Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 20:43:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашите слънчеви деца -родени 07-12.2014  (Прочетена 149386 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: ноември 24, 2014, 15:25:17 »

Жасмин на какво казваш запек?Запек при бебетата е ако акат твърдо, ако не акат 4-5 дни.Утични наистина какво разбираш под запек.
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #106 -: ноември 25, 2014, 13:00:04 »

Маги по нагоре из постовете ми съм се уточнявала да твърди акита са даже имаше дни чак и се разкървавяше дупето,странното е че два дена таака после се оправя и ака нормално.Представиси колко е мъчително при голям човек запека а за тази малка душичка какво чудо е
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: ноември 25, 2014, 15:20:53 »

О това съм го пропуснала извинявай.Леле наистина е ужасно това, дано намерите най-подходящото мляко.И не спирай с пробиотиците, давай и Биогая.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: ноември 26, 2014, 17:55:05 »

Jasmine, милото бебенце, дано да намерите подходящото мляко. А пробвала ли си да дадеш малко сокче от сливи?
Също, знам, че с термометър бебето се изаква по-лесно.
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #109 -: ноември 27, 2014, 09:59:39 »

Купих и чай Блевит Л ,веднъж и дадох и овесени ядки слава богу нищо и нямаше.За сега сме добре благодаря ви !Ака през ден нормално меки но пък почна да повръща ,но дано скоро израсте това повръщане
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #110 -: ноември 28, 2014, 23:10:27 »

най накрая открих капките за повръщането мисля че тук трябваше да ги напиша на някой -Вомитусхил,хомеопатични са били мн ефикасни като ги взема ще ви кажа има и свещички такива
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: ноември 29, 2014, 08:09:03 »

най накрая открих капките за повръщането мисля че тук трябваше да ги напиша на някой -Вомитусхил,хомеопатични са били мн ефикасни като ги взема ще ви кажа има и свещички такива


Аз ползвам такива капки ,когато Явор е боледувал вирус с повръщане.Не съм сигурна дали са подходящи за рефлукс.Сега даже прочетох в листовката ,че пише :"Симптоматично лечение на гадене и повръщане.".
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #112 -: ноември 29, 2014, 11:39:12 »

Благодаря Жасмин, аз питах за капките  give_rose Аз също четох листовката в интернет и съм съгласна с Фийби, не мисля, че са за рефлукс при бебета. Все пак изпратих мама да попита в аптеката smile Ако стават да ми купи smile Ще чакам да дадеш отзиви, когато ги пробваш. Дано да имат ефект, че е много неприятно това непрекъснато повръщане.
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #113 -: ноември 29, 2014, 12:37:13 »

Този човек който ги ползва за тяхното дете дълго време скитаха по доктори сиропи,млека,дори и като пое твърда храна все повръщаше детето им до 7 месец накрая отидоха при гастроентролог детски в плевен и той им ги е препоръчал и са хомеопатични.Момчето каза от първия прием е спряла да повръща,но аз също ще се съветвам с докторката,макар тя да ми твърди че от фризовома не може да повръща значи я прехранвам.Когато бяхме на аптамил ар яде същото количество и не повръщаше но се запече
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: ноември 29, 2014, 12:46:10 »

Децата - бебетата дори и без рефлукс повръщат до 6-тия месец.Моника, повръщаше повече, племенника който беше на АМ повръщаше до 6-тия месец.Просто се запасих с голям набор лигавници и така си ходехме с лигавниците и кърпичките.Много е вероятно да е по-лакомо детето и да яде повечко което после да връща.

А да знаете каква хубавина настава като почнат да се въртят от гръб по корем и ти тамън го нахраниш, оставиш го легнало и то се завърти по коремче и върне почти всичко.
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #115 -: ноември 29, 2014, 13:15:19 »

Аз слагам едни ританки на врата и ги ползвам за лигавник ,че премятат раменете а тя повръща настрани ,но често се преобличаме .Лошото е че не можеш да бъдеш спокоен дори като отидеш до тоалетна да не би да се задави
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: ноември 29, 2014, 13:37:38 »

Няма спокойствие от тук нататък smile Факт! Важното е да са здрави ние ще побелем рано smile
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #117 -: декември 04, 2014, 22:19:42 »

Момичета педиатърката ми каза да давам на малката преди ваксина силицея 9 (хомеопатия ) една седмица и в деня на ваксината 2-3 капки фенистил ,а след ваксината туя 9 ,четох в нета че доста така практикуват.Някой давал ли е нещо преди ваксина
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: декември 04, 2014, 22:23:38 »

Момичета педиатърката ми каза да давам на малката преди ваксина силицея 9 (хомеопатия ) една седмица и в деня на ваксината 2-3 капки фенистил ,а след ваксината туя 9 ,четох в нета че доста така практикуват.Някой давал ли е нещо преди ваксина

Аз съм давала Туя.Мисля,че препоръката е добра на педиатърката ти!
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: декември 04, 2014, 22:46:10 »

Жасмин, на Фипс освен плацентарна хомеопатия сега ще започна да му давам и Осцилококцинум. Не бих залагала на това какво се практикува онлайн, що се отнася до хомеопатия е добре лекар да ви предпише превентивния комплекс от хомеопатични според нуждите на Мария.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines