и личеше даже), лошо ми е та едва гледам, ама си чакам. Идва някаква с дете и някакъв мъж ме бута и вика: "отстъпете на жената, тя е с дете". Казах му, че съм бременна и ми е лошо и няма да отстъпя. А в същото време Иван и Сиана бяха в колата - вярно, не чакаха с мен вътре, чакаха отвън - дали има голяма разлика?

П.П. Един друг случай, пак в Еконт, аз пак бременна, пак едва гледам (доста трудно ми беше през бременността) - гледам въртят се някакви мъже вътре, освободи се един служител, постоях малко - никой не отиде натам и тръгнах аз. При което някакъв мъж ми се скара, че той бил наред, да не съм се предреждала - отстъпих му, ама аз да не съм врачка да знам? Какво се моткаше преди това и аз не знам.
« Последна редакция: ноември 21, 2014, 14:24:54 от menyanthe » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #230 -: ноември 21, 2014, 14:26:30 »

малее аз явно попадам на егати добрите хора. Даже ония ден в столовата се нареждам на касата и човека пред мен като ме видя веднага моля ви се минете пред мен, даже едни баби в кварталния ме пуснаха пред тях. Ама Пънки пусни онлайн оплакване. Аз нали работа в сферата на обслужването и винаги се оплаквам когато някой ме подразни. Преди години за малко да уволнят управителя на Зара в Сердика мол, чак до Испания изпратих оплакване  blum
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #231 -: ноември 21, 2014, 14:28:48 »

не се съмнявам в теб ! хехехех
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: ноември 21, 2014, 14:56:57 »

Мариолка и аз съм така. Даже от банка пари ми върнаха. Можеш ли да си представиш. Ама да ти призная от бременността поумекнах. Преди като има нещо такова, даже приятели ме пращаха да им оправям кашите.
Лошото е, че като си с детенце то е по-важното и малко ги оставяш на заден план тия неща.
Ама писах им писмо, та да видим дали ще ми обърнат внимание. Лошото е, че в суматохата не видях името на служителката. Ама здраве да е.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #233 -: ноември 21, 2014, 15:06:18 »

Да бе аз се учудих че не си ги направила още там на сол.

И аз не бях видяла името на този от Зара ама като го описах те веднага се сетиха, много голям кеф ми беше. Едни мои колеги пък миналата седмица заради объркано такси и адрес получиха ваучер за такси на стойност 10 лева. Диспечерката твърдяла че е казал грешен адрес, но след като изпратиха оплакване и са проверили записа се оказало че си измисля  good Та искай им безплатен ваучер за емоционални травми  blum
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: ноември 21, 2014, 15:10:35 »

Ми ще видим дали ще отговорят. Ама ако толерират такива служители, то не си заслужават нервите. Малко като притчата с прасето. За да го хванеш се въргаляте в кал, ама на него му е приятно.
Поне морално се  чувствам удовлетворена, че пуснах оплакване.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #235 -: ноември 21, 2014, 19:59:04 »

Със сигурност ще ти отговорят и то доста бързо. Жалко, че така се е получило.  sad

Аз като бях бременна, не търсех никакви облекчения. Чаках където и колкото трябва, ходих до последно на работа, ама много ме ядосваха, когато в метрото ме блъскаха с чанти, чадъри и лакти, умишлено. В средните месеци, няколко пъти от задуха вътре щях да припадна, един път само една свястна жена ми отстъпи място. В големите месеци на няколко пъти бабички ме изръгваха с лакти, за да минат преди мен на вратите с багажите си, да не взема да ги забавя нещо, много криво ми ставаше, защото не очаквах от големи хора да се държат така.

Оф, добре че е петък, че както е гадно времето и сме затворени вкъщи с бунтуващия се дребосък, направо нямам сили да гледам.  nea

Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: ноември 21, 2014, 20:49:42 »

А бе, че отговориха, отговориха. Щели да направят вътрешно разследване...бла бла бла. Прах очите според мен. Ама да видим, може би ще се извинят поне.
Според мен, ако на някой възпитанието предполага да отстъпи на бремена жена, добре. Възползвам се, но ако не не е болка за умирачка! Но това днеска мина всички граници.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #237 -: ноември 21, 2014, 21:14:40 »

Не прочетох до края, но специално и аз ще се оплача от Хиполенд. Една от служителките така ме следеше преди седмици в Пловдив, че се почувствах като крадла, вярно че бях кална, но идвахме от гробищата и не ни се прибираше. Където и да отида, на който и щанд да се спра, все бях на мерник от една и съща госпожица, поне да беше по дискретна, еее, толкова унизено не бях се чувствала от преди може би 3 години, от магазин Щъркел, по същият начин процедираха. Оставих всичко и си излезнахме от магазина
Активен
galina12
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #238 -: ноември 21, 2014, 21:17:53 »

Петъка ми започна чудесно, а сега се чувствам като парцал.  sad  cray Повръщам, имам ужасно главоболие и не мога да стана от леглото.  angry Ама късмет- че на всичкото отгоре личната лекарка не е на работа утре. Ще се наложи да отида до бърза помощ, ако се чувствам по същия начин и утре.
Лека вечер!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #239 -: ноември 21, 2014, 21:45:01 »

Галина, стискам палци да се оправиш.

Пънк, а не са ли ти се извинили още в краткия отговор? Гледай как бързо са ти отговорили, не е като да чака някой да свърши седмицата и да остави за нататък. Я кажи какво купи на Алекс?  girl_wink

Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines