Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 11:04:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на JustRain - 11.10.2014 г.  (Прочетена 25862 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« -: септември 11, 2014, 05:57:48 »

Един месец остава до сватбата на JustRain! Пожелавам ти спокойствие и положителни емоции

Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #1 -: септември 11, 2014, 06:30:15 »

Честита тема, JustRain! Уауу, какви прекрасни цветове! Пожелавам ти да имаш един топъл, незабравим есенен ден и подготовката ти дотогава да мине спокйно и без стрес!  good
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 11, 2014, 08:24:33 »

Честита тема и от мен! Ако точно това са цветовете на сватабта - много меки и нежни са Bravo
Чакаме разкази и снимки на нещата, които вече си подготвила girl_wink
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 11, 2014, 08:32:43 »

Ами сутринта като се рових из мненията й, за да видя някакви дреболийки, видях в един пост неин, че темата била есен  pardon Искала и жълто-оранжев букет, затова избрах тази картинка smile Дано съм уцелила, ако пък не, ще помолим учтиво модераторите за помощ smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 11, 2014, 09:23:21 »

Честита тема и от мен! smile

 Наистина много топли цветове.
Ще чета с интерес всичко, което решиш да споделиш с нас.
Успех в останалата подготовка и дано всичко мине спокойно. smile
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #5 -: септември 11, 2014, 09:59:14 »

Честита темичка! Много леко да премине остатъка от подготовката! Много са нежни цветовете- обичам есенни цветове- дават уют!
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #6 -: септември 11, 2014, 12:10:24 »

Честита тема и от мен! Дано последният месец да мине спокойно и без проблеми!
Ще ни е интересно да разкажеш, как се запознахте и как получи преложението. Къде ще е сватбата?
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #7 -: септември 11, 2014, 14:29:58 »

Хоп и аз в темата! Пожелавам ти да я напълниш с много хубави и положителни емоции
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #8 -: септември 11, 2014, 21:54:34 »

Ах, че сте мили...!    heart
Не очаквах темичка, много ти благодаря, blackisback!     heart

От къде да започна...
Да, цветовете са меки, пастелни, есенни.

Много от нещата още нямам, защото агентката ни ги прави в момента. Днес точно уточнихме букета и "сватбената книга", която реално ще бъдат големи пъзелови парчета(9х9см.), на които гостите ни да пишат. После ще си ги сглобим и рамковаме.   danceg

Тази сутрин, отчитайки на ум датата, докато пътувах за работа, си помислих "ох, ужас, как се оставих да ме навие".  biggrin   Аз исках само да се разпишем, чувстваме се като две половинки на едно цяло от много отдавна.   smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #9 -: септември 11, 2014, 22:14:14 »

Така...

Заедно сме от много време, но се чувстваме като пресни.  biggrin

На 12.03.моята половинка реши, че не му се чака повече. Ама съвсем буквално. Даже не можа да изчака да се приберем до вкъщи, ами още на изхода на метростанцията взе да ми прикляка.  biggrin
E, ревнах, де, къде ще ходя. На 12.03 направихме 12 години заедно...

Хм, запознаването ни беше... странно. Аз много здраво си бях паднала по зелените му очи. Но си въздишах в ъгълчето. Обаче "шило в торба не стои".  biggrin  Знаех му фамилията, отворих телефонния указател и започнах под ред да звъня.   lol
Попаднах на него и познах гласа му. И се почна - "ти коя си?", аз - "няма да ти кажа". Над месец си говорехме така по телефона, без той да ме познава. С часове говорехме. Накрая просто си определихме среща.
След това почти всяка сутрин той ме чакаше на няколко пресечки от нас, с цветя в ръка. Набрани от градинка. Още ученици бяхме.
И до днес ми носи цветя, Слава Богу, не само на празници.    Girl_hide    heart

През много преминахме, но той по-добре ги описва тези неща.  Wink  Аз си спомням само хубавото. Той има голям принос за това, подреждайки ми една голяма коркова дъска с наши снимки през годините...


И преди да ви е доскучало съвсем, поствам няколко снимки на ключови елементи.
По поканите работихме цял месец с наш дизайн и екипът на една много мила фирма. Резултатът покри всичките ми очаквания.    heart


На втората снимка са панделките за столовете. Кафявият цвят излиза много тъмен, но всъщност е с нюанс на млечен шоколад.  smile
Тънката оранжева ще минава над кафявата и ще се връзват в обща панделка.


Бижуто за косата ми, разбира се:


И ето как очакваме да изглеждат тейбълките:



« Последна редакция: септември 11, 2014, 22:28:29 от JustRain » Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #10 -: септември 11, 2014, 22:19:26 »

Утре след работа ще пътуваме до родния край, за да направим финална дегустация и да одобрим менюто в ресторанта, както и да поръчаме тортата. Още нямам идея как ще изглежда последната.
Чака ме пробен грим и прическа, та... почивни дни - трънки!  biggrin 

Ще се въоръжа с WiFi и стискайте палци за горещи снимки от местонахождението.  biggrin

 give_rose

(Ох, много ми е смешно, та ще видим какви ще ги свърша накрая)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 12, 2014, 07:20:31 »

JustRain , прекрасен разказ! smile

Пожелавам ви да се обичате вечно, все толкова силно и истински!

В момента не мога да видя снимките, които си качила, но по-късно, когато се прибера ще го направя.

Много ми хареса идеята с пъзела.
Каква ще бъде роклята ти? Готова ли е или я шият?
Сподели всико, което се сетиш. smile smile smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #12 -: септември 12, 2014, 07:39:50 »

Уауу 12 години заедно  Bravo поздравления и винаги така да се обичате и подкрепяте! Поканите са станали страхотни, а за тейбълките просто нямам думи  yahoo много оригинални! Нали ще са от истински шишарки?
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #13 -: септември 12, 2014, 07:42:02 »

Нямам думи, JustRain!! Какъв разказ, каква романтика само....браво!! Браво на теб, че си взела нещата в ръце и си завуювала любимото момче!! Супер!  Bravo good Пожелавам ви винаги така да се обичате и цените един друг.  give_rose
А нещата за сватбата ви са толкова прекраснииииии!! Уаууу, невероятни покани и всичко останало!
А като знам роклята ти какъв трепач е....!! Нямам търпение да разказваш той как ще реагира той като те види  Bravo !
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 12, 2014, 08:08:59 »

Ех, че хубави покани! Bravo
Бижуто за косата ти е като моето!!! yahoo Не зная от къде си го купила, но явно имаме един и същи вкус girl_wink Тейбълките много ми допадат - оригинални и различни, а в същото време не изискват особен ресурс good
Хаха, добре си го "нападнала", човек трябва да гони идеите, мечтите и желанията си Bravo
Активен
arnavonit
Ентусиаст
**
Публикации: 112


« Отговор #15 -: септември 12, 2014, 08:31:53 »

Много хубави неща сте измислили- много харесвам тези цветове. Аз също имам оранжеви акценти.

Браво на теб за инициативата да "издириш" своята половинка! Понякога това е най-добрия поет риск.

Много ми харесва идеята за парчетата пъзел! Аз също исках така да направим, но нямах достатъчно време,, за да потърся- питах на 1-2 места и ме гледаха  crazy . В интернет си харесах един пъзел точно за пожелания, който е във формата на дърво с голяма корона, ама нещо ценичката не ми допадна.

Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #16 -: септември 12, 2014, 18:04:51 »

 Започвам с отговорите:  smile

Роклята е готова. Пасна ми от раз, само я подкъсихме лекичко. Следващия петък ще я взема.   heart

Шишарките са истински, само напръскани с лак.

Бижуто за косата е от Ибей.

Пъзела ще ни прави агентката, потвърди ни цена от 20-22 лв. Ние също питахме тук и там, за да си го направим сами, но срещнахме същите погледи.

Страшно сте мили, много се радвам на присъствито ви в темата.   smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #17 -: септември 15, 2014, 21:45:26 »

JustRain още от хубавите ти детайли имаш ли да ни покажеш, чаши, халките, а роклята как така само готова е  tease Кажи какъв модел е, от къде я взехте, младоженецът нали не знае каква е, с кого я избира?  Wink
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #18 -: септември 16, 2014, 19:46:03 »

Роклята е всичко, което казвах, че не искам. Едва ли ще изненадам някоя от вас с тези думи.   biggrin  С голи рамене е, тип принцеса и с три обръча. Пожелах обръчите да не се зашиват, за да мога да ги сваля при нужда. Дантелена е роклята, винаги съм си мечтаела за такава.    heart
Магазинът е на Пиротска 1 - Румина се казва. Blackisback ме насочи.   smile
Взимам я в петък, след последни корекции и направо мисля да я нося към Козлодуй. Готова е. Премерих я, заспа ми, пуснах сълзичка и знаех, че е Тя.
Бях с едната си шаферка, за която знаех, че няма да ме подведе, ако не е ок. Младоженецът не я е виждал, дори беше достатъчно мил да се обърне с гръб, когато купувах воала.    heart

Малко бях кисела тези дни, затова не писах. Още в петък разбрах, че оборудването на dj-я е изгоряло и обмисляме варианти. 
Фризьорката забрави за пробната ми прическа и така и не правихме.  sad
Въпросът с грима е все още нерешен и единственият ни напредък се оказа тортата. Последната обаче си заслужава напълно. Попаднахме на много позитивна сладкарка, която посрещна радушно всичките ни идеи.
Тази седмица отново пътуваме, защото ще правим дегустация на вкусовете, както и да идем до ресторанта, който не работеше миналата седмица.
« Последна редакция: септември 16, 2014, 19:53:05 от JustRain » Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #19 -: септември 16, 2014, 19:49:10 »

Това са халките ни, взети преди по-малко от 2 часа.    heart

Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 17, 2014, 08:17:41 »

Честити да са ви халките!
Невероятно е чувството, когато усетиш "твоята" си рокля! Радвам се за теб, че си познала своята girl_wink
В бяло ли е роклята или не? smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #21 -: септември 17, 2014, 08:56:49 »

Ехе твоята халка с камъчета е много хубава  Bravo
Роклята, да...всички булки минават през този етап.  blush  Воал и рокля тип принцеса звучи много добре, предполагам си измислила вдигната косата. Спокойно за прическата, може и в същия ден да се направи, без предварителна такава, но трябва точно да знаеш какво искаш. Какви обичай мислите да спазите - Вземане на кумовете, младоженеца и булката или някое ще го пропуснете.
А ДЖ не ви ли даде друго предложение, може на негов колега да намери и да вземе оборудването му?
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #22 -: септември 17, 2014, 20:16:11 »


В бяло ли е роклята или не? smile

Благодаря, Feli     heart
Бяла е роклята. Още мъничко и ще я видите.    Bravo
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #23 -: септември 17, 2014, 20:31:28 »

Воал и рокля тип принцеса звучи много добре, предполагам си измислила вдигната косата. Спокойно за прическата, може и в същия ден да се направи, без предварителна такава, но трябва точно да знаеш какво искаш. Какви обичай мислите да спазите - Вземане на кумовете, младоженеца и булката или някое ще го пропуснете.
А ДЖ не ви ли даде друго предложение, може на негов колега да намери и да вземе оборудването му?


Много ги благодаря за окуражителните думи!     give_rose

DJ-ят предложи свой колега, просто той вече ни беше "усетил"...
Обичаите още уговаряме с кумувете, но от споменатите от теб, всички ще си спазим. Те са от друг край и очакваме да ни изненадат с нещо "тяхно".

Косата ще бъде прибрана, но долу.
Днес взех и свещите за църквата. От едно много сладко ателие на Екзарх Йосиф са и предлагат нещата на много приемливи цени. Жената ме познава вече и знаеше как точно бих искала да ги украси. А самите свещи били чешки и с гаранция 24 часа горене без капене.
От същото ателие си взех и воала със сатенена лентичка по края. Много ми хареса още на манекена, но в друг магазин ми бяха поискали 150 лв. за такъв воал и не смеех да питам.   biggrin 
Моят воал струва само 39 лв.
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 19, 2014, 10:13:12 »

JustRain, много са ви хубави халките  heart И дреболийките, и поканите, и историята  heart heart heart
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #25 -: септември 26, 2014, 17:42:59 »

JustRain, как върви подготовката?? Разказвай, докъде стигнахте, има ли емоции?
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 26, 2014, 18:52:26 »

Ха, той денят си дойде!? yahoo
Весело и незабравимо изкарване на големият ден!!!
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #27 -: септември 30, 2014, 21:29:26 »

Здравейтеее!  smile

Ужааасно уморена съм от задачи и нямам време за форума. Ето все пак новостите.

1. С dj-ят са ок нещата.

2. Подаръка на кумувете чакаме утре. Те са двойка и им поръчахме портрет.

3. След работа купихме(съвсем спонтанно) чаши за чупене в ресторанта, които са толкова красиви, че май ще ми дожалее.

4. Сутринта пуснахме изследванията, следобяда бяха готови. Моите принтирах на работа още.  smile

5. В петък е моминското ми парти. Йей!  smile
 
6. Утре трябва и да си взема болерото от ателието. Поръчах го от сатен.

7. Въпреки първоначалното ми нежелание, купих си жартиер. С око. Сериозно. Много е смешен.  biggrin
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 01, 2014, 05:58:35 »

Сигурна ли си за чупенето на чашите? Те вярно, че ще заметат след това, но от опит от нашата сватба, а и от сватби на други хора ти казвам, че накрая ще има боси момичета, които ще танцуват, а дечицата ще им писне и може и те да налазят буквално пода.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #29 -: октомври 01, 2014, 10:52:06 »

Eхоо не остана време...

Как върви подготовката?

Букета поръча ли, роклята взе ли?
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 01, 2014, 18:09:24 »

JustRain, честита темичка!!! Остават само 10 дни до големият ден! Пожелавам ти да бъдат бързо и най-вече спокойно!
Ще следя с голям интерес и нетърпение всичко около подготовката и сватбата ви
Халките ви са много красиви, както и всички останали детайли, които си споделила! give_rose
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #31 -: октомври 04, 2014, 20:10:55 »

Сигурна ли си за чупенето на чашите? Те вярно, че ще заметат след това, но от опит от нашата сватба, а и от сватби на други хора ти казвам, че накрая ще има боси момичета, които ще танцуват, а дечицата ще им писне и може и те да налазят буквално пода.

Сега като казваш, хвана ме параноята.   huhhuh.gif
Тъкмо повдигнах въпроса у дома. Знам, че в ресторанта ни разпъват платно, за да се счупят чашите на него.
Друго се сетих - чашите за чупене украсяват ли се, връзват ли се една за друга, както в ритуалната зала?



Eхоо не остана време...

Как върви подготовката?

Букета поръча ли, роклята взе ли?

Миленка, роклята взех преди 2 седмици, а за букета ми се грижи агентката. За последната ще разказвам след седмица, защото ми се иска да й дам последен шанс и да не се изпокараме преди празника ни.

Снощи беше моминското ми парти. Беше стра-хот-но!   heart 
Ще разкажа за него скоро, защото все още реанимирам.  biggrin
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #32 -: октомври 04, 2014, 22:04:50 »

Justrain за чашите не съм сигурна, мисля че не са украсени и вързани. Пожелавам ти спокойни последни дни и знай, че ти си булката, ще бъдеш прекрасна и това е твоят ден!
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #33 -: октомври 04, 2014, 22:45:33 »

Светле, много благодаря!   give_rose
Благодаря на всички ви за прекрасните думи и пожелания, страхотни сте!    give_rose
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 05, 2014, 11:03:12 »

Честита темичка и от мен  give_rose
Остава по-малко от седмица и се записвам да следя последните приготовления около сватбата ти.
Поканите и тейбъл картичките са много хубави.  Bravo

Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 06, 2014, 16:55:34 »

Честита темичка, JustRain! И аз се записвам да следя подготовките за празника  Bravo give_rose
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 06, 2014, 17:38:26 »

JustRain, онзи ден ми попадна това в нета и се сетих за вашата есенна сватба... smile
Как вървят последните подготовки? Ти може и да си споменавала, но кой ви е ресторанта?


* 1653729_389596977861017_6951832105680218734_n.jpg (37.59 KB, 500x711 - видяно 446 пъти.)
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #37 -: октомври 07, 2014, 10:45:24 »

Мина, много мило!     heart

Не съм споменавала, защото на болшинството нищо не говори името на ресторанта. Дунав е, няма как да не го знаеш.  smile
Искахме да е в Радецки, на брега на реката, но от там срещнахме само натрапване на идеи и менюта. Дори не ни изпратиха цялото меню, както ги бяхме помолили, а техни варианти на празничния обяд. Изобщо - пълна липса на двупосочен разговор от страна на управителката.

Иначе сме почти готови, но снимки явно ще има след деня, защото 90% от нещата ни са от агентката и малко от тях сме виждали. Абе..., дълга и широка е, но ако навляза сега в подробности, пак ще се ядосам...

Сменям маникюристката в последния момент, фризьорката е поела друг ангажимент, в друг град, без да ме предупреди,...
Лудница е!    diablo

Много сте милички тук и сте ми голяма подкрепа!     give_rose
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 08, 2014, 12:28:18 »

Леле, спомените ми от Дунав са от детските ми години! Задължително да ни покажеш украсата, след като мине събитието - ще ми е много интересно да видя как изглежда ресторанта в днешно време! smile
Малко остана! Стискам палци всичко да мине по мед и масло! good
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 08, 2014, 12:33:14 »

И от мен успех и не забравяй да запазиш доброто си настроение, независимо от това, какво се случва good Бъди усмихната и се радвай на момента.
Вече чакаме с нетърпение снимки на дреболийките, а и не само girl_wink
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 11, 2014, 10:53:44 »

 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа

Приказен ден ти пожелавам, изпълнен с много усмивки и прекраснии емоции  weddingday
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 11, 2014, 12:47:50 »

JustRain, честито!!!  weddingday Сватбаааа weddingday
Бъдете щастливи много дълги години! Присъединявам се и аз към пожеланията на Вики за приказен сватбен ден! give_rose И чакаме разказ! smile
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #42 -: октомври 12, 2014, 10:55:22 »

Честито и от мен! Бъдете много здрави, щастливи и влюбени  give_rose give_rose give_rose
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #43 -: октомври 13, 2014, 08:03:20 »

Честито, JustRain!! Желая ви много щастие, обич и да се радвате дълги, дълги години на едно прекрасно семейство!  give_rose give_rose give_rose
Чакаме с нетърпение снимки и разказ!!  danceg
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #44 -: октомври 13, 2014, 09:41:25 »

Честито мила, пожелавам ти всички хубави неща на света smile Чакаме снимки и разказче
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #45 -: октомври 17, 2014, 21:39:59 »

Привет, сладуркиии!    danceg    heart

Мина-замина, както се казва. Иии сигурно на много от вас ще им прозвучи познато, но денят минава като миг.
Беше много шантаво, но беше и прекрасно! Копи-пействам ви краткия си разказ до приятелка, която, за съжаление, не можа да присъства.

Ох, беше лудница.
Ама, лудница - наистина.
Още в 5:30 сутринта, когато тати ме кара до кумата, за да ходим заедно на прическа, го спряха полицаи. А той - само с лична карта. Нито шоф. книжка, нито документи на колата.
И тати - няма да повярвате, ама правим сватба днес и... Пуснаха ни...
Фризьорката се забави половин час, а ние я чакахме в студа пред салона...
Моята прическа се получи ужасна, според моите виждания. Закрих я цялата с воала, точно заради това.
Когато дойдоха да ме вземат Анди и Ко, още не бях облечена. Те си мислеха, че ги разиграваме навън, но аз се мъчех да облека роклята.  biggrin
Тъкмо ще пътуваме за Ритуалната зала -звънят от църквата да си искат пиле. А те не са ни казали, че трябва. 3 магазина обиколихме за пиле...
И изобщо го нямаше в ритуала - попът си хапна...
По грешка някой беше разменил напитките и в гражданското пихме вино, а попът беше искрено учуден, че червеното "вино" при него така се пени. 
Въпреки притесненията на родителите ни, не слязохме от дансинга в ресторанта, а дж-ят ни, който по принцип свири по клубове, очарова и нас, и гостите с добрият си усет.
Много шантав ден беше, но много се забавлявахме.
Кумувете бяха толкова готини, че към края на вечерта наши роднини ни питаха "къде ги намерихте тези сладури"

Тъкмо получихме и първата си малка част от професионалните снимки. Ако някой иска, с удоволствие ще му изпратя на лични.
За обслужващия персонал мога много да разкажа, но не всичко ще е хубаво. А на лошото не ми се акцентира.
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #46 -: октомври 18, 2014, 02:26:35 »

Да, искам, искам!! Веднага се нареждам на опашката за снимки! lol
Активен
Feli
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 614



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 18, 2014, 11:41:50 »

Ех, че шантаво звучи, но пък и много весело, каквото трябва да е на една сватба! И аз искам снимки, разбира се blum
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #48 -: октомври 18, 2014, 18:16:35 »

Ехее, имали сте изпълнен с емоции чудесен ден  blum Wink  Да..., факт е, че всичко минава като един миг и сякаш е било на сън, но си заслужава.
И аз се нареждам за снимки  give_rose
Активен
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 20, 2014, 21:26:45 »

Радвам се че всичко е минало прекрасно и сте се забавлявали! Заставам и аз на опашката за снимки ако може smile
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #50 -: ноември 26, 2014, 18:14:42 »

Момичета, привет!   danceg

Извинявам се на тези от вас, които чакаха доста дълго за снимки.
До няколко минутки всяка от вас, която ми е писала, ще получи частица от Нашия ден.   heart

Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #51 -: ноември 27, 2014, 16:54:49 »

Заповядайте няколко снимки от приказната украса, която ни направи агенцията!    give_rose










Букетът ми




Колата
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 28, 2014, 09:27:10 »

Много е красива. Особено колата много ме впечатли. Чудесно съчетание на цветове.
Активен
Anuk
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 177



« Отговор #53 -: януари 27, 2015, 16:39:17 »

Страхотна есенна тематика за сватбата : ) Браво ! Цветовете са супер, шишарките и листата страхотни!

Сега ви остава един страхотен дълъг и безоблачен семеен живот smile
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines