Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 10:42:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни  (Прочетена 131035 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #435 -: февруари 03, 2015, 10:34:11 »

Ами моя лекар си е към Майчин дом, води се че е едно от светилата там, един от най-добрите акушери гинеколози хирурзи... Знам че е специалист при проблемни раждания, секцио и гинекологични операции... най - вероятно наистина не може да води такава консултация... Това изглежда най-логично... Каза ми да си взема направление от личния лекар и той щял да ме насочи към някакъв, който да ми се води по документи че ми прави консултации... Утре ще ходя до ДЖи Пи то да видя какво и защо...

Иначе Мариолка не знам редовно какво имаш предвид - аз общо взето така се случи че през около месец нали взлизах в болница за изследванията за теласемия и тогава си ми пускаха и кръв и урина всеки път... От Амниоцинтезата декември досега не са ми пускали....

Изследването не ми каза какво е... каза само - Оооо то станало време за едни изследвания дето имаме да правим тези седмици, направо ходи до личния да ти даде направление , а аз ще прегледам при кого да ти водим косултациите.. Ако има нещо, обади ми се...

Толкоз за изследванията хахахах tease Той моя си е малко шматка, и понеже наистина ме познава от дете - (семейни приятели са наще с него и жена му и го познавам от 5 годишна, с дъщеря му бяхме в един клас) може би забравя да ми казва някакви неща... Той е от типа лекари, които гледат да не те паникьосват излишно smile Вярвам му на 10000% , просто ми стана интересно какви са изследванията
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #436 -: февруари 03, 2015, 10:37:33 »

Да,болничния се издава от Женска Консултация.
Руми,честита принцеса!И аз с умиление рщгледах дрешурите на моята принцеса като ги давах.
Аз си продължавам с моята хрем,която ме дразни по отношение че трябва да се напъвам за да издухам,а ако не го правя кихам брутално.Снощи пък така ме заболя ниско кръста.Понедно време се събудих дори от болката,която преминаваше по краката чак до ходилата.Замислих се да не е контракции,че някоо мами казват че така ги усещат,единствено болка.Но би трябвало с тази болка към краката да е от натиска на бебето върху нерв или пък от тазширение,знам ли.Днес ще изкоментирам с доки.просто снощи беше някакъв кошмар.

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #437 -: февруари 03, 2015, 10:47:38 »

Ами Миленка под редовно имам предвид през месец два. Но щом са пускали на приемите в болницата значи е ок. Мисля че не всеки АГ води ЖК, та иди при личната за направление. Те светилата са най големи шматки, трябвало е да ти каже но няма страшно.

Рубин по скоро имаш схващания, или бебо натиска някой нерв .

Руми забравих да ти честитя девойка  give_rose, ех че хубаво ще си имаш комплектче, и батко който да я следи и пази  good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #438 -: февруари 03, 2015, 10:51:11 »

Мда, мисля че вс ще е ок...

Руми да ти кажа това е и моята мечта - искам батко и малка принцеса... Фил умира за момиченце, даже беше малко разочарован , че сегашното няма да е с розови гащи. Той много иска да има малка кукла , която да глези и обича и да му вади душата с памук... разтапя се за момиченце...
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: февруари 03, 2015, 12:56:48 »

Примерно вчера в един магазин я питам какво иска да купим за ядене, какво й се яде, тя ми се тросва "нищо", пак я питах, защото знам че ще купя нещо, после в нас няма да яде, абе моя си работа и някаква бабка ми казва "айде остави детето, като не иска няма да яде". Защо се месят в чужд разговор нямам обяснение  beating Много ми е неприятно подобно вмешателство.
Аз директно щях да я попитам дали с нея водя разговор. Ако "не" - не виждам никаква основателна причина да се меси в чужд такъв.
Румяна, честит ти розов щъркел. Ние утре сме на ФМ, нямам търпение yahoo.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: февруари 03, 2015, 13:21:09 »

Мда, мисля че вс ще е ок...

Руми да ти кажа това е и моята мечта - искам батко и малка принцеса... Фил умира за момиченце, даже беше малко разочарован , че сегашното няма да е с розови гащи. Той много иска да има малка кукла , която да глези и обича и да му вади душата с памук... разтапя се за момиченце...
Аз даже вече си ревнувам мъничко! Няма такава любов като тази между баща и дъщеря! Нашта викаше на баща си "П.инце" а той още си и вика "Принцесо" Все с баща си иска... Когато е в командировка постоянно пита след колко часа ще се върне... Та дано сина да е по-привързан към мен
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: февруари 03, 2015, 14:09:57 »

Рубин почти всяка нощ се будя (ако изобщо успея да заспя) от болки с таза, които преминават към бедрата и коленете. Щом матката е мека на пипане, спокойна, няма как това да е контракция. Наместват се кости, пристискат се нерви и все такива екстри.  blum


roumyana честита девойка    chee


Миленка не се заричай, че какви деца има не е истина. Аз също почти винаги не й обръщам внимание като реве за глупост, макар че много рядко реве, но да тръгна да й обръщам внимание, означава да съсипя дисциплина и възпитание изграждано с години. И аз все съм си казвала, че моето дете никога няма да се тръшка така, ама ей го тръшка се понякога lol



При нас пък Диди е толкова привързана напоследък към мен, че не ми остава въздух. Само "мама, мама, мама", може би защото съм си по цял ден в нас, може би защото все пак има известна доза "ревност" че бебето е нон стоп с мен и тя търси такова внимание. Оправяме се де, ама ми се ще понякога и баща й да е ангажиран с нея.

Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #442 -: февруари 03, 2015, 14:15:15 »

fanimira и ние сме така.Ама те всички момиченца са така.Нашата от бебе си предпочита тати за приспиване.Всички около нас се чудеха,как така няма да плаче за мама.Чак сега когато бях в болница се позатъжи тя и макар да не показва че й е било мъчно,катонде върнах искаше да се гуши с мен.Но тати си е Тати!Тя сега казва,че за него ще се омъжи Wink
Аз се радвам,но и малко си ревнувам.Сега стой та гледай какво става с момчетата,като лепки са за майките Girl_hide
А това с намесването в личен разговор е ужааасно!Мен ме побърква!Както съм казвала ,че даже и на бабите не позволявам да се месят в каквото и да е било.Сами си гледаме детето,сами си го възпитаваме(и слава Богу),тъй че никой няма право да взима отношение,камо ли някои чужд човек!
Момичета в тази връзка вие ще имате ли помощ ,когато се появи бебче, живот и здраве?Аз лично за бебето няма да искам помощ,ама за по голямото дете ще е добре да има някой да й се отдаде,за да не чувства липса?
Лошото при мен,е както казах,че мразя някой да ми се меси или по точно свикнала съм.
И другото,което се замислих,дано не се налага де,но ако е секцио колко би ми било трудно?След раждането с каката си бях повече от перфектно,но се чудя ако ме режат ще трябва ли да се съобразявам с някои неща и колко време.Аз хем гледам да не се интересувам много,за да не си товаря сега с излишна информация за секцио,но поне с това да съм наясно.
Гери и аз така го усещам!Като неврологично,а и с моето изкривяване,плексити,междуребрени невралгии си е в реда на нещата. tease
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: февруари 03, 2015, 14:17:45 »

Заповядайте в новата тема http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36835.0.html
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines