Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 07:23:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Meсечна тема - Октомври 2014  (Прочетена 92871 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #240 -: октомври 29, 2014, 14:40:16 »

Едно време изнасяхме мариновани печурки за Израел и при всяко внасяне на партида гъби в цеха, идваше равин да им пее и слагаше печат после на етикета, че са кашерни.

Хахаха, пък татко ми разказваше как на бригадите виждал, че слагат етикет, че кокошките са заклани според мюсюлманските обичаи - пак за износ било blum
Миленка, аз пък хич не обичах това с клането на животните. Мъжете се занимаваха, жените се занимаваха... а след мен само се търчеше "Не пипай! Внимавай! Стой тук! Стой там!". И като се сетя за цялата мазнотия, която наставаше из къщата, отщяваше ми се pardon Много животни се гледаха на село, ама докато беше жив прадядо ми! Най- ми харесваше да чеша теленцата danceg Винаги с едни големи очи те гледат и те близват с грапав език LOVING
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #241 -: октомври 29, 2014, 15:48:24 »

svekarva почетно и искрено се извинявам за глупавата грешка - ич и не съм и забелезАла разликата smile

Alichka това с телетата и ние с братовчедка ми много го обичахме. Като бяхме малки имаше много теленца поне по две три всяка година, и ние си умирахме да се скрием при тях от баба и дядо и да ни топлят и да ни ближат.. хахах много яко

Иначе сега се сещам за една дивотия - да сме били около 10 годишни, тамън бях почнала да яздя вече професионално, и не знам защо реших че да яздиш селското магаре  с едно чердже на гърба и да яздиш кон на седло е едно и също хаха

Яхнахме с братовчедка ми магарето, да и покажа аз колко съм се научила да яздя. То милото в началото хич не искаше да върви, ама като го юрнахе - първо падна братчедка ми , после след внимателно избиране  (точно 2 секунди) дали да падна в бодливи храсти, в бордюр или в кравешко а*о , познайте къде си избрах.....  funnytooth LAUGHTER blush И все пак колкото аз умирах от срам, толкова баба ми си умираше от смях, а дядо горкия цял следобяд гони магарето по селото...


Оооо детски спомени smile

Мариолаааа какво ми направи сега с тази мусакаааааа хахаах
Активен
stan_angelova
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #242 -: октомври 29, 2014, 15:48:47 »

Като чуя за октомври единственото, което ми минава през главата е чай с мед и ябълков пай мммммммм
Всички бъдещи и настоящи булки да забъркат по един пай и нека всички къщи заохаят на канела smile
Привет мили дами и от мен
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #243 -: октомври 29, 2014, 16:04:20 »

milenkata, нЕма страшно Wink, глей си кефо! Нали и ти си снаха в оня край, да ти кажа, че това не е обидно, както тук го смятаме, а е "не се притеснявай"smile. На мен като ми го рекна моята свекърва, направо си издадох долната челюст от смесени чувства Wink
Последно разяснение - важните гости ядоха в Хепи.....от собствените си торби. 20 души /с нас/ направихме сметка от 7.80лв. yahoo funnytooth
Добре ви е на вас, свикнали сте с животни....
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: октомври 29, 2014, 16:22:17 »

Чудя се как са го разрешили това в Хепи?  smile
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: октомври 29, 2014, 16:36:05 »

Да и аз се чудя. Там уж газарско го раздават, пък никой да не им направи забележка... crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #246 -: октомври 29, 2014, 16:41:22 »

Официално попитаха хората. Ама то и беше празно...Сигурно не са първите, ходили в тази верига по този начин. Разбирам ги и уважавам исканията им, просто трябваше да кажат по-рано. И при нас можеше да хапнат, на още по- спокойно и без да се налага да се извинявам за резервация и да обхождам каманаци smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: октомври 29, 2014, 16:43:33 »

Привет!Аз съм на тема влакчета ,а вие на животни.Много сладки истории разказвате.Ей сега едно от моите момичета ми разказва пък ,че детенцето й биело прасето със снежни топки.

Аз пък имам един красавец ,който иска да напуска .Питам го защо така ,а той ми отговаря ,че от работа не му оставало време да се самоусъвършенства  Oh my ... Oh my ... Oh my ....искал да става програмист и да работи в Германия /там му обещали работа/.Ами викам запиши висше.А той ;Аааа,висше не ми трябва да мене.Аз искам да се самоусъвършенствам. Oh my ... ohmyКакто и да е.Бях му вдигнала мерника и без това ,че имаше двудневна самоотлъчка преди седмица.

За Хепи да кажа ,че вярвам че е така.И при нас редовно спират автобуси ,ползвта си тоалетната и си хапват от торбичките.Но момичетата ,въпреки че си остават само с чистенето ,а аз набутана с консумативи пак ги посрещаме и изпращаме с усмивка.

Свекърва,костур честно казано не съм яла

Отивам да пия едно капучино.Вие докъде я докарахте днес с кафетата?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #248 -: октомври 29, 2014, 16:45:57 »

Малее ужас, аз бих потънала от срам  blush ще ти изпратя моите клиенти, знаеш ли как си похапват, най-обичат на бълграска храна да ги водим хахах

Миленче сори ама ти  почна с храните  blum опяисваш ги тук  в детайли, сега ще взема да си направа пудинг с банани, имам един пудинг на Натрен без захар, ей това да си вкъщи не било работа, само се чудя какво да хапна и сготвя, ММ ще вземе да свикне

fiibi_bg позната история с напускащи, при мен все напускат да заминават да учат 3-4 више, поне някои се връщат пак при мен.
« Последна редакция: октомври 29, 2014, 16:59:28 от mariola85 » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: октомври 29, 2014, 17:00:59 »

Мариолка да видиш като стане по дългосрочно как само за манди ще мислиш. Пък живи здрави, ако имаш желание да кърмиш тогава какви диети ще твориш!
Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #250 -: октомври 29, 2014, 17:54:19 »

леле Миленка, ама ти с това месце в медно менче, пък и с винце, лигите ми течат. Ако си ми снежанка, да знаеш поръчката, едно бурканче

Мусаката е лесна, а опитвали ли сте мусака с пилешко, страшна е и много бърза

Аз сега задушавам телешко за едно любимо ястие, което правя за първи път и нямам търпение да видя резултата, доста ще почакам обаче
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: октомври 29, 2014, 23:11:10 »

Аз да кажа само, че съм си взела изпита и то с добър резултат (81.5%)! Можех и по-добре, но следващият път се надявам да се справя по-добре и да не правя тъпи грешки.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: октомври 30, 2014, 07:32:30 »

Добро утро!

menyanthe,поздравления за изпита.

На мен малко работа ми се очертава днес ,после се прибирам и почвам да готвя.Вчера си купих пълнозърнесто брашно от лимец и ако някой има идеи какво да го правя ,да казва.Може и в мъфини да го включа.Днес определено трябва да сготвя 1-2 неща плюс нещо домашно сладко.Моя мъж вчера метна две пилешки бутчета с картофки в един плик ,та спаси вечерята ,но днес ще се наложи да покулинарставам.




Хайде ,хубав ден от мен!
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: октомври 30, 2014, 08:36:41 »

Ванче какво ще кулинарстваш. Дай някоя идея, че се чудя за събота и неделя кво да правя.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: октомври 30, 2014, 09:18:50 »

Добро утро smile

Големи сме кулинарки Wink и аз след малко ще почвам да готвя пиле с картофи smile Най-обикновено, ама пък така ми е най-любимо smile

svekarva, големи приключния с тези гости сте имали. ама наистина - много се изкефих, че са си яли от торбичките в такова снобарско заведение като хепи. нека им!

Аз също се завръщам към самоусъвършестването. Вчера имах среща с двама професори от университета и те ме успокоиха за много неща, за които моята научна ръководителка само ме психира. Мисля че е време вече пак спокойно да седна да пиша  writer и чета Reading

menyanthe поздравление !!!
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines