Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 00:41:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 28 ЧАСТ  (Прочетена 144688 пъти)
 
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: януари 22, 2015, 13:57:46 »

Без да искам да съм в опозиция на всички мнения, но вижте например първата снимка за сравнение. Роклята вдясно също е хубава. Това, че не изглежда добре идва по-скоро от фигурата на "истинската" булка, от мястото, където е снимана снимката, от това че не е обработена с Фотошоп и тн. Няма как рокля, която виждаме облечена на модел с идеалните размери да седи еднакво добре на всяко телосложение. Да не говорим за по-пълничките бъдещи булки.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: януари 22, 2015, 16:39:24 »

Feli , доволна ли си от шивачите, търся в София добра шивачка и да не ми вземе 2000 за роклята, т.е цената да е според реалната стойност на модела..
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: януари 23, 2015, 09:30:46 »

opice, и този момент го има smile Тук съм виждала рокли на момичета, които са поръчани от китайци и са доста добри /особено за цената си/. За това и казвам, че е в голяма степен е до късмет. В моя случай, взех по-доброто решение - да ми я шият тук smile

alexandrova_90, да, доволна съм. Отне ми 3 месеца нерви и тревоги дали ще стане както я искам, но стана още по хубава, поне за мен girl_wink Шиха ми я в "Лита". Смятам, че не вземат скъпо. Ако проявяваш интерес да я видиш, ще ти пратя снимка на лично, иначе малки части от нея се виждат в края на темата ми smile
Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #123 -: януари 23, 2015, 09:52:21 »

Feli, Можеш ли да ми изпратиш снимка на роклята ти на лично (или мейл) smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 23, 2015, 10:08:43 »

Да, Feli, много ще съм ти благодарна smile  good
Активен
Shusha_sf
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #125 -: януари 25, 2015, 03:03:42 »

Здравейте бъдещи булки, girl_wink интересува ме къде точно обикаляхте /ако сте от София/ да търсите рокли, а ако ги шиете колко ви излиза. На мен ми предстои сватба, днес бях на изложението в Шератон и останах потресена  Oh my ...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: януари 25, 2015, 17:37:16 »

Аз принципно мисля да си я шия, понеже съм сигурна, че предвид нестандартните ми мерки, няма да успея да си намеря готова рокля. Вчера и днес обикаляхме с братовчедката ми, на която и предстои сватба също (нейната е по-скоро в началото на юни) и съм напълно потресена, камъни, пайети, грозна дантела, много твърд тюл  shok shok shok shok Искам да пробвам нещо, но явно не сме ходили по правилните места, моля наистина за насоки, кои магазини си заслужават, не искам рокля от 2000-3000, нещо прилично, но да си заслужава пробата smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: януари 25, 2015, 18:48:14 »

Цената на роклята се формира не само според марката, а и от вида на материалите.
Ако искате рокля с фина и качествена дантела от Италия, примерно, се пригответе за високи цени на плата => висока цена на крайното изделие.
Активен
Shusha_sf
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #128 -: януари 25, 2015, 20:06:01 »

Колко сте склонни да платите за рокля,аз си мисля до 1000?!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 25, 2015, 21:30:21 »

nansita Съгласна съм с казаното от теб, но във всеки вариант повече от 1500 лв, просто няма да дам, не е въпрос до това дали мога, не искам.. Балната ми рокля според някаква изкривена представа (моя и на БАЩА ми) струваше 2300лв, виси си на закачалката, от бала ми до сега съм я докоснала веднъж, то е ясно че никога не съм я обличала. Същото нещо очаква и булчинската ми рокля, родителите ми (понеже те държат да ми я купят) са съгласни да дадат и повече пари за роклята, която пожелая. Радвам се, че поне сега мозъка ми работи в по-добра посока и не бих похарчила толкова пари за облекло за закачалката ми smile Искам хубава рокля, в прилични финансови граници, сумата не е малка, не е и безумие smile Въпрос на възможност и по-скоро разбиране smile 
Активен
Shusha_sf
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #130 -: януари 25, 2015, 21:40:32 »

Напълно съм съгласна .... но роклята е най-важния детайл от сватбата. Преди имаше магазин за рокли на Стамболийски до пресечката на Ботев някой, ако го е виждал зане ли сега какво се случва с него? Там имаше много красиви и стилни рокли и нормални цени
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: януари 25, 2015, 23:59:52 »

Пробва ли Be Queen и сватбения център?
Активен
Shusha_sf
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #132 -: януари 26, 2015, 00:19:57 »

Още нищо не съм пробвала, събирам информация за магазините. Не знам рано ли е още не е ли, но сватбата е на 26.07
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #133 -: януари 26, 2015, 10:43:13 »

хахах изобщо не е рано - повечето магазини изискват минимум 3-4 месеца за доставка/изработка и още месец за корекции.. Така че , започвайте да търсите дами...

Аз си държа да препоръчам Be Queen. tease Моята рокля беше 1200 лв- съвсем в нормални рамки мисля, с прекрасна дантела , корекциите не се плащаха, а отношението за пореден път ще спомена - беше невероятно smile

Иначе бих препоръчала и "Романтика" но там парите отиват на съвсем друго ниво (качеството обаче си струва). Сватбения център за мен работят с много нисък клас материи и цветове... Има огромен избор признавам, роклите са в повечето случаи под 1000 лв, но за мен поне изглеждат и стоят евтино... (лично мнение), макар че имам една позната с хубава рокля от там, но тя е единствената....

Ето снимка на моята рокля:


Албума е публичен, може да видите и други снимки на роклята ако искате smile
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: януари 26, 2015, 10:49:03 »

Shusha_sf и аз като миленката не мисля, че е рано. Нашата сватба е на 27.06, а вчера си взех роклята yahoo Мислех малко на по-късен етап да е, но трябваше да реша за един детаил по нея и за това така рано. Аз си я взех от Сватбения център и останах доволна, роклята струва 620 и за мен е уникална и невероятно красива. Не пречи и до там да се разходиш Wink Успех с търсенето на рокля.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines