Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 12:40:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа?
Да - 20 (90.9%)
Не - 2 (9.1%)
Общ брой гласове: 21

Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Желаете ли да си разменяме подаръци за Коледа?  (Прочетена 87976 пъти)
 
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 08, 2014, 12:50:47 »

На мен ми е мнооого празнично тази година, като всяка друга де  smile
Аз имам идея за подаръчето, което ще изпратя, остава само да я осъществя  heart

А пък за моето подаръче какво да кажа, много обичам изненадите   Bravo Bravo
Единствено не съм фен на сувенири, защото нямам къде да ги слагам, а и децата много пипат и чупят и от няколкото, които имахме, вече са ни останали само 2 здрави  pardon

Така че всичко избрано и подарено с желание ще ми донесе голяма усмивка и радост!!!

 heart heart heart

Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 08, 2014, 14:29:52 »

Момичета и на мен ми стана едно празнично така,като видях колко бързо се организирахме за подаръци.  Другата седмица излизам на лов за подарък,само трябва малко подсказка от получателя на подаръка ми. Надявам се скоро да се включи.
Моята снежанка може и да не ме познава тук от форума,защото от работа и малчо мн рядко ми остава време да пиша,но прелиствам тук таме темите. Обичам всичко свързано с бижута-обички,гривни,висулки,обичам да чета криминални и чиклит книги ,кухнята не ми е стихия, а сувенирите -са изпулнили до краен предел горните шкафчета заради младият ми разбойник.  Надявам се моята снежанка да е намерила поне едно елхово клонче за което да се хване и да ме изненада.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #47 -: ноември 08, 2014, 16:14:02 »

Ако не е късно да кажа че и за мен сувенирчета не са на почит, тъкмо се зарадвах че украсата удържа фронта 2 дни и вчера го перфорира зверчето, на няколко места, сега се чудя как да го оправям.
Шалове имам много, а и честно казано не слагам често.

Може да е нещо в Коледният дух, коледна покривка (от онези дългите но тясни на ширина, където се слагат посредата на масата). Тук няма хубави изобщо. Обичам да се кича, та обици или подобно също са на почит.
Не знам как да помогна на моята снежанка, за което се извинявам give_rose
Най добре следвай твоя вкус и няма да сбъркаш
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 08, 2014, 16:29:47 »

Ами и аз да споделя предпочитания, така да се каже smile Обичам всякакви коледни неща и, както знаете, всякакви неща с панди smile
Шалове, шапки и ръкавици имам в повече, така че може Снежанката ми да се въздържа от тях Wink

Аз ще се оглеждам дали моята певица/певец няма да се включи, но като цяло съм  избрала насока за подаръка
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 08, 2014, 16:59:16 »

Аз съм напълно готова с подаръчето yahoo Сега остава да изчакам за да го изпратя  tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #50 -: ноември 09, 2014, 08:50:17 »

Ей, много сте бързи...Кога успяхте всичко да приготвите? На мен като ми кажат, изненадай ме, зациклям crazy. Имам 7-8 идеи, но трябва да се спра на една и не мога.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 10, 2014, 09:12:44 »

Хайде и аз ще дам предпочитания, докато не е станало късно, макар че и мен ме вълнуват повече изненадите  pardon Но все пак е хубаво да сме практични! От шалове, шапки, козметика и кухненски аксесоари определено нямам нужда. Имам бебе и бих се зарадвала на интересна музикална играчка за него, книга за захранването или евтин уред за пасиране и кълцане на зеленчуци. blush Иначе Павел има много баби и лели, и съответно много дрешки, които вече няма къде да прибирам smile
Аз също вече имам идея за моя подарък, но ще мога да я осъществя след началото на декември smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #52 -: ноември 10, 2014, 09:20:23 »

Ей, сетих се, че трябва да дам и адрес за пощенска пратка.  crazy. Клонът ми е съвсем близко. Добре е да улесним и в това отношение получателите, често стават разминавания.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #53 -: ноември 10, 2014, 09:29:08 »

Аз пък се сетих снощи за пантофките на Свеки миналата година, подари ги на Ели.
Ако моята снежанка още не ми е измислила подарък, то и това е вариант...

п.п. не знам дали има нужда от номер, ама все пак: 39 съм
« Последна редакция: ноември 10, 2014, 09:31:28 от fibi » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: ноември 10, 2014, 11:12:54 »

Като ви чета и си мисля,че от толкова много време си разменяме подаръци ,че вече сме се снабдили със всякакви коледни сувенирчета.
Аз на моето Джудже няма да му давам жокер да му е трудно  tease,пък и да е изненада.
С моя подарък не съм стигнала до никъде.Концепционално ми се изменя постоянно и накрая ще е нещо в последният момент с чиста импровизация.Абе знам си се аз.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 10, 2014, 17:37:16 »

О fibi ,миналогодишният подарък на свекърва,не го заменям за нищо,даже и в момента съм с част от подаръка. :)А Алекс още по малко ще замени неговата част -кутията на Мики Маус,в нея са ни кухненските продукти-нали ще става 2ри шеф Манчев. smile
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #56 -: ноември 10, 2014, 17:43:36 »

И аз съм готова с подаръка  smile Тази година избрах спонтанно и изцяло от сърце. Чакам да ми го доставят и "отлита" към новия си дом  smile Надявам се да се хареса.

За себе си единствено бих искала да помоля да не са коледни чашки, сервизчета.  Имам от няколко предни години  blush
Дребните сувенири и при мен се докопват от едни малки ръчички и стават обикновено на сол... И все пак, въпреки това, нека моята Снежанка избере каквото й се харесва и има възможност   give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #57 -: ноември 11, 2014, 10:19:33 »

Е, аз пък да кажа, че макар да съм си изяла част от подаръците, още ги помня с любов Wink.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 11, 2014, 13:34:28 »

Говорим ли си за подаръци - обичам изненадите.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #59 -: ноември 11, 2014, 13:51:56 »

Ехооо аз току що изпратих моя подарък на посочения адрес... Малко по-рано но иначе няма кога. smile Предварително се извинявам на моята избраница ако не и хареса, но тъй като не е писала нищо в темата и съм се спряла на нещо , което е може би малко банално, но пък е от сърце smile a и мисля , че ще и бъде подходящо за Коледа smile
« Последна редакция: ноември 11, 2014, 13:55:36 от milenkata » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines