Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:19:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на JustRain - 11.10.2014 г.  (Прочетена 25746 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« -: септември 11, 2014, 05:57:48 »

Един месец остава до сватбата на JustRain! Пожелавам ти спокойствие и положителни емоции

Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #1 -: септември 11, 2014, 06:30:15 »

Честита тема, JustRain! Уауу, какви прекрасни цветове! Пожелавам ти да имаш един топъл, незабравим есенен ден и подготовката ти дотогава да мине спокйно и без стрес!  good
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 11, 2014, 08:24:33 »

Честита тема и от мен! Ако точно това са цветовете на сватабта - много меки и нежни са Bravo
Чакаме разкази и снимки на нещата, които вече си подготвила girl_wink
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 11, 2014, 08:32:43 »

Ами сутринта като се рових из мненията й, за да видя някакви дреболийки, видях в един пост неин, че темата била есен  pardon Искала и жълто-оранжев букет, затова избрах тази картинка smile Дано съм уцелила, ако пък не, ще помолим учтиво модераторите за помощ smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 11, 2014, 09:23:21 »

Честита тема и от мен! smile

 Наистина много топли цветове.
Ще чета с интерес всичко, което решиш да споделиш с нас.
Успех в останалата подготовка и дано всичко мине спокойно. smile
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #5 -: септември 11, 2014, 09:59:14 »

Честита темичка! Много леко да премине остатъка от подготовката! Много са нежни цветовете- обичам есенни цветове- дават уют!
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #6 -: септември 11, 2014, 12:10:24 »

Честита тема и от мен! Дано последният месец да мине спокойно и без проблеми!
Ще ни е интересно да разкажеш, как се запознахте и как получи преложението. Къде ще е сватбата?
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #7 -: септември 11, 2014, 14:29:58 »

Хоп и аз в темата! Пожелавам ти да я напълниш с много хубави и положителни емоции
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #8 -: септември 11, 2014, 21:54:34 »

Ах, че сте мили...!    heart
Не очаквах темичка, много ти благодаря, blackisback!     heart

От къде да започна...
Да, цветовете са меки, пастелни, есенни.

Много от нещата още нямам, защото агентката ни ги прави в момента. Днес точно уточнихме букета и "сватбената книга", която реално ще бъдат големи пъзелови парчета(9х9см.), на които гостите ни да пишат. После ще си ги сглобим и рамковаме.   danceg

Тази сутрин, отчитайки на ум датата, докато пътувах за работа, си помислих "ох, ужас, как се оставих да ме навие".  biggrin   Аз исках само да се разпишем, чувстваме се като две половинки на едно цяло от много отдавна.   smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #9 -: септември 11, 2014, 22:14:14 »

Така...

Заедно сме от много време, но се чувстваме като пресни.  biggrin

На 12.03.моята половинка реши, че не му се чака повече. Ама съвсем буквално. Даже не можа да изчака да се приберем до вкъщи, ами още на изхода на метростанцията взе да ми прикляка.  biggrin
E, ревнах, де, къде ще ходя. На 12.03 направихме 12 години заедно...

Хм, запознаването ни беше... странно. Аз много здраво си бях паднала по зелените му очи. Но си въздишах в ъгълчето. Обаче "шило в торба не стои".  biggrin  Знаех му фамилията, отворих телефонния указател и започнах под ред да звъня.   lol
Попаднах на него и познах гласа му. И се почна - "ти коя си?", аз - "няма да ти кажа". Над месец си говорехме така по телефона, без той да ме познава. С часове говорехме. Накрая просто си определихме среща.
След това почти всяка сутрин той ме чакаше на няколко пресечки от нас, с цветя в ръка. Набрани от градинка. Още ученици бяхме.
И до днес ми носи цветя, Слава Богу, не само на празници.    Girl_hide    heart

През много преминахме, но той по-добре ги описва тези неща.  Wink  Аз си спомням само хубавото. Той има голям принос за това, подреждайки ми една голяма коркова дъска с наши снимки през годините...


И преди да ви е доскучало съвсем, поствам няколко снимки на ключови елементи.
По поканите работихме цял месец с наш дизайн и екипът на една много мила фирма. Резултатът покри всичките ми очаквания.    heart


На втората снимка са панделките за столовете. Кафявият цвят излиза много тъмен, но всъщност е с нюанс на млечен шоколад.  smile
Тънката оранжева ще минава над кафявата и ще се връзват в обща панделка.


Бижуто за косата ми, разбира се:


И ето как очакваме да изглеждат тейбълките:



« Последна редакция: септември 11, 2014, 22:28:29 от JustRain » Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #10 -: септември 11, 2014, 22:19:26 »

Утре след работа ще пътуваме до родния край, за да направим финална дегустация и да одобрим менюто в ресторанта, както и да поръчаме тортата. Още нямам идея как ще изглежда последната.
Чака ме пробен грим и прическа, та... почивни дни - трънки!  biggrin 

Ще се въоръжа с WiFi и стискайте палци за горещи снимки от местонахождението.  biggrin

 give_rose

(Ох, много ми е смешно, та ще видим какви ще ги свърша накрая)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 12, 2014, 07:20:31 »

JustRain , прекрасен разказ! smile

Пожелавам ви да се обичате вечно, все толкова силно и истински!

В момента не мога да видя снимките, които си качила, но по-късно, когато се прибера ще го направя.

Много ми хареса идеята с пъзела.
Каква ще бъде роклята ти? Готова ли е или я шият?
Сподели всико, което се сетиш. smile smile smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #12 -: септември 12, 2014, 07:39:50 »

Уауу 12 години заедно  Bravo поздравления и винаги така да се обичате и подкрепяте! Поканите са станали страхотни, а за тейбълките просто нямам думи  yahoo много оригинални! Нали ще са от истински шишарки?
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #13 -: септември 12, 2014, 07:42:02 »

Нямам думи, JustRain!! Какъв разказ, каква романтика само....браво!! Браво на теб, че си взела нещата в ръце и си завуювала любимото момче!! Супер!  Bravo good Пожелавам ви винаги така да се обичате и цените един друг.  give_rose
А нещата за сватбата ви са толкова прекраснииииии!! Уаууу, невероятни покани и всичко останало!
А като знам роклята ти какъв трепач е....!! Нямам търпение да разказваш той как ще реагира той като те види  Bravo !
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 12, 2014, 08:08:59 »

Ех, че хубави покани! Bravo
Бижуто за косата ти е като моето!!! yahoo Не зная от къде си го купила, но явно имаме един и същи вкус girl_wink Тейбълките много ми допадат - оригинални и различни, а в същото време не изискват особен ресурс good
Хаха, добре си го "нападнала", човек трябва да гони идеите, мечтите и желанията си Bravo
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines