Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 08:42:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 28 ЧАСТ  (Прочетена 143858 пъти)
 
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #420 -: февруари 24, 2015, 09:09:40 »

Аз не искам шлейф, но си права, че този тип воал отива повече на рокля с шлейф, определено.
Аз искам испански тип воал, около лицето има дантела и някаква декорация, дължината до кръста или малко под него. За дълъг още се колебая. Но знам, че няма да е изчистен със сигурност ще има някаква дантела по него. Рокля още нямам така, че не мога да преценя.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: февруари 24, 2015, 12:42:32 »

Момичета, понеже питахте в темта за обувките, дали съм избрала рокля за подписването- въртя се около тези модели:
http://www.lipsy.co.uk/store/prom-dresses/lipsy-bardot-skater-dress-/product-is-DR07507_129
http://www.lipsy.co.uk/store/morgan/morgan-strapless-dress-with-bow/product-is-EB02439_041
(тeзи, но в розово)
http://www.lightinthebox.com/a-line-princess-bateau-short-mini-charmeuse-lace-bridesmaid-dress_p551445.html
http://www.dylanqueen.co.uk/a-line-princess-sweetheart-sleeveless-chiffon-ruffles-knee-length-dresses-pon1407po100.html?catid=28
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: февруари 24, 2015, 12:52:29 »

На мен най-много ми допада втората  good 1 глас за нея  Girl_hide
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: февруари 24, 2015, 12:54:32 »

Аз давам глас за последната smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: февруари 24, 2015, 12:56:38 »

Ох, всичките са много хубави, ама последната си я чувствам най-моя! +1 за последната
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: февруари 24, 2015, 13:17:36 »

Благодаря за мнението дами, ама хич не ми помогнахте  DANCE
Моите колебания са между същите рокли - втората ми харесва много, даже най.
Обаче последната е късия вариант на роклята, с която мисля да съм на сватбеното парти и ми харесва идеята да има препратка от едната към другата. И чуденката продължава.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: февруари 24, 2015, 13:34:23 »

Ако ще е розова последната (което разбира се, прочетох после!), съм по-скоро за нея.. Малко по-изчистена и напомняяя булчинска визия (малко, но ми е по-подходяща). Втората е много красива, но по-скоро шаферска, по-кокетна е  good
Активен
svetlana_krumova
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #427 -: февруари 24, 2015, 13:48:50 »

Здравейте! Я кажете къде си търсите рокля? Аз съм от Търговище. Мисля да ходя до Шумен, може би до Русе,    до Варна отскачаме от време на време... Те първа започвам да мисля за всичко. От днес вече имаме сигурна дата за сватбата - 4 юли.  smile
« Последна редакция: февруари 24, 2015, 13:56:09 от svetlana_krumova » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: февруари 24, 2015, 13:56:17 »

Светлана, има булка от София, чиято сватба ще е в Търговище и си е харесала роклята именно там.. Така че, провери ли по магазините в града.. Не винаги големите градове са сигурно място, за намиране на роклята.. Със сигурност ще е по-скъпо, по-хубаво не съм сигурна smile  Успех good
Активен
svetlana_krumova
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #429 -: февруари 24, 2015, 13:59:18 »

Първо ще проверя и в Търговище, но питам по принцип.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: февруари 24, 2015, 14:03:35 »

Здравейте! Я кажете къде си търсите рокля? Аз съм от Търговище. Мисля да ходя до Шумен, може би до Русе,    до Варна отскачаме от време на време... Те първа започвам да мисля за всичко. От днес вече имаме сигурна дата за сватбата - 4 юли.  smile
Аз организирам сватба в Шумен, пълна скръб е. Не знам какви са ти вкусовете и какво търсиш, аз за себе си абсурд да намеря рокля там. Доста са насочени към Ориента моделите, има от всичко по много - пайети, камъни, воали, дантели, тюлове, тафта...на една рокля. Ако търсиш нещо изчистено - Варна мисля ти е най-близкия вариант.
Активен
svetlana_krumova
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #431 -: февруари 24, 2015, 14:08:06 »

Преди година и половина бях кума на една сватба и булката си купи роклята от Шумен , за това го имах като вариант. Ще видим. Първо ще обиколя в Търговище пък след това ще реша. Имаме и други познати , пресни младоженци, ще питам и тези булки и ще се ориентирам.
Искам нещо изчистено , без разни мъниста, клонящи към ориента.
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: февруари 24, 2015, 14:21:51 »

На мен последната ми харесва най-много. Но и другите са хубави. Която и да избереш ще си прекрасна булка  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: февруари 24, 2015, 14:57:32 »

Здравейте! Я кажете къде си търсите рокля? Аз съм от Търговище. Мисля да ходя до Шумен, може би до Русе,    до Варна отскачаме от време на време... Те първа започвам да мисля за всичко. От днес вече имаме сигурна дата за сватбата - 4 юли.  smile
Аз миналия месец бях в Шумен служебно и в свободното време минахме по пешеходната зона на разходка. Видях един магазин с рокли...то не бяха воали, перлички, пайети...обръчи..чудеса! Малко множко ми дойде гледката. Но това е мое мнение, дано не обидя някого. Просто не харесвам подобни модели. nea
В Русе положението е същото (ММ е от Русе и там организираме сватба). Ако търсиш типичната булчинска рокля - стават, но ако искаш по-западен модел - Варна/София. Между другото, в Русе шият и рокли по модел на клиента, но трябва да се разровиш в сватбените теми на съответните градове за по-точни мнения. Мисля, че най-много споменават Грънчаров и Евас, ако не ме лъже паметта.
Във Варна има магазин на Aegean Fashion, от които си взех моята рокля. Те работят със световноизвестни дизайнери и цените са по-високи. Въпреки това, ги препоръчвам с 2 ръце.
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #434 -: февруари 24, 2015, 23:24:42 »

Cerise-по твоя въпрос-двете последни рокли са хубави, другите две са шаферски и не са подходящи за повода  smile Ти само за подписа ли искаш такава рокля? Другата ще си е булчинска нали?
Ако трябва да съм честна черното не е вариант, бялата с черната панделка ми допадна най-много. smile
svetlana_krumova аз съм булката от Търговище   give_rose blum Ех, най-после още някой, който ще прави сватба там  yahoo Къде ще ти е сватбата, кой фотограф, ресторант, ди джей-сподели да обменим опит,моята сватба е на 30 август.
В града има един магазин само, Мерилин или нещо подобно се казваше. Имаше и още един-два, но са ги затворили, доколкото видях. Там е кич, предвид етносите, които преобладават-не се обиждайте ,нищо лошо не искам да кажа  blum както казаха момичета-пайети, дантели, панделки, перли, бляскави частици на едно.
Но аз именно там харесах рокля.Единствената супер нежна, изчистена, невероятна. Ще обиколя София и Асеновград и ако не си харесам нещо по-добро, ще се върна в магазина в Т-ще.
До Варна и Шумен не вярвям да стигна. То няма и смъсил, тъй като в София и Асенвград магазини бол.
Аз обаче искам типичната булчинска рокля като на принцеса,западни модели-дантели, а -линиии, по тялото, шлейфове и подобни не ми допадат.В София има от всичко.Цените обаче са завишени.
Взех няколко визитки от вчерашната обиколка и сега ще си запазвам часове за проби. Когато мина през София, продължавам Асеновград и ако и там не харесам нищо, се връщам за роклята от Т-ще. Това е плана  tease
« Последна редакция: февруари 24, 2015, 23:31:01 от milady » Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines