Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:16:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хващали ли сте букета???  (Прочетена 162795 пъти)
 
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: май 21, 2015, 18:27:46 »

Нито веднъж не съм, все се нареждам, винаги лети към мен и все някой друг го хваща  beating biggrin Дори на последната сватба, на която бяхме и не успях да го хаван и казах на бъдещият ми съпруг, че така ще си остана неомъжена (все още не ми беше предложил). И той каза, че това нямало как да стане и ето, че не остана и до моята сватба smile yahoo
Активен
tedittta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #331 -: септември 28, 2015, 09:49:57 »

Хванах букета веднъж - тази година на сватбата на една приятелка give_rose
После приятеля ми се нареди за жартиера. Ама избяга най-отзад, да не стигне до него... И... съдба, точно в ръцете му падна  pardon Водещата на сватбата го пита има ли си дама и мен ми стана супер смешно - показвам се измежду тълпата с булчинския букет. После го накараха да ми сложи жартиера така, както младоженеца го свали от булката и той се справи даже по-добре  Bravo И рабира се, получи пожелание следващия път да сваля... Сега му предстои догодина smile
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: януари 11, 2016, 22:25:15 »

На сватбата на сестрата на моя годеник той хвана жартиера пръв, после аз хванах букета smile Досущ като девойката, преди моя пост. И то съдбата си знае работата ето ти няколко месеца по-късно сгодени Wink
Активен
elizasukanska
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



« Отговор #333 -: януари 13, 2016, 17:52:22 »

Когато бях на 15 го хванах за първи път, няколко години след това отново, съдба biggrin
Активен
blizna4kata87
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: януари 25, 2016, 12:47:57 »

Момичета какво направихте с букетите, които сте хванали на сватбите на които сте били гостенки. Преди няколко години бях хванала букета на една сватба и се бях разровила в интернет и там пишеше, че в деня на моята сватба рано сутринта трябва да отида в църквата и да оставя букета на иконата на Богородица. Някоя от вас чувала ли е за такова нещо?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: януари 25, 2016, 12:52:49 »

Хващала съм два букета и си ги пазя. Не съм чувала за това, което казваш.  smile
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #336 -: септември 01, 2016, 15:16:39 »

Аз хванах букета миналата година на сватбата на която бяхме кумове!! Според мен нещата бяха малко нагласени ,защото на видеото се вижда как дават указания на булката къде точно съм ,но да ви кажа се борих с едно др момиче и накрая аз го хванах така че пак се брои  danceg ! И така тази година получих предложението и догодина ще има  Сватбаааа weddingday !!!
Букетът още стои вкъщи ,четох различни неща от това че трябва да го върна на булката 40 дни след сватбата - тя трябва да дойде до вкъщи да си го откупи през това че трябва да го хеърля в течаща река ,а сега видях и това
в деня на моята сватба рано сутринта трябва да отида в църквата и да оставя букета на иконата на Богородица.

Сега съм в чуденка какво да правя с букета  huhhuh.gif crazy??
Активен
kamiy
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #337 -: октомври 20, 2017, 14:46:59 »

Не съм хващала букета, той е хващал не един и два жартиера обаче, първия още преди 5-6 години го хвана и от тогава все се шегуват с нас. И ето че най-накрая и ние се решихме  smile
Активен
elisapashkova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #338 -: октомври 22, 2017, 22:09:55 »

Хващала съм букет 2 пъти. Първият път бях на 12, а вторият на 15.  Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines