Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:48:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 28 ЧАСТ  (Прочетена 144852 пъти)
 
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #135 -: януари 26, 2015, 11:20:36 »

Ние ходихме до Сватбения център в Събота и въпреки че "там има всичко", нищо не харесахме sad Огледах всяка една рокля, но нито една дори не ми се прииска да я пробвам. Тюлът на всички беше много твърд и по-скоро ми напомняше на мрежа против комари..дантелата на повечето рокли е доста дебела и гъста, а за хилядите мъниста и камъчета, които изглеждат крайно прекалено много (да се изразя по-меко) няма и да задълбавам..кича ми дойде в повече. Това ли търсят повечето булки и само аз ли искам нежна семпла и красива рокля за този прекрасен ден?
Общо взето огледахме всички секции, но за съжаление останах разочарована не само от предлаганите модели на продуктите (покани, чаши, възглавнички и т.н.), а и от завишените цени :/
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: януари 26, 2015, 11:34:43 »

МАРМОТКА, сватбеният център (според мен) може само да послужи като ориентир кое би ти стояло добре и кое не. За кича и качеството на материалите - без коментар. На мен дантелите там ми напомняха на пердета (дано не съм обидила някого). Точно поради тази причина се съгласих да дам повече от 1000лв. За мен е важно да се чувствам комфортно.
Във въпросните бутикови магазини с вносни рокли редовно обявяват намаления. Просто следете по-редовно фейсбук страниците им. Бихте могли и на място да се договорите за някаква отстъпка. Има рокли и за 1500, и за 3500, че и нагоре. Успех! smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: януари 26, 2015, 12:27:26 »

MAPMOTKA, nansita Напълнооо подкрепям мненията ви... Ужас sad Днес, обаче една колежка много ме обнадежди, каза да отида в Парадайс, на последния етаж в "Bride fashion". Нейната рокля струвала 1100лв., видях я уникална е била, просто е била миналата колекция на Ели Сааб. Каза, че там е с предварителна заявка на час за проби (за да ти обърнат хубаво внимание), което е странно, понеже като съм минавала няма хора smile Също ми сподели, че първите три проби са безплатни, а следващите се заплащат, но не знае по колко, понеже тя си е избрала 2рата, която е пробвала smile Ако модела го нямат в наличност се поръчва и се доставя в рамките на 4-6 месеца. Не знам дали е коментиран вече този магазин, извинявам се ако се повтарям, но аз не знаех, че там може да се намерят рокли на прилични цени.
Активен
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #138 -: януари 26, 2015, 12:46:11 »

alexandrova_90 , знам за кой магазин говориш Wink Може би тази седмица ще скочим до там да разгледаме не само за рокли, но непременно ще мина през въпросния обект да видя има ли нещо интересно като за мен smile
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: януари 26, 2015, 13:08:21 »

Miele, браво!!! Страхотно е, че си намерила ТВОЯТА рокля  give_rose
На мен това все още ми предстои, има още 4 месеца и нещо, но мисля в началото на февруари да съм решила този въпрос.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 26, 2015, 13:28:35 »

Момичета вие ми казвахте да взема това, което ми харесва, сега и аз ви казвам търсете мечтаната рокля. За съжаление в Бг все още са много скъпи роклите от качествена материя..
Като чуят сватба и гледат да ти съдерат кожата..
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: януари 26, 2015, 13:46:00 »

Да, така е, но от тук ще е, дали ще се купува готова или шие, трябва да измисля нещо... opice , аз имам 7 месеца и малко се психясвам, поздравления, че имаш спокойствието да чакаш smile  Bravo
Активен
idinka
Ентусиаст
**
Публикации: 60



« Отговор #142 -: януари 26, 2015, 14:33:58 »

Аз съм влюбена в два модела, но да доста скъпичко а пък според мен не си заслужава да похарча толкова много пари за  една рокля , която ще я облека за 5 часа и след това ще ми стои в гардероба! cray diablo е много вероятно че ще си ши
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 26, 2015, 22:57:02 »

Другата седмица ще ходя за платове за роклята и отивам при шивачката , вече нямам търпение!  pardon  yahoo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: януари 27, 2015, 08:44:40 »

vstambolska Не знам как успявате да изтърпите... имаш само два месеца до сватбата, ще си шиеш роклята и все още нямаш дори платовете... Завиждам ти благородно за търпението.. Явно много се доверяваш и на шивачката, де... Аз съм някакъв фриийк хаха Маниак на тема контрол, искам да съм подготвена... Лошо е, винаги на такива като мен им изникват непредвидени обстоятелства  yahoo yahoo
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: януари 27, 2015, 10:23:37 »

Аз също нямам търпение. Когато я пробвах, още нямахме точна дата и ми бяха казали около три месеца по-рано е добре, ако е юни, защото тогава са във вихъра си абитуриентките. После ходих и казах, че е средата на юли, и тогава ми казаха, че за юлските булки препоръчват през май, защото абитуриентките са минали вече и могат да я ушият бързо и на спокойствие. Аз се бях настроила през март да я поръчам и сега като си помисля колко е далеч май  crazy Макар че реално е по-добре по-късно, защото ще съм по-близо до килограмите, които ще бъда на сватбата, и няма после да се налагат корекции. А моето тегло много варира за съжаление, и затова ме е страх да я поръчам прекалено рано.  cray
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: януари 27, 2015, 11:32:06 »

alexandrova_90 да ти кажа , ама въобще не ми е спокойно , само сънувам кошмари свързани със сватбата и най-вече с роклята !  pardon Просто  излезнаха някои неща , които как да кажа " ме върнаха в първи клас " , които не са свързани със сватбата.  cray cray cray  Сега вече с пълна сила подготвяме всичко , че не остана време !  cray
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: януари 27, 2015, 11:53:35 »

Стискам палци, всичко да е наред и да получиш мечтана ти рокляяя  Love girl bouncinggirl
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: януари 28, 2015, 14:18:13 »

Аз винаги съм си мислела, че като дойде Денят, ще искам да си шия роклята... но сега изпитвам ужас от тази идея. Искам да я облека и да знам, че това, което виждам и това, което ще облека в деня на сватбата са едно и също нещо. Сега търся готова.
Активен
Shusha_sf
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #149 -: януари 29, 2015, 05:19:31 »

хахах изобщо не е рано - повечето магазини изискват минимум 3-4 месеца за доставка/изработка и още месец за корекции.. Така че , започвайте да търсите дами...

Аз си държа да препоръчам Be Queen. tease Моята рокля беше 1200 лв- съвсем в нормални рамки мисля, с прекрасна дантела , корекциите не се плащаха, а отношението за пореден път ще спомена - беше невероятно smile

Иначе бих препоръчала и "Романтика" но там парите отиват на съвсем друго ниво (качеството обаче си струва). Сватбения център за мен работят с много нисък клас материи и цветове... Има огромен избор признавам, роклите са в повечето случаи под 1000 лв, но за мен поне изглеждат и стоят евтино... (лично мнение), макар че имам една позната с хубава рокля от там, но тя е единствената....

Ето снимка на моята рокля:


Албума е публичен, може да видите и други снимки на роклята ако искате smile



страхотна рокля  Bravo yahoo аз започвам обиколките в събота и неделя стискайте палци ще пиша направила съм един дълъг списък с магазини  shok Girl_hide
Момичета, преди имаше магазин на Стамболийски за рокли в момента виждам, че е на Солунска 52 /София/ ходете и разгледайте преди няколко години имаше страхотни рокли girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines