Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:31:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани зимно-пролетни бебета - Януари, Февруари, Март  (Прочетена 212894 пъти)
 
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #615 -: февруари 01, 2015, 13:18:49 »

 *YAHOO*Благодаря ти Мариолка give_rose
То заради това не ми се помрачава радоста!Малко кофти,като за честитка ми дойде тоз вирус,ама няма начин пък.
8 месец :danceg:Много съм щастлива!Това е най-сладкия период!Период на подготовки,трепети в същото време и като знаеш че времето напредва и наближавааааа yahoo
Гледам си аз гърлото,лееко зачервено е за сега,ама е вярно че от бременноста всички болежки като че линсе усещат по големи.Имам чувството,че така не ме е боляло,просто сетивата са изострени до край!
Ще търпим,пък дано се размина,че ми писна вече пт постоянни екстри diablo

Фоиби,благодаря за съветите!И това ще го включа обезателно!Особенно със содата моята доки ми го е казвала. *THUMBS*Кофти е като минсе прекиха,както не искам да си напрягам корема nea
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #616 -: февруари 03, 2015, 13:28:51 »

Сладурки, я ми кажете дали на вас ви се случва подобно нещо  crazy
Отивам да пишкам и мога да си отпера така 15 мин в тоалетната. Уж се изпишкам, а в момента в който реша че съм готова и на нова сметка ми се припишхва и се почва едно разиграване такова, пусна малко, тъкмо се забърша и хайде пак, после пак и пак и пак и така може и 20 пъти по много малко. Все едно мехура ми се пълни за секунди и това малко, което се е напълнило трябва да излезе.  huhhuh.gif На края ми писва да вися в тоалетната и ставам. След известно време пак с оромно желание да я посетя. Верно че беба е ниско долу и притиска, ама чак па толкова ?!?! И толкова бързо да се пълни на ново мехура или аз не успявам да свърша работата изведнъж...
верно че съм голяма жаба и взех да надминавам 4 литра с вода на ден, ама странното ми е че като ида до вц-то и не излиза всичо на веднъж. Странна работа...

А и друго да питам.
Бебка трябва ли да е завъртяна вече към гърба ми или поне на една страна или така както си гледа на пред не  е проблем. Уж нали за раждането трябва да гледа към гърба ми, ама кога се завъртат и ако не се завърти, а си остане така гледаща на пред, какво се случва?
Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines