Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:54:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни  (Прочетена 130632 пъти)
 
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 18, 2014, 12:48:59 »

И на мен ми предстои  ранна ФМ и нямам  търпение да отида с нетърпение чакам 29  danceg
Аза ряпата не съм чувала знам че не трябва да се прекалява с цвеклото защото съдържа повече витамин А.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 19, 2014, 09:08:05 »

Добро утро, как сте днес момичета? Напук на гадното време, аз съм в супер настроение и днес работя до 11 ч. После на фризьор, ще си взема изледванията после, после каката от градинка и така  tease казах на шефа тая сутрин. Не изглеждаше изненадан  crazy явно си имаме пощенски гълъбчета на работа. Първата седмица на дек. съм в командировка във Франция, живот и здраве, но за по-нататък т.е. за пролетното ходене не се и надявам.  sad Криво ми е, че проекта си е мой и аз съм седяла до посред нощите да го пиша, а сега няма да мога да си го довърша, но определено причината си заслужава. А пък той е за 36 месеца, така че все ще се включа в някой момент! Да сме живи и здрави, за останалото се намира начин! Усмихнат ден!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 19, 2014, 11:49:15 »

Тази тема ми е доста любима защото преди две години и аз киснех в нея.Тука е и Пънки с която бременеехме заедно в предната тема.Но аз пропускам вече записването в тези теми защото изпълних плана на веднъж.
Изключително много се радвам да видя тук Пламък и Фанимира.Честито момичета.
Лека бременност и на всички други момичета.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 19, 2014, 13:55:44 »

Благодаря gucci , да са ти живи и здрави дечицата.
fanimira  днес ти се очертава хубав ден щом от сутринта си със супер настроение.Щом периода на проекта е толкова дълъг  все ще се включиш и така ще имаш двойна радост хем детенцето , хем и проекта. smile
Аз съм добре , въпреки че си поспах ми е много заспало днес , ама то с това облачно време какво друго да му се прави на човек. Но на пук  на заспалото време съм се развихрила да работя.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 21, 2014, 13:00:31 »

Здравейте, дойде време и аз да се цопна тукаааа smile Термин 03.06.
Момичета днес бях на фетална искам да пита за нухалната транс в норма ли е 0.8 мм
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 21, 2014, 13:25:08 »

Да,в норма е до 2 мм
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #51 -: ноември 21, 2014, 14:52:41 »

Rodi хайде добре дошла  give_rose И тук да ти пожелая лека и спокойна бременност smile
Мина ми прегледа и на мен снощи и фъстъчето се развива добре. Със сигурност е едно, че на предния преглед се видя, че е имало опит за 2. Много, ама много шаваше. За секунда не се спря  smile
Мисля вече да информирам и бъдещата кака, че ще си имаме бебе. Мисля, че много ще се зарадва и се надявам да е така.
Днес за първи път съм без главоболие от 3 седмици насам. Кръвното ми е 110-115/70-75, което за мен си е нормално. Смисъл, че главоболието не е резултат от кръвното. Дано да остане вече назад това, че не се трае просто.
С гаденето едва ли ще се разделя скоро. То може би и заради повръщането и килцата са ми едни и същи. Не съм и мръднала към момента.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 21, 2014, 15:04:32 »

И ние сме на преглед другата седмица. Освен че се надявам всичко да е ок, много ми се иска да видя и пола. Поне моята гинеколожка много подробно гледа и прегледите са доста интересни. С Каката тати не можа да присъства много, ама сега така или иначе ходим двамата и гледам, че му е интересно.
Да ви се оплача, както бях с един килограм нагоре и така за един месец станаха 3. Явно като ми мина гаденето и си наваксах.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #53 -: ноември 21, 2014, 15:18:21 »

Добре дошли на новите момичета! Браво за хубавите новини.

Пънки би трябвало да разберете вече, ще ходиш ли на ФМ във 20та седмица? Аз също бях в  шок на последния преглед, въпреки че бях с обувки а винаги ме мери док без обувки. До тук съм +4кг, иначе видимо никъде освен на корем не съм надебеляла. Дънките са ми S размер
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 21, 2014, 15:27:13 »

Ще ходя на ФМ, ама тя ми се пада след месец. То номера с пола е да се покаже. Алекс както беше момче и след няколко месеца, чак се показа хубаво та да видим, че е момиче. Аз даже до последно си мислех, че са събркали втория път и си е момче.
А да ти кажа и аз като се гледах и все ми се струваше, че на корем качвам, пък като родих и ми се искаше да скрия всички огледала първите месец. Надявам се при теб да не е така, че е ужасно.
Общо взето се убеждавм, че си е до ген. И да не ядеш, пък качваш. Пък има вейки дето излизат от болницата и си викаш " Това сигурно е лелята" Без корем, без нищо. Кумата ни и тя е такава, в 7 месец корема и колкото моя в 4ти. Мисля си, че и възрастта си оказва влияние, ама там нямам база за сравнение.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #55 -: ноември 21, 2014, 17:51:00 »

Ехо,здравейте и от мен!Аз броя дните до сряда да отидем на ФМ :danceg:Бавно ,но славно си мина този месец до прегледа.
Ох и при мен пак се върна гаденето,но не както беше в началото де.А си хапвам зеленчуци,печено месце,хляб дамо под формата на крутони и пт време на време на закуска по гилия на сандвич.Ани много ябълки  :PОбщо взето и аз се храня правилно,а си има гадене.На моменти си мисля дали не е от магнезия и ношпа,майар че ги взимам след храна.Уж нямало значение как се приемат ,ама една сутрин  bad Като ги взех на гладно.А вечер гледам да не хапвам след 8 ,че много ми е тежко и киселини и гадене и всичко получавам.
А и имам качени 5 кг .Като ви чета има мами в 7-8 месец с един-два качени и получавам комплекси,ама като си спомня какво беше с каката и виждам разликата с 10-тина кг в повече в  :\тези седмици бях с нея.
Определено си е и до ген и до хормони.Аз имам чувството,че качвам от ябълките.Хи хи...
А като стана въпрос за хормони пак се появиха пъпки по лицето.В началото ми бяха излезли,после към 4 месец така се изчисти лицето.И от онзи ден пак се нашари.Знам ,че е от хормоните,нинако някои е открил нещо ефикасно да помага моля. give_rose
Е наоплаках се,сега да похваля инмоето бебче как рита и се върти.Понякога ме събужда вечер,а на мен толкова мило ми става. heart

Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 24, 2014, 00:22:12 »

И аз няма търпение да отида другата събота на ФМ , дано всичко е добре и успеят да ни ориентират в пола.
Много се радвам че всичко е добре при висички бъдещи мама и бебчетата.Наближават все повече празниците  ,взехте ли да сте на празнична вълна?
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 24, 2014, 21:23:24 »

айде и аз да се запиша.
Очакван термин: годишнината от сватбата ни. Тази година ще мина без подарък за него Wink.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 24, 2014, 23:21:14 »

айде и аз да се запиша.
Очакван термин: годишнината от сватбата ни. Тази година ще мина без подарък за него Wink.

Страхотен подарък ще си имате. Ние за нашата годишнина тъкмо видяхме сакчето.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 25, 2014, 07:46:01 »

О Посумче и вие като нас! Пожелавам ви в този ред да ги карате  Wink
Ние днеска сме на втория скрининг. Не се притеснявам, че има нещо нередно, просто исам да видя бебчо. Пък и най големия ми дерт е вдигането на каката. Квото и да си говорим 12 кила са си 12 кила и доста ми натежава. Пък нямам голям избор, че още и е редичка бозиката и не може да прави доста неща сама.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines