Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 10:18:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетни-летни бебета - Април, Май, Юни  (Прочетена 130991 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: ноември 01, 2014, 19:46:35 »

Заповядайте,бъдещи мамчета с термин Април ,Май или Юни!
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #1 -: ноември 01, 2014, 19:53:06 »

Яяя имаме си темичкааа  yahoo
Хайде да се напълни с много мами и само положителни новини и емоции да споделяме smile
Това ми е втора бременност. Термин 29.05. и за сега всичко е добре.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #2 -: ноември 01, 2014, 20:29:36 »

Записче и от мен тук с термин  04.04  Girl_hide
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #3 -: ноември 03, 2014, 08:04:10 »

Здравейте и от мен с термин 5.04
mariola85,ние с теб сме с почти един термин  Girl_hide
Много се радвам ,че отново съм в тема "април,май,юни"!
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 03, 2014, 20:58:15 »

Веднага се записвам да ви следя развитието give_rose Леко бременеене момичета!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: ноември 04, 2014, 09:08:43 »

За сега аз съм най-накрая с термин 13.05 - втора бременност.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: ноември 04, 2014, 15:07:14 »

Записвам се да ви следя  heart
Леко бременеене и да напълниъе темичката с много положителни емоции  Bravo
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #7 -: ноември 04, 2014, 19:50:50 »

Ех, че хубаво - има раздвижване в темата smile
На последния преглед се оказа, че е имало опит за близнаци, но според лекарката е бил неуспешен. Та си имаме 3 сантиметрово човеченце, което се развива добре. Другата седмица ми предстои да си пусна изследвания и след 2 седмици на прегледа ще ми правят картон.
Как споделихте на първите си деца, че ще имате бебе? Ние все още не сме казали на бъдещата кака. Казвам си да мине и следващия преглед и все не събирам смелост да й кажа. Недай си боже се случи нещо лошо незнам как би го приела. Да не мисля черногледо де.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: ноември 05, 2014, 08:02:45 »

При нас каката е на година и половина и за сега с неуспех се опитвам да й обясня да не ми скача по корема, че има бебе вътре. Ама нейната рядка бозичка не го вдява. Предполагам като минат още няколко месеца, ще почне да схваща.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #9 -: ноември 05, 2014, 08:25:59 »

mamcheto,всичко ще е наред,не мисли такива неща.Мисли само положително.Ние отдавна я бяхме подпитвали дали иска братче или сестричка и тя си чакаше.Повечето й приятелчета вече си имат бебенца и тя много се радваше на тях.В деня когато ходихме на преглед за установяване на самата бременност исках много тя да присъства и й казахме ,че сега ще отидем при докторката да види през корема дали има бебче.И така,като й казахме тя много се зарадва и понеже докато чакахме навън пред кабинета се виждаше стаята в която изписват новородените.И щом разбра,че ще имаме и каза:"мамо хайде да ходим ей там и ние да си вземем бебето". :girl_wink:Душичка малка,няма търпение.А аз й казвам ,че ако ставаше така лесно,нареждаш се на опашка и ти го дават smile
Ама й обясних сега бебето е колкото еди си какво,трябва да стане голямо,за да е здраво и когато порасне ще се роди.И така тя постоянно ме пита мамо сега бебето като какво е голямо.А то нали има програми и ти показва в еди си коя седмица на размера на кой плод отговаря.
Странното,но и интересно е,че въпреки че е малка я бяхме помолили да не казва на друг освен на бабите и дядовците,поне за в началото още.Не мислехме,че ще пази тайна и все ще се изтърве.Но тя не,на тези които знаеха много им говореше за бебето,но пред друг не е разкривала.На нас естествено ни беше все едно дали детето ще каже,нали затова и му споделихме,но определено може да се разчита на нея. heart
Така че когато ти е на сърце тогава кажи,аз лично изненади и такива тайни не мога да пазя. Girl_hide
Момичета,усещам бебче много често и чувството е прекрасно! *INLOVE*Но вас боли ли ви кръста?Вярно аз имам и проблем с него,ама усещам болка ниско в кръста след продължително стоене седнала. :\Мисля да взема космодиска на свекървата да пробвам,бях чувала че не вреди и помага на бременни.Вие как мислите?
« Последна редакция: ноември 05, 2014, 08:28:36 от Рубин » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 07, 2014, 15:22:26 »

Мамчета, как са бебоците? Може ли мамите с второ да споделят от кога и как усещат бебчо? Аз някъде от 11 г.с. имам леки болки и доки каза, че бебчо посритвал. А от тази направо си усещам ритничета. Пък доста рано ми се вижда... crazy
Да не говорим, че такъв корем съм отпрала. Направо съм си в 6тия месец като ме погледне някой.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #11 -: ноември 07, 2014, 15:28:04 »

Пънки на мен от към 13-14-та седмица започна да ми пърха нещо в корема, така че си е съвсем нормално ти като втора бременност да го усещаш по-раничко. То с втора бременност на всички почва по от рано да им личи  good
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #12 -: ноември 07, 2014, 16:31:01 »

Аз първия път още в 16 седмица бях сигурна че е бебето и че си мърда.Дори се виждаше как мърда щом легна по гръб.Много активна още от тогава.А сега чак в средата на 17 седмица ми потрепна коремчето щом легна по гръб.Като цяло е много по мързеливо това бебче.А за проличаването-с една приятелка сме с един термин(не ме питайте как сме го изчислявали,голям късмет:).На едни килограми сме също,но моето коремче си е доста по холямо от нейното.А преди си бях плоска.Нейното едва се подава.На нея й е първа бременост.А и збам ,че при врория път вече матката по лесно се разпъва и все едно изведнъж се надува.Но е и до структурата на човек.Една приятелка с второто нито си имаше коремче,не й личеше изобщо.Не й вярвахме че е бременна.Тя в деветия имаше корем все едно е преяла или е в 4-5 месец.Много навътре си го носеше.А аз сега в тези седмици съм доста подута.И на гладно и на жадно си е голям корема pardon
Момичета днес доста се изморих,чак се претеснявам да не вредя така като цял ден съм в движение.Нали с каката трябваше все да лежа и да пазя леглото,та сега хем ми е готино че нямам забрана и се наслаждавам на разходките,хем мине притеснено да не получа нещо тка като цял ден съм напред-назад.
« Последна редакция: ноември 07, 2014, 16:33:53 от Рубин » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 07, 2014, 16:37:46 »

Аз с първата не съм имала проблеми, но сега на моменти покрай дребната забравям, че съм бременна. Тази седмица само по доктори обикаляме и си я нося и я вдигам. Ама какво да направиш. Пък и все се бия през гърдите, че и сама се оправям та на никой не се обаждам да помогне...
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #14 -: ноември 07, 2014, 17:06:46 »

Записвам се и аз в новата темичка smile

Пънкиии с теб сме си верно заедно - моя термин е на 11.05. Bravo Bravo Bravo
Ама не се пренатоварвай все пак smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines