Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:22:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: изненади за родителите  (Прочетена 10043 пъти)
 
sladkata2
Ентусиаст
**
Публикации: 138


Моят сватбен албум

« -: септември 21, 2014, 10:28:29 »

Здравейте. Преди много време е имало такава тема, но нищо не се коментира от години. Пускам нова тема с идеята да споделите как сте изненада ли родителите на сватбата си? Ако тепърва ви предстои сватба как мислите да ги изненадате?
« Последна редакция: септември 21, 2014, 11:11:37 от sladkata2 » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 29, 2014, 10:15:26 »

И на мен ще ми е интересно да видя идеи, тъй като сме в голяма чуденка.
Така на първо четене си мисля да ги изненадаме с почивка някъде за 3-4 дни, моите родители и родителите на милото. Обаче не знам колко е удачно.  pardon
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #2 -: септември 29, 2014, 10:32:48 »

Момичета, ние не ги изненадахме по никакъв начин. За тях това е голям стрес също и нашите родители бяха доста притенени и заети с организационни въпроси до някъде  tease
Също така за нас имаше доста непредвидени харчове по сватбата, а и винаги има такива, та откъм бюджет също е натоварващо нещо по-голямо като изненада. Родителите също имат разходи - облекла, почерпки, транспорт и т.н. и мисля, че и на тях няма да им е до ходене някъде. По-скоро нещо символично може да се направи и измисли, примерно мама много се трогна от текста на поканата за тях. Може да се направи общо пътуване за събота и неделя след сватбата. Ние сега един месец след сватбата ще си получим снимките и ще им направим по една сватбена книга, ще им предвидим и копие на филма от сватбата  Girl_hide
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 29, 2014, 10:56:17 »

Да, имаш право.. Но сватбената книга/фото албум и видео са ясни! Задължително по едно копие за родителите.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #4 -: септември 29, 2014, 14:34:23 »

Да, имаш право.. Но сватбената книга/фото албум и видео са ясни! Задължително по едно копие за родителите.

След сватбата най-много искат да гледат снимките и да ги показват на колеги/приятели, ние направихме и на двете семейства албуми като избрахме снимки в които сме ние, те и общи роднини и приятели. Свекито вървеше с албума в чантата седмици наред, и колежките и бяха на редици при нея да го гледат, някои даже по два пъти  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 27, 2014, 15:10:23 »

mariola85, звучи като моето свеки biggrin
Милата само ходи и разказва за подготовката на сватбата, за роклята.  Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 09, 2015, 14:14:22 »

Звучи като всяко едно свеки хахаха smile Майка ми не казва на никой, но поне се е заела с организацията присърце и помага МНОГО!!! Свекито, понеже е далече сигурно.. ама само разпитва и разказва на хората  beating Иначе е прекрасен човек, ама аз не обичам да ми разказват идеите навсякъде, затова сега и поспестяваме подробностите, искаме да има елемент на изненада у гостите  Girl_hide
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 09, 2015, 14:17:29 »

Ние решихме да изненадаме родителите с фолклорна програма на сватбата.
Много от традиционните ритуали няма как да бъдат спазени и те останаха малко разочаровани. Така че ще ги компенсираме с тази програма.
Отделно ще им направим по едно албумче.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 10, 2015, 15:27:19 »

Хубава идея, при нас някак няма да се впишат народните танци и т.н с винтиджа.. Даже мислехме вместо народни танци, да има суинг танцьори.

Албуми ще им направим, но може и някоя спа почивка за 1-2 дни... дано ни останат пари  LAUGHTER
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 10, 2015, 15:31:22 »

Аз само заради тях се навих на 30-40 мин фолклорна програма. На ММ баща му е участвал във фолклорен ансамбъл на младини. Като разбра, че няма да има извеждане с оркестър, тъпани и хорА му стана много кофти, но не го показа. Примири се човека и не смее да си каже думата. Чак имам чувството, че малко ни се обиди, защото нищо не сме съгласували с тях. А с ММ сме голи и боси на хорАта...
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 10, 2015, 15:38:57 »

Обмислям идея да взема по една кошница с най - различни мезета и питиета и да  накарам родителите да играят ръченица, за да си ги заслужат  danceg danceg

nansita, лично мое мнение без да се обиждаш, но мисля че е редно да има музика при взимането, а и ще ги изтърпиш, все едно право хоро ще научите..
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 10, 2015, 15:51:57 »

При мен пък ММ държи на вземането с оркестър, дори не стигнахме до вариант без, който да казваме на родителите... Предполагам и моите щяха да се натъжат... Майка ми още едва се примирява с факта, че няма да ме вземат от бащината къща, прие го дооооста трудно и беше бая тъжна... Но няма как да пътуваме 100км в деня на сватбата и после се примири, че ще ме вземат от нашия си дом. pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 10, 2015, 15:54:58 »

 А, не се обиждам, споко. Няма да ме вземат от вкъщи, а от къщата на наши приятели. Пред тях улицата е еднопосочна, а м/ублоковот пространство е много тясно и насипано с чакъл. Няма как и да се спре движението в центъра на Русе. Просто няма къде да стане. Още повече, че там няма и къде да се паркира...Ако ме вземат от вкъщи, трябва да се минат по 100кв в двете посоки в сватбен конвой....по тази причина отпада. Поне родата влезе в положение и осъзна какви са рисковете, ако тръгнат 10-15 автомобила по пътя В.Търново-Русе smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 10, 2015, 16:53:01 »

 Offtopic nansita, и ние няма да имаме оркестър, просто така си го представяме. Нашите не се разсърдиха, даже бяха много "за", понеже и те не обичат много дандании. Разбира се, няма да е съвсем тихо(пълната тишина я свързвам с друг повод), ще си пуснем диск с предварително подбрани песни.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 14, 2015, 02:46:38 »

Оркестър няма да имаме, или поне аз не знам да имаме. Допускам варианта някой приятел на ММ да му подшушне идеята сутринта и той да се зариби. Защото моя любим...идея си няма как протиа една сватба. Снощи отнесох много шокиран поглед, като му казах, че трябва ЗАЕДНо да влезем в ресторанта.
А за родителите изненада не мисля, нашите са много емоционални, не искам да ги поставям в неловка ситуация да ревнат пред всички. Миналата година, най-изненадващо се появих на рождения ден на мама (от летището с куфара) те изобщо нямаха представа и след това баща ми пи хапчета за сърце, а мама я успокояваха в тоалетните.
Та мисля да им спестя каквато и да е изненада, достатъчно напрегнато ще им бъде и без това. Никак не искаха сватба.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines