Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:32:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа?
Да - 20 (90.9%)
Не - 2 (9.1%)
Общ брой гласове: 21

Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа?  (Прочетена 88067 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #30 -: ноември 07, 2014, 12:00:37 »

Аз пък имам питане... Кога мога да изпратя подаръка на вече посочения адрес smile ?

Тъй като декември няма да мога, затова може бе ще го изпратя малко по - рано, това проблем ли е? blush
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #31 -: ноември 07, 2014, 12:05:06 »

хехе Маука, малко трудно някой да ти направи ръчно чаши за чай, но е вариант ако не го бива в ръцете.

Аз споделям мнението на Еми, така или иначе ще е изненада, то поне да е изненада до край yahoo

 обичам всичко и всичко ми е мило, дори дребосъчка вече не бара, по точно едно дръвче с топки оцелява вече 2 дни на масата, без да бъде оскубано (коледната ми украса за маса). Реших малко по малко да поокрасявам вече blum...

Не мисля че е проблем Миленка, някой късметлия няма да чака дълго за подарък
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #32 -: ноември 07, 2014, 12:34:45 »

milenkata, пращай, пък после ще видим Wink
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 07, 2014, 12:38:31 »

fibi,аз казах,че си мечтая за чаши за чай и през ум не ми е минавало,че някой ще седне да ми прави ръчно рисувани такива Wink Просто само аз пия чай в цялата рода и все си купувам кафени.Споменах за ръчно правените неща защото ги харесвам и обмислям подаръчето на моят/а превец/певица  Wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #34 -: ноември 07, 2014, 12:41:30 »

Ехаа голяма групичка тази година smile

За мен си знаете нали? Никакви сладки неща, мръвки може  girl_impossible girl_wink
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #35 -: ноември 07, 2014, 13:19:55 »

Маука, да не се обиди, ааааа снахата ще плаче ако от сега не се разбираме, разбрах мила и се шегувах, просто така написано ме подсети за самата изработка на чаши, дори не за рисуване, извини ме give_rose
Като каза чаши за чай, аз харесах едни на Дауе Егбертс, ама после видях други, най обикновени прозрачни, хубава форма и страшно леки, с гаранция за горещо , взеха ми акъла, а дори не пия чай (но смятам да започна)
(което ми напомни за приятелката ми, за рожденният ден ми подари 2 порцеланови чаши и щом сложих водата за чая едната се счупи, сега пазя втората и не я ползвам)

Не можах да копирам снимката, но поне да пусна линка към тях, има ги във всякакви разновидности, високи, широки, тънки и дълги. Много ме кефят

Само да кажа на моята снежанка да не ми праща чаши, само защото показах тези, няма нужда наистина, имам поне 8 в шкафа, показвам само защото Маука ме подсети за тях

http://www.marskramer.nl/nl/mknl/tafelen/glazen/smila-theeglas-25-cl
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 07, 2014, 16:41:36 »

Fibi,е глупости как да ти се обидя за подобно нещо,още повече нали ще ставаме рода Wink Алекс като види Изи на снимка и вика "аууу"  blum  Реших да споделя от какво имам нужда,че сме затрупани от вещи и ме чака страшна чиска у дома Wink Но и само една картичка да е ще и се радвам като малко дете,само като си спомня миналогодишните трепети smile В този ред на мисли mariola85 с кеф си нося пантофите,а Алекс обожава коледната книжка.Сега вече е по-голям и казва кое животно какво е  heart Мен лично ме е завладял коледният дух рано рано Wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #37 -: ноември 07, 2014, 17:04:23 »

Аз нямам претенции за подарък, каквото прецени моята Снежанка  blum Обичам изчистени , непретенциозни неща, семпли и простички smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 07, 2014, 17:24:18 »

И аз много се вълнувам от това, че е изненада smile.
Аз се опитах да проуча моята избраница, така да се каже, от постове във форума и от Фейсбук и вече съм готова с подаръка!  yahoo Дано да и хареса!!!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #39 -: ноември 07, 2014, 17:30:39 »

miauka   heart

milenuity ех ти ли, сигурно вече всичко е готово smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 07, 2014, 17:36:35 »

Така обичам, тази традиция  heart heart heart, толкова е хубаво и мило. Нямам търпение да тръгна да обикалям за подарък на моя/та певец/певица.
А за да затрудня или улесня моята снежанка аз ще кажа, че нямам претенции към подаръка и каквото и да е ще му се радвам много, ако е възможно да не са бижута, защото не нося много.
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #41 -: ноември 07, 2014, 18:13:15 »

И аз ще се опитам да улесня някоя Снежанка, която е напълно възможно да не ме познава нито от форума, нито от фейсбук и само за да не притеснявам някого излишно, ще напиша, че бих се радвала на всичко, защото обичам изненадите. Освен тях обичам да пиша, книгите, музиката, обици, шапки, сантиментална съм и си събирам в разни кутии картички, писма, снимки, и какво ли още не, не пия кафе и чай, а само фрапе, но обичам чашите и кухнята не ми е стихията.  girl_wink Но независимо от всичко, не предметът е важен, а коледният дух и мисълта, че някъде на някого си подарил усмивка в това забързано ежедневие.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 07, 2014, 19:37:35 »

Вече мисля какво да изпратя по Дядо Коледа  smile  Аз нямам претенции, за мен ще е един хубав спомен  goody
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 07, 2014, 22:47:05 »

Аз, честно казано, не знам какво да напиша. За ръчно правените неща - харесвам ръчно плетени неща.
Вероятно бих се зарадвала и на ръчно рисувани чаши (като споменахте чаши), но май няма къде да ги слагам.  pardon

В този ред на мисли - сувенири нямам къде да държа в момента - може би като си сменим жилището с по-голямо, чак тогава, но това ще стане минимум след година и половина.  blush

Да кажа само и че не съм много по женските неща - бижута, козметика почти не ползвам...  badgirl

Повече май бих се зарадвала на дрехи - блузи, рокли...
Или пък някоя хубава форма за кекс... Или пък евтин миксер... Или керамични ножове... Или нещо за дребните.... Хем искам да помогна на моята Снежанка, хем искам да си остане изненада и да не знам какво да очаквам... smile girl_wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #44 -: ноември 08, 2014, 10:00:54 »

Аз съм затруднена какво да избера за подарък, та реших, че може да е полезно да насоча моята Снежанка. smile Понеже в момента не съм в постоянната си къща бих предпочела да не е нещо сувенирно, защото после трудно ще си го пренеса, предпочитам по-практични подаръци, каквото и да е козметика, дрехи, бижута, аксесоари, няма значение, доста непретенциозна съм. smile от личен опит вече знсм, че е страхотна тръпка и каквото и да получа ще му се зарадвам много! smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines