Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:46:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Meсечна тема - Октомври 2014  (Прочетена 92089 пъти)
 
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« -: октомври 01, 2014, 13:10:28 »

Ха така - никой не е пуснал месечна темичка.... nea  blum blum blum blum

Коригираме веднага smile

Ами да ни е честит моят любим месец и любимо време от годината!

Октомври е месеца в който съм родена и затова толкова много си го обичам. Още е и месеца , който поне за мен е с най - красиви и топли цветове (ако рабира се тази година не реши само да вали)

« Последна редакция: октомври 01, 2014, 13:12:35 от milenkata » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 01, 2014, 15:05:14 »

Аз си предпочитам лятото и жегите и това си е! Само се надявам да не вали много тази есен, че Алекс е любител на калта!А аз не чак толкова! smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #2 -: октомври 01, 2014, 15:09:38 »

Ех, дойде и октомври, зимата полека-лека идва smile Дано имаме златна и мека есен и не твърде студена зима.
 
Днешният ден ми носи много мил спомен - точно преди една година на екрана видях една топчица с мърдащи ръчички и крачета (макар да се бях подготвила за точка), която в момента по същия усърден начин шава smile
 
Да отговоря от "миналия месец": Виви, за много кратко майчинство е ясно, че се записва преди да е родено бебето, става дума за случаи, когато детето трябва да тръгне на година и половина Wink, а при нас не е като да има срокове и класирания. Моето майчинство също е кратко, но имаме кой да го гледа до годинка вкъщи, след това ясла.

Еми, трябва да се местим, защото това жилище вече ни стана много тясно нямаме особен избор, освен да се преместим.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #3 -: октомври 01, 2014, 16:33:45 »

Здравейте Wink
Аз също предпочитам жегите, обаче през този месец са се случили доста неща. Официалният ни годеж беше октомври, сватбата ни също, а Мария предстои да навърши 1 годинка към края на месеца... А и ни предстои местене. Все случайни събития, които правят някак специален този месец.
Това местене сега аз го свързвам с ново начало! Заредена съм със супер положителна енергия и ми се иска  да си създаваме хубави спомени... heart
Пожелавам слънчево настроение на всички Sunshine
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 01, 2014, 20:35:03 »

Здравейте на всички smile

Аз тези дни съвсем се загубих, ама работа... Днес имам гости, най-вероятно до края на седмицата и съм много щастлива smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #5 -: октомври 01, 2014, 22:19:39 »

Еееее дай храна малко на клюките... Не може да кажеш че имаш гости, и да не даден повечко информация защо им се радваш толкова smile girl_wink

Alichka  ти определено имаш какво да празнуваш този месец... А и все си мисля че ще е циганско лято.. danceg danceg

Alleksia кога е рожденния ден на малката топчица?

punk_girl123
кажи сега как я переш калта - с Ариел или без Ариел  funnytooth funnytooth
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 01, 2014, 23:33:24 »

Миленката, на гости ми е една много добра приятелка, която не съм виждала от половин година и повече <3 А сега разбрах, че и тя планува сватба за другата година през август yahoo
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 02, 2014, 07:22:38 »

Миленка калта я оставям да изсъхне и тупам  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #8 -: октомври 02, 2014, 08:04:28 »

Ооооо, привет в новата тема!
Свърши се с ябълките, каквото можахме - събрахме. В резултат днес имам ужасна мускулна треска...между палеца и показалеца на дясната ръка и в рамото на лявата. Като по- висока, берях само горните клони, дето трудно се хващат от дребни жени и предимно движех с мъжката група Wink. Паднах два пъти, направо се търкулнах и навирих крака. Ама то тревата по- висока от мен и вътре разни плевели и клони, все нещо ме спъваше. Да обясня защо ние  брахме - ами няма кой. При тази огромна безработица никой, ама никой не се съгласи да дойде...И накрая нас ни подбраха Wink. ДДС-та и заплати ще правим в почивните дни, няма лошо от малко разнообразие.
Аз окончателно събирам летните дрехи и обувки и вадя дебелите. Най го мразя това...Събира се едно гладене, не ти е работа...
Октомври го обичам и аз не зная защо *crazy*Създава ми чувство за добре свършена работа crazy. Виж ноември ми е вече сив и скучен, но пък с очакване на декември, когато в нашето семейство се случват хубави неща.
Приятен и ползотворен ден, макар и мъглив! heart


* jabalka.JPG (47.19 KB, 689x530 - видяно 341 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 02, 2014, 08:46:36 »

октомври е и моят рожден месец, но не го  харесвам особено. Всяка година ми се случват странни неща малко преди него, и тази така- но тази, поне са хубави.  Харесва ми обаче слънцето навън, синьото небе- приемам ги като подарък, защото аз много скитам навън когато съм свободна.  smile

Алекс, с пожелание тогава да си имате нов уютен дом, красив и топъл smile!

Свекс, аз нищо не гладя, понеже редя по открити закачалки-стойки . Това го прихванах от американските предавания за мода.  blum
Ще взема да видя какво не нося и да събера торбите и аз. Love girl
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #10 -: октомври 02, 2014, 09:01:46 »

ето ме и мен:
Аз не мога да кажа нищо за октомври като впечатление, все е дъждовно при нас. Ама от както сме се прибрали се радваме на що-годе хубаво временце, направо да не повярваш (дано не ме чуе дъждовното човече и да ни развали уикенда).
За мен дойде ли зимата, все едно преждевременно остарявам с още една година, нали Р.Д-то наближава, вече спрях да ги броя като станах на 30, ама това кога бешее??? Май ще смятам, това ми е редовен номер, поне е лесно 83/2014, ми така де, защо да си затормозявам мозъчено с излишна информация за години, така или иначе ще остареем.
Хаха, ама да кажа че не е от суета, а наистина забравям, една година дори забравих рожденният си ден

Свеки, страхотна си на ябълките, хаха видях снимката на вирналите крака  Girl_hide, хубаво са те хванали blum.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #11 -: октомври 02, 2014, 09:25:48 »

Оуууу ябълките са страхотниии... ей такива отровно зелени най- ги обичам....

Еми какво закачалка стойка?


Оххх и аз трябва да прибера летните и да извадя зимните дрехи ама все "за утре" го оставям... и при мен няма гладене - само пране и сгъване
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #12 -: октомври 02, 2014, 09:32:21 »

Аз като прибирам не гладя, ама като вадя е голямото гладене. За открити закачалки няма място...Особено сега, с накачени дебели зимни дрехи. Американците си имат стаи - гардероб. Но и при тях не стига и обикновено мъжете са изритани както при нас да събират в горните шкафове на гардероба. Карай, в някой друг живот може и аз да имам дрешник.
За да покажа и червените ябълки, пък и специално за набора   heart heart heart /Фиби казва, че съм се подмладила с 30 години/ качвам и тази.


* yabalka3_2834.JPG (55.68 KB, 391x404 - видяно 2506 пъти.)
« Последна редакция: октомври 02, 2014, 09:45:30 от svekarva » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 02, 2014, 10:26:05 »

Здравейте  give_rose

За мен октомври е месеца с рожденните дни - от първия до последния все се намира по някой приятел или роднина, който да има рожден ден! За днес конкретно не се сещам, ама пък вчера беше рожденния ден на много добър мой приятел от училище smile А и съфорумки и форумски бебета вече си прибавям към списъка Wink

Аз също мразех прибирането и ваденето на дрехи, докато живеех в студентски град и затова като се преместих така си подредих дрехите, че да няма вадени и прибиране. Е, мъжа ми е малко ограничен от към пространство, ама той целогодишно ходи по тениска, така че не му и трябва много място.

svekarva, от както печените ябълки са ми основният сладкиш, почнах да уважавам повече ябълките. Тези червените изглеждат апетитно, макар че в печката всички стават един цвят.
хаха зачетох се във форума и пак направих една тава ябълки на мармалад. нищо, пак с лъжицата ще ги ям  pardon

fibi и аз често забравям на колко съм години, особено ако съм на лекар и ме питат за възраст все се замислям. Най-често ми идва да кажа 18 или 25  pardon

Да спомена мача снощи - добре играха момчета, малко плахи ми се видяха, ама не съм доволна от съдията  nea
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 02, 2014, 10:41:49 »

Съдията си подпираше РМ. Поне от това, което аз разбрах - нямах възможност много да гледам мача, тъй като бях на курс.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines