Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:57:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на JustRain - 11.10.2014 г.  (Прочетена 25745 пъти)
 
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #15 -: септември 12, 2014, 08:31:53 »

Много хубави неща сте измислили- много харесвам тези цветове. Аз също имам оранжеви акценти.

Браво на теб за инициативата да "издириш" своята половинка! Понякога това е най-добрия поет риск.

Много ми харесва идеята за парчетата пъзел! Аз също исках така да направим, но нямах достатъчно време,, за да потърся- питах на 1-2 места и ме гледаха  crazy . В интернет си харесах един пъзел точно за пожелания, който е във формата на дърво с голяма корона, ама нещо ценичката не ми допадна.

Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #16 -: септември 12, 2014, 18:04:51 »

 Започвам с отговорите:  smile

Роклята е готова. Пасна ми от раз, само я подкъсихме лекичко. Следващия петък ще я взема.   heart

Шишарките са истински, само напръскани с лак.

Бижуто за косата е от Ибей.

Пъзела ще ни прави агентката, потвърди ни цена от 20-22 лв. Ние също питахме тук и там, за да си го направим сами, но срещнахме същите погледи.

Страшно сте мили, много се радвам на присъствито ви в темата.   smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #17 -: септември 15, 2014, 21:45:26 »

JustRain още от хубавите ти детайли имаш ли да ни покажеш, чаши, халките, а роклята как така само готова е  tease Кажи какъв модел е, от къде я взехте, младоженецът нали не знае каква е, с кого я избира?  Wink
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #18 -: септември 16, 2014, 19:46:03 »

Роклята е всичко, което казвах, че не искам. Едва ли ще изненадам някоя от вас с тези думи.   biggrin  С голи рамене е, тип принцеса и с три обръча. Пожелах обръчите да не се зашиват, за да мога да ги сваля при нужда. Дантелена е роклята, винаги съм си мечтаела за такава.    heart
Магазинът е на Пиротска 1 - Румина се казва. Blackisback ме насочи.   smile
Взимам я в петък, след последни корекции и направо мисля да я нося към Козлодуй. Готова е. Премерих я, заспа ми, пуснах сълзичка и знаех, че е Тя.
Бях с едната си шаферка, за която знаех, че няма да ме подведе, ако не е ок. Младоженецът не я е виждал, дори беше достатъчно мил да се обърне с гръб, когато купувах воала.    heart

Малко бях кисела тези дни, затова не писах. Още в петък разбрах, че оборудването на dj-я е изгоряло и обмисляме варианти. 
Фризьорката забрави за пробната ми прическа и така и не правихме.  sad
Въпросът с грима е все още нерешен и единственият ни напредък се оказа тортата. Последната обаче си заслужава напълно. Попаднахме на много позитивна сладкарка, която посрещна радушно всичките ни идеи.
Тази седмица отново пътуваме, защото ще правим дегустация на вкусовете, както и да идем до ресторанта, който не работеше миналата седмица.
« Последна редакция: септември 16, 2014, 19:53:05 от JustRain » Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #19 -: септември 16, 2014, 19:49:10 »

Това са халките ни, взети преди по-малко от 2 часа.    heart

Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 17, 2014, 08:17:41 »

Честити да са ви халките!
Невероятно е чувството, когато усетиш "твоята" си рокля! Радвам се за теб, че си познала своята girl_wink
В бяло ли е роклята или не? smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #21 -: септември 17, 2014, 08:56:49 »

Ехе твоята халка с камъчета е много хубава  Bravo
Роклята, да...всички булки минават през този етап.  blush  Воал и рокля тип принцеса звучи много добре, предполагам си измислила вдигната косата. Спокойно за прическата, може и в същия ден да се направи, без предварителна такава, но трябва точно да знаеш какво искаш. Какви обичай мислите да спазите - Вземане на кумовете, младоженеца и булката или някое ще го пропуснете.
А ДЖ не ви ли даде друго предложение, може на негов колега да намери и да вземе оборудването му?
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #22 -: септември 17, 2014, 20:16:11 »


В бяло ли е роклята или не? smile

Благодаря, Feli     heart
Бяла е роклята. Още мъничко и ще я видите.    Bravo
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #23 -: септември 17, 2014, 20:31:28 »

Воал и рокля тип принцеса звучи много добре, предполагам си измислила вдигната косата. Спокойно за прическата, може и в същия ден да се направи, без предварителна такава, но трябва точно да знаеш какво искаш. Какви обичай мислите да спазите - Вземане на кумовете, младоженеца и булката или някое ще го пропуснете.
А ДЖ не ви ли даде друго предложение, може на негов колега да намери и да вземе оборудването му?


Много ги благодаря за окуражителните думи!     give_rose

DJ-ят предложи свой колега, просто той вече ни беше "усетил"...
Обичаите още уговаряме с кумувете, но от споменатите от теб, всички ще си спазим. Те са от друг край и очакваме да ни изненадат с нещо "тяхно".

Косата ще бъде прибрана, но долу.
Днес взех и свещите за църквата. От едно много сладко ателие на Екзарх Йосиф са и предлагат нещата на много приемливи цени. Жената ме познава вече и знаеше как точно бих искала да ги украси. А самите свещи били чешки и с гаранция 24 часа горене без капене.
От същото ателие си взех и воала със сатенена лентичка по края. Много ми хареса още на манекена, но в друг магазин ми бяха поискали 150 лв. за такъв воал и не смеех да питам.   biggrin 
Моят воал струва само 39 лв.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 19, 2014, 10:13:12 »

JustRain, много са ви хубави халките  heart И дреболийките, и поканите, и историята  heart heart heart
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #25 -: септември 26, 2014, 17:42:59 »

JustRain, как върви подготовката?? Разказвай, докъде стигнахте, има ли емоции?
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 26, 2014, 18:52:26 »

Ха, той денят си дойде!? yahoo
Весело и незабравимо изкарване на големият ден!!!
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #27 -: септември 30, 2014, 21:29:26 »

Здравейтеее!  smile

Ужааасно уморена съм от задачи и нямам време за форума. Ето все пак новостите.

1. С dj-ят са ок нещата.

2. Подаръка на кумувете чакаме утре. Те са двойка и им поръчахме портрет.

3. След работа купихме(съвсем спонтанно) чаши за чупене в ресторанта, които са толкова красиви, че май ще ми дожалее.

4. Сутринта пуснахме изследванията, следобяда бяха готови. Моите принтирах на работа още.  smile

5. В петък е моминското ми парти. Йей!  smile
 
6. Утре трябва и да си взема болерото от ателието. Поръчах го от сатен.

7. Въпреки първоначалното ми нежелание, купих си жартиер. С око. Сериозно. Много е смешен.  biggrin
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 01, 2014, 05:58:35 »

Сигурна ли си за чупенето на чашите? Те вярно, че ще заметат след това, но от опит от нашата сватба, а и от сватби на други хора ти казвам, че накрая ще има боси момичета, които ще танцуват, а дечицата ще им писне и може и те да налазят буквално пода.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #29 -: октомври 01, 2014, 10:52:06 »

Eхоо не остана време...

Как върви подготовката?

Букета поръча ли, роклята взе ли?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines