Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:21:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИТЕ - 13 ЧАСТ  (Прочетена 143515 пъти)
 
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: януари 30, 2015, 14:18:42 »

"Разводът" ни с хотел Берлин стана без бой, както се казва. Отвън на портала стоят няколко "мъже в черно" и гледат лошо. Казват ми директно, че хотелът не работи, аз казвам, че имам уговорка и единият - "Аааа, вие сте Стефания, нали?  tease Очакват ви!" Бях се настроила да вдигам скандали, хаха, но мина супер цивилизовано и ми върнаха парите любезно. Хотелът въобще не работи,  и по думите на Десислава Василева може би скоро няма да отвори. Съветвам ви да настоявате по най-бързия начин да си получите капарото обратно. Аз прецених, че е по-добре да ида лично за парите, а не по банка, понеже кой знае дали наистина щяха да ги наредят, а докато се отрази преводът по сметката ми трябваше да минат 2 дни, дотогава не се знае знае ли се...
Както и да е, въздъхнах, погледнах го пак (много е красив пусти му хотел) и край.  cray

Сега търсенето е в разгара си. Ще ходим да видим Сюит и Силвърхаус. Парк хотел Витоша, Експо и Вега за съжаление са заети за нашата дата. sad

 alexandrova_90, не сме харесали хотела чак директно, но аз имам впечатление от него още от преди няколко години, когато един от шефовете ми беше наел апартамент там и често правехме разни работни срещи в хотела. Харсеваше ми идеята сватбата да е в южните квартали, в хотел... сред зеленина. Та винаги ми е допадал, държаха на нивото, ресторантът е стилен, не прекалено натруфен, някак си изчистен. Но както и да е, Берлин е в историята.

Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: януари 30, 2015, 14:20:18 »

Ние като си избирахме ресторант водеща беше цената. Първо ходихме в Диана 3, не бих казала че като разположение и интериор ни впечатли,но пък ни предложиха добра цена и бяха много любезни. След 2 седмици отидохме пак, но този път просто да вечеряме,без да казваме че сме говорили за сватба. В ресторанта бяхме само ние, храната много се забави и беше меко казано ужасна, а си бяхме поръчали това,което искахме да се сервира на сватбата,но без да даваме обяснение. Беше много смешно, защото пържолата я рязахме на смени, накрая се шегувахме,че ни е яд че не сме си взели флекса. Представата ни за салата беше много по-различна от подобието,което ни сервираха. После съвсем случайно отидохме да вечеряме в един наскоро отворен ресторант и още като влезнах усетих,че това е нашето място. Просто се усеща,не е нужно да обиколиш всички ресторанти в града.Хората са казали,че за всеки влак си има пътници,така че не се тревожете и вие ще откриете вашето "влакче". Успех на всички в начинанието!
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #287 -: януари 30, 2015, 14:27:28 »

Опис, браво на теб, на мен много любезно ми казаха, че съм изпуснала големия им шеф и без него не могат да ми върнат парите и във вторник ще ми звъннат да се разберем. Струваха ми се ок по телефона, без разни шменти-капели, явно няма да се правят на интересни. Дано.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: януари 30, 2015, 14:39:39 »

opice, радвам се за вас, че не е било развод по сицилиански  Bravo Иначе съм напълно съгласна за ресторанта, красив е спор няма! Търсете и ще усетите мястото, сигурна съм, още повече че знаете какво искате  good

Лорка, вие кой ресторант избрахте, че забравих ? smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: януари 30, 2015, 14:42:18 »

Ресторант Земун до трета градска, преди години беше италиански ресторант.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: януари 30, 2015, 16:00:23 »

Аз съм много щастлива, защото бъдещото свеки току що е ходила до ресторанта, който избрах, без да казва, че го гледа за сватбата ни. Каза, че е много хубав и изглежда точно като на снимките. В същото време аз говорих с управителката и тя се съгласи да ми запази залата без капаро, до март, когато ще мога да се прибера и да я видя лично! Та май започвам насериозно да си мисля, че имам ресторант, с което 80% от сватбата ми е организирана  danceg
Активен
ina_simeonova
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #291 -: януари 30, 2015, 20:27:21 »

Здравейте момичета, радвам се ,че сте успели да си вземете парите и поне сте наясно какво ще правите и имате достатъчно време! Ще си намерите хубави ресторанти и ще си организирате най-хубавите сватби! Успех! Явно в Берлин наистина са го загазили здраво!
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: януари 31, 2015, 17:40:45 »

Вчера и днес обиколихме Сюит хотел, Силвър хаус и хотел Земята и хората. Единственият възможен е Сюит. Другите два няма какво да се коментират...  nea
Оставили сме си още 1 ден за размисъл и май ще се спрем на Сюит, въпреки че ми се струва, че ще ни излезе по-скъпичко от предвиденото. Там това не е включено в куверта, онова не е включено.... странна политика, но иначе отношението ми хареса. Казаха, че хотелът работи едва от 1 година, нови са и се опитват да се докажат.
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #293 -: януари 31, 2015, 19:36:59 »

Хм, в Сюит днес имаше ли управител, на мен ми казаха, че уикендите ги нямало... huhhuh.gif
Иначе и ние ще ходим да го гледаме в понеделник-вторник. Много ми бърка в здравето тоя гаден мокет на снимките обаче pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: януари 31, 2015, 19:46:47 »

dreamcometrue88 Виж ми предните коментари... тоя мокет на снимките изглежда УУУУУЖААСЕН, дори както казах ми напомня на някаква закусвалня от типа "дълбока американска провинция"  bad. За щастие обаче на живо ми пасна перфектно на идеята за тема и украса и далеч не изглежда така (този път фотографа и фотошопа са изиграли лоша шега).

opice След като говориш с управителката доста от нещата ще се изяснят.. Иначе не е включен изнесен ритуал и мезетата (последните можеш да си платиш като 150-200 грама струват 5 евро, това са кашкавал животински не растителен, филе елена и някакви там други, които не си поставих за цел да чуя/запомня), т.е ти си преценяваш колко да поръчаш. Включена е сватбената торта, която ако нямаш от къде да използваш намаление (както в моя случай, при което те ще ми я заменят) си е едно доста голямо перо, а другото най-важно за мен е УКРАСАТА, живи цветя, столове, пандели, тейбълкартички и номерация на масата и отвън на табло... така мечтаната ми украса, както я искаме без ама, ако, около и т.н (това, както знаете ми беше най-голямата болка)..

Не знам аз до колко мога да обясня всичко, което ви интересува, понеже съм чула и запомнила нещата, които като цяло ме интересуват... Но срещата с организаторите е неизбежна, за да ви се изясни всичко smile
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #295 -: януари 31, 2015, 19:53:14 »

Какъв цвят е точно тоя мокет, много се набива на очи по снимките. Определено пак трябва да е украсата в някакво прасковено
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: януари 31, 2015, 19:55:55 »

Мокета е розово/... не знам какъв ахахха Мне, не е прасковен! Цветовете са меки, правили са ресторанта в какви ли не цветове като украса, показаха ни снимки от какви ли не сватби..
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #297 -: януари 31, 2015, 22:35:32 »

Да, мокета има три цвята. Изобщо не е ужасното бордо което е по всички ресторанти. Парк Ин гледахте ли, там също е много хубаво. Също така Metropolitan има ресторант и зала за сватби.
Ето го мокета от различните ни фотографи  Wink Определено трябва да се види на живо....
"http://s1368.photobucket.com/user/svet_24/media/_MG_7253_zpsddabcb59.jpg.html"
"http://s1368.photobucket.com/user/svet_24/media/_MG_7297_zpsd45adf7c.jpg.html"
"http://s1368.photobucket.com/user/svet_24/media/WedSampV_0476_zpsf1f64039.jpg.html"
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #298 -: януари 31, 2015, 23:25:35 »

Ох, ужасен е pardon С каква украса би се вързал направо не знам...ще ходя да го видя може би понеделник-вторник ако си взема парите от Берлин smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: януари 31, 2015, 23:45:09 »

Ужасен е на снимките, като човек, който доста му се налаага да работи с цветове и да ги комбинира, а и след като го видях на живо (забележи на 5 снимки изглежда в поне 5 различни цвята и 30 нюанса) има доста варианти. Отиди първо виж и после прецени, а се огледай и за други места... Ресторанти в София да искаш smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines