Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 21:19:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 28 ЧАСТ  (Прочетена 154555 пъти)
 
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #105 -: януари 20, 2015, 13:49:35 »

Не ми се иска да прибързвам с избора на рокля точно заради опцията отслабване
Все повече се замислям за нещо по-стилно малко по-далече от идеята за съвсем обикновена принцеска рокля
Иска ми се дантела около деколтето нещо подобно като при роклята на Кейт Мидълтън с дантелени ръкави и сърцевидно деколте с дантела  nea
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: януари 20, 2015, 14:10:39 »

Поставила съм си за цел да смъкна 5-6 кг до сватбата, която е след 5 месеца, но не се притеснявам за размера на роклята. Насочила съм се към модел с връзки на гърба, което ще компенсира отслабването (или напълняването недай си боже Wink )
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: януари 20, 2015, 14:23:50 »

Ох, не говори за напълняване... Освен, ако причината не е прекрасно, малко бебче.. Всеки друг вариант е неприемлив и нежелателен  danceg
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: януари 20, 2015, 14:27:34 »

opice, може ли да споделиш къде хареса роклята?  Girl_hide Опитвам се да разбера в кои магазини не позволяват да се снима, на мен също не ми дадоха (Палома), но пък на други места знам, че позволяват, и аз не знам каква е логиката, роклите така или иначе могат да се намерят на сайтовете им.  pardon Явно политика...
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: януари 20, 2015, 14:46:43 »

Роклята е харесах в един магазин на Пиротска. Когато се върви в посока към Халите се пада от лявата страна. И аз не знам каква им е логиката, хем не става въпрос за много скъпи рокли. Цените са около 500 лева.
Активен
idinka
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #110 -: януари 21, 2015, 14:23:52 »

opice
Ентусиаст

Публикации: 62




 
   
Re:БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 28 ЧАСТ
« Отговор #109 -: Вчера в 14:46:43 »
Цитат
Роклята е харесах в един магазин на Пиротска. Когато се върви в посока към Халите се пада от лявата страна. И аз не знам каква им е логиката, хем не става въпрос за много скъпи рокли. Цените са около 500 лева.
 
Дали имат и сайт ако знаеш?
Отначало се бях спряла на линията Деметриос, но в течение си направих сметка, че няма да ми стигнат доходите.
И сега се чудя да си шия ли или да търся рокли до 500лв. Модела ,в  който  съм влюбена е на Galia Lahav. В София има ли добри шивачки че да ми я направят по този начин?
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: януари 21, 2015, 15:02:08 »

idinka, за съжаление не знам да имат сайт. Аз самата бих се радвала да поразгледам пак, понеже много си я харесах роклята, но вече ми се поизтри от мозъка какви бяха детаилите... Изглежда без ходене до там отново няма да ми се размине.
Активен
hrishristova
Сватбар
***
Публикации: 234



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: януари 21, 2015, 16:22:35 »

Здравейте момичета,
прикачам ви един сайт относно ОНЛАЙН поръчка на рокля...мисля, че снимките говорят сами по себе си!!! shok
http://www.bulgaria.utre.bg/gallery/2015/01/16/5281-svatbenite_rokli_ochakvania_i_realnost_galeria
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: януари 21, 2015, 16:37:55 »

Меко казано ужасно bad
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #114 -: януари 21, 2015, 16:47:34 »

Това и аз го гледах за роклите и действителността-ето за това не се и замислям за поръчка от сайт.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: януари 21, 2015, 17:03:17 »

Ох, това е кошмар! И аз много мислих дали да рискувам. Накрая пресметнах колко ще ми струва митото, поправката при шивач и т.н. и реших да не рискувам. Ама хората са казали който играе- печели, който не играе- не печели. smile
Активен
idinka
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #116 -: януари 21, 2015, 17:43:20 »

Тез рокли са шити с краката не с ръцете  girl_impossible
То и аз нямам намерение да си поръчвам от нета, бих искала да поразгледам моделите. Въпреки, че мога да ви кажа веднъж си поръчах от един Бг сайт и просто ми надхвърли очакванията shok
Активен
SweetMemories
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5


Sweet Memories - Bridal & Events


« Отговор #117 -: януари 22, 2015, 11:52:04 »

Определено е доста неприятно да поръчаш даден модел, а в действителност да пристигне някакво подобие на рокля. За жалост, винаги има риск и голяма доза разочарование.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: януари 22, 2015, 13:31:48 »

И аз когато ги гледах тези снимки направо настръхнах... Но хора, които сме с по-нестандартни мерки ще трябва да се доверим на шивачите, затова търсете добри шивачи с доказани възможности! Силно се надявам и аз да намеря в София, иначе трябва да я шия в друг град... което определено не би било приятно  nea nea nea
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: януари 22, 2015, 13:54:11 »

В началото на организацията на нашата сватба, и аз много се чудих дали да не поръчам моята рокля по Интернет. Когато започна шиенето й обаче, тук в София, разбрах, че това е най-доброто /да се ушие по точно твоите мерки и по твоите разбирания и виждания за това кое къде как трябва да бъде/ и неможех да се начудя на акъла ми, че съм си помислила въобще за поръчка от нета biggrin
Голяма смелост се иска за поръчване по нета на нещо толкова важно smile Е, и голям късмет, разбира се. Успех, момичета с търсенето  girl_wink
« Последна редакция: януари 22, 2015, 13:57:41 от Feli » Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines