Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:08:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Ноември 2014  (Прочетена 120050 пъти)
 
mariola85
Гост
« Отговор #210 -: ноември 20, 2014, 14:45:38 »

пфф аз даже май и не си спомням кой филм гледах последно на кино, а киното е до мен, ха сетих се на "Да разлаем съседите" или нещо такова.Ма и на мен като Еми студено ми е и шумно. Вкъщи имаме ТВ с 3D даже един път не сме пуснали 3D-то...
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: ноември 20, 2014, 15:27:30 »

Аз не съм много "за" 3д-то. Не виждам голям смисъл от него..
В нас също имаме тв с 3д,но няма нищо общо с 3д-то в кината.
В някой кина понякога е хладничко така е,но аз съм го усещала това само през лятото. Така силно са пускали климатиците,че замръзваш вътре,а като излезеш навън и се печеш..  shok angry
А пък за шума - няма как да е супер тихо,защото повечето зали са огромни и трябва да се чува добре отвсякъде.
А пък сега и като модернизираха малко залите и всички по-нови кина са с разни нови технологии и системи, с повече колони и т.н.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: ноември 20, 2014, 15:33:18 »

И на мен лятото ми е ставало студено. А звука ми е силен само първите 5мин, след това свиквам, но аз по принцип не обичам силен шум и у нас си гледам тихичко.
А за 3Д телевизорите, вярно е че не е като в киното, ама мен си ме кефи! Когато си купувахме миналата година телевизора, в магазина ме убеждаваха как 3 пъти ще гледаме 3Д и това ще ни е. Ама изгледахме всички  научнопопулярни филмчета, което намерихме, защото на тях се усеща най-добре ефекта. Отделно ако има интересни филми всичките сме ги изгледали, жалко че няма повече филми на 3Д /такива, които са ни интересни де/.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: ноември 20, 2014, 20:05:49 »

И на мен лятото ми е ставало студено. А звука ми е силен само първите 5мин, след това свиквам, но аз по принцип не обичам силен шум и у нас си гледам тихичко.
А за 3Д телевизорите, вярно е че не е като в киното, ама мен си ме кефи! Когато си купувахме миналата година телевизора, в магазина ме убеждаваха как 3 пъти ще гледаме 3Д и това ще ни е. Ама изгледахме всички  научнопопулярни филмчета, което намерихме, защото на тях се усеща най-добре ефекта. Отделно ако има интересни филми всичките сме ги изгледали, жалко че няма повече филми на 3Д /такива, които са ни интересни де/.
Мен лично също не ми прави впечатление шума.
Съседа под нас всеки ден ми надува главата.. beating
 Обичам тишината и спокойствието,но единственото място където ще ги намеря е в гората,но и там не е сигурно,че ще ги открия..  crazy funnytooth
3д на тв-то гледахме точно един път в нас. Просто не виждам никаква разлика между обикновения вариант на филма и 3д-то. Може би съм гледала филми с не толкова готини ефекти.
Но като цяло за мен 3д-то е безсмислено..  nea
Отиваме да гледаме - От глупав по-глупав - завръщането!
Хаха днес е намаление в кината и билета и 6 лв. та кумата ни потърси и едвам успях да намеря свободни места в киното.  angry
Дано да е готин и забавен филма.Спомням си,че първата част беше готина.
« Последна редакция: ноември 20, 2014, 20:07:50 от crazynelly » Активен
galina12
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #214 -: ноември 21, 2014, 10:14:37 »

Добро утро!  smile
И ние имаме 3D телевизор. Малката обича да гледа с очилата разни филмчета. На мен лично не ми допада много. Бих предпочела да отида на кино. Някак си тръпката е по- различна.   Wink
Приятен петъчен ден от мен!  heart

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #215 -: ноември 21, 2014, 10:34:39 »

Да се разпиша и аз....Пак няма слънце, ама хубаво, че и Ебола няма Wink
На мен ми се сви снощи сърцето, викам си, само това ни липсва при таз калпава система на здравеопазването. Отгоре на всичко врътнах на TLC, пък там върви или "Каква е диагнозата" или "Хора с чудати тела", та до късна доба гледах Сиамски близнаци и други страховити неща nea. Като следствие - не можах да спя като хората и днес съм лоша /хихи  diablo/.
Ще имам гости за Никулден и ми се иска да напрявя нещо по- специално. Няма да е шаран със сигурност. Като мисля за ядене и ми се оправя настроението funnytooth
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #216 -: ноември 21, 2014, 10:40:54 »

ахахха свекърва аз ги избягвам точно тези с чудати тела в този момент, защото акъла ми отива веднага на там нали се сещаш.

За еболата снощи ми стана много смешно, то нали в МК преди месец имаше паника.

Видяхте ли Мисис България  shok shok shok сутринта щях да падна от стола  angry angry хора със слаби сърца да не отварят.

http://woman.hotnews.bg/n/bulgarskata-kandidatka-za-misis-svyat-2014.37266.html

Ние уикенда пак сме супер натоварени, но пък ще ходим и на Бебемания,сутринта се сетих как миналата година ходихме на Сватбено експо а тази на Бебемания  heart blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #217 -: ноември 21, 2014, 10:53:29 »

Хем ме предупреди, ама нали съм любопитна......Е туй не го вярвам вече funnytooth
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #218 -: ноември 21, 2014, 10:54:30 »

Ама кой я е избрал?  Oh my ...
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: ноември 21, 2014, 10:56:54 »

Тази мацка е думи нямам.Както един мъж писал във ФБ сега трябва да обяснявам в страната ,в която живея ,че корупцията в Бг е на всички нива smile

Аз напазарувах от Хиполенд /има черен петък само за онлайн пазаруване/ и съм със супер настроение.Нещо ми е все клюмнало.

Свекс и за ядене като се замисля пак ми се оправя настроението.Мен ме чакат заготовките за едно руло Стефани ,ама му се дърпам нещо  pleasantry
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: ноември 21, 2014, 11:14:32 »

Ванче,ние с Алелс се приготвяне да ходим към Хиполенд(тук отвориха магазин преди няколко месеца).Днес им е Черният Петък (-25% на всичко) и не е само онлай а и в всички магазини в страната  Wink Онлайн е и за населени места, в които няма физически магазин Хиполенд.
Какво си взехте?Аз мисля една табла за таолетна да взема за Алекс(все иска да ме купува) и някои подаръчета за Коледа мисля да си набавя smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #221 -: ноември 21, 2014, 11:15:59 »

Здравейте и от мен smile
svekarva за Никулден мога да ти препоръчам пъстърва - аз много обичам. Наскоро хапвахме , но цаката и е да е много прясна и да я накиснеш поне 3 4 часа в лимонов сок (примерно изстискваш 1 2 кила лимони в тавичка и потапяш рибетата) После каквото и да ги правиш, стават невероятно... Може печени, може пържени, може на скара - всякак smile

По TLC  гледам или само сватбените или има там разни кулинарни, другите ме ужасяват, а и в момента ми минават какви ли не мисли през главата и ги избягвам smile Има и едно "Не знаех че съм бременна" - тотално ме шокира - е как така няма да знаеш и да разбереш 9 месеца че си бременна?!?!?! shok

Мариолка къде е това изложение и кога е? Може и ние да отскочим ако остане време уикенда, засега неделя е свободна в графика smile
За Мисис българия - мисля че всички думи са излишни... последната която бях харесала беше Елеонора Манчева - чисто визуално все пак си е хубава...
Това е като оная Мис България - Крокодила -Антония някаква си... ужасТ и безумие
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #222 -: ноември 21, 2014, 11:19:19 »

Ооо Миленка Антония Петрова е къде къде по красива от това недоразумение на пластичната хирургия и солариума. Тя май самата се е самопрогласила за Мисис България  pleasantry


Ето за бебеманията днес, утре и неделя е smile
http://www.bebemania.bg/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0/1/YVerc5OHMFe-c5abcRe-cleTU5ejcdKbcdajMBOTcVObIJK7cBKPMFaTcJafIhKnIF

Аз не мога да разбера защо сега има Черен петък като Black Friday е другата седмица? pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: ноември 21, 2014, 11:35:54 »

Ама че грозотия!! Как е възможно това чудовище да се показва пред хора изобщо, да не говорим да ни представя някъде!
Свекърва вчера и аз гледах същото за трикракия, сиамските близнаци, а после и началото на странния секс, ама ми се доспа и заспах, тая нощ за пръв път тази седмица спах цяла нощ, сладко-сладко.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: ноември 21, 2014, 12:03:28 »

Свеки в Метро има промоция на калкан. Вчера си взехме и изпършихме. Стана уникален, Алекс опука повече и от мен.
За мисис Бългерия не ми се коментира, пък то и коментара е излишен.
Аз да ви се оплача от тоя черен петак в Хиполенд. Отидох за подарък на племеницата, не заради отстъпките, ми утре сигурно всичко ще е опоскано. Та харесъх си подаръка и чинно се наредих на опашката. Чекех около час с Алекс в количката/даржа да отбележа/. Никой не се сети да ми направи път или нещо подобно, освен жената след мен и то не 5-6 човека от касата. И след 10 минути цъфва една от продавачките с една жена и ме пита дали имам нещо против да мине прад мен, щото била бременна. Така се ядосах, чак бебето зарита. Но спокойно и отговорих, че й аз съм бременна и чакам от час без да прередя никой. Като измъмри под нос, че такъв ни бил манталитета, направо не знам как се сдържах, само и показах корема,който явно не се виждаше от якето, а тя тактично се заоглежда да не я подбарам. Ама как не каза още нещо, направо такъв скандал щях да им спретна. В крайна сметка жената мина след мен. Ама тея бременните с 1000 лв оборот минават с предимство явно. Защото я видях, че и количка беше напупила и сумати шишета и аксесоари на АВент. А преди мен имаше едно момиче във видимо напреднала бременност и нея никой не я пусна, въпреки че държеше като мен една кутийка в ръце. Ама явно "това ни е манталитета"
Даже някой ако може да ми каже мога ли да подам оплакване в магазина, ще съм му благодарна.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines