Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 14:58:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашите слънчеви деца -родени 07-12.2014  (Прочетена 149607 пъти)
 
SweetDream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #120 -: декември 05, 2014, 00:32:02 »

Хайде и аз да се запиша, макар че не съм от най-редовните  blush
Никол родена на 03 септември, 2014г., 3.300кг, 50.8см.
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #121 -: декември 05, 2014, 08:39:15 »

Аз от днес ще и ги давам ,но реших да питам така или иначе умирам от страх с тея ваксини сега ще съм малко по спокойна,осцилококцинум и аз съм давала даже педиатърката ми каза че мога да давам веднъж седмично профилактично ,че моя мъж все е болен и да не я заразява.
Забравих да кажа от вчера  сме на ново мляко Блемил АР (испанско) да видим не е повръщала дано и се изаака нормално,че тия дни не мога да сваря да я преоблека голямо повръщане от фризовома
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #122 -: декември 05, 2014, 10:16:40 »

Аз не съм давала нищо преди и след ваксини.  Става киселка и мрънка повече.  Иска да я гушкам постоянно,  но не ми е вдигала температура до сега. . И дано така да продължи. 
Жасмин, пробва ли капките за повръщането? А ти пробва ли Гастротус бейби? Аз се чудя да ли да поръчам да ми го вземат.
« Последна редакция: декември 05, 2014, 10:37:16 от Millie » Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #123 -: декември 06, 2014, 13:41:43 »

Да до скоро бяхме с гастротус не повръщаше но после почна пак,докторката ми вика че се давал дълго но го спрях ,не съм купувала капките,че вече много неща май  и давам но сега с това мляко не повръща дано и да ака нормално
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: декември 14, 2014, 11:51:51 »

Да се запишем и ние с бебе Виктор blush Роден на 05.12.2014 г., 3 710, 51 см.  Wink
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: декември 14, 2014, 21:52:06 »

Момичета, как върви при вас вечерното приспиване?
При нас е голям зор!!!! От седмица започваме в 18:00ч и с чист късмет вече в 21:30 - 22:00ч спи здраво!
Това не може да бъде!
Започваме в 18:00ч, когато Фипо даде знак, че е изморен. Банята определено му връща енергийния тонус, вместо да го отпусне. След банята се нахранва едно хубаво, уригнат е, но не ще да си ляга в креватчето.
Аз или татко му го люлеем на ръце и му пеем приспивни песнички. По едно време му дотегва и изврещява.
Пак го храня. Пак уригване. Пак врещи. Пак люлеене и пеене на песни. Пак врещи. Пак недоволен.
В момента, в който го сложим полуунесен в кошарката, започва да си търка лицето с ръце, да се гърчи и да скимти, търсейки гърда. Пак го нахраня, да се усмири. Пак кротне, пак се наканим да го сложим да спи, пак се разсъни. Унася се, но не заспива. Този кръг се повтаря омагьосан от 18:00ч докъм 21:30-22ч. Рекордът е 22ч, снощи се съдра от рев, никоя поза докато го държа за заспиване не го успокои.
Прозява се, изморен е, сумти, търка си лицето с ръце, нахранен е, но не заспива. И врещи.
Това ми го прави единствено вечер!!!!!!! Не мога да повярвам, какво му става, че вечер не ще да заспива, а е изморен?!?!1
Как да се справим?
Тази вечер за сефте ми хрумна да танцувам валс с него, унесе се. Рекох си, слава богу! Но не, малкият герой се окопити в момента, в който го положих хоризонтално. Брей, да му се невиди, в чудо се видяхме..... Три пъти тая вечер извъртях Щраусовия валс, и няма заспиване. В момента татко му го люлее на ръце.
Как да го приспим вечер?!?! Не може да бъде 3,5ч да го приспиваме всяка вечер, нервите ми са обтегнати до пръсване.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: декември 15, 2014, 02:24:36 »

Девисилче, писах ти в групата във Фейсбук...
Слагам го и тук същото:
И ние оставихме Даниел сам да си изгради режим и той заспива за през нощта около 21:30-22:00 и спи до към 6:00-7:00. Яде и спи до 9:30. Това му спане е най-дългото за през деня.
При условие, че дор преди месец се хранехме на 2,5 часа и нощем, ОК е лягането за през нощта да не е като по учебник, а малко по-късно. Постепенно мисля, че ще почне да спи от по-рано до по-късно. И Дани,  като Филип, през деня спи на много кратки интервали -около 30 минути, но го слагам често. Понякога спи и по час. Научих му сигналите и щом усетя, че е изморен или като е минало повечко време от последната дрямка, слагам го в креватчето да спи. Ако съм го хванала на време си заспива сам, ако се е преуморил е драма и трябва да подрусам на ръце малко (но винаги гледам да го сложа в леглото преди да е заспал дълбоко, за да не свиква да заспива на ръце).
Според мен е рано да започвате с ритуалите за  вечерното спане в 18:00! Поне при нас, ако го изкъпем в 18 и го сложим да спи, със сигурност преди полунощ ще се ококори.
Още, при нас много действа една звездичка, която проектира картинки на тавана и свири с приспивни мелодийки. Пускаме му я, целуваме го и му казваме лека нощ. Пак, ако сме хванали момента, заспива сам, ако сме го пропуснали, трябва да го полюлем (понякога е голяма драма, тогава деусане на топка за фитнес помага идеално smile ).
Успех и не се отчайвай! Ще се научи да си заспива и вие ще му хванете вътрешния часовник smile
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #127 -: декември 15, 2014, 20:53:29 »

Ние преди също имахме драми със съня,но сега вече я усещам денем и я приспивам често спи по 30мин до час.Вечер яде в 19:30 най -късно  и според зависи как е спала ако е спала преди това я храня и към 20:30 я къпя ако не е спала преди това я къпя към 19ч и храня и заспива задължително в ръцете ми.Трябва да заспи дълбоко за да я оставя или ако я оставя ми стиска пръста.Като заспи най късно 21ч и спи до към6-7 сутринта но вечер много се върти и сега спи при мен на спалнята и чак ме избутва иска все да е гушната.Стопява лагерите на бибата без нея не заспива.В петък правим 3 месеца и се надявам занапред да става по послушшна
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #128 -: януари 22, 2015, 18:23:05 »

ехооо къде изчезнахте хора:)
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 22, 2015, 18:56:12 »

Тук сме smile Тъкмо обсъждахме в моята бебешка тема, че тази изостана.
Как сте, захранихте ли вече бебоците?
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #130 -: януари 23, 2015, 12:22:03 »

Хей има малко живот и тук:) ние се каним от 10дена да се захранваме,то все нещо трябва да чалам сега пък след ваксина да мине някой ден и до 2 дни вече започваме smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #131 -: януари 23, 2015, 12:23:10 »

Нашето захранване ще е вероятно чак в края на март като навършим 6 месеца, не ми се започва по-рано, не виждам смисъл smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: януари 23, 2015, 15:34:29 »

scilla, ако кърмиш най-добре захрани в шестия месец. Иначе моето мнение е, че бебетата на АМ е хубаво да се захранят малко по-рано. А какво мислите за захранването с месо. Навсякъде пише различно. Ние както сме само с един бъбрек ми се иска да изчакам максимално и да огранича даването на месо до 2 до 3 пъти седмично. Осмият месец рано ли е според вас?
Активен
Millie
Сватбар
***
Публикации: 247


millie


« Отговор #133 -: януари 23, 2015, 18:32:49 »

Ето ни и нас  smile Аз все още не съм започнала със захранването. Все още сме изцяло на кърма Исках да започна когато навърши 6 месеца, но май няма да дочакам. София ми изглежда напълно готова и така жално ме гледа и премлясква, когато ни гледа да ядем, че ми къса сърцето.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: януари 23, 2015, 20:01:15 »

Millie, аз кърмя Мони още, но я захраних малко преди 6-тия месец.Детето беше готово, преглъщаше с мен и проявяваше интерес.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 25   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines