Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:05:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Meсечна тема - Октомври 2014  (Прочетена 92091 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #120 -: октомври 16, 2014, 16:27:39 »

Малееее svekurva  разби ме с математическия израз на седмичното пране.... хахахахаххахахахахах funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth funnytooth

Трябва да подновим горещите столове smile Изглежда ми страшен смях...

Предлагам Мариолка за горещия стол... Какво мислите? smile blum
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #121 -: октомври 16, 2014, 19:59:47 »

Много добра идея за Горещия стол!!! И аз искам Мариолка!  heart
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: октомври 17, 2014, 06:40:02 »

Добро утро! Петък е!!!
Боже, как се радвам на петъците все едно на работа ходя. Ама друго си е да има кой да ти помага събота и неделя!
Ми хайде да направим един горещ стол за Мариолка....
Свеки все се надявам второто да е момченце, та да ви кажа каква е разликата, ама ще видим. Но ти кажа тя днешната младеж са такива материалисти, че анцунг Адидас и обувки за 200 лв. и бели чорапки /малко като в мутренските години/ и пак са си вървежни. Стига да имат и скъпа кола, де.
Даже се радвам, че имам мома, та ще я гледат по външния вид, че не виждам как ще им насмогнем на стандарта на момчетата! Не че женските маркови дрешки са евтини, ама се надявам да я възпитам малко по въздържано!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #123 -: октомври 17, 2014, 12:13:00 »

Свекърва, моя мъж няма грам усет кое с какво да облече, не знам как го е възпитала майка му, предвид тя и баща му колко са суетни и добре облечени, аз като се запознах с него имаше 2 тениски и един анцуг, бил е на 15 smile та оттогава аз го обличам, той си е моя проект, хаха, сега има хубави дрехи, но като ми комбинира да речем сив панталон с кафява блуза се чудя как да му подредя гардероба, ще да не се сеща да ги сложи в комплект тия две неща. smile та всеки човек има женене, стига си ни плашила, че децата неженени ще останат за щяло и нещяло  blum

Аз пък сънувах оня ден, че ходя на работа, много голям кошмар беше, хахаха, колегите казваха, ще ще ми липсват, ама не, много си ми е гот вкъщи с малкото човече. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #124 -: октомври 17, 2014, 13:07:53 »

Хехе, те неженени няма да останат, ама може да не е за най- добрия вариант. Wink Моят мъж е същата работа...Понеже на работа ходи с едноцветни ризи, купувам му сходни цветове панталони, та да няма големи изцепки. И ми е станало навик да му хвърлям поглед преди да излезе от къщи, защото за него няма разлика и значение има ли някакъв нюанс цветът на панталона. Имало е случаи /когато децата бяха малки/ да ми се измъкне с кафяви чорапи на син панталон  angry и да го видя чак вечерта как се е издокарал. Като резултат: за мен се е оженил  funnytooth
Хайде, наистина Пънки да ражда момче, че да знаем от сигурен източник има ли разлика.
Ама една глава ме боли днес....
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #125 -: октомври 17, 2014, 14:47:56 »

Свеки, нали знаеш приказката
"хубавите ябълки, прасетата ги ядат"
та по тази логика, ако не се контат ще случат на жена.
И Тон не се обличаше преди да се хване с мен, имаше една ужасна Хавайска риза, леле като ми се появеше с нея и потъвах в дън земя. Или къс панталон и черни чорапи над глезените......
Костюмите му за работа бяха 20 годишни, беше все едно контрольор в автобус.
Първото нещо още като приятели беше да го разведа по магазините...

след 7 години вече схваща кое как е
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #126 -: октомври 17, 2014, 15:02:27 »

Хаха, фиби, много скромно ей, мъжете ни случиха на жени! smile от днес мъж ми ще ми вика ябълчица, а аз на него прасчо!  girl_wink

Интересно, междудругото брат ми е перфектен в това отношение, знае кое, как, с какво. Виж снахата обаче е ужас и безумие, нито се старае, нито и пука, е не е като брат ми да я е научил на нещо, но може би би било странно той да я учи как да се облича добре, а иначе има толкова красиво лице и коса, че и мен понякога ме хваща яд, че не се облича като хората.

От друга страна, леля ми като ме види и ме съсипва - защо не съм гримирана, защо не съм си напрсвила маникюра, пък мен така ужасно ме мързи да се гримирам. smile та всеки човек с приоритетите си предполагам. Wink
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #127 -: октомври 17, 2014, 15:06:49 »

Междудругото, и аз мисля, че ще е готино да възобновим горещия стол, как става тази работа?
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: октомври 18, 2014, 09:28:04 »

Добро утро smile

Не съм имала много време да чета тези дни, но влизам специално да честитя на Мариолка сините гащи smile

Аз пък онзи ден бях на бебешки рожден ден. На една моя приятелка детенцето ставаше на 1г и беше много готино. А той е голям сладур и имах възможност да му нащипя големите бузи tease
Активен
vondito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #129 -: октомври 18, 2014, 09:39:26 »

Здравейте на всички! Както си личи и от броя на постовете ми, аз съм съвсем нова тук. Аз живея много, много далече от България. Случайно попаднах във форума, почнах да разглеждам темите една по една и добих някаква представа за вас. На всички активни потребителки искам да кажа - страхотни сте, просто много ви се радвам как се поддържате и имате прекрасни отношения, няма сърдити и обидени, нито интриги. Атмосферата тук е много приятна, може би и затова някак се привързах към това място. Вие сте ми като една малка България, просто като чета се усмихвам постоянно, а и усещам как ми липсва общуването с българи. На кратко за мен - казвам се Ивайла, на 23 г. съм и попаднах тук, защото търсех информация за брак с чужденец, какъв статут получава той, дали е валиден брака навсякъде...каква е ситуацията от гледна точка на законите в България. Може би не съм търсила достатъчно из темите, но не намерих. Тъй като съм малко срамежлива, не искам да споделям подробности smile Пожелавам ви страхотен остатък от месеца, много усмивки и слънце и радвайте се на прекрасните есенни цветове в България, които на мен сега ми липсват.  give_rose give_rose give_rose  Иска ми се да сложа по една за всички момичета, ама ще стане само в цветя, така че чувствайте се всички уважени, нищо, че са само 3 розички.
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #130 -: октомври 18, 2014, 14:53:02 »

хехе, vondito със сигурност не си на Антарктика, тук в форума даже повечето моми живеят далече, еее аз съм си в Европата (Холандия), ама има дами и по надалече.

За условията за женитба можеш да намериш по точно и подробно на страницата на посолството на съответната държава. И аз съм омъжена, но късно разбрах че има срок за внасяне на брака (6 месеца) в България, бях решила като си сменям паспорта направо да си сменям фамилията. Тогава ще имам 11 месеца брак, т.е. 5 месеца закъснение. не ми пука особено,  сигурно ще ми сложат глоба, но не ми се занимава с посолства, Тон не може да си вземе почивни че има много работа, та здраве да е, каквото сабя покаже,  само превода на брачното свидетелство ще ми излезе повече от 200 евро.
Приятен ден  give_rose
Активен
vondito
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #131 -: октомври 18, 2014, 17:17:09 »

Благодаря много за отговора smile Не съм на Антарктика, да, хихи   Wink щом и ти си в чужбина, знаеш какво е чувството да си далеч от родината, далечината не се измерва само в километри, понякога се усеща и в много други неща...  Хубав ден и на теб smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #132 -: октомври 20, 2014, 09:30:44 »

Привет, дами!
Хайде от мен едно "въртяно" кафе, приготвено в пясък - медните джезвета се заравят в нагорещен пясък за да кипне кафето, а после домакинята завърта подноса с пълните чашки в кръг /в плоскост, перпендикулярна на пода/. Хаха, задължително се изпъва кутрето при хващане на чашата, ако трябва да се правим на "кокони" от Възраждането.
много съм впечатлена от Златоград heart heart heart, заема достойно място в сърцето ми до Смолян за красиви кътчета в Родопите. Само дето случихме на събитие и имаше много хора, та не можахме да чуем и видим същинския град. Но пък присъствахме на балканска "скариада" /хихи, идва от скара, не от скариди/, с много народни танци, музика и аромати от Гърция, Турция, България и Сърбия.


* cafe.jpg (50.41 KB, 640x360 - видяно 168 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #133 -: октомври 20, 2014, 09:51:08 »

Минахме през Кърджали, да видим "Синьото око". Не бях ходила и там, само съм минавала с автобус преди години. Всичко е много променено, "пипнато" /според мен/ с много вкус.
За първи път харесвам нещо, правено по проект с европейски пари good Наистина не очаквах, бях се настроила за поредния кич, познат ми от манастири и други новосъздадени туристически обекти. Хем е старо, хем е поддържано и подновено...Как никъде по зелените площи не видях алпинеумчета /изобщо не са характерни за нашия тогавашен ландшафт/, глинени фигури, каручки и непознати дървесни видове. Тревата си е трева, люцерна, плевели, здравец и калдаръмчета. Няма кипариси, само чемшир, лози и познати от времето на баба ми храсти. Няма и висящи мушката, само обикновени. Просто си е наше, без взаимствания от алпийските селца.
Ареалният етнографски музей отстъпва на Етъра по мащаби, но пък има изключително добре запазено килийно училище. И не мирише гадно като в старите къщи в Пловдив, старо е, но е много добре съхранено. Заслужава да се види!


* Наскоро актуализирани1.jpg (53.49 KB, 640x360 - видяно 185 пъти.)
« Последна редакция: октомври 20, 2014, 09:57:24 от svekarva » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: октомври 20, 2014, 12:05:10 »

Здравейте smile

Миналата седмица малко се загубих, защото се бях зачела в едни книги и исках да ги прочета да ми се махнат от главата. Не знам защо, ама като зачета някаква художествето литература, дето е трилогия примерно, и в един момент почвам да в третирам като учебник и чета за норматив. Затова днес мисля да се върна на Софи Кинсела, за по-спокойно Wink

Мариолка, мила моя, честити сини гащи! ОгИн свекърва ще си  diablo Надявам се,, че се чувстваш добре smile Ваште още ли са тук?


Аз в неделя запознах майка ми баща ми със служебните деца. Показаха се като егати херовимчетата, сега никой няма да ми вярва като мрънкам от тях.

Миленката, как изкара РД-то?

Видях, че сте си говорили, за това как се обличат мъжете. Моят мъж ми направи първо впечатление с това колко добре е облечен в сравниние с всички други младежи от компанията, въпреки, че е най-малък. И да си призная честно - май аз правя повече модни престъпления от него, ама мен понякога хич не ми пука, а пък това лято разбрах, че не ми пука особено и да си ходя по пижама по улиците. Даже като ме изписваха, си тръгнах по пижама и единия лекар се учуди. Ама нали сме с кола, какво толкова  pleasantry

Свекърва, радвам се, че си си изкарала добре в Златоград. И аз искам да го посетя, но ще е другото лято.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines