Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 14:07:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 28 ЧАСТ  (Прочетена 143805 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: февруари 01, 2015, 10:20:31 »

Както казва и Miele, към всяка такава рокля в магазините, предлагат да се пришият тънички презрамки или да я модифицират, така че да ти е удобно  good
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: февруари 01, 2015, 10:27:02 »

Milady  и аз исках бяла рокля, но както казваш и на мен не ми отива, моита е екрю с  бордо.. щом бялото не ти  отива не взимай бяла рокля.. а бъди сигурна, че  дори и само цвета да е различен  са различни роклите.. Сега няма да ти излезне от главата тази рокля и аз бях така smile
alekxandrova  и аз съм  леко пълничка, пробвай рокля с корсет,  ще видиш колко променя фигурата и колко ще ти хареса,  мойта е  с корсет..
Сerise  този тип рокля е  много хубав,  но както казват момичетата за по финни мадами smile няма да ти пада, защото е стегнато, но винаги можеш да сложиш едни нежни презрамки..
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: февруари 01, 2015, 11:03:47 »

djosi, всички ми казват да пробвам такъв тип рокля, а аз така да не ги харесвам sad Но по закона на Мърфи, сигурно точно с такава ще се харесам хахаха  good
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: февруари 01, 2015, 11:44:12 »

alexandrova, ти към какъв модел рокля си се насочила?  smile smile Или по-скоро - каква си я представяш  Wink , понеже не си писала, доколкото се сещам, че си ходила да гледаш модели или да пробваш нещо?
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: февруари 01, 2015, 12:13:12 »

alexandrova_90 пробвай няма да сгрешиш и аз така виках като теб, но за нас пухкавите май е най добрия вариянт.. и аз не съм очаквала, но точно такъв тип рокля ми заспа, пробвах всякакви модели е няма да ти казвам какъв шишко съм с тях   lol lol
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #185 -: февруари 01, 2015, 12:46:00 »

Роклите без презрамки отиват на момичета с неголям бюст, каквато съм аз. За тези, които са по-надарени за мен стоят много грозно, пошло и не е приятно. Типичен пример е Николета Лозанова-разгледайте снимки от нейната сватба и ще видите за какво говоря.Както казахте и вие всичко изхвърча навън. А е важно да ви е удобно.
Роклята, за която ви разказах е точно с такова деколте-сърцевидно и без презрамки, аз задължително искам без презрамки. На мен ми лепна и ми беше много удобна. Търсете с корсет, той играе голяма роля в случая.
Аз поне в това се  убедих и вече съм сигурна, че моята рокля ще е с корсет. Стои много красиво, вталява, притиска и нещо не може да се мърда. Но пак казвам аз съм с малък бюст.
Ако бях с големи гърди щях задължително да избера рокля с презрамки.

djosi, на мен ми отива бяло, даже много, защото съм с тъмна коса и бяла кожа, но просто шампанското ме грабна и сякаш повече ми подхожда.
« Последна редакция: февруари 01, 2015, 12:55:29 от milady » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: февруари 01, 2015, 13:00:29 »

Аз също съм от представителките с малък бюст. На бала си бях с рокля с корсет с връзки и по-неудобно нещо не съм носила. Постоянно ми се смъкваше, въпреки силиконовата лента.
Сега мерих и рокли без презрамки с лят корсет с копчета и скрит цип.  Към корсета имаше пришити 2 много широки ластика, които се закопчаваха на принципа на сутиена. Умишлено реших да скачам и да се въртя с роклята, за да видя дали ще започне да пада. Ами не помръдна! Без малко да купя тази рокля, но в последствие след няколко седмици се харесах в една коренно различна (с дантелен ръкав).
Мисълта ми е, попитайте ги дали не могат да ви пришият такива ластици. Много добре оформят и талията Wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: февруари 01, 2015, 13:22:06 »

Чудно ме успокоитхе  yahoo Благодаря ви!
Един път да се зарадвам на отсътвието на анатомични дадености.  Yes
Висока съм (181см.) и съм слаба и този тип със сигурност ще ми стои добре, притесняваше ме само комфорта, но вече нееее smile
А аз май се спрях на шаферска, не на булченска рокля  blush

Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: февруари 01, 2015, 13:47:19 »

Всяка рокля е булчинска, ако решиш! Wink Все пак ти диктуваш тренда на твоето събитие.
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #189 -: февруари 01, 2015, 14:08:19 »

Всяка рокля е булчинска, ако решиш! Wink Все пак ти диктуваш тренда на твоето събитие.

Съгласна съм абсолютно.
Аз вчера в магазина казах на свекито-ама булчинска ли е тази рокля-става дума за шампанското, щото нали като ни се загнезди в главата, че трябва да е бяла....
И тя ми каза, еми продават ги хората, значи са булчински хахах
 просто с тези представи за бяла рокля ми е трудно така сега да се престраша за рокля в друг цвят.
И после да не съжалявам, че не съм била с бяла рокля на сватбата си.
Абе странна работа.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: февруари 01, 2015, 14:14:18 »

Опис, аз ходих, но до мерене не стигнах, нищо не ми хареса.. То не, че съм ходила на хиляда места, минах през Сватбения център и Палома на Пиротска, но определено не са моите места... В следващата събота/неделя искам да мина през Би Куин и Брайдъл в Парадайс, както и Романтика, въпреки че 1500 ми е оптималния бюджет, но да не се заричам!  blush

Иначе искам да си я шия принципно, от три снимки искам една хахах някъде напред бях качвала. Искам да има леки падащи ръкави от дантела, да пада свободно от бюста надолу. Да има плътна материя отдолу, която да пада свободно, а върху нея много мек тюл, има един ефект на мъгла, за който бях писала, аз му казвам така... да не спамя с много снимки, можете да се върнете в темата и да видите. Иначе със сигурност няма да е бяла! Изпитвам ужас от бели дрехи, обувки и т.н по-скоро цвят шампанско, екрю не знам, но не и бяла smile 
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: февруари 01, 2015, 14:23:27 »

Модата се изменя, едно време са били само бяли рокли, но сега има дори и изцяло цветни.. Според мен пробвайте различни варианти и ще намерите вашата.. Знаете как се бях притеснила, точно заради цветната част на роклята и вие ме подкрепихте че трябва да се облеча както желая..
От сега си представям реакцията на някой хора като ме видят  Oh my ... Oh my ... danceg
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: февруари 01, 2015, 14:27:32 »

На този ден булката е НАЙ _ ВАЖНИЯ ЧОВЕК на събитието. Както си решиш така ще се облечеш, така, че да ти е най - удобно и да се чувстваш неотразимо  girl_wink
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: февруари 01, 2015, 14:58:27 »

Добре, ето я въпросната рокля, към която клоня.

Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #194 -: февруари 01, 2015, 16:09:16 »


alexandrova_90

И на мене нещо не ми е любимия цвят бялото. Коренна разлика е с шампанското, в полза на шампанското обаче.

djosi  ама хич да не ти е кой как ще те гледа, екрю и бордо е страхотна комбинация  good


hrishristova роклята, която си харесала е интересна  smile Мери ли я? Към нея ли се насочи?
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines