Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:19:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни  (Прочетена 131284 пъти)
 
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #150 -: декември 13, 2014, 12:09:19 »

fanimira,дано нямаме проблеми и да си изкараме прекрасно празниците.Аз нали съм патила от предната бременност с толкова пазене и сега хем искам да съм по спокойна,да се насладя на всеки миг ,но си го има това напрежение и тревога.
Rodi,ще се покаже бебе,важното е че расте и е добре!
А как са мамите с деца на градина?Пускате ли сега сбъези вируси и смятате ли да ги спирате преди раждането заради бебето,а и след като се роди?Аз все си мисля,че е най-добре да я спра като влизам в девети,за да е здравичка,а с бебето да си е в нас поне първия месец.
Ох,момичета много е активно бебето от вчера.Чак се претеснявам дали е наред.Също и пак усещам това наместване ли е какво е,но е много некомфортно.Размърдва се и усещам натиск отзад.Много се тревожа да не би са са контракции.Въпреки че съм раждала веднъж нормално,не съм усещала такива.Нали бях на магнезии от 4 месец и не съм усещала така.А родилните са къде къде по различни от подготвителните.
Нямам търпение да отида на консултация и да си отдъхна.
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #151 -: декември 15, 2014, 08:20:02 »

Здравейте smile
Аз тъкмо да се похваля, че вече не  bad и вчера реших да се запиша пак  sad
Рубин дъщера ми не съм я спирала и нямам намерение да я спирам да ходи на занималня и училище (тя е подготвителна група в училище). За сега си ми е здрава и дано така да е и занапред. Покрай раждането за сега си мисля, че ако всичко е наред и си се роди покрай термина, че няма да я спирам, защото те и без това учат до края на май месец и излизат ваканция. Ако бебчето реши да излиза по-рано тогава може би ще се наложи спиране. Ще видим как ще се развият събитията тогава.
Rodi разписвай се по-честно, че ми се губиш нещо  blum Не че аз съм от най-активните тук де  Wink
Gergancheto лека и спокойна бременност и на теб  give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: декември 16, 2014, 08:26:41 »

Я и ние да дадем отчет в темичката. Вчера бяхме на праглед. Бебчо все още е мъжки, пак си показа атрибута smile Върви по-голям, за сега доки каза, че отговаря на 21 г.с. и е около 350 грама. Това до известна степен оправдава огромния ми тумбак. Всички органчета са си наред, и сърце и стомах, пикучен мехур. Пребройхме, 2 крака, 2 ръце и 20 пръста. /и едно пишле/
Видяхме муцунката на 3Д. Не много ясно, на има много добре оформена устичка и очички. Нослето го криеше, но мисля, че пак на тати прилича.
Намалиха ми магнерота. Шийката е 4 см и всичко е в норма. Сега само остава спокойно да посрещнем празниците и да растем!
« Последна редакция: декември 16, 2014, 08:33:06 от punk_girl123 » Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #153 -: декември 16, 2014, 09:05:47 »

punk_girl123 много хубаво, че всичко е наред с теб и малкия юнак  good
А това много ми хареса, най-вече в скобите "Пребройхме, 2 крака, 2 ръце и 20 пръста. /и едно пишле/"  blum
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #154 -: декември 16, 2014, 13:40:11 »

Браво на момчето,расте си сериозно!А как ти определиха см на шийката?Моя хубавец беше в 21 седмица 407 грама,така че добре е вашето момченце.
mamcheto,като е здраво детенце нека ходи.Моята дама все лепеа нещо,а сега ту излекуваме и походи 5 дни и пак с нещо ново.Вече не знам.Сега имат съмнения за алергия,да видим.
Спрях я от днес ,живот и здраве другата година ще я пусна пък дано е здрава.Да видим може ли да хване и шарка в този прериид tease.Изпитвам някакъв ужас от болестите,все искам да ми е здраво детето или поне да е катондругите поне да ходи повече на градина ,да боледува по малко.Но пъкнтя тръгна чак на 3 години и сега й е времето да ги изкара болестите.Живот и здраве средата на март ще си я оставя.

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: декември 16, 2014, 16:14:20 »

Аз мисля да не я спирам от градина, но те са до края на май а аз най-вероятно няма да родя дотогава. Пък и е голяма вече, на 6 и пол. и дали от това или от факта, че тренира активно от 2 г. не е боледувала сериозно, обикновено разминаваме с някой друго червено гърло през зимата. Може да ни поздравите за бронзовия медал на съчетанието и златния медал отборно в събота. От тогава спим с медалите  danceg
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #156 -: декември 16, 2014, 16:25:10 »

Еее,тв си е "ученичка" вече.Аз нали не виждам лентичка и по снимката синпредставям детенцр колкото моето няй-много.Не че моята снимка на прифила е много актуална де pardon
Има ли някой тук с домашен любимец?
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #157 -: декември 17, 2014, 12:50:00 »

Хайде и ние след консултация да дадем отчет-големи сме цели 750 грама,това са 320 грама за последните три седмици Yes
Хемоглобина ми е екстра,единствено трябва повечко вода и в петък пак да пусна.
Момичета и вас да попитам правили ли са винвагинално туше за проверка за разкритие?На мен днес ми направиха но се претесних да не би да навреди то по някакъв начин инда се получи разкритие?
Активен
sise1902
Ентусиаст
**
Публикации: 90



« Отговор #158 -: декември 17, 2014, 13:28:32 »

На мен все още не са ми правили. Рубинче, ти в коя седмица си? Браво за порастването smile
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #159 -: декември 17, 2014, 13:34:25 »

fanimira Bravo имаш си гордост в къщи smile
Рубин и на мен не са ми правили, ама аз съм доста назад от теб ,,,
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: декември 17, 2014, 13:39:16 »

Рубин може ли да обясниш какво точно е това, понеже аз нямам спомен да са ми правили...
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: декември 17, 2014, 17:16:14 »

Ей Рубинче колко голямо бебе  smile

На мен никога не ми казват колко тежи, не че и аз питам де...  blum

Малката ще си ходи на градина и без това в нас би откачила от скука. Не я пускам единствено в тия дни дето са някакви отработвани, тогава са сборни групи и няма нужда. Ама и тя сега е в тази първата подготвителна задължителна група (т.е. трета група, догодина четвърта и после първолаче) , та не е редно да я спирам. Учат много неща, а и е задължителна.Не боледува, а и най важното както казах вече в къщи и е изключително скучно, аз не съм в състояние седмици наред да задоволявам потребностите й, нуждите й от игри, от учене на нови неща и т.н.


Не са ме преглеждали за разкритие, единствено в 16г.с. ми вземаха цитонамазка и влагалищен секрет за микробиологично изследване  good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: декември 17, 2014, 17:44:40 »

Здравейте момичета , досега само ви четях, но реших официално да се запиша.Терминът ми е 04.06.2015. Имам малко момченце на 2 и ми е малко трудно, но се справям.Радвам се че виждам момичета , с които заедно подготвяме сватбите си.
Рубин налагаше ли се вагинален преглед, имаш право да откажеш, даже мисля че специално се подписваш някъде.Не се тревожи вероятно лекарят си има съображения за този преглед, но има определени рискове.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #163 -: декември 17, 2014, 17:49:53 »

Рубин, защо в твоите седмици са ти правили вагинално туше? Не се тревожи, щом непосредствено след него си добре и нямаш неприятни усещания впоследствие, всичко е наред.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #164 -: декември 17, 2014, 17:58:03 »

Аз не мога да разбера какво толкова се тревожите от вагинални прегледи? Ако лекаря е преценил че е наложително го прави. Нищо страшно няма. Из форум пространството има някъкав мит че е опасно, че се притесняват от такъв преглед. Мен абсолютно на всеки преглед ме гледат с вагинален, да измерат шийката и ми следи лекарката една раничка. И този преглед за разкритие, ми лекаря е преценил че е по-добре да го направи. Понякога наистина четем много по форуми и с вглъбяваме в ненужни детайли. fiibi_bg беше постнала ей това и е много вярно и може да ви съсипе бременноста :

http://www.jenatadnes.com/bg/rubrics/85-rubs/2859-articles.html

roumyana добре дошла, и хайде дано да сте със розовки гащета smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines