Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:27:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Meсечна тема - Октомври 2014  (Прочетена 92083 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #135 -: октомври 21, 2014, 12:11:19 »

Привет Привет мили и прекрасни мои дами!

Благодаря на всички , които се сетиха да уважат скромния ми празник. give_rose

Аз не съм влизала отдавна, но имам нова колежка която обучавам и нямам време да се усмихна, камо ли да пиша във форума smile

Свекс, много ми харесаха снимиките от Златоград, чудя се кога ли и аз ще мръдна натам...

За РД то - страхотен ден беше. blush heart Още в петък милото ми даде първия подарък - фотоапарат Сони, който много отдавна въздишам по него и сега ще има какво да снимам наволя. В събота за съжаление бяхме на погребение -- почина майката на една от най - близките ми и стари приятелки sad cray На самото погребение отиде милото , аз стоях в къщата на приятелката ми да подготвя почерпката. Решихме че не е удачно за мен да присъствам...

След това с милото ходихме по центъра , да се порадваме на новата играчка , да снимаме красивата ни София огряна от есенни лъчи и да се разсеем след тежкия ден. Вечерта се прибрахме и едвам изкарах до 12 но не съжалявам heart heart heart
В 12,00 милото ми подаде един плик и още един малък подарък от който ревнах... В големия плик беше една любими книга, която отдавна исках да прочета а в малкия..... Прекрасно украсен лист хартия А4, направен тип старинно, пожълтял и на места изгорен, леко намачкан, запечатан с печата от сватбата ни. Та на този лист беше написано едно много ама много сладко стихотворение за нас двамата и нашата обич, което моята мечка е писал 5 дни (той си е як мъжкар и песнички , стихчета и тн за него са страшни лиготии).

Бях много трогната blush cray heart heart heart heart Той , така да се пречупи , че да напише стих...

Неделята станах рано, не можах да спя и на връх рожденния ми ден седнах да правя покани хахаха crazy Но пък станаха супер smile Закусихме, отидохме в парка - още снимки, видяхме се с кумовете и след това прекарахме деня само двамата. Ходихме до Витоша на разходка и на снимачно приключение, после отидохме на вечеря в едно наше любимо заведение и вечерта дойде кулминацията...

Един наш много близък приятел още не ми се беше обадил и аз много се сърдех, когато ми изпрати това : https://www.youtube.com/watch?v=gW8SA-lkSYE&feature=youtu.be

Много ме разчувства... Много е сладък и много го обичам.

Абе въобще имаше много емоции - в 10 бях заспала хахах

Вчера колегите ми също много ме зарадваха с един прекрасен букет и хубав подарък... Абе страхотен рожден ден беше smilesmilesmilesmile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #136 -: октомври 21, 2014, 14:02:46 »

Ей, страхотни подаръци! Къде ги намери тези романтици heart heart heart, чак ти завиждам. Да си ползваш с кеф фотоапарата и само хубави неща да снимаш good.
Снощи се сетих, че вече е крайно време да измисля нещо за дипломирането на малкия син crazy. Няма как да е обемно и голямо, ще го пращам в колет. Дипломират се и двамата му съквартиранти, добре е да има и за тях спомен. За момиче мога да измисля хиляди варианти, но за момчета закъсвам. Хаха, мъжът ми предлага да му изпратим едно банково извлечение от оказаната от наша страна финансова подкрепа  LAUGHTER и да напишем, че не искаме да ни връща сумите. То за американците си е в реда на нещата да връщат заемите на родителите си, ама на нас нали са ни невъзвръщаема инвестиция  heart heart heart.....Мислех да поръчам да му нарисуват карикатура по негова снимка, но едното момче завършва точно графичен дизайн и се е упражнявал достатъчно върху физиономията му.
Казвайте вие какво сте получавали за подобни случаи, или какво сте подарявали, ще съм ви благодарна.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: октомври 21, 2014, 14:24:26 »

Свекърва, сега чак се чувствам прецакана. Не знаех, че се подаряват подаръци за дипломиране. Или поне на мен на са ми. За бакалавъра си купих рокля, ако мога да я броя за подарък, ама за магистър пак бях с нея. Всъщност, може да са ми пратили пари и да са ми казали да си купя нещо, а пък както винаги не съм или съм им казала че ще им събера няколко бележки от кауфланд, като искат да видят какво съм си купила. Та явно не мога да ти помогна. Като сме завършвали гимназия на мен ми подариха несесер за нокти, а на ММ са му подарили златно синджирче (и пак не съм отполза, ама да си кажа). Ама идеята на мъжа ти е супер яка, само да не се разсърди сина ти.

М, супер подаръци, все нежни души около теб  heart
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: октомври 21, 2014, 14:29:00 »

Колко отдавна не съм надзъртала тук Girl_hide

Мариолка, честито и леко бременеене! Виждам май, че и ти се присъединяваш към отбора на свекървите crazy

И аз не помня да съм имала подаръци нито за бакалавъра, нито за магистъра ... Пък сигурно дето вика пандито са били пари и са заминали за дрешки girl_wink
« Последна редакция: октомври 21, 2014, 14:30:57 от m0onlight » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #139 -: октомври 21, 2014, 15:11:04 »

О, там се правят...И в Гугъл излизат на снимки хиляди неща, чак ми се зави свят. Какво мислите за тези джаджи тук?
http://www.scottcowley.com/blog/10-best-gifts-for-graduate-students
Големият син получи хубав куфар но съпругът ходи тогава на тържеството. За снахата /тогава беше само годеница/ изпратих по майка и едно бухалче с шапка, което се отваряше като портмоне с цип. Вътре бях сложила бижу, подходящо за официалната и рокля под тогата.Така че, няма мърдане...Ще си чака подаръка момчето smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #140 -: октомври 21, 2014, 16:05:42 »

Свекърва, защо не му вземете един часовник? Моят мъж като го питам, все часовник иска  blum Бижута за мъже не върви много, обикновено не ги носят, но часовник или много скъпа вратовръзка с пожелание да я носи на срещите на борда на директорите Wink Или пък нещо, което знаете, че иска... За момента за друго не се сещам.

Абе, момичета, я ми кажете, знаете ли какви са тези статуси във ФБ "заминава за еди къде си за не знам си колко си месеца"? На първото момиче, което писа, че заминава за Франция се зарадвах, ама после нещо много масово стана заминаването и почнах да се чудя какво значи  pardon Моля, осведомете неграмотната ми душа  girl_wink
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #141 -: октомври 21, 2014, 16:10:32 »

Този за правенето на сандвичи разбива и ще е по подобаващо да се подари като започне да учи, а не за завършване.
Свеки, какво завършва той, с каква специалност, може би така ще се ориентираме повече.
Аз специално за мъж, по такъв специален повод бих му подарила писец (онези с мастилото - старите), ще му е за спомен и е нещо специално, тук даже някъде бях виждала перо
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #142 -: октомври 21, 2014, 16:13:33 »

Хайде и аз а се добера до месечната темичка

Аз си починах тези няколко дни, след ужасната мигрена беше страхотно мама да ме глези 4 дни да ми готви, чисти и мие чиниите. Беше ненатоварващо за мен посещение тъй като главната цел на посещението беше запознаване със снахата и глезене на мен. Харесаха апартамента, харесаха снахата тръгнаха си доволни

svekarva страхотни снимки от Златоград, евала разхождайте се така  good За подарък аз съм оперирана в тази част на мозъка нищо не мога да измисля, въпреки че идета на мъжа ти не е зле, може да я добавиш към подаръка хахаха

Аз получих златен пръстен за дипломирането ( бакалавър) нося си го гордо.

m0onlight  give_rose ти къде се губиш, малее Дани колко е пораснал  heart

milenkata ауу верно къде ги намери тези романтици брее, въпреки че аз пак ще кажа на парички най-много се радвам хахах

Alleksia часовник се подарява на раздяла доколкото знам. А това с заминаването беше някаква игра във фейса, както аз бях пускала че се преструвам на картоф Wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #143 -: октомври 21, 2014, 17:21:52 »

Алексия, ето статията: http://www.rodinanews.co.uk/2014-03-04-15-18-37/2014-03-04-15-19-11/636-2014-10-18-09-17-12.html нон стоп нови измишльотини.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #144 -: октомври 22, 2014, 10:31:54 »

Привет от последния /според синоптиците/ топъл и слънчев ден!
Два пъти писах. Снощи котката стъпи върху клавиатурата и затри поста, преди малко имаше токов удар и всичко отиде на кино.
Знаех си, че ще ми дадете хубави идеи give_rose. То май целта е да не е нещо скъпо, но да стои за спомен crazy Пари ще хвърчат в подкрепа покупка на нова  /в смисъл друга/ кола, че тази му хич я няма, а като тръгне на работа, ще има по 45 минути каране до офиса. Ще погледна за вратовръзка, даже става и за съквартирантите му. Чудя се дали да са различни или еднакви crazy. Те не ходят по едни и същи места, за да са смешни  заедно. Пък и така ще е ясно, че са по някакъв повод, обединяващ и тримата. Трябва сигурно да имат и надпис, ще го мисля smile
Фибс, маркетинг му е магистратурата като първо, второто е счетоводство и международен одит. Ще работи за фирма с верига за обувки.
Хаха, това за заминаването е горе- долу поносимо. Преди време трябваше да си напишеш в статуса довършено изречението "Обичам да си оставям сутиена.......". Родният съпруг няма личен ФБ и се вре в моя за да гледа снимки или да дебне децата. Аз бях написала, че обичам да си оставям сутиена на стол в хола и той после ми вика:"Трябва ли целия свят да знае, че си мърла?" funnytooth
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #145 -: октомври 22, 2014, 10:40:10 »

Ахаххахахахха, Свекърва ще ме умориш от смях! Сега има и една мания с цветя, има стихотворения, абе един куп глупости наистина. Интересно ми е от къде тръгват тия неща, защото буквално за дни обикалят света според мен. smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #146 -: октомври 22, 2014, 10:51:53 »

Я добър ден и от мен  Sunshine

Толкова ме е яд че ще свърши хубавото време, не ми се и мисли какъв шок ще е утре а и уикенда почваме с местенето ужас.

Ние днес имаме една важна клечка на посещение в офиса, всичките сме издокарани, има специялни изисквания относно градусите в офиса не трябва да са повече от 15 ще го слушаме 2 часа да говори в една зала, имаме инструкции да си вземем дебели дрехи и написани въпроси какво да го питаме.А колко е пластичен само в лицето  crazy сигурно ще се разтопи ако е повече градуси. Как ще го изтрая 2 часа не знам, аз както пишкам сега на 15 мин  angry

Vivi20 даа ся има с цветя мен ми беше смешно това с картофа  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #147 -: октомври 22, 2014, 11:37:08 »

Олеее, то направо дъхът ще ви се вижда в този студ! После да ни разказваш какво е правила и говорила тази клечка smile
Виви, все си мисля, че тези, които пускат разните работи имат някакви цели за влизане в групи и после за пускане на реклами crazy. То не че има лошо да ти напомнят и за преглед или да
видиш книга, която не си чел, ама знае ли се? Wink Преди пък пускаха разни мантри, дето трябва да ги препратиш на 10 души, щото иначе лошо ти се пише diablo. Има си хора за всичко, едни от скука, други за малко шегичка. Пък ние им се ловим на въдицата blum
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: октомври 22, 2014, 13:31:23 »

Лелеее, Мариолка, ще умрете от студ! angry Добре, че не съм аз, че каквато съм зиморничава ... За теб няма ли специални привилегии?! Веднъж в офиса ни нахлу един търговец и домъкна някакви кебапчета и кюфета и целия офис се размириса на скара ужас! А аз бях бременна и само от тази миризма и адски ми се гадеше bad Развиках се, почнах да отварям врати и прозорци и тоя се изниза с подвита опашка blum blum blum Ми така де - малко съобразяване! Wink
П.С. Няма ми ги старите муцунки тук ... липсват ми ... sad
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #149 -: октомври 22, 2014, 13:40:03 »

m0onlight миналата година шефката седя също бременна на 15 градуса, само че те нямало с какво да се завият и се завивали с чаршафи от масите устите им посиняли, аз съм с чорапогащник 100 ден, със сако, шал и вълнено палто аххахах. Този е претседателя на борда на директори на компанията майка в Канада  и никой до сега не си е позволил дума да му обели вижте го само какъв пластмасов е  crazy

http://prikachi.com/images/617/7677617c.jpg
« Последна редакция: октомври 22, 2014, 13:42:02 от mariola85 » Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines