Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 12:05:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 28 ЧАСТ  (Прочетена 147001 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: януари 16, 2015, 17:29:30 »

Ние бяхме на сватба 2 месеца след нашата и зад църквата имаше друга булка със същата като моята рокля, аз я показах на младоженеца и му казвам, виж тази булка има същата рокля, вярно е много красива и отстрани, а той ми каза "Да не тази изобщо не е същата", та толкова са наблюдателни мъжете  Girl_hide
Иначе и аз исках да си избера роклята с младоженеца, но той искаше да е изненадан и накрая отидох с мама  pardon
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #91 -: януари 16, 2015, 19:17:00 »

Категорчино няма да си я избирам заедно с него. Толкова искам да го изненадам и да ахне като ме види в целия завършен вид и блясък...не искам да развалям момента, ще я крия и няма да я вижда никой освен майка ми, майка му и някои роднина от женската част.Романтична съм си, не мисля за това дали ще ме удобри, защото съм сигурна, че ще е доволен.  smile
Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #92 -: януари 16, 2015, 20:58:04 »

Напълно съм съгласна с milady. Суеверието е едно на ръка..но съм му виждала погледа когато сложа рокля и си направя косата..и някак си винаги помни дори какви аксесоари съм ползвала еди-кога-си..Не искам да си развалям и собствения кеф да му видя блесналия поглед, когато ме види с роклята и грима и всичко..  Girl_hide
Най-вероятно само майка ми ще ме види с нея преди сватбата, за мнение все пак smile
Относно цветните елементи по роклята - има и много сполучливи и красиви попадения, но разбира се има и не толкова успешни, поне според мен. Всеки харесва различни неща и това е чудесно иначе всички щяхме да сме с еднакви рокли biggrin  beating
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #93 -: януари 17, 2015, 15:28:40 »

Имам един въпрос, който е хем за тази, хем за темата с прическите,но тъй като пряко е свързан и с роклята-ще попитам тук:та така вие как мислите на какъв тип рокля, каква прическа подхожда?
Фризьорката, която прави моя приятелка на сватбата й/на която кумувах/ каза, че обемна рокля-вдигната коса, по-вталена и свободна рокля-пусната коса. Тя беше с огромна рокля, но не я послуша и беше с полувдигната коса.
Релано погледнато, и в което лично се убедих, е че вдигната коса е много по-удобна и по-издръжлива от пуснатата, къдриците е много вероятно да не се задържат-от танци, топло време и прочие.
Та идеята ми на обемна рокля тип принцеса-каква прическа би отивала?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #94 -: януари 17, 2015, 15:50:45 »

Аз съм за вдигната коса, особено на рокля принцеса, а и да не говорим колко по комфортно ще се чувстваш good бетон от лак, и не ти пука вали духа или слънце пече  girl_wink
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: януари 17, 2015, 16:58:46 »

Това не зависи само от роклята, а и от формата на лицето и самата коса. Ако фризьора ти е добър, дори и пуснатата коса ще е издръжлива. good
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #96 -: януари 17, 2015, 19:12:58 »

Много зависи според мен от това какво отива на самия човек. Аз например съм с овално лице и с вързана  изгладена коса не се харесвам. А също зависи и от косата. Моята коса и без грам лак стои по 3-4 дни накъдрена, на някои жени и с много като количество супер фиксиращ лак не успява да издържи. Освен това прическата според мен трябва да бъде съобразена и с воала.
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #97 -: януари 17, 2015, 19:56:41 »

Цитат
Това не зависи само от роклята, а и от формата на лицето и самата коса. Ако фризьора ти е добър, дори и пуснатата коса ще е издръжлива. good

Да, ясно ми е това. И съм напълно съгласна, че ако фризьорката е добра ще ти стои всичко.
За обемна рокля кок е най-добре според мен.Виж воала ще е проблемен при мен, защото аз искам и тиара.
Вие харесвате ли рокли с дантелени ръкави?
Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #98 -: януари 18, 2015, 11:54:55 »

Аз си мисля да съм с вдигната коса, без значения каква рокля ще избера. Имам гъста коса и лятото е голямо предизвикателство за мен да съм с пусната коса дори в ежедневието, какво ли остава за такъв важен и напрегнат ден. smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: януари 18, 2015, 12:48:28 »

Май всичко зависи от роклята, на мен не ми отива вдигната коса въобще и какво ще правя не знам.. В крайна сметка за това са фризьорите да съветват и да се пробва с прически..
Момичета вие до къде стигнахте с избора на рокли.?
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #100 -: януари 18, 2015, 19:01:44 »

Аз-доникъде. Сега съм на етап гледане в интрнет и харесвам много неща, въобще не знам като наближи момента как ще избирам.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: януари 18, 2015, 23:35:44 »

Още се мотаем с избора на ресторант... sad Това е първата ми грижа...  после ще капарираме фото, видео, ДЖ.. После поканите... иии там някъде бързо, бързо включвам роклята, както казах от 3 модела искам да направя 1, затова ще се шие.... Но съм до никъде.... sad smile
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #102 -: януари 19, 2015, 18:22:46 »

Още се мотаем с избора на ресторант... sad Това е първата ми грижа...  после ще капарираме фото, видео, ДЖ.. После поканите... иии там някъде бързо, бързо включвам роклята, както казах от 3 модела искам да направя 1, затова ще се шие.... Но съм до никъде.... sad smile

кога е сватбата ти
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: януари 20, 2015, 11:51:06 »

alexandrova_90, побързай с ресторанта, че дане стане някой фал. Кога е сватбата? А на кои ресторанти си се спряла? Давай да помагаме smile
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: януари 20, 2015, 12:47:59 »

Хайде да се върнем на темата за роклите!  blum

Аз съм се спряла вече на модел (поне така си мисля). Когато я пробвах, мнооооого се харесах и приятеля, който ме придружаваше, също много ме хареса. Лошото е, че не ми дадоха да се снимам, не знам защо, може би мислят, че по този начин си пазят моделите, някой да не им открдне идеята... В момента само смътно си спомням роклята, направо ми се изтри от паметта.
Мисля към края на януари да ида да поръчам. Казаха ми, че за около месец - месец и половина ще приготвят роклята. Сватбата е на 13 юни, така съм планирала нещата, че да имам време да избирам обувки, бижута и тн.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines