Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 02:28:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Meсечна тема - Октомври 2014  (Прочетена 92923 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: октомври 27, 2014, 15:43:32 »

menyanthe,напълно те разбирам  give_rose

Мариолче,много хубава кухня.Аз ще чакам да я видя монтирана.

Да ви кажа з акруизите и аз съм зарибена ,обаче не съм сигурна как ще ми се отрази такова пътешествие.Мисля си ,ами ако вземе че не ми хареса.Няма връщане назад.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #211 -: октомври 27, 2014, 16:13:15 »

menyanthe, моят брат не яде месо /риба и птици вкл./, но не от съчувствие към животните, просто не му е вкусно. Яде обаче млечни  продукти и вече 30 години си знаем какво да му готвим, когато идва на гости. Виж един племенник имам суровоядец, там винаги ми е трудно да се справям с храната и всеки път предварително разпитвам какво може и какво - не. Ти как си по отношение на децата? Брат ми не държи детето да не яде месо, да се определя след време само. То пък се е метнало на майка си и само мръвка търси.
Хаха, в този ред на мисли, в сряда идват гости от Израел на фирмата в Пловдив. 10 от тях ядат кашер. И да ви кажа, няма ресторант в Пловдив, който да знае какво е това и не ги искат. Аз се разрових и намерих някои неща, които ядат при всяко положение. Изнесох една дълга "лекция" на управителя в едно от хубавите заведения в Стария град и тай ми каза "Добре, ще им сварим ориз". Как пък не се трогна да потърси и той информация crazy...
Ей, стъмни се вече с това ново време Wink
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: октомври 27, 2014, 16:37:38 »

svekarva, аз съм на същото мнение относно децата - сами ще си решат.

А сега малко хумор:
Въпрос с повишена трудност: според вас, какво е необходимо за разопаковането на една детска играчка?
А: Нож/ножица;
Б: Отвертка;
В: Здрави нерви и търпение;
Г: Всичко изброено.
 funnytooth
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: октомври 27, 2014, 16:51:30 »

Свекс, нищо особено, използвам последните продукти , края на месеца идва и на първи ще зареждам с нови. Та леща червена и за мен паста със зехтин и доматен сос.

Фийбс, трудно се чете това нещо, на места е тъпо. Ама съм му се заканила и ще тр да го довърша.
Кокошчицата е много сладко животинче, аз моята на село си я гушках като бебенце.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #214 -: октомври 27, 2014, 19:18:51 »

Хехе, хич не изпитвам любов към кокошките, много ми са глупави и крякащи. Даже и пиленцата не ми са особено симпатични  blush. Една братовчедка така прегръщаше кокошки и по цял ден ги разнасяше.
Фибс, кажете на момчето, че е отлетяла на юг, като лястовичките и щъркелите. До пролет може и да забрави.
Определено отговорът на загадката е Г Wink, ама това му е тръпката!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #215 -: октомври 27, 2014, 19:30:10 »

ххаха ние едно време имахме ферма за кокошки ( един от многото бизнеси на моята майка след разпада на Югославия) и като им минаваше срока за даване на яйца мама ми ги даваше да си играя с тях, имаха имена Петранка, Траянка, Параскева все хубави имена.

То Явче пита ли за кокошката? То нали баба му има други кокошки все ще го залъжете  Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: октомври 27, 2014, 20:00:02 »

Абе други кокошки няма баба му smilesmile.Ще му измислим някакво обяснение на детенце.Пък той какво да пита ,освен да повтаря Коко ,друго незнае .Но я ще я пратим на почивка ,я при пиленцата .Някоя по сносна версия ще влезе в действие.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: октомври 28, 2014, 00:25:42 »

Току-що се прибрах след изпита (ако щете - вярвайте! crazy)! Мисля, че съм се справила - още не знам кога точно ще излязат резултатите.
Прибирането беше малко сложно, защото за секунди буквално изпуснах последния тролей, който можеше да ми свърши работа и да ме докара до квартала. Следващият беше за депо и половината път трябваше да ходя пеша - поне за голяма част от времето имах компания - един колега от курса, а накрая ме видя и един доставчик на едно заведение, та се смили над мен и ме закара до нас.  pardon Все още има и свестни хора.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #218 -: октомври 28, 2014, 06:56:38 »

Леле, съвсем в ранните часове! И сигурно си замръзнала....Никога не сме се съмнявали, че ще издържиш изпита, браво good
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: октомври 28, 2014, 07:33:02 »

Форумният час е малко грешен - реално е 00:25, не 01:25, но пак си е късно, де...  girl_wink
Помръзнах малко, наистина, ама какво да се прави...  pardon
А иначе - допуснах и тъпи грешки - можеше по-добре да се представя, но каквото било-било. Важното е, че би трябвало да съм минала и да продължавам напред.  yahoo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: октомври 28, 2014, 09:30:02 »

Добро утрооооо!

Как ги обичам тези макарони ако знаете ммммммммммммммм



menyanthe поздравления за свършената работа.Сега остава и резултатите да са добри.Важното е човек да усеща удоволетвореност от свършената работа.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: октомври 28, 2014, 09:41:19 »

Менианте, ти си герой, възхищавам ти се!

Фийбс, охххх макаронииииииииииии heart

айде поздрав на всички
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: октомври 28, 2014, 10:10:20 »

Ем,аз така си те избрах миналата година от подаръците.Ти беше макарон хахахаха.

Голям сняг бе ,хора.Тази зима май няма да е само за два дни.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #223 -: октомври 28, 2014, 10:22:54 »

аууу fiibi_bg при вас как е?  тук се растопи вече, обаче си е студено.

Азз съм многоооо гладна, снощи се събудих посред нощ гладна  shok, ставам да изпържа едни яйца че сладко не мога да ям  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #224 -: октомври 28, 2014, 10:43:12 »

Аз пък така и не съм ги опитвала тези макарони crazy
На мен рядко ми е студено, но сега си признавам, че още не мога да се адаптирам към тези температури. Много бързо и с голяма амплитуда стана работата. Вече спим със зимните завивки, но най- сигурният индикатор е, че котката отива при мъжа ми. Смени си козинката с по-плътна и в момента е много пухеста. Само дето е дивак и не дава да я пипаме и да и се радваме.  sad
Почвам диета, не мога да си влезна в зимните панталони angry. Други години по това време имах излизане по чужбини и командировки и някак не можех да се отпусна. Сега не се понасям - вечно ми се яде и ме мързи. Абе, любовник трябва да си хвана....много ми е монотонен животът в последно време.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines