Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:48:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни  (Прочетена 131264 пъти)
 
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #135 -: декември 12, 2014, 10:15:36 »

И при мен гаденето си беше коренно различно!Мислех си ,че с каката съм била зле,ама сега видях какво е.Няма да забравя в началото ми се гадеше и от водата с лилон иоято ми правехе.Кръвното ми падаше от тива че не съм яла,а бе кошмар.Чак се тревожех че като нищо не ям,не получавам нужните витамини.Инс храната съм така сега,викам на мъжо да родя да си хапвам всичко на воля. =]Хубавото е,че ми става гаднокот вредни храни,а ми се хапват много зеленчуци и меса.
Ох,ама ти си точно в седмиците с които аз бях с мишката. *INLOVE*Всичко ще е наред.А и телец ще чакаш,готви се  Wink
Аз пък се настройвам за Овен.В семейството мъжа ми е Овен,а щерката Телец!Аз Девата не знам как ще ги строявам blum
Их дано не вредя,че все си мисля че с тия мои ядосвания може да предизвикам нещо.Недай си Боже.Просто се усеща че имам нужда от почивка в момента,а като не янполучавам и се напрягам.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #136 -: декември 12, 2014, 10:19:28 »

Рубин и аз съм така, много се нервирам, страшно обидлива съм станала и избухвам за малки неща. Шефката ми казваше че тя пък станала супер спокойна, различно действат хормоните на всички. Иначе докато се сформира плацентата бебето се храни от жълтото тяло и липсата на витамини не е проблем

Настройвай се за Овен, голема работа сме, аз съм Овен, с Девите много трудно се разбираме, ние не сме подредени и става интересно, най-добрата ми приятелка беше Дева и направо ме подлудяваше с пореденоста  angry
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #137 -: декември 12, 2014, 10:45:44 »

С ръка на сърцето си признавам,че наистина имаме "проблем"с порядъка.Чак аз се дразня понякога.Като нещо не е подредено или оправено и ме човърка,докато не го оправя не мога :\А мъжа ми -овне ,виж той може да си живее съвсем спокойно с безпорядък.Макар,че покрай мен взе да свиква.Та имам опит аз с Овните.Книга мога да напиша за тях 8PЧе и баща ми е Овен  tease
Добрички сте вие,душички!Лесно палите и се ядосвате,ама много бързо ви минава и не миже да сте сърдити.Ноооо това което ме дразни е,че сте много наивни.И много често ви използват!
Аз се базиках с мъжа ми преди да почнем с опитите,че ще гледаме да е така да не се пада април,просто тази зодия да в пропуснем,не че не я харесвам,просто си имам двама в семейството и са ми достатъчни.Ама на гледай,то си е Божа работа,така че е добе дощло! heart
Еййй,момичета както се ядосвам от тез хормони,така и съм щастлива от факта че расте в мен още един живот.На моменти си казвам,защо трябва да се ядосвам като са толкава незначителни и простоши тези неща,ама като избие и няма спиране }:->Ужас!Като по филмите съм значи,настроение променящи се за секунди!И рева и ...... girl_impossible
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: декември 12, 2014, 11:33:46 »

Аз първите месеци е имало дни, в които карах на една нектаринка или една зелена кисела ябълка, само такива неща можех да ям. Понякога и някоя хубаво изпечена пържола със салата.
Сега нормално си хапвам, пия по едно кафенце сутрин, не всяка сутрин. Ям много портокали, мандарини, киви, помело.... умирам за плодове. Гледам да не ям хляб и сладко, че и без това не съм много финна. За сега съм добре, не съм качила даже нищо, но не се притеснявам, знаете че в тия седмици бебчо е около 200-300 грама, така че няма проблем че не съм качила. Започнах от 75, толкова съм си и сега  good
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #139 -: декември 12, 2014, 12:07:02 »

Помелото нали е подвид на грейпфрута,а за него знам че не е добре да се хапва с лекарства и ме е страх,а как ми се дояжда киселчкооо! 8PЧе аз съм на магнезии,аспирин протект и биизин и малко ме е страх да хапвам. crazy
За килограмите аз съм качила и като гледам наи много в 5 месец-3 кг само тогава blushСега съм плюс 7 някъде.Не е малко ,но в сравнение снпредния път е много добре.
Аз кафе си пия всяка сутрин,че кръвното така ми е ниско.А даже до сега съм си позволила и две чаши червено винце,мусля че по 100 грама на месеца не вредят.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: декември 12, 2014, 13:30:12 »

Не съм чула за помелото и лекарствата, аз понеже нищо не пия и дори не съм се замисляла. Да, като грейпфрут е, но доста по сладко  good
Вино и аз попийвам понякога, нищо няма да му стане на бебето  blum Боядисвам се, подстригвам се, маникюр си правя  Girl_hide Гледам да живея нормално  good
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #141 -: декември 12, 2014, 14:16:10 »

Ох с това подстригване ужас значи. :girl_impossible:Тъкмо си кажа,хайде другия месец ще отида и се намира някой да ви набие в главата,че не било хубаво,защо сега за два-три месеца съм щяла да рискувам. ohmyА бе какъ риск,само дето се възползват от прекалената ми чувствителност и тревога дали всичко е наред.И така не смея все още,че все ме изненадват с по някоя нова вест на всяко посещение при доки.Сега си чакам консултацията да видим как е този проблем и да ме видят на доплер,а и шийката ще ми проверят и ако всичко е наред ще се поотпусна още малко.Аз не че се съобразявам,а по скоро се възползвам от това поверие,за да мога да пусна отново дълга коса.Аз така гледам на суеверия та,че трябва да се вярва на тези които ни харесват.Например на по досадните неща можем да отстъпим на половинките си Wink
Момичета,а вие усещате ли малките като мърдат и да натискат много отдолу?Аз на моменти имам чувството,че задух получавам.Викам си ,че може да е от притискането на някой орган.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #142 -: декември 12, 2014, 15:41:22 »

Ама кажете де, каква е тая работа с подстригването? Защо не трябва?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: декември 12, 2014, 15:48:09 »

Инче, поверието варира от това, че ако е момче ще му одрежеш пишката, до това да не му отрежеш късмета.
Рубин ние сме в по задни седмици, но и мен някой път ме сритват и боли. Да не говоря, че бебчо си има номер да се разтяга и имам чувството, че ще се скъсам отнякъде!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #144 -: декември 12, 2014, 15:58:14 »

Аааа ясно. Еми то ако е така, в страните в които това поверие не сьществува трябва да има само жени, или пьк всички да са без кьсмет  girl_haha  Но може би ако не го знаеш не те лови (пуууу, защо ви питах!).

И за грейпфрута не го знаех това. Има ли някакво обяснение?
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: декември 12, 2014, 16:03:53 »

Аз знам, че съдърже вещества, които неутрализират действието на определени медикаменти. Но какви вещества и на кои медикаменти не съм задълбавала. Знам, че не го препоръчват на хора, които пият хапчета за кръвно.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #146 -: декември 12, 2014, 16:15:49 »

Вьзможно е, мерси  good
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #147 -: декември 12, 2014, 18:11:08 »

Аз за какво не искам много да се обяснявам за тези поверия *THUMBS*Не им вярваш,ама като си в това състояние и си казваш защо да рискувам.А нали и при бременност от тези хормони затъпяваме,та още повече вярваме tease
За грейпфрута не само неутрализира някои,ами знам че се натрупва повече в черния дроб от лекарствата,а бе не мога да го обясня точно,но преди бях чела и от тогава не смея да ям с лекатства,а ми е любим плод. pardon
Това моето е не точно болка а като натиск.Сз отдавна синусещам така и все си мисля ,че може са е ит притискането на някои орган и гонусещам като натиск от задната страна на матката.Но пъкнсе претеснявам да не са контакции.На следващата консултация пак ще питам.
А движенията са доста силни сега.Мърда ми се целия корем и все в дясно се рита и мърда.Момичетата не знам защо,но все си представям че е още едно малко лушулче,ато си расте и като гледам снимки в интернет колко по размери е и се чудя и мая.Може би защото сега по бързо ми минават дните покрай щерката и не броя часовете.
Ето сега се размърда малчо,направо вълнички прави Girl_hide
И да питам има ли такива от вас ,които ще пътуват за празниците?Питам ,понеже ние не сме от София и пътуваме чак до Бургас.Дано нямам проблем.Предния път бях с месец по рано,а и с по малък корем.
Някой тук спомена ,че има нолки в кръста.И аз много.Вече даже не мога да се разхождам повече от 30 мин и трябва да си почина.Измалявам много,а не знам какво ще не след месец angry
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: декември 13, 2014, 08:31:17 »

Здравейте, момиченца! И аз уж не вярвам на суеверията, но мисля да се подстригвам след 3Д то. За всеки случай както се вика  pardon за пътуването мисля, че не би трябвало да има проблеми, освен прилошаването разбира се. Да се правят повече почивки, че да се раздвижваш и разхождаш и така. Първата бременност си пътувах до последно, даже предната вечер преди да родя бях на разходка в друг град.  Yes Сега пак мисля да съм така докато се чувствам добре. Второто го заведох и в чужбина вече, сега пак сме на 300 км и следобяд се прибираме с автобус!  good
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: декември 13, 2014, 11:56:21 »

Здравейте момичета, радвам се да видя новите попълнения smile
Да дам малко отчет, вчера бях на ЖК и бебока не се разкри пази се , явно след празниците ще ни се разкрие. Вече тежи 107 гр. И аз съм с много киселини и ги гася с газирана вода.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines