Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 03:15:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани есенно зимни бебчета Октомври,Ноември,Декемв  (Прочетена 76809 пъти)
 
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: октомври 21, 2014, 09:39:33 »

О да, то е ясно, че това ни е последна грижа след като родим..Ама пуста суета MANICURE

petenceto0, ама точно същия случай съм girl_wink Даже сега изядох две препечени филии на тостер, само колкото да мушна нещо biggrin Апетитът ми е определено по-малък от преди, да не говорим,че количествата са по-малки,ч е бебо притиска стомаха smile
Браво на бебчо, добре ти е порастнал Bravo И моят предполагам е към тези кг. вече, аз съм чак другата седмица на док.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #166 -: октомври 21, 2014, 10:12:07 »

Ади, благодаря за комплимента, аз всъщност имам още 3кг отгоре от предродилното ми тегло, но не ми личат особено, само коремът ми не се е прибрал още на 100%, имам малко остатъчен, но в петък става 1 месец от раждането. Както другите казват изобщо не е грижа това, аз се сещам за външния си вид като тръгнем да излизаме на разходка и то само за минутки и после пак забравям  girl_wink
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: октомври 21, 2014, 12:38:07 »

Бера , благодаря ти мила  give_rose give_rose give_rose !

Ади, мисля, че тук им е стандартна процедура да ти дадът час в 41 седмица. Ако родиш по-рано часът автоматично отпада, но ако преносваш ти се пада първа процедура по индуциране на раждането. Нещо като преглед за разкритие, но правят така че евентуално да махнат тапата и евентуално да тръгне раждане по естествен начин. Това е по желание, ако искаш. Преглеждат и бебето (пулс, положение и т.н. стандартните неща). С Изабел преносих и се очаква и с това да пренося. Божа работа естественно, аз си се подготвям, че ще е ноемврийско бебче пък добре дошло, ако си дойде навреме. Взела съм си ананас, пия малинови листа на таблетки и чай и се надявам да е по-скоро, защото накрая е супер тежко и некомфортно. Честито майчинство на теб! Наслаждавай се на последните месеци без ангажименти  girl_wink

Браво за кг момичета   give_rose

Забравих да се похваля каква хубава изненада ми заформиха любимите ми приятелки  heart.  Албенчик, благодаря ти  мила моя -за приятелството, за подкрепата ти и за това, че те има в живота ми  heart ( и за партито естествено. Всяка бъдеща мама заслужава по едно такова!)
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: октомври 21, 2014, 14:47:54 »

априлче, прекрасна изненадаа Girl_hide Това в БГ ли е? Че аз много искам babyshower но тук като че ли не е много прието и ме гледат странно малко като кажа, че искам blush
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #169 -: октомври 21, 2014, 15:32:13 »

aprilka разкошно парти, леки оставащи седмици!

adi4ko можеш да превърнеш погачата в такова парти, правиш event във фейсбук, каниш приятелки, пишеш какво очакваш от тях и ето ти smile
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: октомври 21, 2014, 20:18:34 »

Ехаааа... страхотно парти  danceg
И аз много искам, ама няма да има кой да се занимава да ми прави. то по принцип бейбишоуера се организира от приятелки, ама и при нас твърде не се прави, а е толкова вълнуващо.  Bravo
Активен
mariag
Ентусиаст
**
Публикации: 73


« Отговор #171 -: октомври 22, 2014, 08:16:32 »

Аз правих babyshower за една приятелка като живеех в Щатите, голям купон е:) Беше смесено, т.е. и мъжете на мацките бяха поканени, играхме едни игри и се скъсах от смях. Идеята на мен много ми харесва, но и аз няма да го правя тук, иначе е супер практично от гледна точка на неща за бебето. Така или иначе хората ти подаряват неща, но с babyshower-a поне имаш възможност да им кажеш от какво имаш нужда реално.
Аз в събота съм на пита и не знам какво ще купувам на малката. Бащата ми е колега и приятел, та веднъж събирахме пари на работа, преди това като се роди бяхме в тях да се черпим и тогава носих дрешки, сега вече не знам.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: октомври 22, 2014, 11:36:38 »

Ние правим бебешко парти на всяка бременна мама в нашата група.
Активен
petenceto0
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: октомври 27, 2014, 17:44:24 »

Коя ще е следващата МАМА? smile Момичета, кога са ви термините или определените дати за раждане? smile
Моята дата за секцио е 26 ноември...стига всичко да е наред....
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #174 -: октомври 27, 2014, 17:55:55 »

Моята дата за секциото е определна за този четвъртък (30.10) smile Не остана smile дори бебо го усеща и както до скоро едва му записвахме тоновете, сега така се е кротнал и си личи, че вече не му се излиза, ама..... това е положението - в сряда ме приемат и в четвъртък ще се срещнем smile
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: октомври 27, 2014, 23:35:37 »

Ади, не е в България, но и тук не е много разпространено да се прави. Няколко приятелки са се обединили и решили да ме изненадат. Дано и на вас ви организират момичета. Много е приятно чувството! Аз даже се и разплаках като видях украсата и всичките тези красиви неща излезнали от ръцете им! Като знам, че и деца имат и помощ от никъде.


Моят термин е утре! Ядох ананас, пих две таблетки маслинови листа, отивам да взема топла вана, ММ идва да ме масажира и се надявам до утре да съм родила   blum

Tweety, не останало! Ще стискам палци! Мисля, че ще ме изпревариш. Имам някакво чувство, че ще съм ноемврийска мама.
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: октомври 28, 2014, 13:12:50 »

О, колко малко ви оставаа Bravo
Значи, tweety първа още в четвъртък, aprilka е втора когато бебо реши blum
Петенцето е ноември, Стаси знам, че ще е някъде началото на декември секциото..
И накрая ще си остана аз само да закрия темата pardon

Толкова имах чувството, че ще родя по-рано, а сега по някакви изчисления в един сайт - по кг., ръст, години, придружаваща анамнеза, първа ли е бременността и т.н., и ми излиза, че ще пренося.. sad Хич не искам..

И да се похваля малко - мерих се днес, че ще ходя на преглед ЖК довечера, и съм качила 1 кило от предния преглед, което прави общо 5 от преди бременността  yahoo Попринцип се кефя, нека да не качвам много, обаче и взех да се притеснявам леко, все пак в 33 г.с. навършени, започвам 34 г.с...До прегледа довечера сигурно ще се притеснявам дали всичко ще е наред с бебо.. yahoo
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #177 -: октомври 28, 2014, 13:27:44 »

Охо браво момичета малко остана.Успех на всички,леки раждания,успешни операции,здрави,щастливи и спокойни бебоци ви пожелаваме с малката Мария smile
Активен
tweety_pks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 106



« Отговор #178 -: октомври 28, 2014, 16:19:06 »

aprilka стискам палци да мине леко и бързо при вас smile

ади, имаш още време. Не се притеснявай за килограмите. Имам приятелка, която качи 5 кг и роди бебе около или над 3 беше... smile Важното е бебчето да си получава необходимите вещества, а не това колко килограма с качени. Освен това понякога голяма част от качените килограми са бебе, плацента, води и прочие. Така, че наистина нямат значение smile Пък и в 9-тия казват, че се качват най-много, а ти имаш време smile И не им вярвай на разните калкулатори, бебенцето само ще реши кога да се появи. Може да си дойде точно на термин или ден-два по-късно или по-рано smile Всичко ще е наред smile

Пожелавам ви на всички леко до- бременеене и в последствие леко и бързо раждане и възстановяване и естествено най-важното - здрави бебоци на финала.
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: октомври 28, 2014, 23:19:51 »

Благодаря момичета  give_rose

Ади , как мина прегледа? Не се притеснявай за килограмите, имам приятелки качили страшно малко със здрави и големи бебета. Явно е до организъм. Аз уж не ям пък пак качвам  blum . Не им вярвай много на калкулаторите, бебко ще излезе когато му дойде времето да излезе. Те докторите с цялата тази техника трудно могат да кажат кога точно ще се случи, а какво остава за някакъв си онлайн калкулатор  Wink.

Със Стаси чува ли се някой, че отдавна не се е включвала. Надявам се е добре!
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines