Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:21:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Meсечна тема - Октомври 2014  (Прочетена 92965 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: октомври 26, 2014, 16:30:25 »

И аз съм ЗА и аз мислех скоро по въпроса ,но ми се стори раничко.Ще пусна анкета smile

Похвалвам се ,че поръчах торта.И домашна ще има ,въпреки че съм много издръжлив човек ,но тоя малкия направо ми стопява лагерите. tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #196 -: октомври 26, 2014, 16:53:38 »

michelle,така се радвам, че се обади! Ако имаш повече време, разписвай се поне тук, в седмичната тема.
Да, наистина е време за коледни подаръци  Santa Ама както гледам, пак ще сме си ние, старите, дето и
 без официална тема, пак ще си пращаме подаръци  heart
Аз гледам круизни немски филми за трети път по телевизията и се надявам някой път или в някой друг живот да видя тази красота....
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: октомври 26, 2014, 18:05:21 »

Аз напоследък почти не влизам във форума, но малко съм се шашнала покрай Зар и покрай курсовете (утре имам изпит). Реших, обаче, че ми стига ученето за днес и се сетих и аз за коледните подаръци и с тази цел влязох във форума - да не изпусна, ако има тема.  blush
michelle , помним те, как да не те помним - особено такива като мен, които също се вясват рядко...

Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: октомври 27, 2014, 10:53:06 »

Добро утроооооо!
Тук вече е идилия ,аз пък точно в тази идилия съм на работа.Пътищата чисти ,сняг само по тротоарите /хахаха/ и въобще едно такова приказно зимно.Нашата кокошка снесе второ яйце.Иван вика ще я колим чак като избием парите за нея smile.

Хайде разписвайте сте ,как сте?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: октомври 27, 2014, 10:59:48 »

Менианте, драскай по често smile
Фийбс, аз яйца не снасям, уви, ама пък сготвих две манджи. 
Чета трактат на Леонардо, за живописта и се кефя- всъщност не е строго професионално, а реално са и философски трактати smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #200 -: октомври 27, 2014, 11:13:18 »

Добро утроо  danceg danceg danceg

Аз съм по пижами и гледам Гала На кафе, от кога не съм правила такова нещо не знам, човек ще каже че нямам никаква работа вкъщи а то бомба е паднала, ама сме в ивънредна ситуация, гадно ми е че и предишния път като се местихме не помагах учех за защитата на магистарската теза,ще си вдигна дупето поне чиниите да измия и една пералня да пусна.ММ миличкия не се е спрял, днес монтират климатика, вчера сложиха спалнята и първата изненада е че кухнята няма да я монтират на време както обещаха чак края на седмицата ще я достават и до понеделник ще я монтират, здраве да има ще издържим няколко дни без кухня.Иначе ония ден ни изчистиха апартамента, малее едни пичове за 4 часа облизаха апартамента, прозорците светят направо нямам думи а и не ни взеха скъпо.Сега ще навивам ММ да ги наемем за постоянно.

Стига ви тормозих де  blum

menyanthe как върви курса?

fiibi_bg брех избихте рибата с тази кокошка хахах, петел има ли в двора или непорочно зачева?  Girl_hide

Верно че стана време за коледни подаръци, аз вече си поръчах на ММ батерия и зарядно за лаптопа хахах, че сега ползвам неговия.

Хайде да свалям пижамите и да запретвам ръкавите  angry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #201 -: октомври 27, 2014, 11:23:57 »

Тук е само студено и мрачно, ама се надявам да изгрее. Хич не ми е философско, направо ми е мързеливо и някак отпускарско. Правя бюджети за 2015г. и се чудя как да не увеличавам много фонда, като ще вдигат минималната и няма как да не мръднат и другите заплати sad. Щото колежката не дава ръст на продажбите crazy....С две думи - напъъъъвам се мисловно, а не си струва, защото след два месеца би трябвало хич да не ми пука.
Фибс, къде я държите таз кокошка? Ще и правите ли курник? както е тръгнало, ще стане като моята кокошка Станка - подариха ми я, тя взе да снася, после се разклопа, та и търсихме от едно село оплодени яйца и накрая завъдихме четири пиленца в двора, в центъра на Пловдив. Както може да се очаква, пиленцата станаха 4 петлета и побъркаха цялата махала, та и аз ги подарих /по- точно размених за пилешко месо и яйца/, а самата Станка почина на преклонна възраст. Уф, бая понамирисват и искат грижи.
Еми, какви манджи готвиш? Аз като се бях объркала, че не се работи в събота, че е Задушница и рекох да подредя фризера. Извадих разни остатъци от спанак, зелен кромид, лапад и лозови листа и цяла седмица ще сме "на зелено", та да се отвори място за малко чушки, магданоз и копър.
Леле, Мариолка, да не са онези готините, дето чистиха служебните прозорци? Завиждам ти дори и за гледката  Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: октомври 27, 2014, 11:26:23 »

Мариолче ,супер си се уредила с чистенето.Аз си наемам една фирма да ми пере дамаската на дивана и на столовете .Много съм доволна.И сега пак ще ги викам ,но ще изчакам да се затопли мъничко.
Ем,четене на трактат ми звучи направо футуристично.Мечатая си за такива неща зверски вече.Иван пита няколко пъти напоследък Явор дали не иска да спи в баба си някаоя вечер,ама това дребното категорично: Не ,та не.Аз пък като казахте пералня снощи инструктирах моя мъж да простре тази сутрин пералнята ,ама съм забравила да я пусна вчера.И той ми се обажда тази сутрин и ме пита ;Абе ти пуска ли пералнята ?Защото взел ,че тръгнал да простира и се радвал ,че били почти сухи чаршафите .У дома е весело.

А напоследък пак ми се ходи някъде да ви кажа.


Свекс ,в гаража на майка и татко я държим.Майка ми подмята да й вземем петел .И ние сме в центъра иначе.Ама Иван е категоричен ,тази неделя ще й удрял ножа.То сега пък всички ще сме в траур.Угодия няма.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #203 -: октомври 27, 2014, 11:33:57 »

Хаха svekarva не се същите но тези са още по яки, ММ вика баси яките пичове с едни огромни мускули хахаха
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: октомври 27, 2014, 12:44:28 »

mariola85, курсът е доста интензивен вече и направо се чудя дали ще се справя довечера на контролното-изпит. От другата група са отпаднали 5 човека, което въобще не звучи обнадеждаващо. Преподавателят смята, че всички ще минем, но аз не съм толкова убедена... Ще видим как ще ме изненадат за рожденния ден - приятно или неприятно.  girl_haha 

fiibi_bg, горкото животно. Питай го твоя Иван дали на него ще му е приятно да "му удрят ножа".

За чистенето - у нас е такава кочина станало, че нямам думи, но все не успяваме да оправим всичко. Бих наела някой да изчисти, ама направо ме е срам - все пак става въпрос за малко жилище.  blush

Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: октомври 27, 2014, 13:20:56 »

Здравейте и от нас.
Ние събота и неделя сменяхме тръбите на целия блок. Направо не е за разправяне. То всъщност само в събота, в неделя си пооправихме апартаментчето. И като казвам ние разбирайте ММ. Направо ми е златен. Изчистил оправил. Аз на готово дойдох и се оплаквах повече, че съм уморена.
Ама то вчера беше ужасен ден. Първо тая смена на времето и второ тоя дъжд. С дребната наистина се побъркахме на затворено.
На мен като захладнее и почва да ми става коледно, та сега спретнах едни мъфини с тиква и мед. Тръгнаха да бягат от формите,  дано да са добре и на вкус.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: октомври 27, 2014, 13:54:11 »

menyanthe,наистина жестоко звучи,но ние сме месоядни и реално изяждаме доста убити животни.Това ,че самият акт на убиване на животното го прави някой друг ,а не ние не ни прави по малки убийци.Аз затова ги разбирам вегетарианците ,но ние не сме от тях.То и яйцата са бебета ,обаче ги ядем.да ,малко грубо се е изразил ,но не смятам ,че ако представим нещата по нежно те наистина ще бъдат такива.

Пънки,ама вие и ремонт на блока ли направихте?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #207 -: октомври 27, 2014, 14:34:34 »

чакайте да ви покажа чертежа на кухнята, като я монтират пак ще ви я покажа

http://prikachi.com/images/800/7687800I.jpg
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: октомври 27, 2014, 15:06:18 »

fiibi_bg, аз съм вегетарианка и затова така реагирам. А яйцата - по принцип, ако не са оплодени, са само яйцеклетки, не бебета. Но пък там е друг проблемът - но нека да не започваме тази тема - никак не е приятна.
И за да не ме погне някой и на тази тема - гледам, доколкото ми е възможно и когато ми е възможно да си купувам неща не от естествена, а от изкуствена кожа и да ползвам козметика, която не е тествана върху животни. Не съм идеална, прекрачвам някои граници, но гледам да намаля труповете около себе си.

Активен
fibi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1667


Ангелчето на мама Изабел


« Отговор #209 -: октомври 27, 2014, 15:27:34 »

Ех Свеки, аз много си бях харесала едно немско сериалче за круизи " меден месец ....." и различни местенца, с една готина блондинка. Не го хващах често и ме беше много яд

И аз съм ЗА подаръци, въпреки че още ме е яд на пощите, ама обица на ухото
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines