Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 28, 2024, 23:21:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 28 ЧАСТ  (Прочетена 146880 пъти)
 
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #60 -: януари 14, 2015, 14:42:19 »

Здравейте! Дълго си мислех дали и как ще ми помогне в избора на рокля и всичко останало регистрацията във форума, но колкото повече рокли гледам из интернет, толкова повече ми харесват и не мога дори да синтезирам вариантите до например 10.
Четейки темата стигнах до извода, че с milady ще вдигаме сватба по горе-долу едно и също време. Нашата я планираме за Август  Bravo
В дългото си странстване из интернет пространството в търсене на Единствената, стигнах до извода, че искам роклята ми да е свободно падаща или с малък кринолин и тюл, заради танците; дантелени ръкави и бюстие; нежна и ефирна, а не тежка и едвам да се движа с нея. Все повече се и замислям за много бледо розова рокля...
Не съм ходила все още по магазини и сватбени центрове и честно казано самата мисъл за обикалянето и задушевната обстановка в пробната ме отказват все още. Като че ли клоня към варианта с шиенето по поръчка. Сестра ми се омъжи през 2013 и се довери на Лита за нейната рокля (както и моята в последствие). Беше наистина уникална и много добре направена.
Остават ми осем месеца..уж съм харесала всичко (от цветя през късметчета за хвърляне, обедна зала, торта, че и костюма на кандидат-съпруга), а като прегледам снимките някак си вече не ми харесват и се паникьосвам, че сватбата ми няма да е такава, каквато си я представям.  sad
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 14, 2015, 14:56:57 »

МАРМОТКА, не се притеснявай, имаш време да избереш всичко точно такова, каквото си го представяш.
Относно булчинската рокля бих те посъветвала да идеш да пробваш различни модели. Аз бях убедена, че искам роклята да е силно вталена, да подчертава талията ми, а долната част (полата) да е широка, с кринолин или без, исках много голям обем. Да, ама не. Пробвах 2 такива рокли, харесах се с тях, но след като пробвах друг модел - А силует, направо ахнах. Стоеше ми вълшебно. Тоест напълно възможно е да ти хареса нещо, което не си предполагала, че може да ти стои добре.
А пробните например в Сватбения център в Младост са мноооого големи, не се притеснявай от задушевонстта им Wink
Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #62 -: януари 14, 2015, 15:03:59 »

Време има да, но дните толкова бързо минаха, че като се замисля сякаш вчера се сгодих (реално преди 2 месеца) и не усещам кога се нижат дните. Може би ще изчакам до пролетта, поне да не се нося със всичките палта и дебели дрехи, ще е по-лесно. Определено ще отида да пробвам някои модели, защото opice си права - може това, което харесвам да не ми стои както си мисля, че ще ми стои...все пак снимките са достатъчно обработени.
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #63 -: януари 15, 2015, 13:22:04 »

Цитат
Четейки темата стигнах до извода, че с milady ще вдигаме сватба по горе-долу едно и също време. Нашата я планираме за Август  Bravo

 yahoo
Да, така е и нашата ще е август, освен ако съвсем не го закъсаме с ресторанти и да е заето. И аз съм така харесвам много неща, чудя се и се мая...набелязвам украси, покани и всичко останало, но колкото повече неща виждам....толкова повече се колебая какво да е.
Имам ясна представа за украсата как и какво искам и се притеснявам да не би да не стане така както съм си го представяла. Но тези притеснения са съвсем в реда на нещата.  smile
Аз още нямам резервирано нищо, сгодена съм от няма и месец, все пак рано е.
По-основните приготовления ще започнат Март месец-тогава ще правим и официален годеж.  heart
Колкото до роклята навита съм и съм решила да меря всичко, макар да искам за сватбата си само един единствен модел-сърцевидно деколте, обемна пола, тюл, изчистена може би с малко дантела и тип принциса. С друга рокля не си се представям и не искам. Но също съм на мнение, че трябва да се пробва за да установиш какво най-добре ти отива и подчертава предимствата на фигурата ти.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 15, 2015, 13:50:51 »

Сватба в края на август или началото на септември, не сме определила 1 дата, имаме две и в зависимост от заетостта на ресторанта и професионалистите ще изберем едната.... Въпросът с роклята, обмислям да я шия, а не да е готова.... Дантела около бюста и на ръкавите, които да падат леко по раменете, да пада свободно надолу и да е с тюл един ефект като мъгла, мога да кача снимки по-късно.....  yahoo
Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #65 -: януари 15, 2015, 14:03:27 »

alexandrova_90 , описанито ти сота съвпада с моите желания  blum И аз мисля да я шия, но може би ще е комбинация от други модели по картинка, понеже някак си харесвам бюстието но полата надолу е кофти..така че няма еднозначен избор smile
А относно датата - ние мислим към средата на август, съгласували сме го с всички роднини от чужбина, а и тогава ни е годишнина, така че нещата с избора си дойдоха от само себе си. Но това с датата е за друга тема. Нека продължим да си говорим за рокли  girl_wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 15, 2015, 14:34:21 »

Това е снимка, да опиша този ефект "мъгла" надолу как пада и някак ... много ми е красиво ...  blush Girl_hide Иначе в общи линии и аз от 3 искам една, но да не спамя и с трите снимки smile


* 1480664_699591980059285_1566312742_n.jpg (49.25 KB, 370x960 - видяно 209 пъти.)
Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #67 -: януари 15, 2015, 14:39:16 »

Много ефирна и нежна изглежда smile  good
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #68 -: януари 15, 2015, 15:56:01 »

Това ще да е моята рокля.Влюбена съм.  Много ми харесва и това е всичко, което искам и си представям за булчинска рокля.  heartyahoo


http://www.radichev.com/%D1%81%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B1%D0%B5%D0%BD%D0%B8-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%B8-%D0%B1%D1%83%D0%BB%D1%87%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%B8/

номера е 473, от колекция "Антик", точно след тази с червеното коланче, като преместите стрелките.
Няма как по-друг начин да я покажа, че не може да се тегли.
« Последна редакция: януари 15, 2015, 15:58:56 от milady » Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #69 -: януари 15, 2015, 16:02:18 »

milady , прелестна е! smile Малко воала не ми харесва...толкова голям..
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #70 -: януари 15, 2015, 19:02:52 »

milady , прелестна е! smile Малко воала не ми харесва...толкова голям..

И на мен не ми харесва воала. Няма да е този.
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: януари 15, 2015, 19:46:46 »

Момичета, относно шлейфа - моята рокля имаше допълнителен шлйф, който се сваляше, но освен това имаше възможност да се "прибере" с копченце. Тъй като обаче шлейфът беше адски тежък реално нито копченцето издържа тежестта на шлейфа, нито няколкото копченца тип "мъжко-женско" издържаха на танците. Така или иначе аз лично нямах намерение да изкарам цялата сватба с шлейфа и след като се скъса просто го махнах.
Моят съвет - ако искате дълъг шлейф нека той да бъде допълнетелен, за да можете да го махнете след като мине официалната част и да можете да се забавлявате на воля!
melita, кутията ти е пълна и не мога да ти отговоря на съобщението.
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 15, 2015, 20:22:32 »

 Хоп, изпразних я smile
Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #73 -: януари 15, 2015, 20:28:10 »

mina_ , аз днес гледах модели с шлейф и идеята не ми се стори лоша за някой модел. Хубаво е да знаем какво да очакваме от него  beating  blum

milady , кутията ти е пълна :/
« Последна редакция: януари 15, 2015, 20:53:57 от MAPMOTKA » Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 15, 2015, 21:07:55 »

Не знам какво да правя.. Днес ходих на проби и една рокля ми заспа направо.. НО проблема е че роклята е от две части корсет и пола . корсета е с едно червено цвете и още няколко малки. А полата е с тюл, който придава обем и има червен плат който минава от горе хванат с цвете.. Много ми харесва и направо като се видях ахнах.. но ме е обзела една паника как ще реагират другите и дали  мъжа ми ще я хареса.. мисля да го накарам да дойде с мен и да ме види.. Ще потърся снимка да ви покажа..
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines