Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:57:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 28 ЧАСТ  (Прочетена 142809 пъти)
 
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: януари 29, 2015, 17:16:15 »

Момичета аз като гледам в сайта на Be Queen мисля това да е първия магазин където ще отида и ако си харесам нещо даже и не мисля да обикалям.... вземам я и това ще е, а и щом казвате около 1000-1200 лв, че са горе долу цените аз точно толкова ми е прага - до 1200 лв.

Активен
aknor86
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #166 -: януари 29, 2015, 17:49:54 »

Здравейте и от мен smile  Да ви споделя и аз моя опит с  Bridal Fashion. Честно казано може би отидох с прекалено големи очаквания и затова останах и доста разочарована. Аз не съм от София и въпреки, че имах записан час за 18:00ч и няколко пъти им казах , че ще трябва да пътувам след това и държа часа да се спази , влязох да пробвам час и половина след уговорения. Причината беше дублиране на часовете, което естествено не ги оправдава. Отношението на консултантките със сигурност е далеч от професионалното, но това си е мое лично впечатление.Относно роклите-имат доста богат избор като на старите колекции правят 20% отсъпка от цената , а на новите 10%. Пробите бяха безплатни за рокли с цена под 3000лв. Истината е че почити всичко от новите колекции е над тази цена. Нещото , което мен лично ме фрапира беше модел, който бях пробвала на друго място и цената там му беше 1600лв,  в Bridal Fashion струваше 2500лв. Може би точно в този момент ме изгубиха-немислимо е да се работи с такива надценки smile Дано да съм ви била полезна и успех с роклите на всички бъдещи булки.
Активен
krisi_smile
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #167 -: януари 30, 2015, 14:25:38 »

Момичета аз като гледам в сайта на Be Queen мисля това да е първия магазин където ще отида и ако си харесам нещо даже и не мисля да обикалям.... вземам я и това ще е, а и щом казвате около 1000-1200 лв, че са горе долу цените аз точно толкова ми е прага - до 1200 лв.
Най-добрата ми приятелка си взе преди седмица много стилна сватбена рокля за 420 лв от един варненски сайт. Роклята е същото качество като тези за 1000 лв разликата е, че когато е от сайт не се плаща наем на магазин и заплата на персонал. Пък и каквото и да ти говорят в магазините всички рокли се купуват от Китай и Турция. Ако искаш хвърли едно око:
http://podaracizasvatba.com/cheap-wedding-dresses-varna/
« Последна редакция: януари 30, 2015, 14:40:56 от krisi_smile » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: януари 30, 2015, 15:15:38 »

Малко е странно, как единствените ти публикации се въртят около този сайт, но да предположим, че си намерила всичко необходимо за твоя сватбен ден в посоченият, както и твоите приятелки  good Bravo
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: януари 30, 2015, 16:27:09 »

krisi_smile благодаря, но аз съм категорична, че рокля от интернет НЯМА да си поръча.
Държа да се мина поне пред 3-4 магазина, да премеря различно модели, да видя кое как ще ми стой и чак тогава да търся и надявам се намеря РОКЛЯТА  heart

Хубав ден момичета smile
Активен
krisi_smile
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #170 -: януари 30, 2015, 23:17:37 »

Малко е странно, как единствените ти публикации се въртят около този сайт, но да предположим, че си намерила всичко необходимо за твоя сватбен ден в посоченият, както и твоите приятелки  good Bravo
Какво странно има, че в един сайт ми харесват две неща? smile Никога не задължавам да отваря линка и да разглежда сайта. Споделих го, защото ми харесва и мисля, че и други бъдещи булки могат да намерят там подходящи сватбени аксесоари.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: януари 31, 2015, 10:32:35 »

 Offtopic Радвам се, стори ми се странно, не се засягай  smile
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #172 -: януари 31, 2015, 17:09:55 »

Привет момичета! Скоро не съм писала, но имахме много работа около сватбата и се радвам, че отметнахме доста неща.
Да разкажа историята си и тук. Днес мерих рокля, в която се влюбих от пръв поглед. Понеже съм в града, където ще бъде сватбата ни, реших да вляза в булчинския магазин там.
Едно момиче мереше рокля и аз веднага я харесах. Понеже ми беше неудобно веднага да я премеря и аз, за да не се почуства гадно момичето, реших да се върна на другия ден и на спокойствие да премеря роклята.
Тя е точно такава каквато исках.Предлага се в два цвята-бяло и шампанско. Премерих и двете рокли. Тази в шампанско беше сякаш за мен ушита, толкова ми хареса и ми стоеше прекрасно. После премерих тази в бяло.Въпреки, че е същия модел някак не се харесах толкова, колкото с другата.
Тя ми отиваше на тена, в талията и кръста беше като излята. Чувствах се като принцеса!Не можех да спра да се гледам.
Тук идват и чуденките-другото момиче е капарирало бялата рокля, сватбите ни са през 2 дни някъде, в същия град. Тоест ако я взема ще сме с едни и същи рокли, не че има значение тъй като не се познаваме и не сме в един ден, но както и да е.
Тази рокля в момента е намалена от 650 на 350 лева, но аз не искам да бързам, защото това е първата рокля, която обличам. Жената ми каза, че ще ми я ушие юни месец ако дотогава не съм харесала друга, тъй че няма проблем. Роклята е страхотна, по цели дни ще я мисля сега.
Другото, което ме притеснява е, че не е бял, та така. Много дълго стана, но искам да разкажа.

Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: януари 31, 2015, 19:03:47 »

milady, браво, че си намерила Роклята. Според мен няма никакво значение, че две булки са с еднакви рокли. Това говори само за добрия им вкус Wink Теб защо те притеснява, че не е бяла? След като си се харесала с този нюанс и си установила, че ти отива повече на тена, какво толкова? Аз лично приличах на вампир с бялата рокля, затова избрах модел в шампанско и слонова кост.
Ще ни покажеш ли снимка?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: януари 31, 2015, 19:27:26 »

milady, поздравления за роклята Bravo Според мен това, че ще сте с еднакви рокли не е от значение, никога, ама никога няма как да изглеждате еднакво... Дори, когато се съчетая с прическа, грим, тен, излъчване една рокля придобива съвсем различна визия. Виж и други рокли, изпробвай и ако нито една друга не ти "проговори", значи това е твоята!  good give_rose
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 01, 2015, 01:28:50 »

Дами, я споделете вашия опит с деколтетата на роклите. Влюбих се в една, обаче е без никакви презрамки, което ми е голям страх. Имам лошото усещане, че ще е смъква, вече съм си имала партита с ограничени танци, заради неподходящи дрехи. Постоянно придърпване и повдигане, та се притеснявам.
Сега ще ви покажа, какво имам предвид, моля който го е пробвал, да каже на усщане как е?
(не тази е влюбената рокля)

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: февруари 01, 2015, 09:56:21 »

Според мен много важно е телосложението. Аз съм закръглена с голям бюст и такива рокли са немислими, просто дори и да е шита за мен, такъв тип рокля всичко е навън... преливам и е неудобно. Разбира се, ако нямаш голям бюст и се направи с твоите размери, няма да има проблем, особено ако се сложи по ръба една силиконова лента... Последната сватба, на която бях, булката беше точно с такъв тип деколте и не съм я видяла нито веднъж да се дърпа или да се притеснява от него. Въпрос на телосложение и точен размер..  good
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: февруари 01, 2015, 10:00:25 »

Cerise здравейте,
нямам опит с този тип горна част на рокля (което и мен ме притеснява, защото повечето рокли, които ми харесват са така), но една приятелка на сватбата си е била така и ми каза, че изобщо не й е създавало проблеми. Отзад е била с връзки, които са били доста стегнати и са държали роклята "на място" Wink
Не знам до колко съм ти полезна, но се надявам повече булки да се включат и да откликнат, тъй като и мен ме вълнува този въпрос  blush

Хубав ден!
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #178 -: февруари 01, 2015, 10:08:30 »

Аз бях с подобна рокля на абитуриентския бал. Както казва alexandrova_90 много зависи от телосложението. На мен не ми беше неудобно, и не я придърпват, беше стегната и я усещах по мен роклята, но аз не съм с голям бюст и няма какво да се показва и да свлича надолу роклята  Wink
За сватбата си избрах друг тип рокля. Трябва да се пробва, вече има доста рокли, които са толкова величествени и красиви без презрамки, че няма как да не са измислили начин да държат роклята.
« Последна редакция: февруари 01, 2015, 10:11:06 от Svetla_24 » Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: февруари 01, 2015, 10:10:20 »

Аз също много се чудех дали ще ми бъде неудобно и накрая просто реших да сложа едни много тъкни презрамки и да не се чудя ще я дърпам ли тази рокля, няма ли да я дърпам. На последната проба така добре ми я бяха стеснили, че може и да не се налагаше да слагам презрамки, но реших да се застаховам, а иначе изобщо не вреди на цялостаната визия на роклята smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines