Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:49:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Meсечна тема - Октомври 2014  (Прочетена 92096 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #165 -: октомври 23, 2014, 07:43:53 »

Пънки, все забравям да питам какво правят чинчилите. Кой ги гледа и къде?
Хехе, аз като супер старомодна, още не съм правила мъфини. blush Карам го на кексове, колективна изработка, за по- бързо и лесно. Ама ще си седна някой ден на д- то, даже си купих и хартийки и форма. Покрай този ябълкобер и последващо сортиране, вкъщи все още има ябълки за спешна консумация. Ние с Родния ги ядем сурови, но за майка ми и леля ми приготвям в микровълновата мус и нещо като печено-варени.
Какъв дъжд, а? Познаха пустите...
Снощи съм се смяла със сълзи на Господари на ефира smile. Само заради това си струва да гледам ВИП Брадър Wink. Хаха, бай Маги даже ми стана симпатичен с изказванията си за контролирания вот.
Успешен ден, да се захващаме да рАботим!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: октомври 23, 2014, 07:54:21 »

Свеки чинчилките още преди Алекс да се роди ги подарихме на едни много приятки хора /забравих къде точно живеят/. Та от време на време получавам инфо как са.  Не ми се искаше да ги даваме, но направих страшна алергична реакция по време на бременността и ги оставихме на нашите дакато родя. Идеята беше да си ги вземем после. Но нашите умориха една бременна чинчилка и едно малко чинчилче и реших да ги дам на някой преди всички да свършат така. Че бях тръгнали всички на умирачка и се притесних. А колко рев му изревах за починалите, понеже бременната си беше домашно производство и сме си я гледали от корема на мама.
Не се сърдя на нашите, ама...
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #167 -: октомври 23, 2014, 08:00:50 »

Добро утро мили дами  cap cap cap
От известно време само Ви чета, но не се включвам в дискусията. Да ме пита човек защо, а винаги съм успявала да разпусна с Вас.
Мариола честно казано при такива градуси шанса да си измисля веднага сериозна извинителна причина за отсъствието ми е мнооогоо голям и даже ще ме подкрепят колегите, защото знаят че на 30 ми е студено, а представям си на 15  blush Колкото и безотговорно да звучи здравето ми е по - важно. Зиморничива съм си това е. Стискам палци конференцията да мине бързо и да не ти е много студено Wink
Муунче наистина много съфорумки липсват. Може би за това се въздържам и от постове. Направи ми впечатление, че като цяло няма много теми, в които да се дискусира.
Миленка представям си какъв ужас си изживяла. Искрено се надявам всичко да е наред и крайния резултат да е едно здраво бебче. Не знам дали би те успокоило, но " родните ни лекари " бяха казали на сестра ми , че шанса да няма деца е много голям . / От 2г. страда от бъбреци и през целия си живот е по болници и така и не успяха да разберат на какво се дължат бактериите. На един от прегледите й съобщават, че трябва да приеме факта, че ще е бездетна. Тя бе 18-19г.../ Е, сега се радва на един прекрасен син, който след седмица ще стане на 1г. Така че не губи надежда. Щом ти се реве реви, крещи ли ти се - крещи. Не събирай негативизма. Сигурна съм, че биха те разбрали и независимо колко са тънкообидни ще ти влезнат в положение. Успех  good
Пънки избрали сте едно от любимите ми имена Wink
При нас времето е учудващо топло и се надявам да се задържи така. Хайде усмихнат ден на всички Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: октомври 23, 2014, 08:18:47 »

Привет и от мен !

Аз тази седмица като се разработих та чак до днес.Тук времето е само за домашни занимания.Ще се използват май всички листа ,където ги събирахме цяла есен.Аз доста домашни занимания бях намислила ,ама викам да завали ,че то грехота в хубавото време ние да си стоим у дома и да лепим и изрязваме smile

Пънки ,ще побъркаш това дете с черен чай отсега .Ама тя си е кротичка ,аз на моя май мента трябва да давам smile

milenkata,стискам палци да няма предаване на заболяването на детенце и вие да се лекувате успешно с мъжа ти.Лекарите понякога ,даже май често са лишени от всякакво чувство за такт.Това го приемам като професионално изкривяване ,но не ги оправдвам

Свекс ,аз предлагам бизнес чанта за лаптоп например.Хубава ,разбира се.Или някакъв електронен органайзер.Може и нещо закачливо като плочка тип ;Ти си нашата гордост или каквото и да е там

Мариолче
,зоната на комфорта все пак е 18 градуса ,тия ваши шефове са образи големи .Това с каква цел се прави ,че не сгравям нещо.Аз вчера отивам на работа и момичето ,което е било нощна направила климатика на 33 градуса.Значи незнам какво да ги правя вече ,ако им го залепя дисплея ,ще изглежда много диктаторско ,но все пак това е климатик 75 кв ч ,огромна машина е и не може така да си го щракат както им кефне.

Привет на всички останали .Използвайте хубавото дъждовно време за разни романтики и любими дмашни неща

Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #169 -: октомври 23, 2014, 08:52:19 »

Привет и от мен smile

Понапълнила се е темичката.

Миленка, най-важното сега е да не се стресираш, сигурна съм, че лекарите ще намерят решение, ако се окаже проблем, но силно стискам палци всичко да е наред.

Мариолка, навличай се, щом ти е студено и се моли да мине бързо Wink Аз докато бях бременна все ми беше горещо и общо взето изкарах миналата зима по къс ръкав

свекърва, мятай мъфините, общо взето се правят като кекс, само разливаш във форми и печеш по-малко време Wink аз редовно пека, понякога си взимам за закуска, като ходя на работа, скоро ще трябва да подновя традицията.

Иначе аз съм на парти днес, служебно, фръц smile Ще компенсирам стреса от ставането в 5 часа crazy

Хубав ден на всички! give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #170 -: октомври 23, 2014, 09:12:50 »

Добро утру smile

Мина срещата вчера даже много добре, нещо в Новотела климатиците не смогнаха много да свалят градусите и не беше чак толкова студено, аз само по сако бях и един шал имаше колежки по къс ръкав  Wink Клечката се оказа голям пич си полафихме малко даже шегува се похвали печалбите на моя екип и тъй. Ама вие момичета много нежни бре, кариера не се прави така лесно, трябва и жертви, аз съм ви казвала че ние сме женска фирма и бременни има доста често и това на директорски/мениджърски постове и няма лигавене аз съм бременна и не мога, ако бременноста не е рискова си работиш както и преди,моята шефка миналата година в 5-я месец пътува до Флорида за да го слуша същия, но нашите шефове са много готини, възнаграждават ни добре и ни мотивират да работим  good

Миленка какъв специялист трябва да ви консултира за таласемията? хематолог ли? Стискам палци give_rose Иначе по-зле ще става с нервите викай си на воля

punk_girl123 ох как не мога да ям сладко, вчера изядох половин буркан домашен мармалад от сливи без захар и половин малко бидонче туршия от мама ....

Хайде да рАботим че от другата седмица съм отпуска заради местенето и имам бая натрупано  good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: октомври 23, 2014, 09:46:32 »

Здравейте smile
Аз след малко отивам на родителска среща smile Понякога и променят формата, според мен последния беше провал, така че дано са се върнали към предишния. Хич не ми се излиза от нас, като гледам какво е времето вън, ама какво да се прави - есен.

mariola85, ти си машина, не съм си ипомислила, че някакви 15 градуса ще те уплашат  Wink

milenkata, какво да ги правиш лекарите, нали и те са хора. Както има наприятни продавачки, така има и неприятни лекари. Важното е, че си доволна от основния специалист. Спискам палци да няма проблеми! good

m0onlight, не мога да повярвам, че не ти се пише, преди едвам смогвах, да ти прочета постовете smile целувки на Дани kiss2 и на теб kiss2

punk_girl123, аз го бях забравила това за Мефистофел, много е готино smile Целувки и на Алекс kiss2

Хубав ден от мен  give_rose

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #172 -: октомври 23, 2014, 10:49:15 »

Ами за да пишат другите, трябва и ние самите да пишем smile. Тази година имаше интересни сватби - малко на брой, но с много хубави идеи, повечето на двойки от чужбина. Аз им хвърлях по едно око, но не се престраших да пиша в темите.
Хаха, Пънки, сетих се, че ти казвах поне да е галено Мефисто, а ако е момиче - Маргарита Wink. Как си минава времето.....
fiibi_bg, нещо закачливо ще е. Като си дойде за лятото остави тук разни тениски от различни мероприятия - спортни, барбекюта, благотворителни /все от университета/. Или ще ги направя на възглавници, или на цяла завивка. Вчера харесах и вратовръзки за него и съквартирантити Wink и май спирам да се чудя. Като едното нищо ще му спретна и плочка. Ама не ми се иска да е керамична, че много тежат и се чупят, а колетът е желателно да бъде под 1кг. Има време да ми се избистри съвсем идеята smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #173 -: октомври 23, 2014, 11:17:13 »

Оххх момичета, направо ми вдъхнате сили.

Да ви кажа поуспокоих се малко... Вчера си ходих при моя си лекар дето ме познава от 5 годишна и днес ми направи пълна кръвна картина - всичко ми е наред само хемоглобина ми е нисък , но той винаги ми е бил нисък.
Попринцип на хематолог трябва да отидем, но аз реших първо през моя за пълни изследвания.

Най-голямата вероятност е бебчо да се роди като нас с мечи - носител. Демек на мен самата това не ми вреди, но се предава на детето ми. Същото ще бъде с него - на него да не му вреди , а просто да е преносител... Това е варианта за който се моля smile Де да знам, имам усещането че бебчо е боец като мама и тати и всичко ще бъде наред (или поне се опитвам да се накарам да мисля така)

Стига за болести...

Времето е отврат, направо сутринта исках да се сгуша в мечо и да прекараме деня в леглото. Лекаря ми каза да си намеря хоби и повечко да излизам с приятелки - Желаещи за кафенце другата седмица хахахаха??? blum blum blum blum

Тая година много гледаме с мечо риалитита (никога не сме гледали досега) но Х фактора ми грабна вниманието - и то не заради друго ами просто ми е кеф да слушам колко хубави български таланти има... макар че много ме е яд за Люба - беше ми фаворит.

Свеки - ние за дипломирането на братовчед ми му взехме икона - много голяма и много красива и масивна, но той току що се беше оженил и това беше по скоро семеен подарък.. за твоя див малък не знам какво да ти кажа smilesmilesmile

Какво стана с горещия стол? Ще го възобновяваме ли? Кой трябва да пусне темата?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #174 -: октомври 23, 2014, 11:29:03 »

Ами точно fiibi_bg е модератор там. Прявят се предложения с хора, гласува се и се "намярква" един. Хубаво е да се прегледат старите столове, да не се окаже, че се номинира  човек с вече налична тема.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: октомври 23, 2014, 12:22:29 »

m0onlight, не мога да повярвам, че не ти се пише, преди едвам смогвах, да ти прочета постовете smile целувки на Дани kiss2 и на теб kiss2

Хах, нали? Колко подробна и описателна бях? Wink Аз и сега съм си такава, но като че ли има едно разочарование в мен и леката горчивина остава ...

Не съм ви изчела днес, че ми се струпа доста работа - утре сме на сватба, а вдругиден ден е рождения ден на малкото ми пораснало момченце heart Все се чудех как всички разправят "Кога мина една година не разбрах", но сега и аз бих го казала. Вчера разглеждах снимки на Дани като новородено бебче и очите ми се напълниха от умиление и гордост ... колко е пораснало детенцето ми heart heart heart

Извинете ме за сълзливите приказки, ще ви навестя по-късно. А, и пратката ми пристигааа
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #176 -: октомври 23, 2014, 12:54:30 »

Милиии дамии, от кога не съм се вясвала тук  blush

Успях да върна 1-2 странички назад само, ама сте ми много весели, както винаги и ми е много приятно да ви чета smile Ама пустото време не ми стига, при всяка свободна минутка искам да лежа и да бездействам  pardon

Видях поста на Миленка и нямаше как да не драсна и аз два реда. Мила, не се пртеснявай - то няма как де...ноо постарай се да мислиш позитивно, повярвай ми това много помага. И ще видиш как нещата се подреждат едно по едно. За държанието ти - виновни са хормоните и все пак трудните моменти, които изживяваш. Сигурна съм ,че ще те разберат двете ти мамита, а за свекито - все пак не ти е като твоята родна майка,и ако се е обидила, можеш да й обясниш по съвсем човешки начин...и тя ще те разбере. Все пак жени сме, те по - добре знаят какво е да си бременна. Таа това да ти е последна грижа в момента.

Стискам палци всичко да е наред - и съм сигурна,че ще е !!  heart

Мoonlight , да ти е живо и здраво детенцето и много да те радва , всичко най - хубаво пожелавамм  Birthday
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: октомври 23, 2014, 14:04:50 »

Здравейте и от мен!
Това време, много ме депресира, вчера слънчице и жега, а днеска е толкова мрачно и мокро...  bqsnasym
Свекърва, а мислила ли си да му направиш плочицата златна или нещо друго златно да му вземеш, това ще му остане завинаги! Ама, аз съм си сврака и обожавам злато, та за мен това е винаги хубав подарък.
Миленка, изпращам ти много положителна енергия, всичко ще е наред с бебчо, ти само бъди позитивно настроена. А на разни злобни лекари им тегли една на ум и не го приемай навътре.
Мунче, ако ти е възможно, когато мине рождения ден на малкото ти съкровище да ни спретнеш едно от твоите хубави разказчета, за това какво беше организирала и как е минало.
Мариолка, всичко ли е готово при вас с ремонта? Избрахте ли мебели?
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: октомври 23, 2014, 14:07:22 »

Ей ,развали се времето и напълнихте темичката.Бравооооо!

Муун-че аз пък съм в трескаво очакване на РД на Дани .Нямам търпение да видя какво сте измислили.Да ти кажа Явор като стана на една много се радвах ,обаче сега като предстои вторият РД вече не ми се иска да минава толкова бързо времето.

Сега отивам да видя за горещият стол какво мога да направя  tease
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: октомври 23, 2014, 14:41:18 »

Ами аз честно казано бях решила да не разказвам надълго и широко за рождения ден да не досаждам, ама като му дойде времето ще реша smile Тук времето си е хубаво все още smile Е, няма слънце, но е топличко. Жалко, че ще се развали точно за двата повода, че съм си спретнала едни рокли с къси ръкави tease Я да видя какво се случва с горещия стол ... ?
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines