Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:11:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Meсечна тема - Октомври 2014  (Прочетена 92097 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #150 -: октомври 22, 2014, 13:53:12 »

Малеее свекс , убиваш ме smilesmilesmile  funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

Мариолка, аз това не бих го изтраяла  - честно! 15 градуса са прекалено малко и да колкото и тоя да е голяма клечка , ти си бременна и изобщо не те боли г*** той какво иска.... lacnl8 lacnl8
15 градуса си е голям студ ако няма слънце или нещо подобно като източник на топлина.... cold cold cold cold cold cold cold cold cold cold
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #151 -: октомври 22, 2014, 13:59:04 »

Хубавец е heart heart heart Може да не му е у ред обмяната на веществата и да се поти повече, та затова да иска по- ниска температура. То в оня свят редовно бримчат климатиците на 18, ама пък 15 crazy. Ама пък го погледни от хубавата страна - ако външната температура е - 30, направо ще е горещо в залата funnytooth
Муун, няма ги старите....Еми се показва с два - три реда, другите само четат Wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #152 -: октомври 22, 2014, 14:26:04 »

Изненадвам се, че изобщо климатика може да докара подобна абсурдна температура.  angry луди хлра всякакви има. smile
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #153 -: октомври 22, 2014, 14:40:10 »

ама и аз като Свеки ще отбележа че ми харесва, голям симпатяга е. И не мисля че е изкуствено нещо по него, но хората там в Канада са свикнали на ниски температури и за това да изисква залата да е по хладна, да не говорим прожекторите като светнат за какво става дума. Едва ли ще му е хубаво да държи реч и да течат струйки пот от него.
А и колелото се върти Мариолка, може и ти да си следващата шефка, след като нещата се повтарят.

Свеки щом като ще е само за спомен и парите ще се инвестират в кола, то бих могла да ти донеса една дървена обувка от тук, нарисувани са и много красиви.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #154 -: октомври 22, 2014, 14:47:55 »

хахах харесахте си го вие хахаха, де да го знам от Канада е, там е постудено а пък и нали казват че мозъка работи по-добре при ниски градуси  Wink blum

fibi аз вече съм шеф на 130 мили същества не ща повече  give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: октомври 22, 2014, 15:24:31 »

А бе 15 градуса, какъвто и да е аз не стъпвам. То тва си е студ на кутийки.
Муунче кофтито на старите муцуни е, че вече и в бебешките теми не пишат. Много се изпразни форума. Пък и много нови булки няма. Мъка...
Днеска да ви се похваля как се натъпках с крем супа от броколи, че и Алекс хапна покрай мен. Направо ме срам, три купи пресуших и за още бях готова!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #156 -: октомври 22, 2014, 15:33:19 »

punk_girl123 направо ми се дояде като те слушам... аз така съм с краставиците - по две купи салата изяждам само от краствици и мога и още...

П.С. Като гледам с теб май по едно и също време сме забременели и аз съм в 11 седмица.

Оххх сигурно е за бебешките теми ама да ви се оплача ... Ходихме на изследванията и и  на двамата с милото ни откриха бета теласемия... cray Не е много опасно, ама лошото е че нищо не могат да ми кажат дали е опасно, защото се правела някаква биопсия, която днес се оказа че на мен не може да ми се направи , защото съм била със задна плацента (каквото и да значи това) и че изследване за бебчо може най -рано в 17 седмица да ми направят да видят дали ще има пречупен ген, ама пък тогава можело да е късно... въобще е** си хората , ти ги питаш щото не знаеш , те ти викат и се държат ужасно и като че ли не схващат че ти ще се пръснеш от притеснение...........

Отделно от това нещо много рязко сменям настроенията, заядллива съм, всички ме дразнят... щом крещях на майка ми и на свекърва ми, а те признавам си не го заслужаваха...  cray Не знам какво ми става - виждам се че това не съм аз, усещам се че трябва да се спра и не мога... и след това изпадам в един изтеричен рев и няма успокояване.....

Оххх излях си мъката.. поне на вас да мога да си споделя.....
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #157 -: октомври 22, 2014, 15:46:49 »

Миленка, heart heart heart. Стискам палци да не се е предало на детенцето. Такива са докторите, крещят в безсилието си....хич и не им пука.
На теб ти се струпват две неща - сватба и бременност, а само едното може да те извади извън релси. Не се притеснявай, викай и реви, всяка жена ще те разбере. Минали сме по този път, силни прегръдки!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: октомври 22, 2014, 15:56:26 »

Затова и на мен не ми се пише, пънки ... даже и в нашата темичка ... Я кажи измислихте ли работно име или ще карате с предишното Wink Ти си смела мама, ама то и детето си ти е кротко. Дидко-Бандитко още не може да ходи, ама вече бяга и рита топка! Пълен абсурд е да си помисля nea Даже в момента, докато пиша ми прави прически Makeup
Миленката, кураж! Хормоните са страшно нещо! А и свекърва е права, че са ти се натрупали 2 големи събития и това също оказва влияние.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: октомври 22, 2014, 16:14:19 »

Муунче имената ги уточнихме още при Алекс. Та второто ще е Вики/според пола/ поне за сега. Да ти кажа смела, смела, ама на моменти като ми е зле и се замислям какво си навлякох. Е бързо ми минава като се сетя за малките крачета и ръчички, ама все пак.
Милекна да знаеш как те разбирам... и на мен ми е отвратително на моменти. А най-лошото е, че си го отнася детенце. Радвай се, че при теб са мама и свеки. На тях ще им мине. Стискам палци болестта да не се е предала на бебчо, но ти все пак можеш да потърсиш и друго мнение по въпроса.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #160 -: октомври 22, 2014, 16:28:11 »

Благодаря ви Дами, друго е да срещнеш подкрепа и разбиране....

 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

punk_girl123 Самия генетик е много пич и е мил човек, води се най -добрия - шефа на националната генетична лаборатория - доц. Савов.
Побърка ме някаква друга , която трябваше да ме прегледа и да даде становище - вчера викала на милото като и се обадил, днес аз я питам след видеозона дето ми направи "поне засега бебето добре ли е"  а тя моля ви се ми отговаря "Ама мен това не ме интересува, какво значи добре ли е - вие сте тука за съвсем други изследвания какво ме питате мене добре ли е  - има пулс ако това ви интересува" angry angry angry angry shok shok shok shok shok

Сумати време се успокоявах после...

И това е жена , която уж трябва да те успокои - така наплашена излязох от при нея... добре че после си отидох при моя си лекар, та човека да разчете драсканиците и и да ми каже че е по-малко страшно от колкото тя ми го изкара...

Оххх Свеки дано и мойта свеки да е като теб, и да ме разбере - тя си е малко характер и е тънкообидна и сега ако го вземе навътре ще ми е много гадно...

m0onlight благодаря за подкрепата  give_rose give_rose give_rose give_rose

Целувам ви и отивам да си гушкам милата ми мечка - от всички той най-малко ме дразни, но най -много го отнася - все на него си го изкарвам.... Горкия ми той
« Последна редакция: октомври 22, 2014, 16:31:35 от milenkata » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: октомври 22, 2014, 16:34:27 »

Хаха, пънки, аз питах за работното (нали с първата бременност беше "Мефистофел"), ама вие направо сте избрали името Wink
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #162 -: октомври 22, 2014, 16:41:21 »

Миленка, възможно е въпросната жена да няма право да дава такава информация, но и да реагира така също е отвратително....
Когато ме гледаха навремето на ехографа за миомата, жената ми каза  същото, че не може да ми дава информация, за да не се окаже грешна, следящия гинеколог /акошер ще разчете резултатите и ще каже, но казваше какво предполага и че няма проблем за изхода на детето, а после за главичката в 36-или 38 седмица ме бяха  шокирали, накрая се оказа грешка на акошерката че си е мислила на глас, идваше ми да я убия
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: октомври 22, 2014, 21:45:34 »

Миленка, стискам палци всичко да наред. Много ми стана гадно като те прочетох, то бива ли такова отношение към пациент и още повече към бременна. Може и да не може да ти каже, ама все пак... А за тва че си креснала на близките си, те те разбират. Много ти се струпва, а и хормоните сега ти играят. Всичко ще мине и с бебчо всичко ще е наред smile

Аз пък сега съм три дни почивка и мисля да го отдам на мързел и може би ще скокна до братовчедка ми да нагушкам и нацелувам малки, че не съм го виждала от цяка вечност heart
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: октомври 23, 2014, 07:01:46 »

Добро утро!
Ние с Алекс закусваме чайче Earl grey с мъфинче с ябълка и канела. Понеже има много бременелки, ако искате ще ви покажа рецептата. Ето да се поглезите http://www.supichka.com/2013/03/mufini-qbylki-kanela.html
Наистина стават бързо. Тея дни съм на кулинарна вълна и само ядене ми в главата. Не толкова да ям, колкото да готвя smile
Миленка не се притеснявай. Мисли си, че всичко ще е наред и то ще бъде. Да знаеш форумските стиснати палчета много помагат!
Муунче, то е решено ама понеже е рано да се знае пола, та още бъзкам Краси, че не е късно за Мефистофел. smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines